۷۰ مبلغ برای ترویج نماز به مدارس روستاهای استان سمنان اعزام شدند

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس ستاد اقامه نماز استان:
۷۰ مبلغ برای ترویج نماز به مدارس روستاهای استان سمنان اعزام شدند
رئیس ستاد اقامه نماز استان سمنان بابیان اینکه برای اجلاسیه نماز ۷۰ مبلغ به روستاهای استان اعزام شدند، گفت: در این راستا ۴۰۰ نشست دانش‌آموزی نیز صورت گرفت.

حجت‌الاسلام محمدرضا شمس‌الدین رئیس ستاد اقامه نماز استان با بیان اینکه ۷۰ مبلغ از سوی تبلیغات اسلامی حوزه علمیه به مدارس روستاهای استان برای اجلاسیه اعزام شدند، ابراز داشت: دریکی دو ماه اخیر ۴۰۰ نشست دانش‌آموزی برگزار و اصلاح نمازخانه ۱۲۰ مدرسه در دستور کار قرار گرفت.

وی بابیان اینکه استان سمنان در بین دو حرم قرار دارد و همین امر حضور سالانه ۲۰ میلیون زائر را فراهم می‌کند، اضافه کرد: برخورداری از نمازخانه‌های بین‌راهی درخور زائران یکی از هدف‌گذاری‌ها است که برای تحقق آن ۱۰ مسجد و نمازخانه بین‌راهی ساخته می‌شود.

رئیس ستاد اقامه نماز استان سمنان بابیان اینکه مدارس استان نیز از نمازخانه‌های مناسب برخوردار خواهند شد، ابراز داشت: با توجه به اینکه برای آموزش و ترویج نماز می‌بایست از کودکی آغاز کرد بنابراین بهترین ظرفیت برای ترویج این کار فرهنگی استفاده از آموزش‌وپرورش است.

شمس‌الدین در ادامه تصریح کرد: اصلاح و تجهیز نمازخانه‌های ادارات نیز در دستور کار قرار دارد بنابراین به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد تا اقدامات خود را در این راستا توسعه دهند.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه بیست و هفتمین اجلاسیه سراسری نماز با موضوع شیوه‌های نوین دعوت به نماز در حال برگزاری است بنابراین تلاش شد تا طی این رویداد بزرگ جلسات و نشست‌های آموزشی برگزار و همچنین پیرامون آخرین دستاوردهای حوزه نماز با حضور صاحب‌نظران بحث و تبادل‌نظر شود.

مهر

انتهای پیام/ م

0
Your rating: None

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت