سه شنبه, 31 مرداد 1396 - الثلاثاء 30 ذو القعدة 1438 - Tuesday 22nd August 2017

اقتصادی

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
افزایش ۲۱۳ واحدی شاخص کل بورس/ بازار سهام جولانگاه گروه پالایشی و فلزات
معامله‌گران بورس امروز در حالی معاملات پرحجم و شاداب را در کلیت معاملات بازار سهام به نظاره نشستند که با اقبال خریداران حقوقی گروه پالایشی‌ها و فلزات اساسی با رهبری گروه سرب و روی پیشرو شدند.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه 28 مرداد ماه 96 با افزایش 213 واحدی روی رقم 81 هزار و 954 واحد ایستاد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
درج قیمت کالا توسط توزیع کننده منجر به رقابت‌تری شدن بازار می‌شود
معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: مکانیزم درج قیمت کالا توسط توزیع کننده و حذف قیمت‌گذاری کارخانه‌ها شفاف‌سازی و رقابتی‌تر شدن بازار را به دنبال دارد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، معدن و تجارت، یدالله صادقی، با تأکید بر ضرورت شفاف سازی هر چه بیشتر قیمت گذاری کالا عنوان کرد: تصمیم وزارت صنعت، معدن و تجارت برای درج قیمت چند گروه کالایی توسط توزیع کننده‌ها و حذف قیمت گذاری ها توسط تولید کنندگان به جهت شفافیت در قیمت کالاها و رقابتی تر شدن بازار بوده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
سقوط خودرو به قعر دره و جان دادن دو جنگلبان
دو تن از ماموران حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان در اثر واژگونی خودرو در منطقه کوهستانی باباعلی از توابع شهرستان آستارا جان خود را از دست دادند.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، دو تن از ماموران حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان در اثر واژگونی خودرو در منطقه کوهستانی باباعلی از توابع شهرستان آستارا جان خود را از دست دادند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
«وتوصا» تمام سهم خود در «فایرا» را می‌فروشد
سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران در دومین یکشنبه شهریور ماه امسال بلوک مدیریتی سهام آلومینیوم ایران را بطور یکجا و نقد روانه میز فروش بازاردوم بورس تهران می‌کند.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس؛ شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران در روز یکشنبه 12 شهریور ماه 1396 بلوک 15 درصدی سهام شرکت آلومینیوم ایران را به قیمت پایه هر سهم 861 ریال روانه میز فروش بازار دوم بورس تهران خواهد کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
بزرگ‌نمایی رقم تولید و صادرات نفت پیش و پس از تحریم/ برداشت برابر ایران و قطر از میدان مشترک پارس جنوبی
نمایندگان مجلس در موافقت یا مخالفت با وزیر پیشنهادی نفت از بزرگ‌نمایی رقم تولید و صادرات نفت قبل و پس از تحریم، عدم تحقق وعده خودکفایی در بنزین و موفقیت نبودن الگوی جدید قراردادهای نفتی در جذب سرمایه‌گذاری خارجی انتقاد کردند.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم از روز سه‌شنبه (24 مردادماه 96) در صحن مجلس شورای اسلامی آغاز شد و تاکنون در دو نوبت صبح و عصر پیگیری شده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
خط لوله انتقال گاز به ترکیه علی‌رغم تحریم‌های جدید آمریکا بهره‌برداری می‌شود
وزیر انرژی روسیه اعلام کرد: علی‌رغم تحریم‌های جدید آمریکا و محدود شدن بیشتر روسیه پروژه احداث خط لوله انتقال گاز به ترکیه در مارس 2018 بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، الکساندر نواک وزیر انرژی روسیه اعلام کرد: علی‌رغم اعمال تحریم‌های جدید علیه مسکو خط لوله انتقال گاز روسیه به ترکیه موسوم به ترکیش استریم به موقع به بهره‌برداری خواهد رسید.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
شرکت هواوی چین کارمندان هندی خود در ایران را اخراج کرد
تنش بین چین و هند موجب شد یک شرکت بزرگ چینی در زمینه تولید دستگاه‌های الکترونیکی کارمندان هندی خود را در ایران اخراج کند.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، تنش بین چین و هند بابت فلات «دوکلم» در هیمالیا موجب شده است که شرکت هواوی، یکی از پانصد شرکت مهم جهان که کالاهای الکترونیکی تولید می‌کند کارمندان هندی خود را از دفاترش در تهران اخراج کند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کاهش ۳۰۰۰ تومانی قیمت سکه/ دلار ۳۸۲۴ تومان+جدول
امروز در بازار تهران سکه طرح جدید با 3 هزار تومان کاهش یک میلیون و 209 هزار تومان و دلار با 4 تومان افزایش 3824 تومان معامله شد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، امروز در بازار تهران سکه طرح جدید با 3 هزار تومان افت قیمت یک میلیون و 209 هزار تومان، طرح قدیم بدون تغییر یک میلیون و 180 هزار تومان فروخته شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
‌ایجاد ۱۵۰۰۰ کیلومتر راه هوایی جدید/ ورود دومین سامانه راداری به کشور در آینده نزدیک
ایجاد ۱۵۰۰۰ کیلومتر راه هوایی جدید، اجرای ناوبری ماهواره‌ای و نوسازی سامانه‌های ارتباطی، ناوبری و راداری از جمله خرید ۳ رادار که یکی از آنها وارد کشور شده، دومی آماده حمل بوده و سومی در حال ساخت است، جزئی از اهداف محقق شده شرکت فرودگاه‌‌ها اعلام شد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، این شرکت در پاسخ به‌ اظهارات یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر نگرانی‌های وی در مورد عملکرد بخش حساس هوانوردی‌، اطلاعیه‌ای صادر کرد‌.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کاهش 3 درصدی حجم بارش‌ها/ بیشترین بارش در حوضه آبریز خلیج فارس و کمترین در مرز شرقی
حجم بارش‌های کشور از ابتدای سال آبی تاکنون در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، 3 درصد کاهش داشته است و حوضه آبریز خلیج فارس و دریای عمان دارای بیشترین و حوضه آبریز مرزی شرق دارای کمترین میزان بارش بوده‌اند.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، بر اساس آخرین آمار ثبت شده از سوی شرکت مدیریت منابع آب ایران، میزان بارش‌های کشور از ابتدای مهرماه گذشته تا امروز (شنبه) 28 مرداد ماه جاری، 228 میلی‌متر بوده که در مقایسه با مدت مشابه در سال آبی گذشته و متوسط 48 ساله، 3 درصد کاهش داشته است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اعزام بیش از ۱۹هزار زائر از فرودگاه امام‌ به ‌خانه خدا/ اقدام جهادی هما در ‌انتقال حجاج‌
رئیس هیأت مدیره شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از اعزام بیش از ۱۹ هزار زائر به سرزمین وحی از شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) خبر داد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، کورش فتاحی ‌با اعلام این خبر اظهار داشت‌: امسال برنامه فشرده‌ای برای اعزام حجاج به عربستان سعودی تدوین شد و در همین راستا طی دو هفته سالن حج شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) آماده بهره‌برداری شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دلیل ورود تقاضای کاذب به بازار آهن/ اشتغال صنعت فولاد نباید فدای منافع یک عده بازرگان شود
عضو انجمن فولاد با بیان اینکه چشم‌انداز افزایش قیمت‌ها باعث افزایش تقاضای خرید در بازار آهن شده است، گفت: جای افزایش قیمت در صنعت فولاد باز هم وجود دارد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس،رضا شهرستانی در گفت‌ و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس اظهار داشت: در جلسه‌ای که با وزیر صنعت داشتیم، از کاهش تعرفه واردات شمش فولاد جلوگیری شد. در این جلسه برخی حاضرین نسبت به کمبود شمش فولاد اعتراض کردند و گفتند مشکلی با قیمت نداریم، وزیر صنعت هم تأکید کرد که اولویت باید با تأمین نیاز داخل باشد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
وزش باد شدید و رگبار باران در جنوب کشور/‌ دمای تهران ۲ درجه خنک شد
در ۳ روز آینده در مناطقی از جنوب کشور و دامنه‌های زاگرس جنوبی در هرمزگان، ارتفاعات فارس، شمال بوشهر، جنوب کهگیلویه و بویراحمد و ارتفاعات البرز مرکزی در ساعات بعدازظهر، رشد ابر و رگبار پراکنده باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت، پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، براساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی امروز در استان گلستان و مناطقی از مازندران رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ممنوعیت معاملات قولنامه‌ای سهام در خارج از بورس/ معاملات اوراق بهادار خارج از بورس بی‌اعتبار است
با ابلاغ مصوبه معاملات و نقل و انتقال اوراق بهادار ثبت شده نزد سازمان بورس تنظیم هرگونه قرارداد، مبایعه‌نامه، قولنامه و غیره در خصوص معامله یا نقل و انتقال اوراق بهادار خارج از بورس و فرابورس فاقد اعتبار است.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس،در ابلاغیه‌ای  معاملات و نقل و انتقال اوراق بهادار ثبت شده نزد سازمان بورس را با توجه به قسمت (ب) ماده 36 قانون احکام دائمی برنامه توسعه کشور به تمام ناشران بورسی و فرابورسی ابلاغ کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
انجام پایش و نظارت از مزرعه تا سفره/ دامپزشکی در ۹۰ درصد کشورها زیرمجموعه وزارت کشاورزی است
رئیس سازمان دامپزشکی کشور در مورد زمزمه‌های تفکیک این سازمان از وزارت جهاد کشاورزی و الحاق آن به وزارت بهداشت، گفت: سازمان دامپزشکی در ۹۰ درصد کشورهای دنیا در زیرمجموعه وزارت کشاورزی قرار دارد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی خلج امروز در سومین همایش بین‌المللی و نمایشگاه جانبی خوراک دام، طیور و آبزیان که در بوستان گفت‌وگو برگزار شد، به این نکته اشاره کرد که در تولید مواد پروتئینی 60 درصد هزینه‌ها مربوط به خوراک دام است و باید دید چگونه می‌توانیم راهی را در پیش بگیریم که کیفیت محصول در کنار سلامت دام، بهبود یابد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
متن کامل لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی/ ضوابط ورشکستگی بانک‌‌ها پیش‌بینی شد
لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی در ۱۱۹ ماده تدوین شده است که تنها به بخش نظارت بانک مرکزی، واحد پولی کشور، قوانین ورشکستگی، ادغام و انحلال بانک‌ها، صندوق ضمانت سپرده‌ها و پیگیری تخلفات را شامل می‌شود.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، حسن روحانی چهارشنبه 25 مرداد در نامه‌ای به علی لاریجانی رئیس مجلس، لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی را تقدیم مجلس کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
صادرات ۸۰ میلیون دلار خوراک دام/ قیمت تخم‌مرغ به ثبات رسید؛ شانه‌ای ۹۰۰۰ تومان درب مرغداری
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور دام گفت: به دلیل از بین رفتن برخی واحدهای مرغ تخم‌گذار در زمستان سال گذشته طی ۷ تا ۱۰ روز اخیر شاهد تنش قیمت تخم‌مرغ بودیم که مشکل حل شد و هم‌اکنون هر شانه تخم‌مرغ درب مرغداری ۹۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
واکسیناسیون تب برفکی به دلیل کمبود کامل اجرا نشد/ ارائه مجوز واردات واکسن از روسیه
رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: به دلیل آنکه مؤسسه رازی و شرکت روناک نتوانستند نیاز فاز بهاره واکسن تب برفکی را تأمین کنند، مجوز واردات واکسن دادیم که نمونه وارداتی روسیه در حال ارزیابی است.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی خلج امروز در حاشیه سومین نمایشگاه خوراک دام، طیور و آبزیان (فیدکسپو) در پاسخ به این سؤال که اخیراً اخباری به گوش می‌رسد که به دلیل انجام نشدن فاز بهاره واکسیناسیون تب برفکی این بیماری بومی در برخی دام‌ها مشکل‌ساز شده و منجر به ذبح آنها می‌گردد، گفت: روند بیماری تب برفکی تا به حال تغییری نکرده است و بیماری تحت کنترل است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اخراج استراتژیست ارشد کاخ سفید، طلا را از 1300 دلار پایین آورد
قیمت طلا که با کاهش ارزش دلار و حمله تروریستی بارسلونا به بالای 1300 دلار رسیده بود با اخراج استراتژیست ارشد کاخ سفید توسط ترامپ به 1284 دلار کاهش یافت.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، قیمت طلا پس از اینکه به علت کاهش ارزش دلار و حمله تروریستی در اسپانیا که تقاضا برای سرمایه‌گذاری امن را افزایش داد، به بالاترین رقم در 9 ماه گذشته رسیده بود، هفته گذشته را با کاهش به پایان برد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تداوم بحران در واشنگتن وال‌استریت را برای دومین روز متوالی نزولی کرد
رویترز اعلام کرد: در معاملات روز جمعه برای دومین روز متوالی بورس وال‌استریت کاهش ارزش سهام را تجربه کرد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، در معاملات روز گذشته بورس وال‌استریت شاخص‌های سهام این بازار برای دومین روز متوالی روند کاهشی ارزش را تجربه کردند علت اصلی این مسأله ابهامات موجود نسبت به موفقیت ترامپ در اجرای سیاست‌های اقتصادی است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مشعل‌سوزی در دولت یازدهم افزایش یافت/ فلرها تا سال ۹۸ خاموش می‌شوند؟
براساس اطلاعات رسمی ظاهراً روند مشعل سوزی در دولت یازدهم افزایش یافته و از ۲۵ میلیون متر مکعب در روز به ۴۳ میلیون متر مکعب رسیده است.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، براساس اعلام مسئولان سازمان محیط زیست، وزارت نفت باید روند مشعل سوزی را در مناطق عملیاتی خود کاهش دهد. براساس وعده وزارت نفت نیز قرار است تا سال 98 مشعل سوزی متوقف شده و به صفر برسد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
امید چندانی به واگذاری میدان گازی فرزاد ب به هند وجود ندارد
مذاکرات طولانی میان ایران و هند بر سر میدان گازی فرزاد ب بعد از سختگیرانه تر شدن موضع دو کشور به بن بست خورده است.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، مذاکرات طولانی میان ایران و هند بر سر میدان گازی فرزاد ب بعد از سختگیرانه تر شدن موضع دو کشور به بن بست خورده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دومین محموله نفت ترکمنستان در بندر نکا تخلیه شد
بندر نکا در شمال ایران در ماه جاری میلادی دو محموله نفت از ترکمنستان را پذیرفته و این احتمال مطرح شده که تهران احتمالا پس از ۵ سال در حال از سر گیری سواپ نفت با همسایگان خود در حاشیه دریای خزر است.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، در روز 9 اوت، یک منبع آگاه اعلام کرد که یک تانکر نفتی متعلق به شرکت کشتیرانی روسی وی اف تانکر با 6 هزار تن (44 هزار بشکه) نفت ترکمنستان در بندر باکو پهلو گرفته است. این نفت توسط شرکت دراگون اویل، اوپراتور بلوک نفتی چلکن در سواحل نزدیک ترکمنستان تولید شده بود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تلاش ایران برای ورود به بازار جهانی پوشاک
یک مقام اتحادیه پوشاک ایران گفت، ایران اقداماتی را با هدف نوسازی صنعت تولید پوشاک جهت ورود به بازارهای بین المللی اتخاذ کرده است.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، عبدالقاسم شیرازی، رئیس اتحادیه تولید کنندگان و خرده فروشان پوشاک تهران گفت: «صادرات محصولات پوشاک به کشورهای همسایه از جمله حوزه مشترک المنافع کشورهای مستقل به ویژه جمهوری آذربایجان در دستور کار قرار دارد.»

وی افزود، توانمندی های تولید کنندگان ایرانی برای تولید انواع پوشاک در طی سال گذشته دو برابر شده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پیمانکار مسکن مهر هسا خلع ید شد
عضو هیئت مدیره شرکت عمران پرند از خلع ید پیمانکار مسکن مهر هسا خبر داد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، سیدمهدی اسماعیل نسب با اشاره به تحویل هرچه سریعتر واحدهای مسکن مهر به متقاضیان اظهار کرد:‌ 2013 واحد مسکن مهر از پروژه 9996 واحدی هسا واقع در فاز 6 به دلیل تاخیر در تحویل از پیمانکار قبلی گرفته و ادامه کار به پیمانکار جدید واگذار شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
قاچاق تریاک با "تشک نوزاد"
ماموران گمرک ایران در تازه‌ترین عملیات مبارزه با مواد مخدر موفق به کشف تشکی شدند که به مواد مخدر آغشته شده بود.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ ماموران حوزه 3 امانات پستی گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) در بازرسی و کنترل بسته‌های پستی به محموله‌ای مشکوک شدند که حاوی تشک نوزاد بود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
حذف شرط رقابت برای واگذاری طرحهای عمرانی/ راه ویژه خواری باز شد؟ + سند
بر اساس مصوبه شورای اقتصاد شرایط واگذاری طرحهای عمرانی دولت خارج از رقابت مشخص شد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ شورای اقتصاد بنا به درخواست سازمان برنامه و بودجه، اصلاح مصوبه پیشین خود درباره دستورالعمل شرایط  واگذاری طرحهای تملک دارایی سرمایه جدید، نیمه تمام، تکمیل نشده و آماده بهره برداری به بخش غیر دولتی را به استناد قانون تنطیم بخشی از مقررات مالی دولت را بررسی و مورد تصویب قرار داد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
انتقال ۳۶۰۰ زائر ایرانی به سرزمین وحی
با انجام ۱۴ پرواز توسط ایران ایر و هواپیمایی سعودی طی دیروز ۳۶۳۳ زائر ایرانی از شهرهای مشهد، اهواز، تهران، شیراز، گرگان و ارومیه به عربستان منتقل شدند.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، بر اساس آمار شرکت فرودگاه‌های کشور دیروز  3633 نفر  زائر ایرانی با 14 پرواز به مقاصد مدینه منوره و جده منتقل شدند.

این پروازها از مبدا فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد، اهواز، امام خیمنی (ره)، شیراز، گرگان و ارومیه انجام شده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تولید فیلتر هوا خودرو هم زیرپله‎ای شد
محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت با ارسال نامه‌ای به سازمان‌های مسئول در زمینه قیمت‌گذاری و نظارت کالا، شرایط عدم الزام درج قیمت مصرف کننده بر روی برخی کالاها را ابلاغ کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تولید فیلتر هوا خودرو هم زیرپله‎ای شد
رئیس اتحادیه لاستیک، روغن و فیلتر نسبت به تولید خانگی و زیرپله‌ای فیلتر هوای بی‎کیفیت هشدار داد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، داود سعادتی نژاد با اشاره به تقلبی و بی کیفیت بودن 40 تا 45 درصد فیلترهوای موجود در بازار افزود: مواد اولیه وارداتی این کالا نیز بی کیفیت است که بخشی از این مواد در منازل و تولیدی‌های غیراستاندارد تبدیل به فیلتر می‌شود.

دامنکوهنرم افزار اندروید پایگاه خبری تحلیلی تیتریک دامغان

همزمانی محتوا
چند رسانه ای
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تبدیل Word به PDF

نرم افزاري براي تبديل word به pdf

13.9 مگابایت
freeprimopdf32setup.zip
فشرده ساز

WinRAR Version 3.90

1.27 مگا بايت
wrar390.rar
مرور گر فایرفاکس

مرورگر فايرفكس نسخه 3.6.13

8.18 مگا بايت
firefox_setup_3.6.13.rar
مرور گر فایرفاکس Mozilla Firefox
9.31 مگابایت
mozilla_firefox_4.0_beta_4_2.exe
پخش كننده صوت و تصوير

kmPlayer برنامه اي است كه تقريبا همه ي فرمت هاي صوت و تصوير را پشتيباني مي كند.

14.4 مگا بايت
kmp.rar

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط ایران سبز

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت