چهارشنبه, 7 تير 1396 - الأربعاء 04 شوال 1438 - Wednesday 28th June 2017

اقتصادی

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کاهش ۰.۸ درصدی معاملات مسکن تهران در خرداد/ اجاره ۱۱ درصد گران شد + جدول
تعداد معاملات آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران در خرداد امسال به ۴ . ۱۵ هزار واحد مسکونی رسید که این رقم نسبت به ماه مشابه سال قبل ۰.۸ درصد کاهش نشان می دهد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، براساس گزارش «تحولات بازار مسکن شهر تهران در خرداد ماه سال 1396»، تعداد معاملات آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران به 4 . 155 هزار واحد مسکونی رسید که این رقم نسبت به ماه مشابه سال قبل 8 . 0 درصد کاهش نشان می دهد.

همچنین متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه های معاملات ملکی شهر تهران 6 . 45 میلیون ریال بود که نسبت به ماه مشابه سال قبل 4 . 5 درصد افزایش نشان می دهد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نام بانک مهر اقتصاد و موسسه ثامن در فهرست بانک‌های مجاز قرار گرفت
با مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نام بانک مهر اقتصاد و موسسه ثامن در فهرست بانک های مجاز قرار گرفت.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، بانک مرکزی در تازه ترین اقدام خود نام بانک مهر اقتصاد را در فهرست بانک های مجاز تجاری غیر دولتی قرار داد و اعلام کرد این بانک متقاضی دریافت مجوز از بانک مرکزی است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تورم ۲ رقمی بازگشت
بانک مرکزی اعلام کرد نرخ تورم در دوازده ماه منتهی به خردادماه ۱۳۹۶ نسبت به دوازده ماه منتهی به خردادماه ۱۳۹۵ به معادل ۱۰.۲ درصد رسید.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، خلاصه نتایج به‌دست آمده از شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی در مناطق شهری ایران براساس سال پایه 100=13900 به شرح زیر است:

شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی در مناطق شهری ایران در خردادماه 1396 به عدد 267.3 رسید که نسبت به ماه قبل 0.5 درصد افزایش یافت.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تعیین تکلیف ۹۳ درصد سپرده‌گذاران تعاونی منحله فرشتگان
ییس ­کل و معاونان بانک مرکزی روز گذشته در نشستی چند ساعته با حضور تعدادی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به بررسی مسائل مربوط به سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان و موسسه اعتباری کاسپین پرداختند.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، در این دیدار نمایندگان مجلس به طرح پرسش  هایی در این خصوص پرداخته و مسئولین بانک مرکزی نیز اقدامات و برنامه های این بانک در راستای رفع مشکلات پیش آمده و نحوه تسویه وجوه سپرده گذاران را تبیین نمودند. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
۶۷۰۰ نفر در هفته پایانی بهار از فرابورس اوراق تسهیلات مسکن خریدند
تعداد ۶۷۰۰ نفر در هفته پایانی بهار امسال با خرید بیش از ۳۴۶ هزار برگه اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن وارد فرایند دریافت تسهیلات از بانک مسکن شدند.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ در هفته پایانی بهار امسال بیش از 352 میلیارد و 195 میلیون ریال انواع سود به 72 سرمایه گذار بورسی پرداخت شد و معاونت عملیات شرکت سپرده گذاری مرکزی تعداد 80 مورد اصلاح مشخصات و تعداد 5 وکالت نامه را نیز در این مدت تایید کرد.

همچنین در هفته گذشته 9228 کد حقیقی و 502 کد حقوقی ایجاد شد تا تعداد کدهای ایجاد شده تا کنون به رقم بیش ار 9 میلیون و 432 هزار کد برسد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
وارداتِ بلامانعِ ۷۵ مدل خودرو خارجی توسط ۱۶ نماینده رسمی
وزارت صنعت اعلام کرد در حال حاضر تعداد ۱۶ نماینده رسمی در سامانه ثبتارش امکان ارائه ۷۵ مدل مجاز خودرو را دارند و هیچگونه محدودیت برای ارائه گواهی نمایندگی مجاز و خدمات پس از فروش وجود ندارد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
۵ درصد عسل تولیدی کشور نشان ارگانیک دارد
رئیس انجمن ارگانیک ایران گفت: ایران یکی از تولید کنندگان بزرگ عسل طبیعی در دنیاست اما کمتر از پنج درصد عسل تولیدی کشور دارای تاییده ارگانیک است.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم،  'سیدرضا نورانی'امروز در نشست خبری 'نخستین کارگاه تخصصی زنبورداری ارگانیک' اظهار کرد: با توجه به سابقه 10 ساله انجمن ارگانیک توانسته ایم عسل رابه یک صنعت ارگانیک تبدیل کنیم به طوری که مردم از تولید و مصرف عسل ارگانیک استقبال می کنند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
بانک مرکزی اروپا ترامپ را ریسکی مهم برای اقتصاد جهان دانست
بانک مرکزی اروپا دولت دونالد ترامپ را به عنوان یکی از نگرانی های مهم در مورد چشم انداز رشد اقتصادی جهان معرفی کرده که باعث شده رشد اقتصاد جهانی به سمت کاهش متمایل شود.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، بانک مرکزی اروپا دولت دونالد ترامپ را به عنوان یکی از دلایل  کلیدی ای یاد کرده که موجب شده ریسک های متوجه اقتصاد جهانی همچنان آن را به سمت کاهش متمایل کنند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
موانع قانونی واردات انبه هندی به ایران برداشته شد
سازمان توسعه تجارت شرایط واردات قانونی انبه از هند را به گمرکات کشور اعلام کرد؛ واردات این محصول در گذشته از کشور پاکستان انجام می‌شد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، سید جمال مدرسی دره  مدیر کل معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی با ارسال نامه ای به علی آبادی فراهانی مدیرکل  دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت ایران، « شرایط قرنطینه‌ای واردات میوه انبه از کشور هند» را اعلام کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
صدور مجوز واردات بذر بامیه از آمریکا
سازمان توسعه تجارت ایران با ارسال نامه ای به گمرک اجازه واردات بذر بامیه جهت کاشت از ایالات متحده آمریکا را صادر کرد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، سید جمال مدرسی دره  مدیر کل معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی با ارسال نامه ای به علی آبادی فراهانی مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت ایران «شرایط قرنطینه‌ای واردات بذربامیه از کشور آمریکا» را اعلام کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
احادیثی از معصومین برای تحقق اقتصاد مقاومتی
راهبرد اقتصادی امسال از سوی مقام معظم رهبری «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» است. در جهت تحقق این راهبرد، اهل‌بیت عصمت و طهارت «علیهم السلام» بیاناتی دارند که در رسیدن به این هدف می‌تواند کارگشا باشد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
جزئیات نشست FATF در خصوص ایران/ آمریکا و آرژانتین کارشکنی کردند
مرکز اطلاعات مالی و دبیرخانه شورای عالی مبارزه با پولشویی در بیانیه‌ای به تشریح مواضع کشورمان در قبال اجلاس اخیر گروه اقدام مالی (FATF) پرداخت.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ بیانیه مرکز اطلاعات مالی و دبیرخانه شورای عالی مبارزه با پولشویی درخصوص اجلاس اخیر گروه اقدام مالی FATF منتشر شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
بسته ویژه تخفیفات قطارهای مسافری رجاء
شرکت حمل‌و نقل ریلی رجاء از ارائه تخفیفات سفر در قالب بسته‌های ویژه برای قطارهای مسافری خود خبر داد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، روابط عمومی رجا اعلام کرد:‌ این بسته سفر که برای اولین بار در عرصه  حمل و نقل ریلی کشور صورت می گیرد، از جمله شامل: تخفیف در خرید همزمان بلیت قطار و رزرو هتل از وب سایت رجا با همکاری پین تا پین  است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
معرفی ۱۵ ایرلاین ایمن دنیا در سال ۲۰۱۷
یک مو سسه تحقیقاتی اروپایی ایمن‌ترین شرکت‌های هواپیمایی دنیا در سال ۲۰۱۷ میلادی را بر اساس شاخص‌های سال ۲۰۱۶ معرفی کرد که در آن هیچ نشانی از ایرلاین‌های ایرانی به چشم نمی‌خورد. کاتای پاسفیک همچنان ایمن‌ترین خط هوایی دنیا را در اختیار دارد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، شرکت هواپیمایی کاتای پاسیفیک (cathay pacific) هنک‌گنگ مانند سال‌های اخیر ایمن‌ترین ایرلاین دنیا بود، پس از این شرکت ایر‌نیوزلند در رتبه دومین ایرلاین ایمن قرار گرفته است.

شرکت چینی هاینان، قطرایرویز، کی ال ام هلند و اوا ایر تایوان (EVA Air) در رتبه سومین، چهارمین، پنجمین و ششمین ایرلاین ایمن دنیا قرار دارند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
منفعت ویژه دولت در اخذ مالیات مقطوع از اصناف
نمایندگان اصناف ایران معتقدند، با دریافت مالیات مقطوع از مشاغل آزاد منفعت ویژه ای نصیب دولت می‌شود.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ اواخر خرداد هر سال، موضوع ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی اصناف به یکی از موضوعات مورد بحث کارشناسان تبدیل می‌شود.  در سال جاری نیز  با برگزاری نشست‌هایی بین کارشناسان سازمان مالیاتی و اصناف، دستورالعمل جدید مبنی بر افزایش 8 درصدی مالیات سال 95 نسبت به سال 94 ابلاغ شد. بنابر دستورالعمل  سازمان امور مالیاتی مقرر شد، اصنافی که در گروه سوم یا بند«ج» دستورالعمل و قانون جامع امور مالیاتی قرار می‌گیرند و درآمدی کمتر از یک میلیارد تومان در سال دارند، مکلف به ارائه اظهارنامه مالیاتی به سازمان امور مالیاتی کشور نباشند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
آخرین وضعیت بارش‌ها در سراسر کشور / آمار بارش‌ها در دریاچه ارومیه منفی شد
بررسی آمار بارش‌ها تا شب گذشته نشان می‌دهد میزان بارش‌ها در استان‌های شمالی و استان‌های جنوبی با میانگین درازمدت ۴۸ساله برابر شده، در شرق کشور با افزایش بارش‌ها و در شمال غرب کشور با کاهش بارش‌ها نسبت به سالهای گذشته مواجه‌ایم.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، کل ریزشهای جوّی ایران از ابتدای سال آبی جاری (اول مهر 95) تا روز گذشته (دوم تیرماه) بالغ بر 223 میلی‌متر است. ثبت 223 میلی‌متر بارش در سال جاری در حالی است که مقدار بارش‌ها در مدت مشابه سال گذشته 230 میلی‌متر ثبت شده که مقایسه این دو رقم، نشان‌دهنده کاهش 3درصدی بارشها در سال جاری است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اپراتورها برای عید فطر بسته های اینترنتی جدید ارایه می‌کنند
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: از طریق رگولاتوری با اپراتورها هماهنگ شده است به مناسبت عید فطر بسته های اینترنتی ارائه کنند.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمود واعظی در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های مجازی این مطلب را در واکنش به اعتراض کاربران درباره حذف برخی بسته های اینترنتی اپراتورهای تلفن همراه عنوان کرد.

واعظی نوشت: بسته های تشویقی اپراتورها بر اساس قانون دارای زمان است و پس از انقضای زمان حذف می شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مزایای اوراق اختیار فروش تبعی برای تامین مالی در بورس
مدیر سابق سازمان بورس گفت: کوتاه بودن فرآیند انتشار اوراق اختیار فروش تبعی و همچنین کوتاه بودن فرآیند تامین مالی به این روش از جمله دلایل استقبال شرکتها از این ابزار در بورس است.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ محمودرضا خواجه نصیری در خصوص سابقه استفاده از اوراق اختیار فروش تبعی در بازار سرمایه گفت: در ابتدا مقرر شد تا این روش تامین مالی به منظور تعهد پذیره نویسی افزایش سرمایه "سمگا" در اسفند 94 مورد استفاده قرار گیرد اما محقق نشد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
افت ۷‌ درصدی ارزش معاملات فرابورس در آخرین ماه بهار
ارزش معاملات بازارهای فرابورس ایران در آخرین ماه بهار امسال با ۷ درصد کاهش نسبت به مدت مشابه سال گذشته همراه بوده است.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ مروری بر دادوستدهای آخرین ماه بهار امسال در بازارهای فرابورس ایران نشان می دهد حجم مبادلات فرابورس در مدت 21 روز معاملاتی با 13 درصد افزایش، ارزش معاملات با 7 درصد کاهش و نوبتهای معاملات با 13 درصد کاهش نسبت به مدت مشابه سال گذشته همراه بوده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
آب شرب جی‌جیان دو ماه یک بار وصل می‌شود
در روستای جی‌جیان در جزیره قشم با وجود آنکه در این روستا لوله کشی آب شرب تا منازل ساکنین انجام شده، آب لوله کشی ماهی یکبار و گاها دو یا سه ماه یکبار وصل می شود و بقیه روزهای سال، ساکنان این روستا آب مورد نیاز خود را به صورت تانکری خریداری می کنند.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است که از نظر مساحت، بزرگتر از 22 کشور جهان است. این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس نیز محسوب می شود. جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است که جمعیتی بالغ بر 120 هزار نفر در آن ساکن هستند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
احتمال فیلتر شدن تلگرام در روسیه قوت گرفت
رئیس نهاد نظارت بر ارتباطات و فن آوری اطلاعات روسی گفت، اگر شرکت تلگرام از قوانین روسیه در خصوص سازمان دهندگان انتشار اطلاعات پیروی نکند، این پیام رسان موبایلی ممکن است در روسیه فیلتر شود.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، الکساندر ژاروف، رئیس نهاد نظارت بر ارتباطات و فن آوری  اطلاعات روسیه (روسکومنادزور) گفت، اگر شرکت تلگرام از قوانین روسیه در خصوص سازمان دهندگان انتشار اطلاعات پیروی نکند، این پیام رسان موبایلی ممکن است در روسیه فیلتر شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کاهش قیمت یک محصول فولادی در جهان با اجرای پروژه مشترک ایران و اتریش
اگر طرح های ایران برای ساخت یک کارخانه تولید تختال فولادی در این کشور به ثمر بنشیند، قیمت این کالا در بازارهای جهانی احتمالا شاهد کاهش بیشتری خواهد بود.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، اگر طرح های ایران برای ساخت یک کارخانه تولید  تختال فولادی در این کشور به ثمر بنشیند، قیمت این کالا در بازارهای جهانی احتمالا شاهد کاهش بیشتری خواهد بود.

تختال قطعه‌ای مکعب مستطیل از فولاد است با ابعاد 230 میلیمتر، 1.25 متر و 12 متر. تختال یکی از محصولات میانی برخی کارخانه‌های فولادسازی است که از آن برای تولید فولاد ورق استفاده می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
خریدهای ایران برنج تایلندی را گران کرد
قیمت بین المللی برنج تایلند به دلیل رشد تقاضای فصلی در حال افزایش است و افزایش تقاضا از سوی ایران نیز مزید بر علت شده تا قیمت برنج تایلندی به بالاترین رقم در حدود ۳ سال گذشته برسد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، بر اساس اعلام کمیسیون تجارت تایلند، قیمت صادراتی برنج درجه یک سفید تایلند در اواسط ماه ژوئن به 492 دلار در هر تن رسیده که نسبت به یک ماه قبل  10 درصد افزایش نشان می دهد و بالاترین رقم از اوت 2014 تاکنون است.

یکی از خریداران بزرگ این نوع برنج ایران است که بعد از توافق هسته ای و لغو تحریم های غرب مجددا به بازار باز گشته است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اطلاع ۸۶ درصد روستائیان از صورتحساب سهام عدالت خود
روستاییان و عشایر با ثبت آمار ۸۶ درصدی ورود اطلاعات به سامانه سهام عدالت، بالاترین میزان مراجعه به این سامانه را داشته‌اند.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ در نیمه اسفندماه سال گذشته بود که از سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir رونمایی شد تا دارندگان سهام عدالت با مراجعه به آن از وضعیت صورتحساب خود  آگاه شده و در صورت تمایل نسبت به تسویه باقیمانده اقساط خود اقدام کنند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ابلاغ همزمان ۴ طرح اشتغالی دولت از امروز
۴ طرح "توسعه کسب‌وکار و اشتغال پایدار (تکاپو)"، "مشوق‌های بیمه‌ای سهم کارفرما"، "کارورزی" و "مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی" در قالب بسته جامع اشتغال فراگیر از امروز از سوی دولت به سراسر کشور ابلاغ می‌شود.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، در راستای سیاست‌های اشتغالی دولت برای حل معضل چند میلیونی بیکاری امروز بسته جامع اشتغال فراگیر که شامل 4طرح اشتغالی است به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ می‌شود. دولت در راستای تحقق برنامه ششم توسعه مکلف است که سالانه 955 هزار شغل ایجاد کند که به این منظور  4طرح سیاست گذاری اشتغال را ابلاغ می‌کند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
امضای قرارداد توسعه میدان نفتی آزادگان به عمر دولت یازدهم نمی‌رسد
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از امضای قرارداد توسعه میدان نفتی آزادگان در ماههای ابتدایی دولت دوازدهم خبر داد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم،«علی کاردر» مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت:  میدان نفتی آزادگان بزرگترین میدان مشترک نفتی کشور است که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، تصمیم بر این است که دو بخش شمالی و جنوبی آن به صورت یکپارچه در قالب قراردادهای جدید نفتی توسعه پیدا کند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مصوبه تحریم‌های جدید ایران در سنا به سد قانون اساسی آمریکا خورد
مصوبه اعمال تحریم های جدید علیه ایران و روسیه که هفته گذشته تقریبا به صورت اجماعی به تصویب سنای آمریکا رسید، با یک مشکل رویه ای مواجه شده که می تواند از به رای گذاشتن فوری آن در مجلس نمایندگان آمریکا جلوگیری کند.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، به گفته قانونگذاران آمریکایی، مصوبه اعمال تحریم های جدید علیه  ایران و روسیه که هفته گذشته تقریبا به صورت اجماعی به تصویب سنای آمریکا رسید، با یک مشکل رویه ای مواجه شده که می تواند از به رای گذاشتن فوری آن در مجلس نمایندگان آمریکا جلوگیری کند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تاکید رئیس کل بانک مرکزی بر مدیریت صحیح بازار بین بانکی ریالی
رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به نقش حیاتی بازار بین بانکی ریالی در سیاست گذاری بانک مرکزی و کارایی مبادلات نقدینگی بین بانک ها و مؤسسات مالی تاکید کرد: مدیریت مطلوب این بازار قطعاً بدون همیاری و همراهی اعضای بازار بین بانکی ریالی مسیر نمی باشد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، ولی اله سیف رئیس کل بانک مرکزی با ارسال نامه از تلاش های مدیرعامل و مجموعه بانک سپه به دلیل نقش آفرینی در بازار بین بانکی تقدیر کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
سخنگوی اِنی ایتالیا: تعهدی برای سرمایه گذاری در ایران ندادیم
سخنگوی شرکت انی ایتالیا با اشاره به امضای موافقتنامه ای با ایران برای مطالعات امکان سنجی توسعه یک میدان نفتی و یک میدان گازی در ایران گفت: «توافق با شرکت ملی نفت ایران شامل هیچ تعهدی برای سرمایه گذاری نمی شود.»

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، شرکت نفتی انی ایتالیا روز سه شنبه موافقتنامه ای با ایران برای  مطالعات امکان سنجی توسعه یک میدان نفتی و یک میدان گازی به امضا رساند. این اقدام نشان دهنده بازگشت احتمالی این شرکت ایتالیایی به بخش بالادستی نفت ایران باشد.

در عین حال سخنگوی شرکت انی روز سه شنبه گفت: «توافق با شرکت ملی نفت ایران شامل هیچ تعهدی برای سرمایه گذاری نمی شود.»

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
طرح "بیگاری کارگران" به طور قطع در آینده نزدیک ابطال می‌شود
رئیس مجمع عالی نمایندگان کارگران با بیان اینکه شکایت خود درباره طرح مهارت آموزی رایگان را به دیوان عدالت اداری و هیأت تخصصی کار، بیمه و تأمین اجتماعی برده ایم گفت: با توجه به اینکه این طرح تطابقی با قانون ندارد قطعا مورد ابطال قرار خواهد گرفت.

دامنکوهنرم افزار اندروید پایگاه خبری تحلیلی تیتریک دامغان

همزمانی محتوا
چند رسانه ای
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تبدیل Word به PDF

نرم افزاري براي تبديل word به pdf

13.9 مگابایت
freeprimopdf32setup.zip
فشرده ساز

WinRAR Version 3.90

1.27 مگا بايت
wrar390.rar
مرور گر فایرفاکس

مرورگر فايرفكس نسخه 3.6.13

8.18 مگا بايت
firefox_setup_3.6.13.rar
مرور گر فایرفاکس Mozilla Firefox
9.31 مگابایت
mozilla_firefox_4.0_beta_4_2.exe
پخش كننده صوت و تصوير

kmPlayer برنامه اي است كه تقريبا همه ي فرمت هاي صوت و تصوير را پشتيباني مي كند.

14.4 مگا بايت
kmp.rar

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط ایران سبز

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت