يكشنبه, 6 اسفند 1396 - الأحد 10 جمادى الثانية 1439 - Sunday 25th February 2018

اقتصادی

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
زد و بند کمیسیون عمران با آخوندی صحت ندارد
هاشمی‌تختی، درباره اتهام برخی از نمایندگان مجلس در خصوص زد و بند اعضای این کمیسیون با وزیر راه و شهرسازی گفت: چنین موضوعی به هیچ عنوان صحت ندارد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
استفاده از نهال شناسنامه‌دار گام اول افزایش بهره‌وری در تولید باغی
مبانی اقتصاد مقاومتی ایجاب می کند کشاورزی کشور به علت کمبود آب به سمت توسعه باغی حرکت کند و در تولید باغی نیز اولین گام برای کسب بهره‌وری بیشتر و باکیفیت‌ترین محصول استفاده از نهال شناسنامه‌دار و مناسب برای اقلیم و اهداف تعیین شده ازسوی بهره‌برداران است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
افزایش ظرفیت بندر شهید رجایی به 8 میلیون TEU / امکان پهلوگیری کشتی‌های غول‌پیکر در بندر شهید رجایی فراهم می‌شود
راستاد گفت: با طراحی اسکله هزار و 400 متری در فاز 3 بندر شهید رجایی امکان پهلوگیری کشتی‌های غول‌پیکر فراهم می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
در حادثه‌ها به جای اصلاح فرآیندها، به دنبال مقصر می‌گردیم
آخوندی با بیان اینکه جامعه ما در حال زوال اجتماعی است، گفت: هر حادثه‌ای رخ می‌دهد، به جای اصلاح فرآیندها، به دنبال مقصر می‌گردیم.
به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در اولین جشنواره نشان HSE (بهداشت، ایمنی و محیط زیست) در خصوص اهمیت بکارگیری استانداردها جهت افزایش ایمنی در پروژه های عمرانی، اظهار کرد: ایمنی از جایگاه ویژه ای برخوردار است، به همین سبب ایمنی یک رفتار و بینش اجتماعی است که باید بیش از پیش به آن پرداخته شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تجهیز ۳۰۰ هزار هکتار اراضی به آبیاری تحت فشار
اکبری گفت: امسال برای نخستین بار ۳۰۰ هزار هکتار اراضی سطح کشور به آبیاری تحت فشار تجهیز شدند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، علی‌مراد اکبری معاونت امور آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی در آیین افتتاحیه دومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، نهاده ها و سیستم های نوین آبیاری که در نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است، اظهار کرد: با توجه به محدودیت منابع آبی و خشکسالی های اخیر، این نسل مسئولیت سنگینی برعهده دارد چرا که در صورت عدم مدیریت منابع آبی ، نسل های آتی با مشکلات جدی روبرو خواهند شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
سکه طرح جدید یک میلیون و ۴۴۵ هزار تومان/ قیمت دلار در بازار آزاد کاهش یافت
در صرافی‌ها امروز هر قطعه سکه طرح قدیم یک میلیون و ۴۷۹ هزار و ۴۰۰ و سکه طرح جدید یک میلیون و ۴۴۵ هزار تومان به فروش رسید.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، پادوانى مدافع تيم فوتبال استقلالدر ديدار امروز مقابل فولاد دچار آسيب ديدگى شد و در نهايت اين بازيكن به بيمارستان انتقال پيدا كرد.

مدافع برزيلى آبى پوشان به دليل ضربه اى كه به سرش وارد شد، به بیمارستان منتقل گردید و در حال حاضر مسئولان استقلال پيگير وضعيت او هستند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اختصاص 78 میلیارد ریال تسهیلات به عشایر دام پرور استان سمنان
رئیس امور عشایری استان سمنان گفت: 78 میلیارد ریال تسهیلات به عشایر دام پرور این استان اختصاص یافت.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان ، حسینی رئیس امور عشایری استان سمنان با اشاره به افزایش سهمیه پروار بندی دام عشایری در سمنان گفت: برای افزایش تولید گوشت قرمز در استان سمنان 78 میلیارد ریال به عشایر دام پرور استان سمنان اختصاص یافت.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ثبت نام بیش از 2 هزار واحد تولیدی استان سمنان برای دریافت تسهیلات
طی سال جاری دو هزار و ۴۹واحد تولیدی استان سمنان برای دریافت تسهیلات رونق تولید ثبت‌نام کردند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، محمد همتیان معاون هماهنگی امور هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان در نود و نهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان گفت : طی سال جاری دو هزار و ۴۹واحد تولیدی در استان سمنان برای دریافت تسهیلات رونق تولید ثبت‌نام کردند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
منطقه ویژه اقتصادی گرمسار پس از 2 سال در انتظار تامین زیرساختها
منطقه ویژه اقتصادی گرمسار پس از 2 سال از آغاز ساخت آن با مشکلات زیر ساختی نظیر جاده، مخابرات و آب مواجه است در حالی که این مرکز صنعتی مهم با ورود سرمایه گذاران و راه اندازی واحدهای تولیدی، نقش مهمی در توسعه اقتصادی و اشتغالزایی استان سمنان ایفا خواهد کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پرداخت بیش از 4 هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی استان سمنان
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت : در سال جاری ۴ هزارو 160 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۷۳۳ واحد تولیدی این استان پرداخت شده است که ۴۶ درصد از سهم استان سمنان است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان ، بهروز اسودی رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان در نود و نهمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان با اعلام این خبر گفت : با توجه به ایام پایانی سال و جهت تحقق سهم پرداختی استان ، بانک ها در عقد قرارداد و پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی شتاب کنند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
۴۶درصد واحدهای تولیدی استان سمنان تسهیلات رونق تولید دریافت کردند
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بابیان اینکه ۴۶ درصد واحدهای تولیدی استان تسهیلات رونق تولید دریافت کردند، گفت: ۷۳۳ واحد از این تسهیلات بهره مند شدند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری مهر، بهروز اسودی صبح شنبه در نود و نهمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان به میزبانی استانداری بابیان اینکه ۴۶ درصد واحدهای تولیدی استان تسهیلات رونق تولید دریافت کردند، ابراز داشت: طی سال جاری رقم چهار هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۷۳۳واحد تولیدی پرداخت‌شده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
جزییات ثبت نام قطعی در کاروان‌های عتبات نوروزی
سازمان حج و زیارت در اطلاعیه‌ای، آغاز زمان ثبت نام قطعی در کاروان‌های عتبات نوروزی را از روز دوشنبه اعلام کرد.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه‌ای از زمان ثبت‌نام قطعی در کاروان‌هایث عتبات عالیات نوروزی خبر داد که متن این اطلاعیه به سرح ذیل است:

ـ اولویت‌های (1 و 2) از ساعت 9 صبح روز دوشنبه هفتم اسفند ماه

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کاهش سرانه فضای سبز کشور فاجعه آور است
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به حمایت حزب متبوعش از نهضت درختکاری اظهار کرد: کاهش سرانه فضای سبز کشور فاجعه آور است و باید جنگل ها و مراتع کشور احیا شوند.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، حسن غفوری فرد با اشاره به مشارکت سمن‌ها در نهضت درختکاری گفت: یکی از مشکلات بزرگ جهان امروز موضوع محیط زیست است که متاسفانه با نابودی جنگل‌ها و منابع طبیعی کشور این مشکل افزایش پیدا کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
چرا در شستشوها باید از ترکیب جوهرنمک، مواد سفیدکننده و لکه‌بر پرهیز کرد
یک مسئول سلامت به نبایدهای مصرف و ترکیب جوهرنمک، مواد سفیدکننده و لکه‌بر در شستشوها پرداخت.

 به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی یوسفی - معاون غذا ودارو خراسان شمالی با تاکید بر نحوه مصرف درست از شوینده‌ها به منظور پیشگیری از مسمومیت با آنها اظهار کرد: در آستانه نوروز و شروع نظافت و شستشوی خانه‌ها باید توجه داشت که استفاده نابجا و بدون آگاهی از مواد شوینده و پاک کننده شیمیایی می‌تواند خطرهای جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
زمان اعلام نتایج و ظرفیت پذیرش آزمون دکتری ۹۷
آزمون دکتری سال ۹۷ صبح امروز (جمعه چهارم اسفند ۹۶) برگزار شد و نتایج اولیه این آزمون هفته آخر فروردین ۹۷ منتشر می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، آزمون دکتری سال 97 با شرکت 234 هزار و 454 داوطلب صبح امروز (جمعه چهارم اسفند 96) در 55 شهرستان کشور برگزار شد. 42 درصد از داوطلبان شرکت کننده در این آزمون زن و 58 درصد داوطلبان مرد هستند.

طبق اعلام ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش 14 هزار ظرفیت پذیرش در دانشگاه‌های دولتی و حدود 12 هزار ظرفیت پذیرش در دانشگاه آزاد برای آزمون دکتری وجود دارد و براین اساس پیش‌بینی می‌شود حدود 26 هزار نفر پذیرش شوند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
انتصاب قهرمان تیراندازی به عنوان سفیر سلامت در چهاردهمین سالگرد رهایی از اعتیاد
قهرمان تیراندازی کشور همزمان با جشن چهاردهمین سالگرد رهایی از اعتیادش، به عنوان سفیر سلامت از سوی معاون وزیر ورزش منصوب شد.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، عباس امیرمعافی با حکم معاون فرهنگی آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان به عنوان سفیر سلامت در حوزه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر منصوب شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
وزارتخانه‌های نفت و نیرو دنبال صرفه جویی در مصرف سوخت نیستند
عضو هیات مدیره سندیکای تولیدکنندگان برق با بیان اینکه "یکی از اصلی‌ترین مشکلات کشور ارزان بودن قیمت سوخت است"، گفت: متاسفانه در این شرایط نه وزارت نیرو و نه وزارت نفت به دنبال صرفه‌جویی این مایع گرانبها نیستند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، ابراهیم خوش‌گفتار عضو هیات مدیره سندیکای تولیدکنندگان برق در حاشیه دهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر، بهره‌وری و صرفه‌جویی انرژی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از اصلی‌ترین مشکلات کشور ارزان بودن قیمت سوخت است؛ متاسفانه در این شرایط نه وزارت نیرو و نه وزارت نفت به دنبال صرفه‌جویی این مایع گرانبها نیستند و تقریبا قیمت صادرات نفت و گاز به عراق و ترکیه 20 سنت صورت می‌گیرد که اگر این قیمت در معادله قیمت برق گذاشته شود، هزیه برق بسیار گران تمام خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دیوان عالی آمریکا به نفع ایران حکم داد/ مخالفت با مصادره الواح هخامنشی
دیوان عالی آمریکا با مصادره کتیبه های هخامنشی ایران برای جبران غرامت ۷۱.۵ میلیون دلاری شهروندان آمریکایی در حمله انتحاری سال ۱۹۹۷ در فلسطین اشغالی مخالفت کرد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، دیوان عالی آمریکا در حکمی اعلام کرد که شهروندان آمریکایی آسیب دیده در حمله انتحاری سال 1997 بیت المقدس برای اجرای حکم غرامت 71.5 میلیون دلاری ای که علیه ایران گرفته اند، نمی توانند کتیبه های هخامنشی ای که یک موزه آمریکایی از ایران به امانت گرفته را مصادره نمایند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
صاحبان آگهی‎های اغواکننده جریمه می‌شوند
رئیس شورای رقابت از طرح جریمه صاحبان آگهی های تبلیغاتی اغواکننده و غیرواقعی خبر داد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، رضا شیوا با اشاره به اینکه متأسفانه تبلیغات اغواکننده در سطح جامعه در مورد فروش کالا و خدمات مشاهده می شود، اظهار داشت: براساس بند ه ماده 45 سیاستهای کلی اصل 44 " هراظهار شفاهی، کتبی یا هر عملی که کالا یا خدمت را به صورت غیرواقعی با کیفیت، مقدار، درجه، وصف، مدل یا استاندارد خاص نشان دهد و یا کالا و یا خدمت رقبا را نازل جلوه دهد" خلاف قانون بوده و شورای رقابت به این موضوع ورود پیدا خواهد کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ورود بازیگران جدید در بانکداری مدرن/ حمایت وزارت اقتصاد از فین تک‌ها
وزیر اقتصاد با تاکید بر لزوم معرفی ابزارهای جدید برای سیاست‌گذاری در نظام بانکی، اظهارداشت: وزارت اقتصاد در زمینه تدوین قواعد کسب و کار برای تسهیل فعالیت فین تک‌ها تلاش می‌کند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم،‌ مسعود کرباسیان با تاکید بر توسعه بانکداری الکترونیک همگام با سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، گفت: بالندگی فناوری در بستر بانکداری الکترونیک، فرصت‌های تازه‌ای برای بهبود عملکرد فعالان اقتصادی و ایفای وظایف دولت‌ها فراهم کرده که می‌تواند به افزایش رفاه و تولید بینجامد، محیط کسب‌ و کار را ارتقا بخشد و اسباب توانمندسازی خانوارها و بنگاه‌های کوچک ‌و ‌متوسط بازمانده از قطار رشد را فراهم کند، شفافیت و اجرای دقیق‌تر تنظیم‌گری و اعمال قانون را محقق و تعامل میان دولت و ملت را تسهیل و تسریع کند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دلار وارد کانال ۴۴۰۰ تومان شد/عجله صرافان برای فروش ارز + جدول
افت شدید انواع نرخ ارز امروز در حالی ادامه یافت که گزارش‌ها از بازار ارز حاکی است که کاهش ارزها باعث شده تا اکثر صرافان به جای خرید به فروش روی بیاورند و برای فروش ارز عجله نشان دهند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، افت 25 تومانی نرخ دلار باعث شد تا امروز ورود این ارز که مدت‌ها بود نرخ 4500 تومان را برای خود محدوده امنی ثبت کرده بود وارد کانال 4400 تومان شود.

نکته جالب بازار ارز این بود که صرافان با دیدن افت نرخ دلار و سایر ارزها بیشتر فروشنده باشند و عجله زیادی برای فروش ازی خود نشان دهند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
قیمت نفت کاهش یافت
امروز در بازارهای جهانی قیمت نفت ۵۲ سنت کاهش یافت و بشکه‌ای ۶4 دلار و 9 سنت معامله شد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، امروز در بازارهای جهانی قیمت نفت برنت با ۵۲ سنت کاهش نسبت به روز گذشته به قیمت ۶۴ دلار و ۹۰ سنت به فروش رفت.  نفت وست‌تگزاس آمریکا هم کاهش ۵۷  سنتی را تجربه کرد و بشکه‌ای ۶۱ دلار و ۱۱ سنت معامله شد. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اجرای طرح انتقال آب از روستای کلان به شهر پردیس آغاز شد/ تأمین آب پایدار برای شهر پردیس و پروژه مسکن مهر
عملیات اجرایی طرح انتقال آب از کلان به شهر پردیس به منظور تامین آب پایدار مردم منطقه و پروژه مسکن مهر این شهر با حضور وزیر نیرو آغاز شد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس؛ امروز با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو، استاندار تهران و جمعی از مسئولان استان تهران عملیات اجرایی طرح انتقال آب از کلان به شهر پردیس را که همانا تأمین آب پایدار برای شهر پردیس و پروژه‌های مسکن مهر این شهر بود، آغاز شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
عراقچی: برجام از دیگر مسایل از جمله مسئله موشکی جدا است/ آمریکا فضای بی‌اعتمادی در برجام ایجاد کرده است
معاون وزیر خارجه ایران در انگلیس گفت که برجام از دیگر مسایل از جمله مسئله موشکی جدا است و به دلیل اقدامات آمریکا در نقض برجام، ایران هنوز از این توافق بهره‌مند نشده است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر خارجه کشورمان در اندیشکده سلطنتی چتم هاوس در انگلیس گفت «برجام به هیچ مسئله یا سوال دیگری مرتبط نیست، ما یعنی ایرانی و دیگر کشورهای 1+5 تصمیم گرفتیم برجام را از دیگر مسایل جدا کنیم و متمرکز شدیم بر مساله هسته‌ای تا راه حلی برای آن پیدا کنیم».

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
عراقچی: مطالبات مردم از برجام برآورده نشده است/ شرایط سوریه خیلی پیچیده شده
معاون وزیر خارجه کشورمان در گفت‌وگو با شبکه بی‌بی‌سی گفت این یک واقعیت است که مطالبات مردم از برجام برآورده نشده است و اظهارات رئیس جمهور آمریکا درباره برجام مانع توسعه اقتصادی ایران بوده است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر خارجه کشورمان به شبکه خبری بی‌بی‌سی گفت شرایط سوریه خیلی پیچیده شده است. وی افزود «ترس جنگ در همه منطقه ما وجود دارد».

عباس عراقچی به بی‌بی‌سی گفت، حضور ایران در سوریه برای بوجود آوردن جبهه جدید علیه اسرائیل نبود بلکه برای مبارزه با تروریسم بوده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
قیمت طلا کاهش یافت / احتمال کاهش بیشتر در روزهای آینده
امروز در بازارهای جهانی قیمت طلا تحت تاثیر افزایش ارزش دلار و احتمال افزایش نرخ بهره از سوی آمریکا، کاهش یافت. در صورتی که نرخ بهره در آمریکا بالا برود احتمال کاهش بیشتر نرخ طلا در روزهای آتی وجود خواهد داشت.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، امروز در بازارهای جهانی قیمت هر اونس طلا با 2.9 دلار کاهش نسبت به روز گذشته به قیمت 1321 دلارو 10 سنت معامله شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
آخرین جزئیات قرارداد کریدور ترانزیتی شرق-غرب/‌ ‌فعال کردن سواحل خلیج فارس و تثبیت جمعیت
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: قرارداد کریدور شرق به غرب از استان خوزستان به سمت استان‌های فارس، کرمان و سیستان و بلوچستان، منعقد شده است و امیدواریم به عنوان یک کریدور، ترانزیت جنوب غرب کشور را به جنوب شرق فعال‌تر کند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، خیرالله خادمی‌ اظهار کرد: در بحث کریدورهای سراسری ترانزیتی‌ ۲ کریدور اصلی شمال به جنوبِ غرب کشور تعریف شده که یکی از آنها بندر امام خمین (ره)، لرستان، کرمانشاه، سنندج و آذربایجان شرقی و غربی را به یکدیگر متصل می کند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
توافق اوپک ادامه می‌یابد
رئیس سازمان بین‌المللی انرژی اعلام کرد کشورهای غیراوپک تا 2 سال دیگر افزایش تولید خواهند داشت و ، کشورهای عضو اوپک مجبور می‌شوند توافق کاهش تولید نفت را خود را همچنان ادامه دهند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس سازمان بین‌المللی انرژی می‌گوید از آنجایی که تولید نفت در کشورهای غیراوپک نظیر آمریکای شمالی، برزیل و مکزیک افزایش یافته، کشورهای اوپک مجبور خواهند بود توافق اخیر خود را تا دو سال دیگر ادامه دهند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
فرابورس از فناوری‌های مالی در فین‌استارز 2018 میزبانی می‌کند
در این رویداد برای استارت‌آپ‌های شرکت‌کننده امکان جذب سرمایه از طریق ارتباط با سکوهای تأمین مالی جمعی (Crowd Funding Platform) و ارتباط مستقیم با سرمایه‌گذاران عمومی و خصوصی فراهم است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، فین‌استارز 2018 فروردین‌ماه سال آینده در جریان یازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه میزبان مخاطبان بسیاری اعم ازشتاب‌دهنده‌های فین‌تکی، شرکت‌ها و صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه، تیم‌ها و استارت‌آپ‌های فین‌تک، مربیان، مشاوران و غیره خواهد بود و از امروز استارت‌آپ‌ها، مربیان و سرمایه‌گذاران می‌توانند از طریق سایت Finstars.ir برای حضور در این رویداد نام‌نویسی کنند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دلار به مرز 4500 تومان نزدیک شد/ سکه یک میلیون 478هزار تومان+ جدول
در معاملات امروز بازار تهران سکه طرح جدید با 8 هزار تومان کاهش یک میلیون و 478 هزار تومان و دلار با افت 57 تومانی 4518 تومان فروخته شد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، امروز در بازار تهران قیمت انواع سکه و ارز کاهش یافت.

همزمانی محتوا

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت