يكشنبه, 10 ارديبهشت 1396 - الأحد 04 شعبان 1438 - Sunday 30th April 2017

بین الملل

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ارتش ازبکستان سومین قدرت در بین کشورهای همسود
در طبقه‌بندی قدرت‌های ارتش‌ 126 کشور جهان‌، ارتش ازبکستان از لحاظ قدرت در بین کشورهای مستقل مشترک‌المنافع مقام سوم‌ را به خود اختصاص داد.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، مؤسسه بین‌المللی «گلوبال فایر پاور» در گزارش اخیر خود در مورد توان ارتش های جهان از بین 126 کشور، ارتش ازبکستان را از لحاظ قدرت در بین کشورهای مستقل مشترک‌المنافع در مقام سوم‌ قرار داد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
وزیر خارجه ژاپن عصر امروز وارد ترکمنستان می‌‌شود
سفارت ژاپن در «عشق‌آباد» از سفر وزیر خارجه این کشور به همراه هیأتی سیاسی و اقتصادی به ترکمنستان خبر داد.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، سفارت ژاپن در «عشق‌آباد» از سفر وزیر خارجه این  کشور به همراه هیأتی سیاسی و اقتصادی به ترکمنستان خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
آسوشیتدپرس: قالیباف دولت روحانی را به نادرستی و سوء مدیریت متهم کرد
خبرگزاری آسوشیتدپرس در بازتاب اولین مناظره تلویزیونی انتخابات ریاست‌ جمهوری ایران نوشت که شهردار تهران در اولین مناظره، دولت روحانی را به نادرستی، سوء مدیریت و حمایت از ثروتمندان متهم کرد.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، خبرگزاری آسوشیتدپرس در بازتاب اولین مناظره 6 نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ایران که روز جمعه (دیروز) برگزار گردید نوشت که «محمدباقر قالیباف» شهردار تهران و نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ایران در اولین مناظره میان 6 نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ایران، دولت «حسن روحانی» رئیس‌جمهوری ایران را به نادرستی، سوء مدیریت و حمایت از ثروتمندان به بهای نادیده گرفتن فقرا متهم کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
شویبله:مردم بریتانیا باید بدانند که هیچ چیز رایگان نیست
وزیر دارایی آلمان درباره روند خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا گفت که مردم این کشور باید بدانند که هیچ چیز رایگان نیست و نمی‌توانند سهمی داشته باشند که دیگران از آن برخوردار نیستند.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، «ولفگانگ شویبله» وزیر دارایی آلمان پیش از نشست امروز در اروپا درباره برگزیت، درباره این موضوع مواضع سختی گرفت.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
شمار قربانیان حمله تروریستی استکهلم به ۵ کشته رسید
پلیس سوئد در آماری جدید از افزایش شمار قربانیان حمله تروریستی اخیر استکهلم به ۵ کشته خبر داد.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، پلیس سوئد روز جمعه در آماری جدید از مرگ یکی دیگر از مجروحان حمله تروریستی اخیر استکهلم سوئد و افزایش شمار قربانیان این حمله به 5 نفر خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
داعش مسئولیت انفجار «الکراده» عراق را بر عهده گرفت
گروهک تروریستی داعش مسئولیت انفجار انجام شده در «حی‌الکراده» بغداد با ۹ کشته و زخمی را بر عهده گرفت.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، داعش مسئولیت انفجاری را که جمعه شب (دیشب) در «حی الکراده» بغداد اتفاق افتاد، بر عهده گرفت.

خبرگزاری «اعماق» وابسته به داعش اعلام کرد یکی از اعضای این گروهک با انجام عملیات مذکور، تعدادی از شیعیان در «حزب‌الکراده» را هدف قرار دادند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
خبرگزاری فرانسه: روحانی تحت انتقادات یک رقیب اصلی قرار گرفت / پیش‌بینی می‌شود جهانگیری کنار بکشد
خبرگزاری فرانسه نوشت: قالیباف، روحانی را به خاطر موفق عمل نکردن در زمینه وعده ایجاد چهار میلیون شغل سرزنش کرد و اظهار داشت که بیکاری بزرگ‌ترین مشکل کشور است.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، اولین مناظره انتخابات ریاست جمهوری که روز جمعه گذشته به صورت زنده از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد، بازتاب‌هایی در رسانه‌های بین‌المللی داشته است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
سفر دو روزه کمیسیونر انرژی اتحادیه اروپا به ایران/رایزنی با چیت‌چیان، صالحی و زنگنه
کمیسیونر انرژی اتحادیه اروپا که در رأس هیأتی به تهران سفر کرده در دیدار با وزرای نیرو و نفت و رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان، راه‌های گسترش همکاری‌های ایران و اتحادیه اروپا در حوزه انرژی را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، «میگل آریاس کانیته» کمیسیونر تغییرات آب و هوایی و انرژی اتحادیه اروپا امروز (شنبه) در رأس هیأتی و در راستای تقویت همکاری‌های ایران و اتحادیه اروپا در زمینه انرژی و آب هوا به تهران سفر کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پاپ فرانسیس: جمع بین ایمان و خشونت محال است
پاپ فرانسیس: جمع بین ایمان و خشونت محال است

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، پاپ فرانسیس با انتشار تصویر دیدار خود با أحمد الطیب شیخ الأزهر مصر در صفحه اینستاگرام، نوشت: « با هم تأکید می‌کنیم که جمع بین خشونت و ایمان و نفرت و ایمان محال است».

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
والت: دلیل اکثر ناکامی‌های خارجی آمریکا، اتکای بیش از حد به ارتش است
استاد دانشگاه هاروارد و تحلیلگر ارشد روابط بین‌الملل درباره پیامدهای منفی حذف 2300 شغل در وزارت خارجه کشورش و اتکای بیش از حد ایالات متحده به ارتش هشدار داد.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که بنا بر خبرها وزیر خارجه آمریکا به دلیل کاهش حدود 30 درصدی بودجه درصدد حذف 2300 شغل در وزارتخانه متبوعش است،  هشدارها درباره پیامدهای چنین اقدامی از سوی کارشناسان در آمریکا آغاز شده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اجلاس «آسیای مرکزی+ژاپن» در «عشق‌آباد» برگزار می‌شود
ششمین اجلاس «آسیای مرکزی + ژاپن» در سطح وزرای 5 کشور آسیای مرکزی و ژاپن اول می سال جاری میلادی در «عشق‌آباد» برگزار می‌شود.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، وزیر امور خارجه ترکمنستان از برگزاری ششمین اجلاس  «آسیای مرکزی + ژاپن» با حضور وزرای کشورهای آسیای مرکزی در اول می سال جاری در «عشق آباد» خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پیوند ایران-پاکستان دوستانه و ناگسستنی است/ حمله به مرزبانان را محکوم می‌کنیم
رهبر شورای اتحاد اهل سنت پاکستان گفت: روابط دوستانه و ناگسستنی بین اسلام‌آباد و تهران برقرار است.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس ، «صاحبزاده حامد رضا» رهبر شورای اتحاد اهل سنت پاکستان دراسلام‌آباد گفت: روابط دوستانه و ناگسستنی بین اسلام‌آباد و تهران برقرار است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایان خوش مذاکرات هوایی تاجیکستان و روسیه؛ پروازها برقرار می‌شود
مذاکرات تاجیکستان و روسیه درباره پرواز بین 2 کشور در «مسکو» با امضای یک پروتکل به پایان رسید.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، مذاکرات تاجیکستان و روسیه درباره پرواز بین 2 کشور در «مسکو» با امضای یک پروتکل به پایان رسید.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
۶ کشته در درگیری‌های قبایل سینا با داعش
منابع مصری گزارش دادند که در درگیری‌های قبایل سینا در شمال شرقی مصر با داعش، ۶ نفر کشته شدند.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، یک منبع امنیتی مصر گفت که به دنبال کشته شدن دو نفر از اعضای قبیله الترابین در جنوب شهر رفح، اعضای این قبیله نیز 4 نفر از عناصر داعش را به قتل رساندند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
شلیک مجدد موشک بالستیک M2 به سوی مواضع سعودی‌ها در جازان
ارتش و کمیته‌های مردمی یمن یک فروند موشک بالستیک میان‌برد دیگر به سوی مواضع ارتش عربستان در «جازان» شلیک کردند.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، نیمه‌شب گذشته (جمعه)، یک فروند موشک بالستیک میان‌برد «M2» به سوی مواضع ارتش عربستان و مزدورانش در منطقه «الموسم» واقع در استان جازان شلیک کردند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
استقبال اتحادیه اروپا از استراتژی توسعه و اصلاحات ازبکستان
نماینده ویژه اتحادیه اروپا در کشورهای آسیای مرکزی در سفر به «تاشکند» از استقبال این اتحادیه از استراتژی توسعه و اصلاحات ازبکستان خبر داد.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، «پیتر بوریان» نماینده ویژه اتحادیه اروپا در کشورهای  آسیای مرکزی در دیدار با خبرنگاران داخلی و خارجی در «تاشکند» گفت: اتحادیه اروپا برای نقش مهمی که ازبکستان در حفظ ثبات در منطقه و توسعه اقتصادی آن ایفا می‌کند، ارزش زیاد قائل است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مرکل از اقدام گابریل در برابر نتانیاهو دفاع کرد
صدراعظم آلمان از عملکرد وزیر خارجه این کشور در واکنش وی به خودداری نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از دیدار با گابریل، دفاع کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان از رویکرد «زیگمار گابریل» وزیر خارجه این کشور در برابر «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهویونیستی  و دیدار با گروه‌های منتقد این رژیم در جریان سفر به منطقه دفاع کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کاهش صدور روادید کمتر برای ایرانی‌ها در دولت ترامپ/ ارائه طرح ۵ بندی رژیم صهیونیستی به آمریکا برای مقابله با ایران و حزب‌الله
اخبار «ایران در جهان» طی ۲۴ ساعت گذشته به بررسی موضوعاتی از جمله کاهش صدور روادید کمتر برای ایرانی‌ها در دولت ترامپ و ارائه طرح ۵ بندی رژیم صهیونیستی به آمریکا برای مقابله با ایران و حزب‌الله پرداخت.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، اهم مطالب و اخبار منتشر شده در خصوص ایران ظرف 24 ساعت گذشته به شرح ذیل می‌باشد:

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مهاجران کاری تاجیک به قطر و کره جنوبی می‌روند
وزیر کار و مهاجرت تاجیکستان از تفاهم‌نامه انتقال مهاجران کاری به کره جنوبی و قطر خبر داد.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، «سمن گل تغایی‌زاده» وزیر کار و مهاجرت تاجیکستان در جلسه هیأت دولت این کشور از ارسال طرح تفاهم‌نامه نیروی کار با قطر به دولت این کشور خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دهقان در مسکو: نمی‌توان از تقویت روابط با آمریکا صحبت کرد
وزیر دفاع ایران که به مسکو سفر کرده است،‌ هرگونه سخن از تقویت روابط با آمریکا را در سایه سیاست کنونی این کشور غیرممکن دانست.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
برخى کشورها با جنگ‌های نیابتی خود وحدت جهان اسلام را نشانه رفته‌اند
رئیس جمهور در پی شهادت ۱۰ تن از مرزبانان کشورمان در پیامی به نخست وزیر پاکستان تاکید کرد:برخى کشورها با جنگ‌های نیابتی خود وحدت جهان اسلام را نشانه رفته‌اند.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم ، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در پی شهادت 10 تن از مرزبانان کشورمان در مرز میرجاوه و در پیامی به نخست وزیر پاکستان، ضمن ابراز نگرانی عمیق و تاسف شدید از تکرار تعرضات تروریستی از خاک پاکستان به خاک جمهوری اسلامی ایران، از وی خواست برای حفظ و ارتقاء روابط خوب و برادرانه دو کشور دستور دهد مسببین این اقدام تروریستی تحت پیگرد قانونی قرار گرفته و به محکمه عدالت سپرده شوند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
صدها یا هزاران نفر درگیر تعیین سیاست کاخ‌سفید در قبال ایران
نشریه آمریکایی «ویکلی استاندارد» در گزارشی به نقل از یک مقام دولت آمریکا نوشت که تصمیم‌گیری در خصوص سیاست کاخ سفید در قبال ایران یکی از مهمترین پروژه‌هایی است که دولت شروع کرده و صدها یا هزاران نفر درگیر آن هستند.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم ، نشریه آمریکایی «ویکلی استاندارد» در گزارشی به قلم "لی اسمیت" و تحت عنوان "هشدار به ایران" نوشت: دولت ترامپ هفته پیش به پل رایان، رییس مجلس نمایندگان نامه نوشت و در آن تایید کرد که جمهوری اسلامی ایران از برجام یا توافق هسته ای تبعیت کرده است البته، آقای ترامپ در طول کارزار انتخاباتی خود توافق هسته ای با ایران را بدترین توافق ممکن نامیده بود و قول داده بود که اگر به کاخ سفید راه پیدا کند ، آن را پاره خواهد کرد. اما راستی در این میان چه اتفاقی افتاده است؟

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
فرانسه حمله اشرار مسلح به مرزبانان ایرانی را محکوم کرد
وزارت خارجه فرانسه در بیانیه‌ای حمله گروهک تروریستی-تکفیری «جیش ‌الظلم» به مرزبان‌های ایرانی که به شهادت دست‌کم ۱۰ نفر از آنها منجر شد را محکوم کرد.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم ، وزارت خارجه فرانسه در بیانیه‌ای حمله گروهک تروریستی-تکفیری «جیش ‌الظلم» به مرزبانان ایرانی که به شهادت دست‌کم 10 نفر از آنها منجر شد را به خانواده‌های قربانیان و مردم ایران تسلیت گفت.

وزارت خارجه فرانسه همچنین حمله گروهک تروریستی-تکفیری «جیش ‌الظلم» را محکوم کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
یاوه‌گویی وزیر کشور بحرین علیه ایران و عراق
وزیر کشور بحرین در نشست ضد ایرانی شورای همکاری خلیج فارس، ادعایی واهی علیه ایران و عراق مطرح کرد.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم ، راشد آل خلیفه وزیر کشور بحرین طی سخنانی در  نشست شورای همکاری خلیج فارس در ریاض مدعی شد که منطقه با تهدیدات خطرناکی مواجه است که این تهدیدات از سمت ایران و عراق می‌آید.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
بررسی آخرین تحولات سوریه در دیدار جابری انصاری و لاورنتیف
در دیدار نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در امور سوریه با معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه ایران، آخرین تحولات سیاسی و میدانی سوریه بررسی شد.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم ، "الکساندر لاورنتیف"، نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در امور سوریه ظهر روز پنجشنبه 7 اردیبهشت 96 با حسین جابری انصاری، معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه دیدار و گفتگو کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دو نماینده مجلس نمایندگان آمریکا خواستار شدت عمل علیه ایران شدند
دو نماینده مجلس نمایندگان آمریکا با طرح بهانه‌های حقوق بشری، از دولت این کشور اتخاذ مواضع شدیدتر علیه ایران را خواستار شدند.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، برخی نمایندگان جمهوریخواه و دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا  که سابقه همکاری با مخالفان جمهوری اسلامی را دارند از دولت این کشور اتخاذ مواضع شدیدتر علیه ایران را خواستار شدند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ترامپ باز هم عقب‌نشینی کرد/ قرارداد تجارت آزاد آمریکای شمالی اجرا می‌شود
در حالی که پیش از این ترامپ از لغو قرارداد تجارت آزاد آمریکای شمالی (نفتا) صحبت کرده و حتی گفته بود که دیوار بزرگی بین آمریکا و مکزیک می‌کشد این بار با عقب‌نشینی از موضع قبلی به اجرای قرارداد نفتا تأکید کرد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از لس‌آنجلس تایمز، ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا روز گذشته به رهبران مکزیک و کانادا گفت:‌هرگز پای خود را از اجرای قرارداد تجارت آزاد آمریکای شمالی موسوم به نفتا پس نخواهد کشید.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
عملیات موشکی نامشروع و غیرقانونی آمریکا در سوریه نباید بدون پیگرد باقی بماند
دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران با بیان اینکه عملیات موشکی نامشروع و غیرقانونی آمریکا در سوریه نباید بدون پیگرد باقی بماند،‌ گفت: دخالت نظامی این کشور به بهانه‌های واهی، فرجامی به جز شکست مجدد برای آمریکا به دنبال نخواهد داشت.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، الکساندر لاورنتیف فرستاده ویژه رئیس جمهور روسیه که به تهران سفر کرده، پیش از ظهر امروز (پنجشنبه) با علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفت‌وگو کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ترامپ به توقف دستور اجرایی‌اش در دادگاه واکنش نشان داد
رئیس‌جمهور آمریکا به اقدام یک قاضی فدرال آمریکایی که اجرای فرمان اجرایی وی را متوقف کرده بود، واکنش نشان داد.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا به اقدام یک قاضی فدرال آمریکایی که اجرای فرمان اجرایی وی را متوقف کرده بود، واکنش نشان داد. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
علاقه مندی قرقیزستان به افزایش سرمایه گذاری شرکتهای ایرانی در این کشور
رئیس پارلمان قرقیزستان در دیدار وزیر خارجه کشورمان ابراز امیدواری کرد که سرمایه گذاری شرکت های ایرانی در این کشور بیش از پیش افزایش یابد.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، "چینی بای تورسون بیک اف " رئیس پارلمان قرقیزستان بعدازظهر امروز (چهارشنبه)  در محل وزارت امور خارجه با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.

دامنکوهنرم افزار اندروید پایگاه خبری تحلیلی تیتریک دامغان

همزمانی محتوا
چند رسانه ای
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تبدیل Word به PDF

نرم افزاري براي تبديل word به pdf

13.9 مگابایت
freeprimopdf32setup.zip
فشرده ساز

WinRAR Version 3.90

1.27 مگا بايت
wrar390.rar
مرور گر فایرفاکس

مرورگر فايرفكس نسخه 3.6.13

8.18 مگا بايت
firefox_setup_3.6.13.rar
مرور گر فایرفاکس Mozilla Firefox
9.31 مگابایت
mozilla_firefox_4.0_beta_4_2.exe
پخش كننده صوت و تصوير

kmPlayer برنامه اي است كه تقريبا همه ي فرمت هاي صوت و تصوير را پشتيباني مي كند.

14.4 مگا بايت
kmp.rar

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط ایران سبز

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت