تضعیف دولت حرام است

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تضعیف دولت حرام است
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، تضعیف دولت را در شرایط کنونی حرام دانست و گفت : با توجه به موقعیت کشور باید سلیقه ها را کنار گذاشت و دولت را همراهی همه جانبه کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ،ابوالفضل حسن بیکی در جلسه شورای اداری استان در تالار اجتماعات مدیریت درمان تامین اجتماعی سمنان افزود : کشور در شرایط کنونی بیش از هر چیز نیازمند وحدت و همدلی است و مجلس شورای اسلامی به عنوان ناظر، شاهد پیشرفت امور مختلف است.
وی اظهارداشت : آمریکا از 15 کشور همسایه ایران در 13 کشور پایگاه نظامی دارد که همگی زیر برد موشک های کوتاه برد ایران قرار دارد.
وی به موقعیت راهبردی ایران به عنوان کشوری قدرتمند در منطقه اشاره و خاطرنشان کرد : همه کشورهای منطقه نیازمند همراهی و همکاری جمهوری اسلامی هستند.
وی با تاکید بر استفاده بیشتر از ظرفیت‌ های کشور، تصریح کرد : ایران از 9.8 میلیون بشکه نفت تولیدی فقط 2.2 میلیون را صادر می کند و از سوی دیگر می توان از مخزن 400 ساله گاز برای تولید و صادرات برق استفاده کرد.
حسن بیکی با اشاره به سخنان اخیر رئیس جمهور ایران و آمریکا، گفت: امروز دکتر حسن روحانی با ترامپ مقایسه می شود، در حالی که روحانی دانشمندی جامع الشرایط است و مقایسه او با ترامپِ فرصت طلب مثل مقایسه خورشید با چراغ موشی است.
این نماینده مجلس اضافه کرد : مشاوران آمریکایی ترامپ می دانند با رفتارهای او آمریکا در جهان منزوی تر و پرچم ایران برافراشته تر می شود.
در نشست شورای اداری استان ، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهوری حضور داشت.Facebook

Twitter

Google+

اشتراک

0
Your rating: None

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت