۸۹۹ واحد تولیدی استان سمنان تسهیلات رونق تولید دریافت کردند

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان:
۸۹۹ واحد تولیدی استان سمنان تسهیلات رونق تولید دریافت کردند
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بابیان اینکه ۸۹۹ واحد تولیدی استان تسهیلات رونق تولید دریافت کردند، گفت: این تسهیلات رقمی بیش از پنج هزار و ۵۷۰ میلیارد ریال است.

بروز اسودی صبح یک‌شنبه در یک‌صد و هجدهمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و ستاد اقتصاد مقاومتی استان سمنان به میزبانی سالن مدیریت بحران استانداری ضمن بیان اینکه تاکنون ۸۹۹ واحد تولیدی، بیش از پنج هزار و ۵۷۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید دریافت کرده‌اند، ابراز داشت: طی سال گذشته ۱۹۶ واحد تولیدی صنعتی تسهیلات رونق تولید به ارزش بیش از ۴۰۰میلیارد تومان را دریافت کرده‌اند.

وی بابیان اینکه در قالب تسهیلات رونق تولید سال گذشته یک هزار و ۷۰۵ واحد تولیدی استان سمنان برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شدند، افزود: ارزش این تسهیلات بیش از ۱۳هزار میلیارد ریال می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بابیان اینکه همکاری و همراهی بانک‌های عامل و اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در پرداخت تسهیلات می‌تواند به رونق تولید کمک کند، ابراز داشت: دستورالعمل اجرایی تأمین مالی بنگاه‌های اقتصادی در سال ۹۷ ابلاغ و به‌زودی سهم پرداختی استان مشخص که پس از تصویب نهایی در دستور کار جدید کارگروه قرار خواهد گرفت.

مشکلات ۶۱۲ واحد تولیدی بررسی شده است

اسودی بابیان اینکه در بخش رفع موانع تولید کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و ستاد اقتصاد مقاومتی استان سمنان تاکنون مشکلات ۶۱۲ واحد تولیدی بررسی و در راستای رفع موانع یک هزار و  ۴۷۰ مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسیده است، تصریح کرد: از این تعداد ۷۱ درصد مصوبات اجرایی و مابقی در دست اجرا است.

وی افزود: ۴۴ درصد مصوبات مربوط به امور بانکی و تسهیلات، ۱۸درصد مربوط به امور زیربنایی، ۱۶درصد مربوط به امور مالیاتی، ۱۱درصد مربوط به تأمین اجتماعی و مابقی سایر امور را شامل می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بابیان اینکه در نشست امروز نیز با تصمیم اعضای کارگروه پنج طرح صنعتی برای دریافت تسهیلات به ارزش ۶۵ میلیارد ریال به بانک‌های عامل معرفی شدند، اضافه کرد: این طرح‌ها، اشتغال‌زایی ۲۵ نفر را به همراه دارد.

مشکلات بانکی و مالیات، زیربنایی و تأمین اجتماعی هشت واحد تولیدی استان بررسی و در راستای رفع موانع پیش رو برای آن‌ها تصمیم‌گیری شد.

مهر

انتهای پیام /م

0
Your rating: None

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت