شنبه, 25 آذر 1396 - السبت 28 ربيع الأول 1439 - Saturday 16th December 2017

اقتصادی

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
۳۰۱کیلو طلا در موته اصفهان تولید شد
میزان تولید شمش طلا در مجتمع طلای موته در ۷ماهه امسال ۷۸درصد افزایش یافت.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، مجتمع طلای موته از ابتدای فروردین تا پایان مهر، 301 کیلوگرم شمش طلا تولید کرد. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، 169 کیلوگرم بود. همچنین میزان تولید این مجتمع نسبت به برنامه (158 کیلوگرم)، 91 درصد افزایش یافت.

مجتمع طلای موته در ماه مهر 70 کیلوگرم شمش تولید کرد که نسبت به تولید مدت مشابه سال گذشته (26 کیلوگرم)، 169 درصد رشد نشان می‌دهد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه اطلاع رسانی دولت خبر سایت حامی دولت را تلویحاً تکذیب کرد؛ سیف ماندنی است
پایگاه اطلاع رسانی دولت با بازنشر خبر قدیمی یک خبرگزاری دولتی در شبکه های اجتماعی، جایگزینی نهاوندیان به جای سیف را تلویحاً تکذیب کرد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، سایت انتخاب که از حامیان دولت حسن روحانی است، امروز خبر داد که " توافق بر سر نهاوندیان تقریبا نهایی شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد او در هفته های آینده به عنوان رییس کل بانک مرکزی منصوب خواهد شد."

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
توضیح سازمان برنامه و بودجه درباره " تکدر رئیس جمهور" از گرانی ارز
سازمان برنامه و بودجه در اطلاعیه اعلام کرد:دولت قصد ندارد راسا در بازار ارز مداخله کند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، سازمان برنامه و بودجه در اطلاعیه ای اعلام کرد: "در پی سخنان روز پنجشنبه ریاست محترم سازمان برنامه و بودجه کشور، جناب آقای دکتر محمد باقر نوبخت، در گردهمایی دانشجویان و جوانان حزب اعتدال و توسعه، برخی رسانه‌ها به اشتباه، سخن ایشان را به گونه ای  بازتاب داده اند که گویی دولت رأسا قصد مداخله در بازار ارز را دارد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
سایت حامی دولت: نهاوندیان جایگزین سیف در بانک مرکزی می‌شود
سایت انتخاب که از حامیان دولت حسن روحانی است، از نهایی شدن انتخاب محمد نهاوندیان به عنوان رئیس کل جدید بانک مرکزی به جای ولی الله سیف خبر داد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، یک منبع آگاه در گفت و گو با «انتخاب» گفت: توافق بر سر نهاوندیان تقریبا نهایی شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد او در هفته های آینده به عنوان رییس کل بانک مرکزی منصوب خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
گرانی ۲۵درصدی آجیل شب یلدا به‌دلیل افزایش نرخ ارز
رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار تهران از افزایش ۲۵درصدی قیمت آجیل برای شب یلدا به‌دلیل نوسانات نرخ ارز خبر داد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم،مصطفی احمدی اظهار کرد: کمبود آجیل نداریم اما به‌دلیل بالارفتن نرخ ارز شاهد افزایش 25درصدی قیمت آجیل و خشکبار به‌ویژه پسته هستیم.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
گزارش تخلفات منطقه آزاد ماکو در مجلس تغییر کرد
مدیرعامل منطقه آزاد ماکو با انتقاد از رسانه‌ای شدن گزارش مجلس درباره تخلفات این منطقه آنرا یکطرفه دانست و گفت:‌ به جز حوزه روابط عمومی یک ریال هم خارج از منطقه هزینه نکرده‌ایم.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، حسین فروزان در نشست خبری در رابطه با پرونده تخلف منطقه آزاد ماکو با بیان این‌که  وقتی پرونده به قوه قضاییه برود دیگر نمی‌توان درباره آن صحبت کرد، اظهار کرد: یک نماینده -مجلس- خیلی خوش اخلاق داریم که از همان ابتدا با وی مشکلات اساسی داشتیم. وی اعلام کرد که بنده می‌توانم دو کار برای منطقه آزاد ماکو انجام بدهم؛ یکی طرح ماده 206 و یکی تحقیق و تفحص.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
سیف: نهاوندیان گفته رفتنم شایعه است
ولی‌الله سیف، رئیس‌کل بانک مرکزی در واکنش به خبر جایگزینی نهاوندیان با وی گفت: رفتنم شایعه است، همین الآن آقای نهاوندیان هم در کنفرانس اقتصاد ایران گفت شایعه است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، سایت انتخاب که از حامیان دولت حسن روحانی است، امروز خبر داد که " توافق بر سر نهاوندیان تقریباً نهایی شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد او در هفته‌های آینده به‌عنوان رییس‌کل بانک مرکزی منصوب خواهد شد".

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
طرح کنگره آمریکا آشکارا مانع فروش هواپیما به ایران نمی‌شود
وبگاه المانیتور نوشت: طرح کنگره آمریکا مانع فروش هواپیمای مسافربری به ایران نمی‌شود اما وزارت خزانه‌داری این کشور را مجبور به تایید برخی پیش‌نیازها می‌کند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، وبگاه خبری تحلیلی «المانیتور» در یادداشتی به بررسی طرح مجلس نمایندگان آمریکا برای افزایش نظارت بر فروش هواپیما به ایران پرداخته و نوشت این طرح آشکارا مانع این نوع معاملات نمی‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
افزایش ۷ دلاری نرخ هر اونس طلا
قیمت طلا به علت کاهش ارزش دلار بر اثر نگرانی در مورد پیشرفت اصلاحات مالیاتی آمریکا، با ۷.۰۴ دلار افزایش به ۱۲۶۰ دلار در هر اونس رسید.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، قیمت طلا در مبادلات امروز جمعه به علت کاهش ارزش دلار بر اثر نگرانی در مورد پیشرفت اصلاحات مالیاتی آمریکا، افزایش یافت و در آستانه ثبت نخستین هفته افزایشی قرار گرفت.

هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) با 7.04 دلار افزایش 1260 دلار معامله شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
علت افزایش قیمت گوشت قرمز/ شقه گوسفندی کیلویی ۳۱ تا ۳۳ هزار تومان
معاون امور دام وزیر جهاد کشاورزی در گفت وگو با فارس درباره علت افزایش قیمت گوشت قرمز و مشکلات تنظیم بازار گوشت توضیح داد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
آمریکا از خط لوله انتقال گاز ایران به پاکستان حمایت می‌کند
با وجود اینکه پاکستان به علت تحریم‌های آمریکا علیه ایران نتوانسته بخش پاکستانی خط لوله انتقال گاز را احداث کند، یک مقام آمریکایی مدعی شد، واشنگتن از خط لوله انتقال گاز ایران به پاکستان حمایت می‌کند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، جفری بیسون، مدیر مامور آژانس توسعه بین‌المللی آمریکا گفت: دولت آمریکا از سرمایه‌گذاری زیرساختی توسط روسیه برای احداث یک خط لوله انتقال گاز از ایران که اقتصاد پاکستان را تقویت می‌کند و سطح زندگی مردم این کشور را بهبود می‌بخشد، حمایت می‌کند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
زنگنه: همکاری گازی ایران و روسیه در بازار جهانی تعیین‌کننده است
وزیر نفت گفت: همکاری ایران و روسیه به‌ترتیب به‌عنوان نخستین و دومین دارندگان گازی جهان در بازار جهانی تعیین‌کننده خواهد بود.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، بیژن زنگنه وزیر نفت کشورمان عصر امروز پس از امضای 2 تفاهم‌نامه بین شرکت ملی نفت ایران و گازپروم روسیه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز مذاکرات مفیدی با مدیرعامل بزرگترین شرکت تولیدکننده و صادرکننده گاز جهان انجام شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
برای آیفون X اندرویدی ۳۰۰ دلار بپردازید+ عکس
شرکت Legoo به تازگی گوشی جدیدی به نام S۹ رونمایی کرده است که از لحاظ ظاهری بسیار شبیه پرچمدار جدید و گران قیمت اپل، آیفون ۱۰، ‌می باشد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، ممکن است آیفون 10 امکانات زیادی داشته باشد اما به هر حال، قیمت آن از 1000 دلار آغاز می شود و هر کاربری قدرت خرید آن را ندارد. علاوه بر این، طراحی این گوشی هوشمند نیز خاص است و اگر طرفداران اندروید، از این طراحی خوششان می آید، می توانند گوشی لگوو S9 را خریداری کنند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
روس‎ها نتایج مطالعه ۴ میدان گازی ایران را اوایل ۲۰۱۸ ارائه می‎کنند
مدیرعامل گازپروم گفت: این شرکت، گزارش‌های توسعه ای خود درباره میدان‌های گازی فرزاد A و B، پارس شمالی و کیش را در سه ماه نخست ۲۰۱۸ به شرکت ملی نفت ایران ارائه می دهد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، الکسی میلر مدیرعامل شرکت گازپروم روسیه پس از امضای 2 تفاهمنامه با شرکت ملی نفت ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز گام مهمی برای همکاری گازی با ایران برداشته شده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مشخص شدن نتیجه مناقصه میدان نفتی آزادگان تا تابستان ۹۷
وزیر نفت گفت: مناقصه آزادگان طبق روال پیش می‌رود و تاخیری در این زمینه صورت نگرفته است. اگر روند مناقصه این میدان به صورت عادی پیش رود تابستان ۱۳۹۷ نتیجه آن مشخص خواهد شد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، بیژن زنگنه وزیر نفت در حاشیه امضای تفاهم نامه با شرکت گازپروم روسیه در جمع خبرنگاران گفت: توضیحات بیشتری در خصوص طرح برندینگ جایگاههای سوخت در آینده ای نزدیک ارائه خواهد شد، اما اصل بر این است که این طرح با هماهنگی و همدلی جلو برود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کارگاه 3 روزه آموزش رویکردهای نوین انتصاب مدیر در حوزه ICT برگزار می‌شود
کارگاه آموزشی آشنایی مدیران منابع انسانی با نظریه‌ها و عوامل موثر بر مدیریت استراتژیک منابع انسانی و بهره‌گیری از آن در نظام جذب و ارتقاء و انتصاب مدیران و کارکنان بخش ICT توسط وزارت ارتباطات برگزار می شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
خط کشتیرانی بندر خرمشهر ـ بندر صحار افتتاح می‌شود
رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان گفت:بعد از راه‌اندازی خط کشتیرانی بندرعباس ـ صحار، خط کشتیرانی بندر خرمشهر به بند صحار عمان 9 دی افتتاح می‌شود.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، محسن ضرابی گفت: «افزایش صادرات از بندر خرمشهر در تراز تجاری استان خوزستان تأثیر چشمگیری خواهد داشت. با راه‌اندازی این خط کشتیرانی، تجار، بازرگانان و تولیدکنندگان محصولات صادراتی می‌توانند محموله‌های تجاری را از طریق بندر خرمشهر برای ارسال به مقاصد خود به بندرصحار ارسال کنند و بالعکس کالاهای سفارشی را به خرمشهر هدایت کنند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مشاغل خانگی در 6 ماهه ابتدای امسال 800 میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه گرفتند
رئیس دبیرخانه ستاد مشاغل خانگی، در نشست ستاد ساماندهی مشاغل خانگی از اختصاص 8000 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به مشاغل خانگی خبر داد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی با حضور دکتر عیسی  منصوری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهناز امامدادی، رئیس دبیرخانه ستاد مشاغل خانگی و اعضای این ستاد در محل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
۱۱.۵ میلیارد تومان امروز به حساب چایکاران واریز می‌شود
رئیس سازمان چای کشور گفت: امروز ۱۱.۵ میلیارد تومان به حساب چایکاران واریز می‌شود که با احتساب مبالغ قبلی، ۸۰ درصد مطالبات چایکاران پرداخت شده است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، محمدولی روزبهان امروز از پرداخت بخش دیگری از مطالبات چایکاران خبر داد و گفت: امروز ۱۱.۵ میلیارد تومان دیگر به حساب چایکاران واریز می‌شود که در مجموع تاکنون ۱۵۹.۵ میلیارد تومان یعنی چیزی معادل ۷۹ درصد مطالبات چایکاران پرداخت شده است. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نامه استعلام از استقلال کارشناسان رسمی‌های وب بر روی کدال
سازمان بورس تا ساعاتی دیگر نامه استعلام خود از کانون کارشناسان رسمی دادگستری در خصوص استقلال سه کارشناس رسمی شرکت داده گستر عصر نوین را بر روی کدال منتشر می‌کند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان بورس و اوراق بهادار در پی انتشار مستندات ارزشگذاری شرکت‌های گروه پارسان لین از سوی ناشر داده گستر عصر نوین و چالش بر سر پاره ای از ابهام‌های موجود در نحوه و شیوه محاسبات مجوزها از سوی هیات سه نفره کارشناسان رسمی دادگستری و همچنین شرکت مشاورسرمایه گذاری نیکی گستر، با ارسال نامه ای به کانون کارشناسان رسمی استقلال سه شخص حقیقی حاضر در هیات مذکور تحت عنوان کارشناسان رسمی را استعلام کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
بلاتکلیفی طلا تا تعیین نرخ بهره در آمریکا
از آنجایی که سرمایه‌گذاران در آستانه مشخص شدن نتیجه نشست بانک مرکزی آمریکا در مورد نرخ بهره، یک الگوی مشخص را دنبال می‌کنند، قیمت طلا نوسانات زیادی ندارد و 1241.72 دلار در هر اونس فروخته شد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، در آستانه مشخص شدن نتیجه نشست دو روزه فدرال رزرو آمریکا، سرمایه‌گذاران یک الگوی مشخص را دنبال می‌کنند و قیمت طلا در بازه محدودی در نوسان است.

این فلز گران‌بها روز گذشته کمترین رقم در 5 ماه گذشته را ثبت کرد.هر اونس طلا در بازارهای جهانی با 2.77 دلار کاهش 1241.72 دلار فروخته شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
حرکت تدریجی به سمت ارز تک‌نرخی آغاز شده است/ بانک‌ها وارد بازارسازی ارز شوند
رئیس کانون بانک‌های خصوصی گفت: ارز باید هر چه سریع‌تر در یک شرایط رقابتی قرار گیرد؛ اجازه دهیم شبکه بانکی کاری که در سابق انجام می‌داده را روی ارز انجام دهد و یک نوع بازارسازی برای ارز ایجاد شود تا شاید به تک نرخی شدن ارز کمک کند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس،کوروش پرویزیان  در گفت‌وگو با خبرنگار بازرگانی خبرگزاری فارس و در پاسخ به این سوال که چرا علیرغم وعده‌های دولت برای تک نرخی کردن ارز، در عمل اتفاقی نمی‌افتد،گفت: در سال‌های مختلف شرایطی که در بازار ارز حاکم بوده از جهت منابع و مصارف بانک مرکزی و دولت متفاوت بوده است . 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
فریب‌کاری مخرب دولت در «شیوه» افزایش قیمت حامل‌های انرژی/ مجلس استعفانامه دولت را به تضمین بگیرد
اقتصاددان حامی دولت گفت: این که ۴ سال افزایش تدریجی قانونی قیمت حامل‌های انرژی را اجرا نکنیم تا دوباره رأی بیاوریم و بعد که خیالمان راحت شد جمع آن افزایش‌ها را یکباره اجرا کنیم، فریب‌کاری مخرب است.

 به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، غلامحسین حسن‌تاش، اقتصاددان حامی دولت در کانال تلگرامی‌اش نوشت:

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
سایپا سایت فروش سراتو را بست/ احتمال گرانی ۱۰ میلیون تومانی و سرگردانی خریداران
گروه سایپا در حالی به یکباره اقدام به بستن سایت فروش سراتو کرده که بحث‌هایی مبنی بر احتمال افزایش قیمت ۱۰ میلیون تومانی این خودرو مطرح است، این در شرایطی است که سایپا اخیراً قیمت این خودرو را ۵ میلیون تومان افزایش داده است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس،این روزها افزایش قیمت خودروهای وارداتی در پی بسته شدن سایت ثبت سفارش و مطرح شدن بحث احتمال افزایش تعرفه واردات بهانه‌ای برای افزایش قیمت برخی خودروهای داخلی به ویژه محصولات مونتاژی شده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
خروج بیش از ۵۰ میلیون ریال توسط مسافران جرم است/ تشکیل دادسرای ویژه تخلفات مدیران بانکی
در جلسه شورای پول و اعتبار به پیشنهاد دادستان کل کشور مقرر شد شعبه ویژه در یکی از دادسراهای تهران برای رسیدگی به تخلفات مدیران و سهامداران نهادهای پولی غیرمجاز با درخواست بانک مرکزی، تشکیل شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
قیمت طلا اندکی افزایش یافت
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲ درصد افزایش به ۱۲۴۴ دلار و ۷۴ سنت رسید.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، در آستانه آغاز نشست دو روزه فدرال رزرو آمریکا، قیمت طلا که دیروز به پایین ترین رقم در حدود 5 ماه گذشته رسیده بود، امروز با اندکی رشد مواجه شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نفت ۶۵ دلاری شد
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۶۰ سنت، معادل ۰.۹ درصد افزایش به ۶۵ دلار و ۲۹ سنت رسید.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، پس از بسته شدن خط لوله فورتیز در دریای شمال که موجب توقف عرضه مقدار قابل توجهی نفت به بازار شد، قیمت نفت برنت برای اولین بار از سال 2015 تاکنون به بالای 65 دلار در هر بشکه رسید.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
واگذاری ۱۴۳۶ هزار میلیارد ریال سهم دولتی از سال ۸۰ تاکنون
از زمان تاسیس سازمان خصوصی سازی در سال ۸۰ تا کنون ۱۴۳۶ هزار و ۱۵۸ میلیارد ریال سهم دولتی به روش‌های مختلف واگذار شده است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، نگاهی به آمار واگذاری دولت از زمان تاسیس سازمان خصوصی سازی در سال 80 تا کنون نشان می‌دهد در این مدت 1436 هزار و 158 میلیارد ریال سهم دولتی به روش‌های مختلف واگذار شده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
هشدار یک نماینده به دولت؛ گرانی بنزین خط قرمز مجلس است
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش ۲۰درصدی نرخ حامل‌های انرژی در لایحه پیشنهادی بودجه سال ۹۷ دولت گفت: مجلس با افزایش نرخ حامل‌های انرژی مخالف است و افزایش قیمت بنزین خط قرمز نمایندگان مردم است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، رحیم زارع افزایش 20درصدی نرخ آب و گازوئیل را طبق لایحه بودجه سال آینده یادآور شد و گفت:‌ افزایش قیمت بنزین خط قرمز نمایندگان مردم است چون متناسب با افزایش چند برابری سالهای گذشته آن خدماتی به مردم ارائه نشده است، بر همین اساس این بخشهای لایحه با یک‌سری اصلاحات در کمیسیون تلفیق و صحن علنی مجلس مواجه خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
سیف: مردم همت کنند تا پایان سال صف وام ازدواج نخواهیم داشت
رئیس کل بانک مرکزی ضمن اشاره به اجرای موفق طرح ضربتی وام ازدواج به عنوان نمود عینی سنت قرض الحسنه ابراز امیدواری کرد با همت مردم و تمهیدات نظام بانکی کشور تا پایان سال صفی در این زمینه نداشته باشیم.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، ولی اله سیف شامگاه دوشنبه در مراسم دهمین سالگرد تاسیس بانک قرض الحسنه مهر ایران ضمن اشاره به اجرای موفق طرح ضربتی وام ازدواج به عنوان نمود عینی سنت قرض الحسنه ابراز امیدواری کرد با همت مردم و تمهیدات نظام بانکی کشور تا پایان سال صفی در این زمینه نداشته باشیم.

همزمانی محتوا

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت