شنبه, 2 تير 1397 - السبت 10 شوال 1439 - Saturday 23rd June 2018

90 دقیقه برای بررسی مشکل 90 هزار نفر بعد از چند ماه؟؟

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دغدغه هایی که شنیده نشد؛
90 دقیقه برای بررسی مشکل 90 هزار نفر بعد از چند ماه؟؟
روز گذشته در حالی که در سطح شهرستان خبر حضور فرماندار در سامانه 111 پخش شد خیلی ها در صف انتظار برای گفتگو با فرماندار بودند و بسیاری پیام صف انتظار پر شده است را شنیدند و نتوانستند دغدغه ها و یا پاره ای از مشکلات خود را بگوش مقام عالی دولت در شهرستان برسانند.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ روز گذشته در حالی که در سطح شهرستان خبر حضور فرماندار در سامانه 111 منتشر شد خیلی ها در صف انتظار برای گفتگو با فرماندار بودند و بسیاری پیام صف انتظار پر شده است را شنیدند و نتوانستند دغدغه ها و یا پاره ای از مشکلات خود را بگوش مقام عالی دولت در شهرستان برسانند .

هر دقیقه برای 1000 نفر
از اینکه مسئولین مردم را ولی نعمت خود می دانند شکی نیست و اینکه کمر همت در جهت خدمت به مردم را بسته اند نیز حرفی نداریم اما باید دانست  مردمی که صدایشان در فرصت 90 دقیقه ای به گوش فرماندار نرسیدفرصتی که هر دقیقه برای 1000 نفر در نظر گرفته شده بود خواسته ها و دغدغه هایی که قسمتی از آن در ادامه می آید.

فکر میکردم با فرماندار خصوصی صحبت میکنم
فردی با تماس به خبرنگار تیتریک گفت: فکر میکردم با فرماندار خصوصی صحبت میکنم اما پس از تماس از استانداری و فرد دیگری که با اجبار می خواست کد ملی مرا بگیرد و مثلا پیگیری کند تعجب کردم سئوال من اینجاست اگر واقعا می خواهید پیگیری کنید؟ به همین شماره تلفن زنگ بزنید چون هم نام و هم شماره تلفن مرا می دانید.

فرد دیگری به تیتریک اظهار داشت: یکی از دغدغه های مقام عظمای ولایت در سالهای اخیر اقتصاد و معیشت مردم بوده و شما  بعنوان مدیران نظام چه اقداماتی برای این منظور انجام داده اید؟

شاهد تعطیل شدن سریالی کارخانه ها نباشید
آیا تنها نشسته اید و شاهد تعطیل شدن سریالی کارگاه ها  و کارخانه های دامغان می باشید و در ادامه آن جوانان این شهرستان که رنج بیکاری را متحمل می شوند و مجبور به مهاجرت به شهرهای دیگر می شوند؟

وی ادامه می دهد: در همین چند ماه گذشته شاهد تعطیلی چند کارخانه مانند فرپام، رویل پلاست و .. بودیم و متاسفانه صدای بسته شدن کارخانه متین خودرو را می شنویم آیا از وضعیت بیکاران و معاش کارگران و کارمندان این کارخانه جات خبر دارید؟

زخم بیکاری بر پیکر شهر
آقای فرماندار ما از شما تنها عملکردی را می خواهیم که در کف بازار، خیابان و درون خانهایمان احساس کنیم حضور شما در بین مردم زمانی احساس می شود که با برنامه ریزی، همت و تواضع از درد و رنج مردم بکاهید.

ما شاهد اختصاص اعتبارات در سطح استان هستیم و آنها را رصد میکنیم اعتباراتی که معضل اصلی مردم شهرستان را حل نکند و باعث توسعه و سهولت امور جوانان نشود را کجای زخم و درد شهرمان بگذاریم؟

داشتن برنامه مدون تنها با وحدت مسئولین بدست می آید اما مردم رویه درستی از آن را در انظار نمی بینند و سهم خواهی ادارات  و دستگاه ها از اعتبارات تنها در داشتن برنامه نیست ما این را حس میکنیم و نیاز به چشم اندازهای بلند تری دارد.

عدم توسعه یافتگی و محرومیت شهرستان دامغان
آقای فرماندار عدم توسعه یافتگی و محرومیت شهرستان دامغان را در کنار دو شهر همجوار، دیگر نیازی به گفتن ندارد، کافی است هنگامی که در مسیر عبور برای شرکت در جلسه یا مسافرت هستید از پنجره اتومبیل خود نگاهی به شهرک های صنعتی آن بیاندازید شاید همشهریان خود را ببینید که در کارخانه هایشان بجای کارخانه های شهر خود مشغول کار هستند و بیاد محرومیت همشهریانتان بیافتید.

آقای فرماندار فرزندان این سرزمین مانند شهر های دیگر برخوردار از هوش و استعداد می باشند که تنها در کنار نگاه ویژه شما به این بخش می تواند باعث تولید و زمینه ساز رونق و اشتغال در شهرستان گردد.

ما می دانیم که اقدامات خوبی صورت گرفته است اما جناب فرماندار باید بدانید که مردم آن را در سفره های خود و دوری فرزندانشان بخاطر کار اجباری در شهرهای دیگر کشور احساس نمی کنند.

آقای فرماندار مناطق و روستاهای محروم شهرستان محرومتر و در خیلی از موارد خالی از سکنه شده اند و موج مهاجرت شهرستان به سونامی تبدیل شده است در این مورد برنامه دستگاه های شهرستان چیست؟

امیدواریم از مدیران خود بخواهید برنامه ها وسیاستهای سازمان و ادارت خود را با نگاه و رویکرد به این مسائل عملیاتی کنند

انتهای پیام/

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت