اقتصادی

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مکالمات ثابت به ثابت درون استانی «تبریک سال نو» رایگان شد
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: از ساعت ۱۹:۴۵ دقیقه روز ۲۹ اسفند تا ۲۴ ساعت مکالمات ثابت به ثابت درون استانی مخابرات رایگان شده است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، سیدمجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام از رایگان شدن 24 ساعته مکالمات درون‌استانی تلفن ثابت به ثابت هم‌زمان با تحویل سال نو خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
10 درصد رایانه‌های فعال جهان مک هستند
بررسی‌های مؤسسه تحقیقاتی نت اپلیکیشن نشان می‌دهد استفاده از سیستم عامل مک روز به روز در حال افزایش است و در حال حاضر 10 درصد از کل کاربران رایانه ها در جهان از این سیستم عامل استفاده می کنند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، آمار ارائه شده مربوط به ماه ژانویه است و در ماه فوریه نیز حفظ شده است. می توان انتظار داشت این رقم در ماه‌ها و سال های آینده باز هم افزایش یابد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
بیمه‌نامه شخص ثالث در سال 97 افزایش قیمت ندارد/ حفظ تخفیف‌ بالای سال‌های قبل
دبیر کارگروه شخص ثالث سندیکای بیمه‌گران گفت: بر اساس مصوبه شورای عالی بیمه نرخ بیمه‌نامه شخص ثالث در سال جدید افزایش نمی‌یابد و علاوه بر این چنانکه تخفیف دارندگان بیمه‌نامه‌ سال‌های قبل رانندگان بیش از قانون جدید باشد، در خرید بیمه‌نامه لحاظ خواهد شد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌اصغر عنایت با اشاره به افزایش 10 درصدی نرخ دیه در سال 97، گفت: این نرخ در ماه عادی به 231 میلیون تومان و در ماه حرام به 308 میلیون تومان افزایش یافته است. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
سرمایه‎گذاری مستقیم ۲.۴ میلیارد دلاری با هدف تولید ۱۱۰ هزار بشکه نفت از میدان‎های سپهر و جفیر
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران با اشاره به سرمایه گذاری مستقیم ۲.۴ میلیارد دلاری برای توسعه میدان های سپهر و جفیر، گفت: هدف توسعه این دو میدان تولید ۱۱۰ هزار بشکه نفت است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، غلامرضا منوچهری، شامگاه دیروز یکشنبه، ۲۷ اسفندماه در مراسم امضای قرارداد توسعه و بهره‌برداری میدان‌های سپهر و جفیر با شرکت گسترش انرژی پاسارگادضمن ابراز خرسندی از اینکه در آستانه سالروز ملی شدن صنعت نفت و سال نو یک قرارداد مهم با یک شرکت ایرانی منعقد می شود، افزود: با امضای این قرارداد خواست دیرین ملت ایران که بحث به عهده گرفتن پروژه های نفتی از مرحله اکتشاف تا تولید است، محقق می شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نفت ملی یعنی تصمیم‌گیری درباره تولید در تهران گرفته شود نه در لندن/ شیطنت رسانه‌های خارجی درباره سهم ایران در قرارداد آبان و پایدار غرب
وزیر نفت امضای قرارداد توسعه میدان سپهر و جفیر را در آستانه ملی شدن صنعت نفت کار مهمی دانست و گفت: نفت ملی یعنی این که خودمان توانمندی اجرای کارهای بزرگ را داشته باشیم.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، بیژن زنگنه شامگاه دیروز یکشنبه، ۲۷ اسفندماه در آیین امضای قرارداد توسعه و بهره‌برداری میدان‌های جفیر و سپهر میان شرکت ملی نفت ایران و شرکت گسترش انرژی پاسارگاد با اشاره به مذاکرات طولانی با این شرکت به منظور امضای این قرارداد، اظهار کرد:‌ این نخستین قراردادی است که در قالب الگوی جدید قراردادهای نفتی با یک شرکت اکتشاف و تولید ایرانی به‌صورت مستقیم امضا می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
قرارداد ۲.۸ میلیارد دلاری توسعه میدان‎های سپهر و جفیر بین شرکت ملی نفت ایران و انرژی پاسارگاد امضا شد
قرارداد توسعه یکپارچه میدان های سپهر و جفیر به عنوان سومین قرارداد در قالب مدل جدید قراردادهای نفتی، بین شرکت ملی نفت ایران و گسترش انرژی پاسارگاد امضا شد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، قرارداد توسعه یکپارچه میدان های سپهر و جفیر به عنوان سومین قرارداد در قالب مدل جدید قراردادهای نفتی، شامگاه دیروز یکشنبه، ۲۷ اسفندماه با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت، بین علی کاردر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و مهدی میرمعزی، مدیرعامل شرکت گسترش انرژی پاسارگاد امضا شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
طرح ویژه حفاظت از اراضی کشاورزی در استان سمنان آغاز شد
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: طرح ویژه حفاظت از اراضی کشاورزی در استان سمنان آغاز شد.

 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مرکز استان سمنان ۵۷۰ هکتار بافت ناکارآمد میانی و شهری دارد
فرماندار سمنان بابیان اینکه این شهرستان دارای ۵۷۰ هکتار بافت ناکارآمد شهری و میانی است گفت: سمنان از این لحاظ رتبه نخست را در بین شهرستان‌های استان دارد.

 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
طرح وای فای رایگان برای نوروز ۹۷در استان سمنان اجرایی نخواهد شد
مدیر کل ارتباطات و فناوری استان سمنان بابیان اینکه طرح وای فای رایگان نوروزی در استان اجرایی نمی شود، گفت: اتصال نقاط گردشگری به وای فای دردستور قرار دارد اما تا نوروز آماده نخواهد شد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری مهر، سید مسعود میر رضایی ضمن بیان اینکه سال گذشته برای ایام نوروز در ۲۲ نقطه فرهنگی و گردشگری استان سمنان وای فای رایگان ارائه شد، ابراز داشت: در ارائه وای فای رایگان مواردی از جمله احراز نام خانوادگی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، کد ملی و شماره تلفن فردی به وای فای وصل می‌شود باعث شد تا بسیاری از کاربران تمایل چندانی به استفاده از وای فای رایگان نداشته باشند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مافیایی بودن قاچاق در کشور/ ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تنبل و کند شده است
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه قاچاق در کشور مافیایی است، گفت: وقتی از قاچاق صحبت می‌کنیم، ذهن مردم به سمت مرزنشینان می‌رود، در حالی که مافیای قاچاق این نگاه غلط را ایجاد کرده است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، علی مویدی خرم‌آبادی امروز در مراسم تکریم رئیس سابق ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: از اقدامات بزرگ و موثر نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه مبارزه با مواد مخدر بارها و بارها در سطح دنیا تقدیر شده و جایگاه ایران در این عرصه در بین تمام کشورهای دنیا جایگاهی شایسته است. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
جایگزین‌های بومی برای کارکرد رسانه‌ای تلگرام/ پیام رسان‌های بومی که شانه به شانه رقیب جلو می‌روند
یکی از کاربردهای مهم تلگرام که در نبود پاسخ بومی، باعث اقبال و وابستگی به این پیام رسان شد قابلیت رسانه‌ در قالب کانال بود. این نیاز زمانی فقط با تلگرام رفع می‌شد، امروز پیام رسان‌های بومی حتی امکانات بیشتری را فراهم کرده‌اند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، این روزها اخباری از اتفاق نظر مسئولان در متوقف کردن انحصار یک پیام رسان خارجی کشور شنیده می‌شود.

یکی از مهمترین کاربردهای تلگرام که در نبود پاسخ بومی، باعث وابستگی به این پیام رسان شده کارکرد رسانه‌ای این پیام رسان بود که در قالب کانال شکل گرفت.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رشد ۳.۴ درصدی اقتصاد ایران در ۹ ماهه ۹۶ + جدول
براساس محاسبات بانک مرکزی رشد اقتصادی کشور به (قیمت های ثابت سال ۱۳۹۰) در ۹ ماهه سال ۱۳۹۶، به عدد ۳.۴ درصد و بدون احتساب نفت ۴.۱ درصد بوده است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، براساس محاسبات مقدماتی بانک مرکزی، تولید ناخالص داخلی کشور به قیمت پایه (و به قیمت‌های ثابت سال 1390) در 9 ماهه سال 1396 به 520 هزار و 580 میلیارد تومان رسید که نسبت به رقم مشابه 9 ماهه سال 1395 به میزان 3.4 درصد افزایش یافته است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کاهش ۵۰ درصدی قاچاق کالا و ارز طی ۴ سال گذشته
رئیس سابق ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در فاصله 4 سال گذشته حدود 50 درصد کاهش قاچاق کالا و ارز را داشتیم و اگر براساس برنامه پیش می‌رفتیم، این رقم باید 40 درصد باشد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، حبیب الله حقیقی امروز در مراسم معارفه رئیس جدید ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: براساس برنامه‌ای که در سال ۹۲ و با آغاز مسولیت اینجانب در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تدوین شد، مقرر شد، سالانه 10 درصد کاهش قاچاق کالا و ارز داشته باشیم.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
توسعه اقتصادی سمنان از بهار97 با تحول صنعت گردشگری آغاز شد
یکی از اولویت های سمنان، توسعه اقتصادی با محوریت گردشگری است که این راهبرد اساسی با برنامه های ریزی های انجام شده از هم اکنون در آستانه بهار 97 در صنعت گردشگری این استان آغاز شده است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری ایرنا، با برنامه ریزی های اصولی و تدوین برنامه جامع حوزه های مربوط از سوی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و با کمک نهادهای استانی، جایگاه سمنان در صنعت گردشگری ایران ارتقا می یابد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
افزایش سهم صادرات استان سمنان در دستور کار قرار می‌گیرد
استاندار سمنان با تأکید بر اینکه افزایش سهم صادرات استان سمنان به یک‌میلیون تن در دستور کار قرار گیرد گفت: دستگاه‌های قضایی استان شعبه ای را به نام اقتصاد مقاومتی راه‌اندازی کنند و برای تخلفات در حوزه قاچاق و پیشگیری از آن اقدامات عملیاتی انجام دهند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، سید شهاب‌الدین چاووشی شامگاه شنبه در جلسه گفت‌وگوی بخش خصوصی با دولت اظهار داشت: سال نو را باید با تحول اقتصادی و اخلاقی آغاز کنیم و نسبت به رفع مشکلات در جامعه اقدامی مؤثر و عملیاتی انجام دهیم.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی اسفند امشب واریز می‌شود
بر اساس اعلام سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها، یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی مربوط به اسفند ۹۶ امشب ساعت ۲۴ واریز می‌شود.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، بر اساس اعلام سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها، یارانه نقدی 45500 تومانی مربوط به اسفند 96 امشب شنبه 26 اسفند ساعت 24 واریز می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مؤسسات رتبه‌بندی آمریکایی رتبه آمریکا را غیرعادلانه بالا نگه داشته و دیگر کشورها را پایین می‌آورند
کارشناسان و تحلیلگران در مصاحبه با شبکه راشاتودی گفتند شرکت‌های رتبه‌بندی آمریکایی به طور ناعادلانه‌ای سیاست یک بام و دو هوا در پیش گرفته و در حالی که تلاش می‌کنند رتبه اقتصادی آمریکا را بالا نگه دارند رتبه دیگر کشورها را پایین می‌آورند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، برخی از کارشناسان و تحلیلگران بازارهای مالی بر این باورند مؤسسات رتبه‌بندی آمریکایی با اتخاذ سیاست یک بام و دو هوا به طور ناعادلانه‌ای تلاش می‌کند رتبه اعتباری آمریکا را بالا نگه داشته و رتبه اعتباری دیگر کشورها را پایین بیاورند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نفت 66 دلاری شد
هر بشکه نفت در آخرین روز کاری بازارهای جهانی در هفته گذشته با 1.09 دلار افزایش 66.21 دلار فروخته شد.

 به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، قیمت نفت پس از یک رشد زیاد به علت بالا رفتن شاخص های سهام در بورس آمریکا در روز جمعه، هفته گذشته را با افزایش به پایان برد.

قیمت نفت در آستانه ثبت هفته کاهشی بود اما پس از آن افزایش یافت زیرا هم ارزش بازار بورس بالا رفت و هم سرمایه‌گذاران در انتظار مصاحبه تلویزیونی ولیعهد عربستان در برنامه ۶۰ دقیقه هستند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تحویل قطعات غیراستاندارد توسط خودروسازان در سال ۹۷ ممنوع است/ تشکیل یک شورا برای نظارت
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: هیچ خودروسازی در سال آینده حق تحویل گرفتن قطعات غیراستاندارد را ندارد، برای نظارت بر این کار، یک شورا را در کنار سازمان استاندارد مسئول خواهم کرد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، محمد شریعتمداری در مراسم رونمایی ازکتاب گزارش عملکرد پایدار و مسئولیت اجتماعی ایران خودرو با اشاره به تشکیل آخرین جلسه شورای سیاست گذاری خودرو در سال جاری اظهار داشت: این جلسه صبح امروز در ایران خودرو تشکیل شد و در آن گزارشی از وضعیت و عملکرد صنعت خودرو ارایه و در مورد برخی مسایل این صنعت گفت و گوشد.

وی افزود: صنعت خودروسازی تا به امروز توانست با تولید یک میلیون و ۶۰۰ هزار دستگاه خودرو حدود ۹۸ درصد هدف تعیین شده برای سال جاری را محقق کند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دلیل توقف فاز نخست پروژه نوسازی بافت‌های فرسوده / عملیات اجرایی سال 97 آغاز می‌شود
مدیرعامل سازمان عمران و بهسازی شهری ایران با تاکید بر اینکه عملیات اجرایی ساخت مسکن در اراضی دولتی در محله سیروس از سال ۹۷ آغاز می شود، گفت: وجود گاز در شبکه باعث تاخیر در آغازنوسازی مسکن در برنامه ملی بازآفرینی شهری شده است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، هوشنگ عشایری در خصوص دلایل توقف عملیات اجرایی و کند شدن احداث مسکن در محله سیروس با وجود گذشت دو ماه از کلنگ زنی آن گفت: عملیات اجرایی و خاکبرداری این پروژه شروع شد و چون قبلاً سکونت‌گاه بوده است به لوله‌های گاز برخورده و یک آتش‌سوزی کوچک رخ داد که خوشبختانه خاموش شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
◄ پیشرفت 85 درصدی توسعه باند فرودگاه سمنان و راه‌اندازی تجهیزات هواشناسی و سوخت گیری
مدیر فرودگاه سمنان با اشاره به پیشرفت 85 درصدی پروژه افزایش باند این فرودگاه تا 3100 مترمربع، از افتتاح این طرح در سال 97 خبر داد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از تین نیوز، حسین شجاعی به معرفی مهم‌ترین اقدامات انجام‌شده در فرودگاه سمنان طی سال 96 پرداخت و عنوان کرد: سال 96 فاز یک احداث فرودگاه سمنان به مساحت 2800 مترمربع افتتاح شد و افزایش باند این فرودگاه تا 3100 مترمربع به پیشرفت 85 درصدی رسید.

مدیر فرودگاه سمنان افزود: سال 96 مناقصه ساخت ترمینال فرودگاه سمنان به مساحت 1500 مترمربع انجام‌شده و عملیات اجرایی آن در مرحله آغاز است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کاهش 31 درصدی صادرات نفت ایران به کره جنوبی/ مشکلات فنی و حادثه سانچی صادرات را کاهش داد
صادرات نفت ایران در ماه گذشته میلادی یعنی فوریه (بهمن ماه) به علت مشکل فنی سال گذشته میلادی در میدان پارس جنوبی و همچنین غرق شدن نفتکش ایران در مسیر به کره در ماه ژانویه (دی ماه)، 31.2 درصد کاهش یافته است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، آمارهای گمرک کره جنوبی نشان داد واردات نفت این کشور از ایران در ماه فوریه  نسبت به مدت مشابه سال گذشته 31.2 درصد کاهش یافته و به 1.12 میلیون تن یا 294 هزار و 274 بشکه در روز رسیده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
خط لوله تاپی می‌تواند با حضور ایران به تی پی تبدیل شود
رئیس سابق شرکت ملی صادرات گاز گفت: با امکانات موجود در ایران می توان خط لوله تاپی را به تی پی یعنی ترکمنستان ، ایران ، پاکستان و هند تغییر داد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، نصرت الله سیفی رئیس سابق شرکت ملی صادرات گاز  در همایش نفحات گاز که با موضوع چالش های پیش روی صادرات گاز ایران برگزار شد،گفت: در حال حاضر در حوزه ی صادرات گاز جهت تدوین برنامه‌ای جامع مطالعات خوبی انجام شده است که همین مطالعات نشان می‌دهد که جهت مقابله با ضربه پذیری درآمد حاصل از نفت و گاز باید چند مسیر پیگیری شود: نخست مشتریان راهبردی پیدا کنیم، دوم تنوع در فروش داشته باشیم وئ بالاخره صادرات گاز ، برق و تولیدات پتروشیمی را افزایش دهیم.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اختلال در سامانه بانک مرکزی دریافت شماره ثبت سفارش را دچار مشکل کرد
سامانه جامع تجارت اعلام کرد که امکان دریافت شماره ثبت سفارش به دلیل اختلال در سامانه بانک مرکزی وجود ندارد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، سامانه جامع تجارت  اعلام کرد به علت بروز اختلال در سامانه بانک مرکزی، امکان دریافت شماره ثبت سفارش، ویرایش ثبت سفارش‌های بانکی و اعلام منشا ارز وجود ندارد.  

این سامانه اعلام کرد که بانک مرکزی پیگیر رفع سریع مشکل است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
وصول ۲۱ هزار میلیارد تومان درآمد گمرکی تا ۲۰ اسفند/ رشد ۲۵ درصدی وصولی‌ها
رئیس کل گمرک گفت:‌ درآمدهای گمرکی تا ۲۰ اسفند امسال نزدیک به ۲۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بوده است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، فرود عسگری با اشاره به درآمدهای گمرکی در سال 96 اظهارداشت: این درآمدها تا 20 اسفند سال جاری حدود 21 هزار و 500 میلیارد تومان بوده است.

رئیس کل گمرک ایران تاکید کرد: درآمدهای گمرکی مربوط به دو بخش نقدی و ضمانت‌ها می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
بدهی ۱۰۰ میلیارد تومانی ذوب‌آهن به راه‌آهن/ تهاتر بدهی ذوب‌آهن با خدمات ریلی محرک تولید ریل ملی است
یک کارشناس ریلی با اشاره به بدهی ۱۰۰ میلیارد تومانی ذوب‌آهن به راه‌آهن بابت حمل مواد اولیه و محصولات ذوب‌آهن، گفت: تهاتر این بدهی می‌تواند ضمن برطرف کردن مشکلات مالی ذوب‌آهن، تولید ریل ملی را تسریع کند و این مدل الگوی قرارداد بعدی برای تولید ریل UIC60 باشد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، ‌الهه ایزدپناه اظهار داشت: ‌در حوزه حمل‌ونقل مسافری و باری، جابه‌جایی ریلی از بیشترین مزایا نسبت به ترابری جاده‌ای و هوایی برخوردار است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
یارانه اسفند شنبه واریز می‌شود
هشتاد و پنجمین مرحله یارانه نقدی مربوط به اسفندماه سال جاری ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۹۶.۱۲.۲۶ به حساب سرپرستان خانوارها واریز و قابل برداشت خواهد بود.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرد: هشتاد و پنجمین مرحله یارانه نقدی مربوط به اسفندماه سال جاری به ازای هر نفر ۴۵۵۰۰۰ ریال به همراه افزایش حداقل دستمزد مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۹۶.۱۲.۲۶ به حساب سرپرستان خانوارها واریز و قابل برداشت خواهد بود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
فقر و بیکاری 2 مانع بزرگ اقتصاد رژیم صهیونیستی / کسری بودجه رژیم در ۲ سال آینده افزایشی است
صندوق بین‌المللی پول اعلام کرد: دو عامل فقر و بیکاری مانع بزرگ اقتصاد رژیم صهیونیستی است و کسری بودجه این رژیم طی ۲ سال آینده به شدت افزایش خواهد یافت.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، صندوق بین‌المللی پول در گزارش‌ سالانه درباره وضعیت اقتصادی رژیم صهیونیستی اعلام کرد: در حال حاضر فقر و بیکاری 2 مانع در اقتصاد این رژیم است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
آغاز‌ طرح نوروزی سفرهای دریایی از فردا‌
طرح نوروزی سفرهای دریایی روز آینده با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در بندر شهید حقانی بندرعباس، رسماً آغاز می‌شود‌.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، ‌وزیر راه و شهرسازی‌ و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، صبح روز جمعه ۲۵ اسفندماه با حضور در بندر شهید حقانی بندرعباس، دفتر ستاد اجرایی طرح تسهیل سفرهای دریایی استان هرمزگان را افتتاح می‌کنند‌.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اجرای طرح ترافیک نوروزی در همه جاده‌ها از امروز/‌ تردد موتورسیکلت در آزادراه‌ها و بزرگراه‌ها ممنوع شد
در روزهای ۲۴ و ۲۵ اسفندماه، ‌تردد خودرو از ساعت ۱۵ تا ۶ صبح روز بعد، از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع شد، همچنین تردد موتور‌سیکلت در ایام طرح نوروزی در همه آزادراه‌ها و بزرگراه‌ها، محورهای کرج-چالوس‌، هراز‌ و فیروزکوه ممنوع است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، بر اساس‌ اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌ هوشمند تردد شمار بر‌خط‌، ‌در حال حاضر غیر از محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده در این گزارش، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آنها به‌ روال عادی ‌جریان دارد.

اخبار دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اجتماع 9 دی ؛
نماینده ولی فقیه سپاه قائم آل محمد (عج) در اجتماع مردم دامغان در روز 9 دی اعلام کرد : دشمنان با بصیرت مردم و هوشیاری رهبر انقلاب ، از این انقلاب ما سیلی خورده است .
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس اداره منابع طبیعی دامغان خبرداد؛
رئیس اداره منابع طبیعی دامغان گفت: از ابتدای امسال چهار تن تاغ و یک هزار و ۴۶۰ تن زغال تاغ در شهرستان دامغان کشف شد.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نماینده ولی فقیه در سپاه استان سمنان:
نماینده ولی فقیه در سپاه استان سمنان گفت : دشمنان انقلاب با هم قسم شدند که انقلاب ما را براندازی کنند و نه دی ای به وجود آمد و خار و خاشاک را به زباله دان تاریخ روانه کردند.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
استاد اخلاق دامغان :
در آیین بزرگداشت حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی ، استاد اخلاق دامغان گفت : عالمی که حرف خدا را بیان کند و به آن عمل کند ، این عالم شایسته تجلیل است.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
امام جمعه دامغان :
امام جمعه دامغان در خطبه های نماز جمعه گفت : بزرگداشت حماسه نه دی در تاریخ ماند و بعضی از ایام ارزش ثبت در تاریخ را دارد.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دامغان گفت: توزیع کالاهای اساسی مردم در قالب طرح تنظیم بازار در این شهر آغاز شد.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: چهار نفر بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو پیکان وانت در محور دامغان به سمنان مصدوم شدند.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس منابع طبیعی دامغان:
رئیس منابع طبیعی دامغان بابیان اینکه طرح آبخیزداری اگره می‌تواند منابع آبی شمال دامغان را تغذیه کند، گفت: این طرح در اولویت اداره منابع طبیعی است.
اخبار سمنان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کارگردان برجسته سینما می‌گوید نهادهای دولتی و نیز نهادهای فرهنگی که بودجه های کلانی در اختیار دارند در زمینه ساخت فیلم‌های مرتبط با فتنه 88 اهمال کرده‌اند.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
استاندار سمنان:
استاندار سمنان بابیان اینکه کار فرهنگی به‌ویژه در حیطه کودکان و نوجوانان حساس است، گفت: ظرفیت‌های استان برای کار فرهنگی ویژه کودکان استفاده شوند
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان در پاسخ به لزوم بهسازی جاده کیاسر می‌گوید: تقویت محورهای اتصال به شمال کشور مانند جاده کیاسر درگاهی برای استان از سمت شمال کشور خواهد بود تا شاهد حضور گردشگران بیشتری از مناطق شمالی کشور باشیم.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
قیچی دولبه بروز رونق یا رکود مسکن؛
یک کارشناس اقتصاد مسکن پیشنهاد داد: برای جلوگیری از انحراف در هزینه کرد منابع در نظر گرفته شده برای بخش مسکن در لایحه بودجه ۹۸، صندوق قرض الحسنه ساخت از اقساط برگشتی مسکن مهر ایجاد شود.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن خبر داد:
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با تاکید بر این که طرح مسکن مهر سال ۹۸ به اتمام می رسد، گفت: تسهیلات این طرح از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان افزایش می یابد.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس منابع طبیعی مهدی‌شهر:
رئیس منابع طبیعی مهدی‌شهر بابیان اینکه ۷۵۰ هکتار علوفه کاری و کپه‌کاری در این شهرستان انجام شد، کفت: استفاده از بذر بومی در احیای مراتع در اولویت منابع طبیعی است.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
امام جمعه سمنان:
امام جمعه سمنان روز 9 دی را یکی از مهمترین روزهای انقلاب اسلامی دانست و گفت: مردم در این روز با حضور حماسی خود بار دیپر با ولایت تجدید پیمان کردند.
اخبار ايران و جهان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
لاریجانی در صحن علنی مجلس:
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نهم دی‌ماه غبارآلودگی فضای سیاسی را از بین برد و کشمکش‌های داخلی را پایان داد و زنجیره‌ای از دخالت‌های فرصت‌طلبانه آمریکا و بعضی کشورهای غربی را سر جای خود نشاند.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد صورت گرفت
جلسه فوری هیات امنای دانشگاه آزاد برگزار شد و رئیس هیات امنای این دانشگاه برای برخورد قاطع با خاطیان حادثه علوم و تحقیقات دستور داد.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس سازمان امداد و نجات خبر داد
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع برف و کولاک در 15 استان و ادامه روند امدادرسانی به حادثه‌دیدگان گفت: 601 خودروی گرفتار در برف رهاسازی شده است.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
علی‌رغم تعطیلی دولت فدرال آمریکا و دعوای جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها در فضای سیاسی آمریکا، واحد‌های عملیاتی در عرصه‌ جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران یعنی معاونت تروریسم و اطلاعات مالی وزارت خزانه داری تعطیل نشده و هم‌چنان فعال هستند.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تیم ملی فوتبال ایران روز دوشنبه در دیداری تدارکاتی و پشت درهای بسته به مصاف تیم قطر خواهد رفت.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کدخدایی در برنامه نگاه یک:
سخنگوی شورای نگهبان گفت: ادعای تقلب در انتخاباتی مانند 88 بازی کردن با واژه ها است.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نویسنده برگزیده یکی از جوایز ادبی، یک سال بعد از فتنه ۸۸ جایزه خود را از یک سردار سپاه گرفت. آن سردار، شبیه سردار نقدی بود و همین عکس برای طرد شدن او از جامعه روشنفکری کفایت می‌کرد. سال‌هاست که نامی از آن نویسنده شنیده نمی‌شود!
همزمانی محتوا

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت