دستگاه قضایی به‌خاطر اظهارات توهین‌آمیز با مرعشی برخورد قاطع کند

دستگاه قضایی به‌خاطر اظهارات توهین‌آمیز با مرعشی برخورد قاطع کند
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه اظهارات اخیر مرعشی توهین به شعور سیاسی ملت ایران است، گفت: دستگاه قضایی برخورد قاطعی نسبت به اظهارات توهین‌آمیز مرعشی داشته باشد.

 

 

 

به گزارش سرویس سیاسی تیتر یک دامغان و به نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، در واکنش به اظهارات اخیر حسین مرعشی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران که حامیان و کسانی که به دولت‌های نهم و دهم رأی دادند را با لحن توهین آمیزی خطاب کرده بود، گفت: به نظر بنده اینگونه ادبیاتی که آقای مرعشی در صحبت‌هایشان به کار برده است، توهین به شعور سیاسی ملت ایران است، البته این نه فقط توهین به ملت ایران بلکه توهین به افرادی است که شاید امروز در اظهارنظرهایشان گرایشی به دولت قبل داشته‌اند.

وی با بیان اینکه اینگونه اظهارات توهین به ملت ایران است، افزود: دلیل آن این است که دو دوره ملت ایران با بالاترین درصد آرا به آقای احمدی‌نژاد و تفکر او رأی دادند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس همچنین تصریح کرد: علی رغم اینکه بنده هم انتقادات تند و شدیدی به آقای احمدی‌نژاد دارم که از جمله آنها موضوع خانه‌نشینی و حمایت از جریان انحرافی در دولت است اما اجازه توهین به خودم را نمی‌دهم.

وی با بیان اینکه امروز نیز انتقاداتی به دولت‌های آقایان هاشمی رفسنجانی و دولت اصلاحات وجود دارد، گفت: این انتقادات نسبت به این دولت‌ها کم نیست، اما اینکه چنین مطلبی را عنوان کنید که کسی که به دولت‌های نهم و دهم گرایش دارد، شرف ندارد، درست نیست.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس تصریح کرد: حتی استفاده از این لفظ برای بنده هم که می‌خواهم با آقای مرعشی انتقاد کنم صحیح نیست. باید آقای مرعشی در اسرع وقت مصاحبه‌ای که انجام داده، اصلاح کند و به طریقی این توهینی که به ملت ایران و کسانی که در عرصه سیاست هستند روا داشته است را اصلاح و از قاطبه ملت ایران عذرخواهی کند.

موسوی لارگانی در همین زمینه افزود: در غیر این صورت به نظر بنده قوه قضاییه باید ورود کرده و با چنین اظهارات توهین‌آمیزی برخورد قاطعی داشته باشد.

وی تأکید کرد: دولت‌ها همواره جنبه‌های منفی و مثبت در روند فعالیت‌هایشان وجود دارد اما ما نباید تمام کارهای مثبت دولت‌های گذشته را زیر سوال ببریم و فقط از جنبه منفی به آن نگاه کنیم.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در ادامه اظهار داشت: نکته‌ای که وجود دارد این است که آقای مرعشی وابسته به کسی است که دو دوره ریاست مجلس و دو دوره ریاست جمهوری را در کشور برعهده داشته است. چنین صحبتی باعث می‌شود که فرد مقابلی هم باشد که توهینی را در ارتباط آن زمان داشته باشد.

موسوی لارگانی در پایان خاطرنشان کرد: به اعتقاد بنده سخن وی صحیح نبوده و نیازمند برخورد قاطع دستگاه قضایی است.

 

انتهای پیام/

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان

0
Your rating: None

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت