از مدیران فرهنگی کم کار تا خطر عقب گرد در اهداف فرهنگی انقلاب

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
روایتی از سنگرهای بی مجاهد؛
از مدیران فرهنگی کم کار تا خطر عقب گرد در اهداف فرهنگی انقلاب
متاسفانه شانه خالی کردن مسئولین دستگاه های اجرایی به بهانه نداشتن بودجه به جای پیگیری و جذب اعتبار بهانه ای برای توجیه کار نکردن آنها شده است.


به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ هم صدایی مردم برای داشتن یک روحانی ثابت در روستای خود و درخواست های مکرر و نشنیدن پاسخ از سوی دستگاه های مربوطه مانند سازمان تبلیغا ت اسلامی که رسالت تبلیغ را بر دوش دارد مردم را دوباره به عرصه و میدان آورد تا دوباره خودشان قدمی همچون چهل سال پیش بردارند و برای ساخت خانه عالم پیش قدم گردند.
متاسفانه شانه خالی کردن مسئولین دستگاه های اجرایی به بهانه نداشتن بودجه بجای پیگیری و جذب اعتبار بهانه ای شده است که  مسئولین و کارمندان محترم درپشت میز خود از ابتدای صبح نشسته و تا پایان وقت اداری با خوردن چای و خواندن چند برگ روزنامه و ماهنامه که آنهم از مراکز کشور با هزینه های گزاف تولید و به دست آقایان می رسد روز خود را به پایان رسانده و با کشیدن کارت خروج راهی خانه خود گردد.
البته بماند که در طی هفته برای خالی نماندن عریضه شاید یک الی دو جلسه نیز برگزار کنند و گزارشی رانیز ارسال کنند.
اما حرف ما این است که اکنون در چهل سالگی انقلاب شکوهمند کشورمان هستیم و مردم انتظار دارند خروجی کارهای نهادهای فرهنگی و تبلیغی ادارت مختلف را که از بیت المال برای آنها هزینه می شود در جامعه و به نوعی در کف خیابان ببینند.
عصر روز گذشته با حضور مدیر کل محترم سازمان تبلیغات و مسئولین عالی دولت و شهرستان خانه عالم در روستای فرات دامغان با هزینه و کمک خیران و البته کمک از بخش اعتبارات و تملک دارایی شهرستان با بوق و کرنا افتتاح گردید تا برگ زرینی باشد برای بخش دولتی که بعد از چهل سال یک روستا که بخشی از جمعیت خود را بابت بیکاری و کوچ اجباری، نبود اشتغال، امنیت در بخش دامداری و کشاورزی از دست داده صاحب خانه عالم کنند.
دیر آمدی جانا اما خوش آمدید
امید است مدیران و برنامه ریزان بخش دولتی و پرسنل و کارمندان با پست های فرهنگی در ادارات مختلف با کمک و هم افزایی بتوانند کاری کنند که مردم شاهد رونق و عدم عقب گرد جامعه در مقوله فرهنگ باشیم.
دولتی های گرامی باید مد نظر داشته باشید کافی است با نگاهی کارشناسانه در خیابان ها و یا حتی نزدیکان خود بیاندازید شاید ناتوی فرهنگی را که بارها از زبان رهبری گفته شده است را احساس کنید و خود را در قبال مسئولیت پذیرفته شده در محل کارخود مسئول تر ببینید.


البته امیدواریم در کنار این افتتاح شاهد خالی ماندن این خانه های عالم نمایم و سازمانهای مربوطه اقدامی عاجل برای فرستادن مبلغان در مهم ترین عرصه اقتصاد کشور یعنی روستا ها انجام دهند چرا که شنیده ها حاکی از آن است با تمام تلاش اهالی سخت کوش روستاها و مراکز مهم تولید کشور خانه های عالم ساخته شده اما خالی از مبلغ بسیار داریم و درمقابل نیز دشمنی داریم که تمام قد ناتوهای مختلف را برای عقب گرد نسل فعلی و آینده برنامه ریزی می کند باشد که مسئولین کمی بیشتر همت کنند.


 انتهای پیام /

0
Your rating: None

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت