بلاتکلیفی مطالبات چند ماهه کارگران شرکت تراورس دامغان/تجمع، این بار در مقابل دفتر امام جمعه و فرمانداری +تصاویر

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اعتراض کارگران به ماه چهارم رسید؛
بلاتکلیفی مطالبات چند ماهه کارگران شرکت تراورس دامغان/تجمع، این بار در مقابل دفتر امام جمعه و فرمانداری +تصاویر
امروز کارگران شرکت تراورس دامغان در اعتراض به ماه ها بلاتکلیفی مطالباتشان و عدم پرداخت آن از سوی شرکت مطبوع در مقابل دفتر امام جمعه و فرمانداری شهرستان دامغان تجمع و اعتراض کردند.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ کارگران شرکت تراورس راه آهن شمالشرق دامغان  مدتها است که خواستار رسیدگی به مشکلات هستند اما مشکل این کارگران همچنان ادامه دارد و گویا فریاد مشکلات این کارگران  از سوی برخی مسئولین شنیده نمی شود و با تزریق قطره چکانی و دادن وعده هایی که تا کنون محقق نشده کاسه صبر این زحمت کشان به سر آمده و با تجمع در محل فرمانداری و دفتر امام جمعه درخواست مطالباتشان را دارند.

چرا از پس این همه جلسه مشکلات ما حل نمی شود/ خروجی این جلسات چیست

یکی از آنها با دیدن دوربین خبرنگار تیتریک جلوآمده و می گوید: تو را بخدا صدایمان را به گوش مسئولان برسانید متاسفانه  هنگامی که برای گفتن مشکلاتمان وارد فرمانداری شدیم گفتند مسئولین داخل اتاق جلسه هستند حتی حاظر نشدند برای مدت کوتاهی جلسه را قطع کنند بیرون بیایند وببینند مشکلات ما چیست؟ نمی دانیم چرا از پس برگزاری این همه جلسه مشکلات ما حل نمی شود خدا کند موضوع جلسه ای که داشتند مهم تر از مطالبات و مشکلات ما بوده باشد.

هیچ کس پاسخگو نیست

فرد دیگری در ادامه گفت: دست و روی سیاهمان را ببین باور کن کار میکنیم که جلوی خانواده رو سیاه و شرمنده نباشیم بالغ بر چهار ماه است من طلب دارم در این مدت نتوانستم برای فرزندانم لباس مناسب که دوست  دارند تهیه کنم و هرروز شرمنده خواربارفروش محله هستم به سختی کار میکنم اما شرمنده فرزندان و همسرم هستم و متاسفانه هیچ کس پاسخگو نیست.

 آیا تا کنون حقوق و بیمه مدیر و فرماندار نیز چهار ماه عقب افتاده است

یکی دیگر از کارگران در واکنش به پرداخت معوقات توسط مدیر کل راه آهن استان سمنان گفت: متاسفانه سری قبل نیز چنین خبری منتشر شد اما فایده نداشت اگر می خواست واقعا مطالبات داده شده و مشکلات حل شود اکنون این همه کارگر در اینجا چه کار میکردند
  
ما واقعا می خواهیم بدانیم آیا تا کنون حقوق و بیمه فرماندار و مدیر کل راه آهن نیز چهار ماه عقب افتاده است تا بدانند ما چه می کشیم و برای تهیه مایحتاج ضروری زندگیمان دچار چه مشکلاتی هستیم.
 
وعده سر خرمن ندهید

این کارگر شرکت تراورس ادامه داد: مسئولین در پرداخت مطالبات وعده سرخرمن میدهند اکنون از آخرین وعده آنان چند ماه گذشته است و دیگر اعتمادی به آنها نیست مدیرراه آهن شهرستان بجا اینکه در پایان سال در کنار کارگران بماند و مشکلات کارگران را پیگیری وحل کند سفر زیارتی را بهانه قرار داده و به زیارت رفته است.

تنها کسی که واقعا پیگیری کرد امام جمعه بود

یکی دیگر از کارگران مجموعه تراورس گفت: واقعا از امام جمعه شهرستان دامغان تشکر می کنیم با اینکه بابت کاری بیرون از محل دفتر بودند و ظاهرا در جلسه ای حضور داشتند برخلاف دیگر مسئولین به دفترمحل کار آمدند و در جمع همکارانم به پیگیری معوقات ما پرداخت و امیدواریم طبق قولی که به ایشان دادند این مطالبات ما پرداخت شود.

  

از همه این موارد گذشته، انتظار از مقامات مسئول این است که به زعم ادعاهایشان درخدمتگذاری بی منت و رفع مشکلات مردم ،اگر حداقل واکنش و اقدام موثری هم دراین خصوص از خود نشان بدهند جای دوری نخواهدرفت؟!.

شرکت تراورس راه آهن شمالشرق هم اکنون بیش از چهار هزارنفر نیرو دارد که بخشی از آن در شهرستان دامغان و بومی منطقه می باشند.
 

 
انتهای پیام /

0
Your rating: None

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت