پنجشنبه, 27 مهر 1396 - الخميس 29 محرم 1439 - Thursday 19th October 2017

اقتصادی

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مغایرت حضور ۲ نماینده از دولت در مخابرات با دریافت کمک از صندوق توسعه ملی
رئیس هیأت مدیره مخابرات، گفت: این شرکت تاکنون کمکی از صندوق توسعه ملی دریافت نکرده زیرا حضور ۲ نماینده از طرف دولت در هیأت مدیره این شرکت مغایر اخذ کمک از این صندوق است و حداکثر تعداد نمایندگان دولت باید یک نفر باشد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، برات قنبری با اشاره به لزوم تأمین مالی توسط شرکت مخابرات ایران برای ایجاد نقدینگی در این شرکت، گفت: یکی از روش‌های تأمین مالی همکاری با صندوق توسعه ملی است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اعتراض ایران به ساخت سد بزرگ ایلیسو در ترکیه/ دستور روحانی به حجتی برای همکاری با وزارت نیرو
معاون وزیر نیرو اعلام کرد این وزارتخانه مراتب اعتراض خود را به ترکیه درباره احداث سد بزرگ ایلیسو در آن کشور به وزارت امور خارجه ایران ارائه کرد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، رحیم میدانی در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و تأسیسات آب و فاضلاب مبنی بر اینکه واکنش ایران نسبت به ساخت سد بزرگ ایلیسو که در ترکیه در حال احداث است  چیست،گفت: وزارت نیرو مراتب اعتراض خود را نسبت به احداث سد ایلیسو در ترکیه به وزارت امورخارجه ارائه کرده است، بنابراین اینکه چه عکس‌العملی در این خصوص ارائه شود باید منتظر ماند. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
آیین‌نامه لیزینگ مسکن بزودی به بانک‌ مرکزی می‌رود/ مخاطب لیزینگ مسکن دهک‌های درآمدی بالا هستند
دبیر کل انجمن لیزینگ ایران با اشاره به تدوین آیین‌نامه لیزینگ مسکن، گفت: کارگروهی ویژه در حال تدوین آیین‌نامه‌ای پیشنهادی به بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار است، تا خلاء‌های موجود در حوزه لیزینگ مسکن برطرف شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نشست امروز وزیر کار برای بورسی شدن بنگاه‌‌های صندوق‌های بازنشستگی
وزیر رفاه به همراه مسئولان اقتصادی با هدف خروج از بنگاه‌داری صندوق‌های زیر مجموعه و ورود به بازار سرمایه نشست مهمی برگزار خواهد کرد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، موضوع واگذاری بنگاه‌های زیرمجموعه صندوق‌های بازنشستگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی چند ماهی است که سوژه مهم محافل دولتی‌ شده است و در این‌باره اظهارات مختلفی شنیده می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کسی از اتاق اصناف بازداشت نشده است
مشاور مالیاتی اتاق اصناف ایران گفت: با یک شرکت چینی برای تأمین صندوق‌های مکانیزه فروش صحبت شده و این شرکت چینی هم می‌تواند ۳ میلیون صندوق مکانیزه فروشگاهی را طی یکسال به ما تحویل دهد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، مسابقه ملی دانش مغز (Brain Bee) با هدف علاقه‌مند کردن دانش‌آموزان به یادگیری در مورد مغز و کارکردهای آن، پرورش استعدادهای جوان، ‌استفاده از ایده‌های نو و هدایت نسل پویای امروز به تحصیل در حوزه علوم اعصاب، هر ساله در سطح دنیا برگزار می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مدیر روابط عمومی هما تغییر کرد
همانگونه که پیش بینی می شد، مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران مدیرکل روابط عمومی هما را تغییر داد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، فرزانه شرفبافی طی حکمی معصومه اصغرزاده را به عنوان سرپرست روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
۱۰ قرارداد جدید نفت و گاز تا پایان سال نهایی می‌شود
معاون وزیر نفت گفت: تا پایان امسال ۱۰ قرارداد جدید نفت و گاز بین ایران و شرکت های خارجی نهایی خواهد شد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، معاون وزیر نفت ایران گفت تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای تایید نکردن پایبندی ایران به توافق هسته ای تاثیر اندکی بر آینده صنعت نفت ایران خواهد داشت.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ورود رسمی یک اپراتور ارتباطات ثابت به بورس
شرکت انتقال داده های آسیاتک که در آخرین ارزیابی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور رتبه اپراتور برتر ارتباطات ثابت را کسب کرده است، به صورت رسمی و به ‌عنوان پانصد و هجدهمین شرکت پذیرفته ‌شده در بخش «پست و مخابرات» وارد بورس شد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، پیش از این در جلسه روز 19 اردیبهشت 1396 هیات ‌پذیرش با ورود سهام این شرکت  به بورس تهران موافقت  کرده بود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
جایگاه شهروند را به عنصر یارانه بگیر تنزل دادیم
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که ایجاد بندر شهید رجایی باعث از بین رفتن شبکه بین المللی تجاری در جنوب کشور شد، گفت: جایگاه شهروند را به یک عنصر یارانه بگیر تنزل دادیم که سهم خود را از خزانه دولت می گیرد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، عباس آخوندی در همایش جُستار کیفیت در تجربه بازآفرینی شهری با اشاره به رویکرد بنیادین خودش بر این نکته تاکید کرد که مدت زیادی است در ایران توسعه و مدرن شدن را با اجرای یک سری پروژه مساوی می دانیم.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
انتقادی که زنگنه به خود وارد دانست/ زنگنه: به رئیس‌جمهور گفتم جای من یک جوان را انتخاب کن
وزیر نفت گفت: من به رئیس جمهور اصرار کردم که به جای من یک جوان را به عنوان وزیر معرفی کند و حتی یک نفر را پیشنهاد دادم و حتی اعلام کردم ابتکار و نوآوری و جسارت جوانان بیشتر است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، «بیژن زنگنه» وزیر نفت در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران اظهار داشت: از اقدامات مهمی که در صنعت پالایش و پخش طی 4 سال گذشته انجام شده یکی این است که شاهد بهبود وضعیت سوخت‌رسانی در شهرهای بزرگ بودیم که این موفقیت حاصل تجربه آقای کاظمی است که از برجسته‌ترین متخصصان صنعت پالایش نفت در ایران است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
وزیر نفت: کیفیت بنزین کاهش پیدا نکرده/ افزایش گوگرد بنزین تهران اتفاقی بود
وزیر نفت گفت: کیفیت بنزین کاهش پیدا نکرده و معمولاً روند یک‌نواختی دارد، در تهران و کلان‌شهرها نیز باید معاینه فنی خودروها را نیز در نظر گرفت.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، «بیژن زنگنه» وزیر نفت در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جوانگرایی در وزارت نفت ادامه دارد و ممکن است در سطح معاونت‌ها نباشد، بلکه جوانگرایی یکی از اصول برنامه من در دولت است اما مدیران جوان باید از تجربه مدیران با تجربه استفاده کنند و من از مدیران با تجربه خواهش کردم که در اداره امور به جوان‌ها کمک کند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تکمیل پالایشگاه ستاره خلیج فارس از مهمترین اولویت‌های بنده است
مدیرعامل جدید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با تأکید بر ضرورت تکمیل هر ۳ فاز پالایشگاه ستاره خلیج فارس گفت: تکمیل پروژه ساخت پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس یکی از مهمترین اولویت‌های بنده است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، «علیرضا صادق آبادی» مدیرعامل جدید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران در جلسه معارفه خود اظهار داشت: همسو با اهداف و رویکرد وزارت نفت در صنعت پالایش، تکمیل پروژه ساخت پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس یکی از مهمترین اولویت‌های بنده است زیرا با این اقدام مسیر برای برقراری تعادل بین عرضه و تقاضای بنزین در کشور که از وظایف شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی است، تسهیل می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
حضور رایتل در نمایشگاه تلکام ۲۰۱۷
رایتل در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی با ارائه بسته‌های ویژه حضور خواهد داشت.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، هجدهمین نمایشگاه صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی، بزرگترین رویداد در حوزه مخابرات و ارتباطات کشور است که همه‌ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آن برگزار می‌­شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ایران تنها بازار فروش قانونی کلیه/مرگ روزانه ۱۲ آمریکایی در صف دریافت کلیه
ایران تنها کشور جهان است که امکان فروش قانونی کلیه در آن وجود دارد این در حالی است که در آمریکا هر روز ۱۲ نفر در صف دریافت کلیه جان خود را از دست می دهند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، در و دیوار اطراف یکی از بیمارستان های بزرگ تهران مملو از آگهی هایی است که روی آنها عبارت «کلیه فروشی» نقش بسته و زیر آن شماره تلفن و گروه خونی فروشنده کلیه درج شده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
فهرست ۲۳ دفتر فروش بلیت پروازهای اربعین در تهران و شهرستان‌ها
سازمان هواپیمایی کشوری، فهرست تکمیلی نمایندگان رسمی فروش بلیت پروازهای ایام اربعین حسینی را اعلام کرد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، رضا جعفرزاده، مدیر روابط عمومی این سازمان در این‌باره اظهار داشت: پروازهای اربعین حسینی از 13 آبان‌ماه آغاز می‌شود و تا 22 آبان‌ماه جاری ادامه خواهد داشت.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
سیاستگذاری زمین باید تغییر کند/ تسری عادت نادرست شهرداری‌ها به وزارت راه
مشاور وزیر راه و شهرسازی گفت: ردپایی از سیاست‌گذاری زمین در وزارت راه و شهرسازی وجود ندارد و شهرداری‌ها فکر می‌کردند بنگاهی هستند که باید زمین را به بالاترین قیمت بفروشند و این عادت نادرست به وزارت راه، سازمان ملی مسکن و نهادهای دیگر تسری پیدا کرد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، حسین عبده تبریزی با تاکید بر اینکه عملا ردپایی از سیاست‌گذاری زمین در وزارتخانه وجود ندارد، گفت: با تبدیل شدن شهرداری‌ها به نهادهایی که جایگاه حاکمیتی خود را فراموش کردند و فکر می‌کردند بنگاهی هستند که باید زمین را به بالاترین قیمت بفروشند و بالاترین تراکم را ایجاد کنند، عملا این عادت نادرست به وزارت راه، سازمان ملی مسکن و نهادهای دیگر تسری پیدا کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
عدم تحقق ۱۳ هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی/ درآمد مالیات‌های مستقیم افت کرد
براساس آمار بانک مرکزی در ۵ ماهه امسال درآمدهای مالیاتی با 12 هزار میلیارد تومان از مصوب این مدت با عدم تحقق روبرو بوده است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، طبق آمارهای منتشرشده از وضعیت عمومی بودجه دولت، مالیات اشخاص حقوقی در مدت پنج ماهه امسال 11 هزار و 990 میلیارد تومان وصول شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با کاهش 6.1 درصدی روبه‌رو بوده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
افزایش ۱۰ دلاری قیمت طلا پس از اظهارات ترامپ/ طلا ۱۳۰۰ دلار را رد کرد
هشدار ترامپ مبنی بر اینکه ممکن است به توافق هسته‌ای ایران پایان دهد و احتمال افزایش نرخ بهره قیمت طلا را به بالاترین مبلغ در ۲ هفته و نیم اخیر رساند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، با هشدار ترامپ به اینکه در نهایت ممکن است به توافق هسته‌ای ایران پایان دهد و پس از اینکه نرخ تورم ضعیف آمریکا احتمال افزایش نرخ بهره را کاهش داد، قیمت طلا روز جمعه به بالاترین رقم 2 هفته و نیم اخیر افزایش یافت.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تلاش کوالکوم برای ممنوع کردن فروش آیفون در چین
منازعه حقوقی کوالکوم با اپل بار دیگر بالا گرفت و این شرکت در تلاش است به همین بهانه از فروش گوشی‌های آیفون در چین جلوگیری کند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، مقامات کوالکوم با طرح شکایتی بر علیه اپل در دادگاهی در کشور چین به دنبال جلوگیری از تولید و فروش هرگونه آیفون در این کشور هستند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تعاونی‌ها مسیر اعتدال برای تحقق توسعه پایدارند
بعد از آنکه برنامه‌های هفتگانه در مسیر توسعه تعاون در دولت یازدهم به نتیجه نرسید، دولت طرح روستا تعاون را در دستور کار قرار است. اما از آنجایی که تعاون رکن سوم اقتصادی است، ربیعی معتقد است که تعاونی‌ها مسیر اعتدال برای تحقق توسعه پایدارند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
قیمت طلا به ۱۲۹۷ دلار رسید
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۳ درصد افزایش به ۱۲۹۷ دلار و ۶ سنت رسید.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، به دنبال کاهش ارزش دلار و در حالی که سرمایه گذاران در انتظار انتشار آمارهای نرخ تورم آمریکا هستند تا سرنخ هایی از چشم انداز افزایش احتمالی نرخ بهره به دست بیاورند، قیمت طلا امروز برای ششمین جلسه متوالی افزایش داشت.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تولید نفت ایران ۹۰۰ بشکه در روز افزایش یافت
بر اساس آمارهای تهیه شده از منابع ثانویه اوپک، میزان تولید نفت ایران در ماه سپتامبر نسبت به ماه اوت ۹۰۰ بشکه در روز افزایش داشته و به ۳ میلیون و ۸۲۷ هزار بشکه در روز رسیده است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، اوپک در گزارش ماهانه خود اعلام کرد، قیمت متوسط نفت سنگین ایران در ماه سپتامبر با 7.3 درصد معادل 3 دلار و 57 سنت افزایش نسبت به ماه اوت به 52 دلار و 27 سنت رسید. بدین ترتیب قیمت متوسط نفت ایران در سال 2017 به 49 دلا و 60 سنت رسیده است، در حالی که این رقم در سال 2016 میلادی 37 دلار و 14 سنت بود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
شرکت کره ای به ایران تجهیزات فرودگاهی می فروشد
شرکت کره ایرپورتس اعلام کرد، قراردادی برای گسترش فروش سیستم های کمک ناوبری و تجهیزات فرودگاهی در ایران به امضا رسانده است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، شرکت کره ایرپورتس اعلام کرد، قراردادی برای گسترش فروش سیستم های کمک ناوبری و تجهیزات فرودگاهی در ایران به امضا رسانده است.

این قرارداد اواسط هفته جاری در نمایشگاه تجاری اینتر ایرپورت اروپا در آلمان با شرکت تولید ملزومات برق ایران به امضا رسید.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
حساب‌های آنلاین و تلگرام دستیار ویژه رئیس جمهور هک شد
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی طی توییتی از هک شدن تمامی حساب های آنلاین خود خبر داد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی که در دولت قبل در پُست معاون امور زنان و خانواده حجت الاسلام حسن روحانی بود، طی توییتی از هک شدن تمامی حساب های آنلاین خود خبر داد.


پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اتصال به شبکه‌های بین‌المللی پرداخت کلید خورد
شرکت خدمات انفورماتیک به نمایندگی از بانک مرکزی با شرکت PBC روسیه قرارداد همکاری امضا کرد تا اتصال به شبکه بین المللی پرداخت به طور رسمی کلید بخورد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، این شرکت در راستای عمل به مسئولیت محول شده در خصوص فراهم آوردن امکان اتصال به شبکه های بین المللی پرداخت در قالب یکی از پروژه های استراتژیک نقشه راه بانک مرکزی، با شرکت PBC روسیه قرارداد امضا کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
موافقت دولت با پرداخت ۱۰۰ میلیارد تومان یارانه برای صادرات مرکبات + سند
بر اساس اعلام سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، دولت با پرداخت ۱۰۰ میلیارد تومان یارانه برای صادرات مرکبات از محل هدفمندی یارانه‌ها موافقت کرده است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، بر اساس اعلام  سخنگوی کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس، دولت با پرداخت 100 میلیارد تومان یارانه برای تشویق صادرات مرکبات،  از محل هدفمندی یارانه‌ها موافقت کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
۳۱ هزارتن گندم دوروم برای نخستین بار به ایتالیا صادر شد
مدیر شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: برای نخستین بار در کشور ۳۱ هزار تن گندم دورم با کیفیت به کشور ایتالیا که مهد پاستای جهان است صادر شد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، یزدان سیف با اشاره به اینکه در شش ماه نخست امسال 120 هزارتن آرد، از ایران به کشورهای منطقه و اروپا صادر شده است افزود: سال گذشته در مجموع میزان آراد صادراتی از کشور 27 هزار تن بوده است .

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اجرای طرح رجیستری گوشی های موبایل از ۲۸ مهر
رئیس سازمان تنظیم مقررات رادیویی گفت: طرح رجیستری گوشی های تلفن همراه از ۲۸ مهر در کشور اجرایی می شود.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، حسین فلاح در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما افزود: سامانه طراحی شده، گوشی هایی را که ثبت نشده باشد شناسایی می کند و این گوشی ها کار نخواهند کرد.­

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اولین «تاکسی پرنده» در دبی راه‌اندازی شد + تصویر
دبی اولین تاکسی‌پرنده خود را آزمایش کرد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، اولین تاکسی پرنده در دبی آزمایش شد. این تاکسی که ترکیبی از پهپاد و بالگرد است، اولین آزمایش خود را بدون مسافر با موفقیت انجام داد. امارات عربی متحده در نظر دارد اولین کشوری باشد که از تاکسی‌های پرنده استفاده می‌کند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس سازمان خصوصی‌سازی ابقا شد
رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی با حکم وزیر امور اقتصادی و دارایی در سمت خود ابقا شد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، میر علی اشرف پوری حسینی رییس کل سازمان خصوصی سازی با حکم وزیر امور اقتصادی و دارایی در سمت خود ابقاء شد.

مسعود کرباسیان طی روز جاری با صدور حکمی، "میر علی اشرف پوری حسینی" را در سمت خود ابقاء کرد.

دامنکوهنرم افزار اندروید پایگاه خبری تحلیلی تیتریک دامغان

همزمانی محتوا
چند رسانه ای
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تبدیل Word به PDF

نرم افزاري براي تبديل word به pdf

13.9 مگابایت
freeprimopdf32setup.zip
فشرده ساز

WinRAR Version 3.90

1.27 مگا بايت
wrar390.rar
مرور گر فایرفاکس

مرورگر فايرفكس نسخه 3.6.13

8.18 مگا بايت
firefox_setup_3.6.13.rar
مرور گر فایرفاکس Mozilla Firefox
9.31 مگابایت
mozilla_firefox_4.0_beta_4_2.exe
پخش كننده صوت و تصوير

kmPlayer برنامه اي است كه تقريبا همه ي فرمت هاي صوت و تصوير را پشتيباني مي كند.

14.4 مگا بايت
kmp.rar

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت