آیا ترن ، زخمه کهنه مردم سر باز می کند ؟؟؟؟؟

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
یاداشت؛
آیا ترن ، زخمه کهنه مردم سر باز می کند ؟؟؟؟؟
سالیان دارازی است که این خطه و ایالت قومس از نعمت راه آهن برخوردار است . فناوری مهم و قابل اهمیتی که آلمان ها آن را در این کشور بنیان گذاری کردند که هنوز هم بعد از مدت ها در دنیا اهمیت ویژه ای در امر اقتصادی و اجتماعی دارد .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛

سالیان دارازی است که این خطه و ایالت قومس از نعمت راه آهن برخوردار است . فناوری مهم و قابل اهمیتی که آلمان ها آن را در این کشور بنیان گذاری کردند که هنوز هم بعد از مدت ها در دنیا اهمیت ویژه ای در امر اقتصادی و اجتماعی دارد.

اما این خطوط موازی از ابتدا هم سر ناسازگاری به این شهر داشتند. وقتی از میان هویت و تمدن دامغان با سرعت و غرور رد شد و تپه حصار را بی حصار کرد ، دل مردم از او خون بود و دل مسئولین بی تفاوت!

اما این بی تفاوتی ها، غول آهنین را مغرورتر ساخت که دیگر اهمیتی به ایستگاه راه آهن دامغان هم نداد و بر خود ( با توجه به دستور ما فوق ها ) اجازه نمود ترمزی نزند و دامغانی را سوار نکند.

پیگیری ها شد ، حرف ها زده شد ولی کو گوش شنوا!

هرکس از رای مردم شد نماینده به مردم وعده داد و وعده که شد زخمی کهنه بر سر دل ها و زخم زبانی از مهمان ها و دانشجویان و ... که چرا دامغان سهمیه ندارد ؟!

با آمدن مدیرکل دامغانی امیدی در دل ها روشن شد که شاید وی لااقل این مطالبه به حق مردم را بشنود و پاسخگو باشد اما تاکنون که خبری از تامین و اختصاص سهمیه به دامغان شنیده نشده است.

و حال که امام جمعه دامغان از تریبون نماز جمعه لب به سخن گشود که چرا و واقعا چرا در دامغان این مسئله به این حد کوچک ، معظلی برای ما شده است.

قطاری اگر در محدوده هفت خوان جان زائرین علی بن موسی الرضا ع را میگیرد برای دامغان است و تیتر رسانه ها می شود : قطار در دامغان حادثه آفرید.

در ایستگاه امروان بی حال می شود ولی برای مردم دامغان مغرور می شود و بی ترمز!

آری ، اینبار امام جمعه با نقش معنوی خود می گوید با  ریز علی های خواجوی، آتش در دست و فریاد زنان در مقابل قطار بایستیم و بگوییم بایست بایست این حق ماست ... این حق مسلم ماست....

مانند همیشه منتظر جوابیه و فشارهای ارگان های مختلف هستیم.

انتهای پیام /

0
Your rating: None

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت