جلسه هماهنگی هفته دفاع مقدس در دامغان برگزار شد

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
با حضور معاون فرماندار و مسئولان؛
جلسه هماهنگی هفته دفاع مقدس در دامغان برگزار شد
جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی ویژه‌برنامه‌های هفته دفاع مقدس در دامغان با حضور معاون فرماندار و فرمانده سپاه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ پیش از ظهر امروز و در آستانه 31 شهریور سالروز آغاز جنگ تحمیلی و آغاز هفته دفاع مقدس، نشست هماهنگی برگزاری مطلوب برنامه‌های این هفته با حضور معاون فرماندار فرمانده سپاه ناحیه دامغان و جمعی از مسئولان ادارات و نهادهای این شهرستان برگزار شد.

اجرای برنامه‌های متنوع در هفته دفاع مقدس در دامغان

فرمانده سپاه ناحیه دامغان اظهار کرد: این جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی برنامه‌های هفته دفاع مقدس بوده که انتظار می‌رود همه ادارات و نهادها به ویژه مسئولان عضو این کارگروه، همکاری مطلوبی در برگزاری این برنامه‌ها داشته باشند.

فرمانده سپاه ناحیه دامغان تصریح کرد: در هفته دفاع مقدس امسال برنامه‌های متنوعی برنامه‌ریزی شده که با حضور حداکثری مردم و مسئولان به نحو مطلوبی اجرای می‌شود.

خوشقدم اضافه کرد: برگزاری 100 عنوان برنامه در 37 مین سالروز دفاع مقدس از 31 شهریور به مدت یک هفته در پایگاه های بسیج سطح شهرستان اشاره نمود و از مهم ترین آنها به اعزام نمادین نیرو به مناطق و حضور در گلزار شهدا و اجرای سینه دوره ، صبح گاه مشترک سپاه با نیروی انتظامی و کارکنان ادارات ، برپائی نمایشگاه با عناوین افلاکی ها و نمایشگاه موضوعی دفاع مقدس ، نواختن زنگ مقاومت در مدارس شهرستان و روایت گری برای دانش آموزان ، گرامیداشت روز سرباز ، ملاقات با خانواده شهدا ، جانبازان و مدافعین حرم اشاره نمود.

وی ادامه داد: برگزاری نشست‌های سیاسی با موضوعات مختلف و روز، اعزام اکیپ‌های پزشکی به روستاها و مناطق محروم و ویزیت رایگان بیماران، دیدار با امام جمعه، برگزاری مسابقه شعر دفاع مقدس، شب خاطره، برگزاری جلسات بصیرتی و تبیین عملیات‌های دفاع مقدس، فضاسازی و سنگربندی مدارس و ادارات از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس در دامغان است.

وی گفت: به تصویر کشیدن دوران هشت سال دفاع مقدس، بصیرت‌افزایی و تبیین آرمان‌های شهدا به ویژه برای نسل نوجوان و جوان از مسائل مهمی بوده که در اجرای برنامه‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد.


 

انتهای پیام /
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان

 
0
Your rating: None

Comments

آفرین عجب گزارش کامل و جمعی

آفرین عجب گزارش کامل و جمعی میشه از این گزارشتون کپی برداری کنم

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت