شنبه, 5 فروردين 1396 - السبت 27 جمادى الثانية 1438 - Saturday 25th March 2017

بین الملل

اردن جنایات صهیونیست‌ها در کرانه باختری را محکوم کرد
دولت اردن خشم و انزجار خود را جنایات مستمر رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان کرانه باختری، ابراز کرد.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : در پی تشدید تنش در کرانه باختری رود اردن، «محمد المومنی» سخنگوی رسمی دولت اردن، خشم و انزجار دولت متبوعش را از جنایات مستمر اسرائیل علیه ساکنان نوار غزه اعلام کرد.

فاکس نیوز: برجام قوانین فدرال آمریکا را نقض می‌کند
یک شبکه وابسته به جمهوریخواهان آمریکا مدعی شد یک بند از مفاد توافق هسته ای با قوانین فدرال آمریکا تناقض دارد.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : شبکه خبری فاکس نیوز وابسته به جمهوریخواهان آمریکا مدعی شد یک بند از مفاد توافق هسته ای با قوانین فدرال آمریکا تناقض دارد.

پاسخ کوبنده نماینده ایران در سازمان ملل به نماینده رژیم صهیونیستی
نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل در کمیته خلع سلام مجمع عمومی رژیم صهیونیستی را عامل بی ثباتی منطقه توصیف کرد.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : «غلامعلی خوشرو» نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل در کمیته خلع سلاح مجمع عمومی طی انتقاد از اسرائیل، رژیم صهیونیستی را عامل بی ثباتی منطقه خاورمیانه توصیف کرد.

هاموند با محمود عباس گفت‌وگوی تلفنی کرد
همزمان با شدت گرفتن تنش‌ها در کرانه باختری رود اردن و نوار غزه که وقوع انتفاضه سوم را قطعی کرده است، وزیر خارجه انگلیس با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی تلفنی گفت‌وگو کرد.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : «فیلیپ هاموند» وزیر خارجه انگلیس، امروز- جمعه- در تماسی تلفنی با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی گفت‌وگو کرد.

تعداد قربانیان حادثه منا دستکم 1399 نفر است
یک خبرگزاری آمریکایی در گزارشی شمار جان باختگان فاجعه دردناک منا را دستکم 1399 نفر اعلام کرد.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : جدیدترین آمارها نشان می دهد شمار جان باختگان حادثه ازدحام جمعیت در مراسم حج در عربستان سعودی دست کم 1399نفر است. این آمار 630 نفر بیشتر از ارقام رسمی منتشر شده توسط مقامات عربستان سعودی است.

«موشه یعلون» فلسطینیان نوار غزه‌ را تهدید کرد
وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی اعلام کرد اگر تظاهرات‌کنندگان در این باریکه به مرزهای مشترک با سرزمین اشغالی نزدیک شوند، جنگ «صخره سخت» تکرار خواهد شد.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : موشه یعلون، در گفت‌وگو با کانال دوم اسرائیل، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) را به «تحریک تظاهرات کنندگان نوار غزه برای حرکت به سمت مرزها» متهم کرد و با لفظی تهدیدآمیز گفت: «حماس می‌داند که منطقه تظاهرات در نزدیک مرزها منطقه نظامی بسته است.»

وزیر دفاع آمریکا دستور ارسال سلاح برای معارضان سوری را صادر کرد
پنتاگون اعلام کرد که وزیر دفاع آمریکا دستور ارسال سلاح و مهمات را برای گروهی از معارضان سوری صادر کرده است.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : اشتون کارتر وزیر دفاع آمریکا در حال حاضر به وزارت دفاع دستور داده است تا بسته تجهیزات و تسلیحات را به سران واحدهایی که در تلاش برای بازپس گیری اراضی از دست داعش هستند، انتخاب کنند.

بمباران 60 موضع داعش در سوریه و هلاکت 300 تروریست در 24 ساعت گذشته
جنگنده‌های روسی در 24 ساعت گذشته با بمباران 60 موضع داعش در سوریه حدود 300 تن از عناصر این گروه تروریستی را به هلاکت رساندند.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : وزارت دفاع روسیه، امروز ــ جمعه ــ اعلام کرد هواپیماهای جنگی این کشور طی 24 ساعت گذشته 60 هدف گروه تروریستی داعش را منهدم کردند و حدود 300 تن از جنگجویان این گروه را به هلاکت رساندند.

کتک زدن پناهجویان در ادارات دولتی مجارستان
سازمان عفو بین‌الملل به دلیل بدرفتاری با پناهجویان دولت مجارستان را به شدت مورد انتقاد قرار داد. این سازمان رفتار مجارستان با پناهجویان را "نقض اصول اولیه حاکمیت قانون و حقوق بشر" در این کشور دانسته است.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان به نقل از جم نیوز :  روز پنج‌شنبه ۸ اکتبر (۱۶ مهر) سازمان غیردولتی عفو بین‌الملل طی بیانیه‌ای رفتار دولت مجارستان با پناهجویان را به شدت مورد انتقاد قرار داد. ماری لوکاس، متخصص مجارستانی عفو بین‌الملل در آلمان گفته است: «اصول اولیه حاکمیت قانون و حقوق بشر در رفتار مجارستان با پناهجویان تضعیف شده است.»

تغییر مسیر هواپیمای آمریکایی برای روبرو نشدن با جنگنده روسی
یکی از هواپیماهای نظامی آمریکا برای روبرو نشدن با جنگنده‌های روسی در آسمان سوریه مسیر خود را تغییر دهد.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان به نقل از جم نیوز :  وزارت دفاع ایالات متحده، روز چهارشنبه اعلام کرد که دست کم یکی از هواپیماهای نظامی آمریکا برای روبرو نشدن با جنگنده‌های روسی در آسمان سوریه، مجبور شد که مسیر خود را تغییر دهد.

 

افزایش کشتار در اسرائیل با آزادی حمل سلاح
در روزهای اخیر موجی از درخواست ها در اسرائیل مطرح شده است مبنی بر این که افراد غیر نظامی که به طور قانونی صاحب سلاح هستند، بتوانند سلاح های خود را همه جا حمل کنند.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان به نقل از جم نیوز :  روزنامه صهیونیستی هاآرتص در گزارشی مخالفت خود را با اجاره حمل سلاح بیان داشت و نوشت:  دادن مجوز حمل سلاح در خیابان به غیرنظامیان اسرائیلی به جای مقابله با تروریست ها احتمالا موجب افزایش کشتارهای غیر ضروری و دامن زدن به فاجعه خواهد شد.

نتانیاهو مقامات صهیونیست را از حضور در مسجدالاقصی منع کرد
به دنبال بالا گرفتن تنش‌ها، درگیری‌ها و احتمال آغاز انتفاضه سوم؛ بنیامین نتانیاهو مقامات رژیم صهیونیستی را از حضور در مسجدالاقصی منع کرد.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان به نقل از جم نیوز :  به دنبال بالا گرفتن تنش‌ها، درگیری‌ها و احتمال آغاز انتفاضه سوم؛ بنیامین نتانیاهو مقامات رژیم صهیونیستی را از حضور در مسجدالاقصی منع کرد.

 

 

گام بلند ارتش سوریه برای آزادسازی کامل غرب این کشور
نیروهای دولتی سوریه و دیگر گروه‌های مقاومت با حمایت حملات هوایی جنگنده‌های روس در حال پیشروی برای آزادسازی کامل مناطق غرب این کشور از دست نیروهای تروریستی هستند.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان به نقل از جم نیوز :  نیروهای دولتی سوریه و دیگر گروه‌های مقاومت با حمایت حملات هوایی جنگنده‌های روس در حال پیشروی برای آزادسازی کامل مناطق غرب این کشور از دست نیروهای تروریستی هستند.

 

تعطیلی پارلمان در پی استفاده مخالفان از بمب دودزا
یکی از نمایندگان پارلمان کوزوو که با توافق با صربستان مخالف بود، با روشن کردن بمبی دودزا، پارلمان را به تعطیلی کشاند.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان به نقل از جم نیوز :  البین کرتی رهبر حزب مخالف، حزب خودمختاری، روز پنج شنبه با بالا گرفتن بن بست سیاسی بر سر توافق گسترش روابط با صربستان که با میانجی گری اتحادیه اروپا صورت گرفته است، بمبی دودزا را در وسط جلسه پارلمان کوزوو روشن کرد.

 

خانم رئیس جمهور در آستانه استیضاح قرار گرفت
دیوان عالی برزیل منابع بودجه سال ۲۰۱۴ دولت دیلما روسف، رئیس جمهوری برزیل را غیرقانونی دانست. این حکم می‌تواند به قیمت برکناری او از سمت ریاست جمهوری برزیل تمام شود.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان به نقل از جم نیوز :  حکم دیوان عالی برزیل فرصتی عالی برای نیروهای مخالف دیلما روسف در پارلمان کشور بود. روبنز بنو ازPPS (حزب سوسیالیست مردمی) گفت: «کار دولت روسف تمام است.»

 

بررسی طرح ایجاد منطقه پرواز ممنوع در سوریه
وزارت خارجه ایالات متحده می‌گوید درخواست چندباره ترکیه برای ایجاد منطقه پرواز ممنوع در سوریه مورد بحث و بررسی قرار گرفته، اما هنوز تصمیم قطعی در این مورد گرفته نشده است.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان به نقل از جم نیوز :  گزارش تازه‌ای منتشر شده است که جان کری، وزیر خارجه آمریکا، از وزارتخانه خود خواسته، درخواست چندباره ترکیه برای ایجاد منطقه پرواز ممنوع در سوریه را مجددا بررسی کند.

 

اعلام آغاز انتفاضه سوم در فلسطین
همچنین این بیانیه، همه مردم فلسطین را به آمادگی جهت حمله به تمام مراکز صهیونیست ها دعوت کرده است.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان به نقل از جم نیوز :  وب سایت صهیونیستی «والا» گزارش داد: «گروههای فلسطینی تحت نام «فرماندهی انتفاضه سوم»، با اعلام روز خشم در روز فردا (شنبه) گردا‌ن‌های مسلح را به حضور در خیابان‌ها دعوت کردند.

 

جنگنده‌های روسیه روز خونینی برای تروریست‌ها در حلب رقم زدند
فرمانده نیروی هوایی روسیه تاکید کرد که تلاش میکنیم دقت و کیفیت عملیتهای خود را در حملات بعدی افزایش بدهیم.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان به نقل از جم نیوز :  به نقل از شبکه اسکای نیوز؛ وزارت دفاع روسیه اعلام کرد در حملات هوایی جنگنده های روسیه به یک پایگاه نظامی در حلب 100 تروریست مسلح کشته شدند.

 

 

جای پای سرویس اطلاعاتی روس در واگذاری مواد هسته‌ای به داعش
«منابع غربی از خنثی سازی چهار عملیات قاچاق مواد ویژه ساخت سلاح هسته ای به گروه های تروریستی مانند داعش توسط پلیس فدرال آمریکا خبر دادند.»

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان به نقل از جم نیوز :  سایت خبری "عربی 21" مصر گزارش داد: «منابع غربی از خنثی سازی چهار عملیات قاچاق مواد ویژه ساخت سلاح هسته ای به گروه های تروریستی مانند داعش توسط پلیس فدرال آمریکا خبر دادند.»

 

پنتاگون تعطیلی آموزش نظامی معارضان سوریه را تکذیب کرد
یکی از مقامات ارشد پنتاگون که نمی‌خواست نامش فاش شود امروز گفته بود «دیگر برنامه‌ای برای نیروگیری از میان معارضین و آموزش آنها در اردن، قطر، عربستان و امارات نداریم.»

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان به نقل از جم نیوز :  شبکه الجزیره در خبر فوری گزارش داد: «وزارت دفاع آمریکا تعطیلی آموزش نظامی معارضان سوریه را از سوی پنتاگون تکذیب کرد.»

 

 

ترورریست های خوب چه کسانی هستند!
در ماه های اخیر یک تقسیم بندی مضحک توسط آمریکایی ها برای تروریست های حاضر در سوریه و عراق انجام شده است.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان به نقل از جم نیوز :  در ماه های اخیر یک تقسیم بندی مضحک توسط آمریکایی ها برای تروریست های حاضر در سوریه و عراق انجام شده است.

 

تحریم‌ها برداشته نمی‌شود/ برجام درتضاد با قوانین فدرال آمریکاست
"مقامات آمریکایی نتیجه گرفتند که بند مربوط به لغو تحریم‌های کلیدی با قوانین فعلی فدرال در تضاد بوده و بدون شکستن آن قوانین، نمی‌توان برجام را اجرا کرد."

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان به نقل از جم نیوز :  شبکه خبری فاکس نیوز (foxnews) در گزارشی به بررسی تناقضات برنامه جامع اقدام مشترک یا همان توافق هسته‌ای ایران با قوانین فدرال ایالات متحده پرداخت.

 

 

اوباما درب‌های روابط با ایران را بازنشده، بست!
برخلاف پیروز شدن برسر توافق هسته‌ای، بنظر می‌رسد اوباما این پیروزی را با سیاست واقع‌گرایانه‌تری درقبال شرکت دادن ایران برای حل مسایل خاورمیانه همراه نمی‌کند.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان به نقل از جم نیوز : پایگاه خبری تحلیلی کنسرسیوم (consortiumnews) در مقاله‌ای به بررسی رویکردهای ایالات متحده در قبال ایران و عدم تغییر مواضع و لفاظی‌ها در ادبیات مقامات آمریکایی بعد از توافق هسته‌ای پرداخت.

 

 

روسیه تنها کشوری است که مطابق با قوانین بین‌المللی با داعش می‌جنگد
نماینده روسیه در ناتو تاکید کرد: تنها روسیه مطابق با قوانین بین‌المللی و با مجوز مقام‌های رسمی دولت سوریه در حال جنگ با داعش در خاک این کشور است.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : آلکساندر گروشکو فرستاده روسیه در سازمان ناتو در خصوص پیش نویس قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل علیه گروه تروریستی داعش، تصریح کرد: اکنون وقت گفتن حقیقت است-اگر واقعا کسی می گوید که می خواهد با تروریسم مقابله کند، هیچ دلیلی وجود ندارد که بخواهد مبنای قانونی و حقوقی مقابله با تروریسم را رد کند.

شیخ نعیم قاسم: مداخله روسیه در سوریه به تسریع راه حل سیاسی کمک می‌کند
معاون دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد که مداخله روسیه در سوریه می‌تواند به تسریع راه حل سیاسی در این کشور کمک نماید و این خواسته دائمی ما بوده است.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم :شیخ نعیم قاسم امروز جمعه طی سخنانی گفت: هیچ منطقه‌ای ممکن نیست که گزینه نظامی در آن راه حل باشد، بلکه راه حل بایستی سیاسی باشد و مداخله روسیه در سوریه می‌تواند به تسریع راه حل سیاسی کمک نماید و این خواسته دائمی ما بوده است.

شلیک مستقیم نیروهای اشغالگر به دختر فلسطینی
نیروهای رژیم صهیونیستی در جریان درگیری‌های امروز در سرزمین‌های اشغالی با شلیک مستقیم به دختر فلسطینی وی را به شهادت رساندند.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم :  فعالان فلسطینی فیلمی را در یوتیوب منتشر کرده اند که در آن نظامیان صهیونیست با شلیک مستقیم و از فاصله نزدیک به دختر فلسطینی وی را به شهادت رساندند.

سخنگوی ارتش یمن: دشمن در باب المندب به در بسته خورد
سخنگوی ارتش یمن با اشاره به ناکامی‌های دشمن سعودی در مناطق مختلف یمن از جمله مأرب گفت: دشمن در باب المندب به درهای بسته خورد.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : «شرف لقمان» سخنگوی نیروهای مسلح یمن ضمن تاکید بر ناکامی های دشمن در نقاط مختلف این کشور، گفت: دشمن در روزهای آینده منتظر اقدمات غافلگیر کننده ما باشد.

گفت‌وگوی تلفنی پسر شاه سعودی و جان کری
وزیر دفاع سعودی و وزیر خارجه آمریکا در تماسی تلفنی درباره روابط دوجانبه و مسائل منطقه گفت‌وگو کردند.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : جان کری وزیر خارجه آمریکا با محمد بن سلمان بن عبدالعزیز جانشین ولیعهد سعودی و وزیر دفاع این کشور تماس تلفنی برقرار کرد.

بر اساس این گزارش، دو طرف در این تماس درباره روابط دوجانبه و تحولات سیاسی در منطقه خاورمیانه گفت‌وگو کردند.

جهاد اسلامی: در برابر تجاوزهای اسرائیل دست‌بسته نمی‌مانیم
جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که این جنبش در برابر تجاوزهای رژیم صهیونیستی به قدس، غزه و کرانه باختری دست بسته نخواهد ماند.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : در حالی که درگیری ها در سرزمین های اشغالی با نظامیان صهیونیست همچنان ادامه دارد جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که در برابر تعرض های دشمن سکوت نخواهد کرد.

آمادگی پ ک ک برای برقراری آتش بس جدید با ترکیه
یکی از رهبران پ ک ک تاکید کرد: حزب کارگران کردستان (پ ک ک) آماده آتش بس جدیدی با مقام‌های ترکیه است، هر چند خشونت‌های مرگبار طی سه ماه اخیر بین دو طرف ادامه داشته است.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : آتش بس اعلام شده بین دولت ترکیه و پ ک ک در مارس 2013 میلادی، در جولای امسال نقض شد و پ ک ک مقام های ترکیه را به همکاری با تروریست های داعش متهم کردند.

دامنکوهنرم افزار اندروید پایگاه خبری تحلیلی تیتریک دامغان

همزمانی محتوا
چند رسانه ای
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تبدیل Word به PDF

نرم افزاري براي تبديل word به pdf

13.9 مگابایت
freeprimopdf32setup.zip
فشرده ساز

WinRAR Version 3.90

1.27 مگا بايت
wrar390.rar
مرور گر فایرفاکس

مرورگر فايرفكس نسخه 3.6.13

8.18 مگا بايت
firefox_setup_3.6.13.rar
مرور گر فایرفاکس Mozilla Firefox
9.31 مگابایت
mozilla_firefox_4.0_beta_4_2.exe
پخش كننده صوت و تصوير

kmPlayer برنامه اي است كه تقريبا همه ي فرمت هاي صوت و تصوير را پشتيباني مي كند.

14.4 مگا بايت
kmp.rar

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط ایران سبز

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت