يكشنبه, 10 ارديبهشت 1396 - الأحد 04 شعبان 1438 - Sunday 30th April 2017

اقتصادی

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
آیا تحریم های غرب مانع صدور توربین از ایران به روسیه می‌شود؟
تحریم های غرب علیه روسیه این کشور را برای تکمیل دو نیروگاه جدید در کریمه به فکر خرید توربین های گازی از ایران انداخته است اما هر توربین بزرگی که در ایران است، یا تحت لیسانس یک شرکت بزرگ غربی تولید شده و یا از یکی از این شرکت‌ها خریداری شده است.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، هدف از برنامه 1.3 میلیارد دلاری روسیه برای ساخت دو نیروگاه برق  جدید در کریمه نشان دادن این مسئله است که مسکو به رغم تحریم های غرب می تواند پروژه های با فن آوری پیشرفته را در شبه جزیره کریمه به اتمام برساند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
صنایع پایین دستی پتروشیمی، ظرفیت بزرگ اشتغال زایی که دیده نشد
تمرکز بر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی، علاوه بر این که مانع از خام فروشی می‌شود، می‌تواند یک نقش اساسی در اشتغال زایی نیز ایفا کند.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ بر اساس آمارهای مرکز آمار ایران از اشتغال  و بیکاری، در حال حاضر بیش از 3 میلیون بیکار با معیار فعالیت یک ساعت کار در هفته در کشور وجود دارد. همچنین براوردها از وجود 5 میلیون بیکار به خصوص در رده سنی جوانان تحصیلکرده با نرخ بیکاری تقریبی 40 درصد خبر می‌دهند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کاهش تولید اوپک، آسیایی ها را مشتری نفت اروپا کرد
کاهش تولید نفت اوپک، تقاضای کشورهای آسیایی برای خرید نفت از اروپا را به ارقامی بی سابقه رسانده و چین را به دومین مصرف کننده بزرگ نفت خام دریای شمال تبدیل کرده است.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، کاهش تولید نفت اوپک، تقاضای کشورهای آسیایی برای خرید نفت از  اروپا را به ارقامی بی سابقه رسانده و چین را به دومین مصرف کننده بزرگ نفت خام دریای شمال تبدیل کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
بازار نفت در حال حرکت به سمت توازن مجدد است
مدیر شرکت سعودی آرامکو با بیان اینکه عدم سرمایه گذاری امنیت انرژی جهان را تهدید می کند گفت، بازار نفت به کمک توافق کاهش تولید بین اوپک و دیگر تولید کنندگان، در حال حرکت به سمت برقراری توازن بین عرضه و تقاضاست.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم ، سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک)، روسیه و دیگر تولید کنندگان توافق کرده اند که در نیمه نخست امسال تولید نفت خود را به میزان 1.88 میلیون بشکه در روز کاهش دهند، اما تداوم ذخایر بالای نفتی جهان موجب کاهش قیمت ها شده است.

اوپک قرار است روز 25 می مجددا تشکیل جلسه دهد و انتظار می رود در این نشست توافق کاهش تولید را تا پایان سال 2017 تمدید نماید.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دو تفاهمنامه برقی بین ایران و کره جنوبی به امضا می رسد
فردا با حضور مدیران ارشد صنعت برق کشور ، تفاهم نامه هایی با دو محور مکانیزم پاک CDM (کاهش CO۲) و سیستم های ذخیره انرژی بین شرکت توانیر ایران و شرکت کپکو کره جنوبی به امضا خواهد رسید.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، صبح فردا (شنبه نهم اردیبهشت ماه) دو تفاهم نامه بین شرکت توانیر ایران و شرکت کپکو کره جنوبی به امضا می رسد.

این تفاهم نامه ها در دو محور مکانیزم پاک CDM (کاهش CO2) و سیستم های ذخیره انرژی است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نخستین قرارداد جدید نفتی ایران تا ۱ ماه آینده امضا می‌شود
یک مقام ارشد ایرانی گفت، این کشور انتظار دارد اولین قرارداد نفتی این کشور در قالب مدل قراردادهای جدید نفتی (آی پی سی) در طی یک ماه آینده به امضا برسد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، یک مقام ارشد ایرانی گفت، این کشور انتظار دارد اولین قرارداد نفتی  این کشور در قالب مدل قراردادهای جدید نفتی (آی پی سی) در طی یک ماه آینده به امضا برسد.

رکن الدین جوادی، معاون وزیر نفت ایران در کنفرانسی در پاریس اظهار داشت: «ما انتظار داریم این اتفاق خیلی زود رخ دهد و امیدواریم در طی یک ماه آینده اولین قرارداد نفتی جدید امضا شود.»

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
فعالیت فعلی سیستم‌های حقوقی نفت نه به نفع دولت است نه به نفع تولید داخلی
عضو هیات مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران گفت: فعالیت فعلی سیستم‌های حقوقی شرکت‌های تابعه وزارت نفت نه به نفع وزارت نفت است، نه به نفع دولت است و نه به نفع تولید داخلی است؛ آنها در کار تولیدکنندگان داخلی مانع تراشی می‌کنند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ثبات نسبی قیمت طلا و سکه/ دلار ۳۷۶۲ تومان+جدول
امروز در بازار تهران سکه طرح جدید بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز با نرخ یک‌میلیون و ۲۲۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۸۰۰ ریال کاهش قیمت، ۱۱۷ هزار و ۱۰۷ تومان معامله شد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، امروز در بازار تهران سکه طرح جدید با نرخ یک‌میلیون و 220 هزار تومان و سکه‌ طرح قدیم با نرخ یک‌میلیون و 186 هزار تومان عرضه شد، دیروز این دو سکه به ترتیب با نرخ‌های‌ یک میلیون و 220 هزار تومان و‌ یک میلیون و 184 هزار تومان فروخته شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مرکل: بعد از برگزیت، انگلیس دیگر نمی‌تواند مزایای کشورهای اتحادیه اروپا را داشته باشد
صدراعظم آلمان درباره خروج انگلیس از اتحادیه اروپا گفت، لندن بعد از جدایی از بروکسل دیگر نمی‌تواند مزایای دیگر کشورهای عضو این اتحادیه را داشته باشد و آغاز مذاکره درباره روابط تجاری دو طرف بعد از انتخابات آتی انگلیس ممکن است.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز پنج شنبه (امروز) گفت بریتانیا باید در گفت‌وگوهای سازنده با اتحادیه اروپا درباره برگزیت (خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا) قبل از شروع مذاکرات خروج شرکت کند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
عربستان سهم بازار نفت منطقه را به ایران واگذار می‌کند
بلومبرگ اعلام کرد: عربستان را یکی از بازندگان و ایران و عراق را برندگان اصلی توافق اوپک باید نامید که در این میان سعودی‌ها سهم‌ خود را از بازار نفت منطقه به این دو کشور واگذار می‌کنند.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس‌، به نقل از بلومبرگ و بر اساس تحقیق انجام شده در مؤسسه سرمایه‌گذاری ابوظبی، عربستان سعودی به عنوان بزرگ‌ترین صادرکننده نفت در جهان سهم بازار خود را در برابر ایران و عراق از دست می‌دهد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اجماع تولید کنندگان نفت برای تمدید «توافق اوپک»/ وزرای انرژی روسیه و عربستان دیدار می‌کنند
وزیر انرژی عربستان با بیان اینکه اعضای کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) برای تمدید 6 ماه دیگر توافق اوپک به اجماع رسیدند، گفت: طی دو هفته آینده دیداری را با وزیر انرژی روسیه خواهم داشت.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
«بیشکک» علاقه‌مند به اجرای پروژه‌های مشترک با سرمایه‌گذاران ایرانی است
رئیس پارلمان قرقیزستان گفت: یکی از راه‌های گسترش همکاری‌ها بین «بیشکک» و «تهران» اجرای پروژه‌های مشترک اقتصادی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در بیشکک، «چینیبای تورسون بیک اف» رئیس پارلمان قرقیزستان در رأس هئیتی در چارچوب سفر 44 روزه خود به ایران روز گذشته از برخی واحدهای صنعتی این کشور بازدید کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رونق شدید بازار مسکن امکان‌پذیر نیست/ ۲۰۰ میلیارد دلار در خانه‌های خالی به تله افتاده
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه «تصور ذهنی مردم از رونق بازار مسکن، حدفاصل سال‌های ۸۹ تا ۹۱ است» تصریح کرد: رونق یعنی پروانه‌های ساخت مسکن و مصرف سیمان و سایر مصالح باید به‌مانند آن زمان باشد اما در واقعیت تکرار آن اتفاقات در جامعه ‌نه‌تنها مطلوب نیست بلکه امکان‌پذیر هم نیست.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، حامد مظاهریان در اولین جلسه اتاق فکر مسکن سال 96 با اشاره به گزارش مرکز آمار ایران در سال 955 اظهار داشت: انتشار گزارش مرکز آمار ایران در اسفندماه سال 95 به گستره‌ای از دغدغه‌‌ها دامن زده است. از این رو یکی از اقدامات مهم فهم درست آمار ارایه شده و سپس تفسیر داده‌ها و استفاده از آن در فرایندهای مربوط به برنامه‌ریزی حوزه مسکن است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
واردات نفت شرکت اسار هند از ایران دو برابر شد
رویترز اعلام کرد: واردات نفت شرکت اسار هند از ایران در سال 2016/17 دو برابر شده است.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از رویترز، بر اساس آمار تانکرها و ردیابی کشتی‌ها توسط پایانه «تامسون رویترز» میزان واردات شرکت نفتی اسار هند از ایران در سال 2016/17 نسبت به مشابه سال گذشته دو برابر شده است. در این مدت این شرکت هندی روزانه 239 هزار بشکه نفت از ایران خریداری کرده است. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
جایگاه صنعت بیمه در اقتصاد مقاومتی
سرمایه‌گذاری در بیمه نیاز اساسی جوامع امروزی در حوزه اقتصادی، کلان مدیریتی و از همه مهم‌تر فرهنگی است و عامل پیش برنده اقتصاد مقاومتی محسوب می‌شود.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس؛علیرضا ابراهیم‌پور در مقاله‌ای با نگاهی متفاوت به تشریح جایگاه صنعت بیمه در اقتصاد مقاومتی پرداخته است که در اینجا به اهم موضوعات این مقاله می‌پردازیم.بیمه برای کنترل و بی‌اثر کردن فشارهای حوزه‌های مختلف در اقتصاد مقاومتی، نقش حیاتی دارد و حتی می‌تواند چنین فشارهایی را به فرصت تبدیل کند. برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی باید بر تولید داخلی کشور و تلاش برای خوداتکایی تاکید داشت که اگر نیک بنگریم جایگاه بیمه برای دستیابی به این هدف بسیار کلیدی است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
عدم رعایت قیمت مصوب جوجه یکروزه تخلف است/ با گرانفروشان برخورد می‌شود
براساس اعلام سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و با توجه به اینکه گوشت مرغ مشمول کالاهای اولویت اول تنظیم بازار می‌باشد لذا حداکثر قیمت تعیین شده برای عرضه هر قطعه جوجه یک روزه با بهترین کیفیت 17000 ریال بوده و واحدهای تولیدی و توزیعی، موظف به رعایت آن هستند.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، نظر به اطلاعیه های صادره قبلی و براساس تصمیمات متخذه در خصوص تعیین حداکثر مبلغ 170000 ریال برای هر قطعه جوجه یکروزه با بهترین کیفیت از سوی کارگروه تنظیم بازار و جلوگیری از بروز برخی تخلفات دربازار این محصول و حمایت از واحدهای تولیدی صحیح العمل و برخورد قانونی با واحدهای متخلف و نیز تنظیم بازار کالاهای اساسی منجمله گوشت مرغ ، به اطلاع می رساند:  

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رشد 4.5 برابری تولید برق پراکنده/افزایش ۲۰۰ مگاوات به ظرفیت نیروگاهی در سال جاری
بیشترین میزان ظرفیت جدید منصوبه نیروگاه های تولید برق پراکنده در طول 8 سال گذشته که به نوعی تحرک وسیعی در این عرصه ایجاد شده است مربوط به سال 94 با 207 مگاوات و کمترین میزان ظرفیت نصب شده مربوط به سال 88 با 5.6 مگاوات است.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، کمترین میزان ظرفیت نصب شده تولید برق پراکنده مربوط به سال 88 با ظرفیت منصوبه 5.6 مگاوات است که در مقایسه با سال 94 که  207 مگاوات بوده، حدود 36 برابر کمتر است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ترامپ باز هم عقب‌نشینی کرد/ قرارداد تجارت آزاد آمریکای شمالی اجرا می‌شود
در حالی که پیش از این ترامپ از لغو قرارداد تجارت آزاد آمریکای شمالی (نفتا) صحبت کرده و حتی گفته بود که دیوار بزرگی بین آمریکا و مکزیک می‌کشد این بار با عقب‌نشینی از موضع قبلی به اجرای قرارداد نفتا تأکید کرد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از لس‌آنجلس تایمز، ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا روز گذشته به رهبران مکزیک و کانادا گفت:‌هرگز پای خود را از اجرای قرارداد تجارت آزاد آمریکای شمالی موسوم به نفتا پس نخواهد کشید.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
واقعیت‌های ناگفته پیمان‌های دوجانبه پولی
پیمان دوجانبه پولی بدون حضور ایران شروع شده و توسعه یافته و در آینده نیز بر تعداد این نوع پیمان‌ها افزوده می‌شود حال باید دید آیا ایران نیز در باشگاه کشورهای دارای پیمان پولی، ورود خواهد داشت و آیا ریال ایران نیز حداقل در سطح منطقه حرفی برای گفتن خواهد داشت؟

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس امروز در روزنامه دنیای اقتصاد مطلبی با عنوان "واقعیت  پیمان‌های ارزی" منتشر شد که در آن تنها به یکی از کاربردهای پیمانهای دوجانبه (استفاده بعنوان ذخیره ارزی در شرایط اضطراری) اشاره شد اما سایر کاربردهای مهم آن مغفول ماند. با مطالعاتی که توسط نهادهای پژوهشی در داخل کشور صورت گرفته است، به صورت گذرا به چند کاربرد مهم پیمان پولی (استفاده همزمان از پول ملی کشورهای مبدا و مقصد در تعاملات مالی دوجانبه) توسط کشورهای مطرح جهان می پردازیم.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
عرضه قریب الوقوع رایانه‌های شخصی سازگار با معماری ای آر ام
شرکت کوالکوم تایید کرده که رایانه‌های شخصی مجهز به ویندوز 10 موبایل و مبتنی بر معماری تراشه‌های آی آر ام در سه ماهه چهارم سال 2017 عرضه می شوند.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، در این رایانه ها از تراشه Snapdragon 835 استفاده می شود که با معماری تراشه های ARMM سازگاری کامل دارد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
خرید تضمینی گندم به ۱۵۰ هزار تن رسید/۵۳۰۰ تن کلزا خریداری شد
مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از خرید تضمینی نزدیک به ۱۵۰ هزار تن گندم از کشاورزان داخلی خبر داد و گفت: این شرکت همزمان با خرید گندم، دانه روغنی کلزای تولید داخلی را نیز از کشاورزان با قیمت تضمینی خریداری می‌کند.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، علی قنبری در مورد آخرین حجم خرید تضمینی گندم در سال 96 گفت: از اواسط فروردین ماه که فصل برداشت و خریدگندم از مناطق جنوبی کرمان و سیستان و بلوچستان در کشور شروع شد، تا کنون مقدار 144 هزار و 500تن گندم به قیمت تضمینی از کشاورزان خریداری کرده‌ایم.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اولویت صدور ضمانتنامه در صادرات خدمات فنی و مهندسی/ ریسک نوسان ارز را پوشش می‌دهیم
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه بسته‌های حمایتی می‌تواند در راستای رشد توسعه صادرات در کشور بسیار راهگشا باشد، گفت: در سال گذشته مبلغ تخصیص یافته به بسته‌های حمایتی حدود ۵۰ میلیارد تومان بود که متأسفانه رقم بالایی نیست.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس،‌ مجتبی خسروتاج در همایش بررسی مشکلات و راهکارهای توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی گفت: توسعه صادرات می‌تواند رقابتی شدن و افزایش کیفیت محصولات را در کشور در پی داشته باشد، به همین دلیل این بخش از اقتصاد از جایگاه ویژه ای در توسعه کشور برخوردار است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
توقف ارائه خدمات فرودگاهی به زاگرس‌ایر در مشهد را پیگیری می‌کنیم
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: توقف ارائه خدمات فرودگاهی به شرکت هواپیمایی زاگرس‌ در فرودگاه مشهد از سوی سازمان هواپیمایی کشوری در حال پیگیری است.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس ، رضا جعفرزاده  در پاسخ به این سؤال که سازمان  هواپیمایی کشوری پس از توقف ارائه خدمات به شرکت هواپیمایی زاگرس در فرودگاه مشهد، چه پیگیری‌هایی از این شرکت هواپیمایی داشته است؟ به این جواب بسنده کرد که موضوع از سوی سازمان هواپیمایی کشوری در حال پیگیری است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
گردشگری ترکیه همچنان در اغماء/ سفر آلمانی‌ها به ترکیه ۵۸ درصد کاهش یافت
انجمن هتلداران ترکیه اعلام کرد: صنعت گردشگری این کشور در حال افول است چرا که گردشگران آلمانی نیز به دلایل مختلف به جای ترکیه به اسپانیا و یونان سفر می‌کنند.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، انجمن هتلداران ترکیه اعلام کرد به دلیل نگرانی‌های امنیتی و همچنین تشدید مناقشات دو جانبه بین ترکیه و آلمان، صنعت گردشگری ترکیه در حال از دست دادن سهم خود از بازار گردشگران آلمان است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اولین کشوری هستیم که برق‌رسانی رایگان به روستاها داشت/ اتمام برق‌رسانی به روستاهای بالای ۱۰ خانوار
مجری طرح برق‌رسانی روستایی توانیر با تاکید بر اینکه برق‌رسانی به روستاهای بالای ۱۰ خانوار کشور پایان یافته است، گفت: ایران جزو اولین کشورهایی است که تمام روستاهای خود را به صورت رایگان برق‌رسانی کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رشد دو متغیر پولی در دولت روحانی از دولت قبل هم فراتر رفت؛ نقدینگی ۱۲۶درصد و پایه پولی ۷۱.۳ درصد
بررسی آمارهای بانک مرکزی نشان می‌دهد، پس از حذف آمار افزایش سطح پوشش آماری نقدینگی، حجم نقدینگی در دولت یازدهم 126 درصد و حجم پایه پولی 71.3 درصد افزایش یافته که بیشتر از مدت مشابه دولت دهم است.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس کنترل نرخ رشد نقدینگی که متاثر از سیاست‌های پولی بانک مرکزی و رفتار دولت‌ها به وجود می‌‌آید، همواره مورد تاکید مسئولان بانک مرکزی بوده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تقویت 87 واحدی شاخص کل بورس/ روزی که مقاومت‌ها شکسته نشد
معامله‌گران بورس تهران امروز در حالی به شکسته شدن مقاومت‌های تکنیکالی قیمت سهام در گروه‌های پر بیننده‌ای همچون خودرویی‌ها دل خوش کرده بودند که نبود نقدینگی پرقدرت در بازار مانع از عبور سطوح روانی در این گروه شد هر چند که ابلاغیه جدید برای بازار پایه توافقی نیز بر عقب‌گرد خریداران سهام بی‌تأثیر نبود.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز یکشنبه 3 اردیبهشت ماه 95 با افزایش 87 واحدی به رقم  79 هزار و 390 واحد دست یافت.

شاخص کل هم ‌وزن اما با افزایش 30 واحدی عدد 27 هزار و 560 واحد را به نمایش گذاشت.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
جزئیات ابلاغیه فرابورس در بازار پایه و مهلت یک ماهه کارگزارها/ هشدار ناظر بازار به رفتارهای هیجانی و غیر منطقی
محسنی گفت: از 31 اردیبهشت ماه 96 به بعد هرسفارشی که در سامانه کارگزاری‌ها به منظور معامله در بازار پایه گذاشته می‌شود، باید قبل از آن بیانیه پذیرش ریسک امضا شده باشد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس ، معاون عملیات و نظارت بازار فرابورس ایران  با اشاره به  ابلاغیه جدید این بازار برای معاملات بازار پایه گفت: بر اساس این ابلاغیه شرکت‌های کارگزاری موظف هستند، از کلیه مشتریانی که در بازار پایه توافقی فعال هستند، اعم از معامله گران برخط و یا مراجعه کنندگان به ایستگاه های معاملاتی بیانیه پذیرش ریسک معاملات سهام و حق تقدم خرید سهام در بازار پایه ب و ج فرابورس ایران را دریافت و در سوابق آنها نگهداری کنند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تعلل بانک مرکزی و ناتوانی مالی ایران‌ایر ‌بوئینگ ۷۷۷ ‌را «پر» داد
خبرهای تأیید شده حکایت از نبود توانایی مالی ایران‌ایر در خرید بوئینگ ۷۷۷ لغو سفارش ترکیش‌ایرلاینز دارد؛ در حالی که اعلام شده است فاینانس خارجی برای خرید این هواپیما پیدا شده اما بانک مرکزی ایران حاضر به ضمانت قرارداد نیست.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
جا‌خوش کردن ۶۰ درصدی مواد نفتی در صادرات غیرنفتی/ اقتصاد مقاومتی خام فروشی است؟
براساس آمار تجارت خارجی از 15 قلم عمده صادرات غیرنفتی 14 مورد آن مربوط به مواد خام نفتی و معدنی با وزنی بالغ بر 78 میلیون تن است که سنخیت چندانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی ندارد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، توسعه صادرات غیرنفتی در تجارت خارجی مقابل واردات قرار دارد و در صورتی که سهم آن از واردات بیشتر باشد، منجر به مثبت شدن تراز تجارت خارجی کشور خواهد شد.

دامنکوهنرم افزار اندروید پایگاه خبری تحلیلی تیتریک دامغان

همزمانی محتوا
چند رسانه ای
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تبدیل Word به PDF

نرم افزاري براي تبديل word به pdf

13.9 مگابایت
freeprimopdf32setup.zip
فشرده ساز

WinRAR Version 3.90

1.27 مگا بايت
wrar390.rar
مرور گر فایرفاکس

مرورگر فايرفكس نسخه 3.6.13

8.18 مگا بايت
firefox_setup_3.6.13.rar
مرور گر فایرفاکس Mozilla Firefox
9.31 مگابایت
mozilla_firefox_4.0_beta_4_2.exe
پخش كننده صوت و تصوير

kmPlayer برنامه اي است كه تقريبا همه ي فرمت هاي صوت و تصوير را پشتيباني مي كند.

14.4 مگا بايت
kmp.rar

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط ایران سبز

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت