اخبار استان

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
هواشناسی افزایش دما برای سمنان پیش بینی کرد
مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: جوی پایدار، افزایش نسبی دمای هوا و در برخی نقاط وزش شدید باد برای 24 ساعت آینده در استان پیش بینی می شود.

به گزارش تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری ایرنا، غلامرضا حسنی غربا : روز سه شنبه بر اساس نقشه های پیش یابی و تصاویر ماهواره ای، آسمان امروز سمنان، گرمسار، شاهرود و دامغان صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد خواهد بود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
زمین لرزه 4.4 ریشتری حوالی شهمیرزاد در استان سمنان را لرزاند
زلزله ای با بزرگی 4.4ریشتر روز سه شنبه حوالی شهمیرزاد در استان سمنان را لرزاند.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری ایرنا، بنا بر اعلام مرکز لرزه‌نگاری کشوری مؤسسۀ ژئوفیزیک دانشگاه تهران، این زلزله در ساعت 6 و 10 دقیقه و 18 ثانیه رخ داده است . 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
وقوع ۷ سانحه جرحی در محورهای استان سمنان/ یک نفر جان باخت
رئیس پلیس‌راه استان سمنان بابیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته هفت سانحه جرحی در محورهای استان به وقوع پیوسته است، گفت: در حوادث روز گذشته یک نفر جان باخت.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ حسن خسروجردی ضمن بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته هفت حادثه در محورهای استان سمنان به وقوع پیوسته است، ابراز داشت: در این حوادث هفت نفر مجروح شدند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مسافران نوروزی تابلوی حفاظت از طبیعت را خوب نقاشی کنند
عرصه های طبیعی سمنان در ایام نوروز میزبان شمار زیادی از گردشگران نوروزی است که با نریختن زباله بهترین تابلوی حفاظت از طبیعت در این مدت نقاشی می شود.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری ایرنا، براساس آمار در نوروز 96، حدود 2 هزار متر از اراضی جنگلی سمنان به دلیل سهل انگاری مسافران در آتش سوخت.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
زمین لرزه مهدیشهر خساراتی نداشته است
مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان با اشاره به وقوه زمین لرزه ۴.۴ ریشتری در مهدیشهر، گفت: این زمین لرزه خوشبختانه خساراتی در بر نداشته است.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری مهر، ایرج رئیسیان ضمن اشاره به وقوع زمین لرزه ۴.۴ درجه در مقیاس ریشتر در حوالی مهدیشهر و شهمیرزاد، بیان کرد: این زمین لرزه ساعت ۶:۱۰ صبح رخ داد که اکیپی برای بررسی ابعاد آن در منطقه حاضر شدند و خوشبختانه خساراتی از این دو شهر گزارش نشده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
معاون متوسطه آموزش وپرورش سمنان اعلام کرد: راهیابی ۶۲ هنرجو در ۱۷ رشته به مرحله کشوری مسابقات علمی کاربردی
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان سمنان از راهیابی ۶۲ هنرجو در ۱۷ رشته به مرحله کشوری مسابقات علمی کاربردی خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری پانا، حسین فولادیان در جلسه با مدیران هنرستان‌های کاردانش استان سمنان که با هدف ایجاد آمادگی و هماهنگی مسابقات علمی کاربردی شاخه کاردانش برگزار شد اظهار کرد: 62 نفر از هنرجویان استان از ۱۸ هنرستان در ۱۷ عنوان رشته به مرحله کشوری مسابقات علمی کاربردی راه یافته‌اند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مدیرکل آموزش و پرورش سمنان: داشتن دیدگاه مشارکتی و فهم مشارکتی ضرورتی اجتناب ناپذیراست
مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان بر داشتن دیدگاه مشارکتی و فهم مشارکتی به عنوان ضرورتی اجتناب ناپذیر تاکید کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
طرح ویژه حفاظت از اراضی کشاورزی در استان سمنان آغاز شد
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: طرح ویژه حفاظت از اراضی کشاورزی در استان سمنان آغاز شد.

 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مرکز استان سمنان ۵۷۰ هکتار بافت ناکارآمد میانی و شهری دارد
فرماندار سمنان بابیان اینکه این شهرستان دارای ۵۷۰ هکتار بافت ناکارآمد شهری و میانی است گفت: سمنان از این لحاظ رتبه نخست را در بین شهرستان‌های استان دارد.

 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
"برداشت‌ غیرمجاز از چاه‌های مجاز" بلای تازه منابع آبی در سمنان
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای سمنان گفت: امروزه بخش عمده‌ای از افت منابع آب زیر زمینی حاصل اضافه برداشت‌های غیرمجاز از چاه های مجاز در سطح استان سمنان است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
هواشناسی برای سمنان بارش باران پیش بینی کرد
مدیرکل هواشناسی سمنان گفت : در 24 ساعت آینده برای این استان افزایش ابر و گاهی وزش باد و بارش باران به صورت پراکنده در ارتفاعات پیش بینی می شود.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری ایرنا، غلامرضا حسنی غربا روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : براساس تحلیل آخرین نقشه های پیشیابی هواشناسی، دمای هوا در 24 ساعت آینده 2 تا سه درجه سانتی گراد در استان افزایش می یابد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
طرح وای فای رایگان برای نوروز ۹۷در استان سمنان اجرایی نخواهد شد
مدیر کل ارتباطات و فناوری استان سمنان بابیان اینکه طرح وای فای رایگان نوروزی در استان اجرایی نمی شود، گفت: اتصال نقاط گردشگری به وای فای دردستور قرار دارد اما تا نوروز آماده نخواهد شد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری مهر، سید مسعود میر رضایی ضمن بیان اینکه سال گذشته برای ایام نوروز در ۲۲ نقطه فرهنگی و گردشگری استان سمنان وای فای رایگان ارائه شد، ابراز داشت: در ارائه وای فای رایگان مواردی از جمله احراز نام خانوادگی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، کد ملی و شماره تلفن فردی به وای فای وصل می‌شود باعث شد تا بسیاری از کاربران تمایل چندانی به استفاده از وای فای رایگان نداشته باشند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
استاندار سمنان تأکید کرد: لزوم آمادگی دستگاه‌های سمنان برای خدمات‌دهی به مسافران نوروزی
سید شهاب الدین چاوشی در جلسه هماهنگی خدمات نوروزی استان سمنان بر لزوم آمادگی دستگاه‌های خدمت‌رسان استان برای خدمات‌دهی به مسافران نوروزی تأکید کرد و ظرفیت حضور مسافران را فرصتی برای معرفی آثار فرهنگی، تاریخی و معنوی استان سمنان دانست.

به گزارش گروه سیاسی تیتریک دامغان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، استاندار سمنان در جلسه هماهنگی خدمات نوروزی استان سمنان که با حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان در سالن مدیریت بحران استانداری برگزار شد، با بیان اینکه توفیق خدمت به مردم فضیلت است و این خدمت گامی برای بندگی خدا خواهد بود، اظهار کرد: از تمام مسئولان دست‌اندرکار می‌خواهم تا با تلاش و جدیت کافی رضایتمندی مردم و مسافران نوروزی را جلب کنند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
استاندار سمنان: استان علاوه بر تحقق صددرصدی تعهدات خود، به میزان دو درصد نیز جلوتر از برنامه می باشد
سیدشهاب الدین چاوشی گفت: سه قوه، تافته جدابافته از هم نیستند و هر کدام برای رفع مشکلات و مسائل مردم در تلاش و تکاپو هستند. این قوا باید دست در دست هم با دنبال کردن سیاست های کلان و واحد که مورد تاکید مقام معظم رهبری می باشد کارنامه موفقیت آمیزی از جمهوری اسلامی رقم بزنند.

به گزارش گروه سیاسی تیتریک دامغان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید شهاب الدین چاوشی، استاندار سمنان در این جلسه که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان و مدیران کل دستگاههای اجرایی در محل سالن یادگار امام (ره) استانداری سمنان برگزار شد گفت : فلسفه وجودی مسئولین در دستگاه های اجرایی این است که به مردم خدمات ارایه نمایند.

 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
استاندار سمنان: هنر مدیران و مسئولین ما این است که قضاوت مثبت تاریخ در مورد جمهوری اسلامی را رقم بزنند
استاندار سمنان سیدشهاب الدین چاوشی در آخرین جلسه شورای اداری استان سمنان گفت: برای توسعه استان نیازمند نگرش های نو و علمی هستیم. از نگاه های علمی نهراسیم.

به گزارش گروه سیاسی تیتریک دامغان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید شهاب الدین چاوشی ، استاندار سمنان در این جلسه با اشاره به اقدامات انجام شده در استان سمنان در راستای ایجاد اشتغال پایدار گفت : سهم تعیین شده استان برای اشتغال در سال جاری، تقریباً به طور کامل محقق شده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
این جمله را با اعتقاد عرض می کنم: جناب آقای چاوشی؛ استانداری مردمی و فعال است
آخرین جلسه شورای اداری استان سمنان با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، استاندار و مدیران کل دستگاههای اجرایی این استان در سالن یادگار امام (ره) برگزار شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
توسعه اقتصادی سمنان از بهار97 با تحول صنعت گردشگری آغاز شد
یکی از اولویت های سمنان، توسعه اقتصادی با محوریت گردشگری است که این راهبرد اساسی با برنامه های ریزی های انجام شده از هم اکنون در آستانه بهار 97 در صنعت گردشگری این استان آغاز شده است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری ایرنا، با برنامه ریزی های اصولی و تدوین برنامه جامع حوزه های مربوط از سوی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و با کمک نهادهای استانی، جایگاه سمنان در صنعت گردشگری ایران ارتقا می یابد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
افزایش سهم صادرات استان سمنان در دستور کار قرار می‌گیرد
استاندار سمنان با تأکید بر اینکه افزایش سهم صادرات استان سمنان به یک‌میلیون تن در دستور کار قرار گیرد گفت: دستگاه‌های قضایی استان شعبه ای را به نام اقتصاد مقاومتی راه‌اندازی کنند و برای تخلفات در حوزه قاچاق و پیشگیری از آن اقدامات عملیاتی انجام دهند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، سید شهاب‌الدین چاووشی شامگاه شنبه در جلسه گفت‌وگوی بخش خصوصی با دولت اظهار داشت: سال نو را باید با تحول اقتصادی و اخلاقی آغاز کنیم و نسبت به رفع مشکلات در جامعه اقدامی مؤثر و عملیاتی انجام دهیم.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دستبرد به 19 خودرو با موتورسیکلت سرقتی
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارق معتاد و سابقه داری که با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی به 19 خودرو دستبرد زده بود خبر داد.

 

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد اسماعیل حداد دباغی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پي وقوع یک مورد سرقت محتویات داخل خودرو در شهرستان سمنان موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ناوگان‌های حمل‌ونقل عمومی در استان سمنان نوسازی می‌شود
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان با اشاره به اینکه گردشگری قطب سوم اقتصاد دنیا است گفت: ناوگان‌های حمل‌ونقل عمومی در استان سمنان نوسازی می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، قدرت الله ابک صبح امروز در دیدار با برخی مدیران کل استانداری سمنان اظهار داشت: در بودجه سال 97 توجه ویژه‌ای بحث اشتغال، آب محیط زیست و گردشگری شده است و برای سامان‌دهی این مسائل برنامه‌ریزی دقیقی لازم است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
زلزله ۴.۶ ریشتری در کلاته خیج شاهرود احساس شد
مدیرکل بحران استان سمنان گفت: زلزله ۴.۶ ریشتری در کلاته خیج شاهرود احساس شد.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، ایرج رئیسیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان اظهار داشت: صبح امروز حوالی ساعت 6:23 دقیقه زمین‌لرزه در منطقه کلاته خیج از توابع شهرستان شاهرود رخ داد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
◄ پیشرفت 85 درصدی توسعه باند فرودگاه سمنان و راه‌اندازی تجهیزات هواشناسی و سوخت گیری
مدیر فرودگاه سمنان با اشاره به پیشرفت 85 درصدی پروژه افزایش باند این فرودگاه تا 3100 مترمربع، از افتتاح این طرح در سال 97 خبر داد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از تین نیوز، حسین شجاعی به معرفی مهم‌ترین اقدامات انجام‌شده در فرودگاه سمنان طی سال 96 پرداخت و عنوان کرد: سال 96 فاز یک احداث فرودگاه سمنان به مساحت 2800 مترمربع افتتاح شد و افزایش باند این فرودگاه تا 3100 مترمربع به پیشرفت 85 درصدی رسید.

مدیر فرودگاه سمنان افزود: سال 96 مناقصه ساخت ترمینال فرودگاه سمنان به مساحت 1500 مترمربع انجام‌شده و عملیات اجرایی آن در مرحله آغاز است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
افتتاح 11 پروژه بهداشتی درمانی استان سمنان
معاون درمان وزارت بهداشت در سفر یک روزه خود به استان سمنان، 11 پروژه بهداشتی و درمانی این استان را افتتاح و از برخی مراکز درمانی این استان بازدید کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
سالانه ۳۰ هزار میلیارد ریال صرف بیماران سرطانی می‌شود
معاون درمان وزارت بهداشت: طرح های اجرایی بهداشت و درمان در استان سمنان،حکایت از نگاه درست و آگاهی مجموعه دانشگاه علوم پزشکی این استان از حوزه های بهداشتی و درمانی مورد نیاز سمنان است.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری شبستان؛ قاسم جان‌بابایی گفت: سالانه به طور مستقیم 30 هزار میلیارد ریال صرف درمان بیماران سرطانی در کشور می‌شود.

 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
بازارچه‌ صنایع دستی نوروزی بهترین معرف هنرهای بومی است
برپایی بازارچه‌های صنایع دستی در ایام تعطیلات نوروزی بهترین راهبرد فروش و معرفی هنرهای گوناگون دستی هر استان به ویژه استان سمنان به مسافران و گردشگران است که باید برای برگزاری همه جانبه و اساسی آن تدابیر ویژه ای اندیشید.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
معاون وزیر بهداشت علت اصلی ابتلا به سرطان را چه می‌داند؟
معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه هرساله حدود ۱۰۰ هزار بیمار جدید سرطانی به مجموع بیماران سرطانی در کشور اضافه می‌شوند؛ اقدامات این وزارتخانه را در راستای درمان این بیماران تشریح کرد.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، قاسم جان بابایی عصر امروز در جمع خبرنگاران در بیمارستان کوثر سمنان، اظهار داشت: عامل اصلی ابتلا به سرطان و افزایش آن درواقع "افزایش سن جامعه" است و با افزایش میانگین سن در جامعه احتمال افزایش سرطان نیز وجود خواهد داشت.

وی از ابتلای نیمی از جمعیت ژاپن به بیماری سرطان خبر داد و اضافه کرد: در کشور ژاپن به‌عنوان کشوری با جمعیت مسن، از هر 2 نفر یک نفر به بیماری سرطان مبتلاست.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
۲۴۵ مدرسه استان سمنان آماده اسکان میهمانان فرهنگی هستند
مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان گفت: ۲۴۵ مدرسه با یک هزارو۸۰۲ کلاس درس در نوروز ۹۷ توسط ستاد اسکان آموزش و پرورش استان سمنان، برای اسکان میهمانان فرهنگی در نظر گرفته شده است.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری شبستان، محمددستورانی با بیان اینکه عبور میلیون‌ها زائر حرم مطهر رضوی فرصت رونق گردشگری استان سمنان است گفت: مدارس استان سمنان آماده اسکان ده‌ها هزار مسافر نوروزی می‌شود.

 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کمک‌های مردم سمنان به کمیته امداد امسال 30 درصد افزایش یافت
قائم مقام کمیته امداد استان سمنان گفت: کمک های مردمی به کمیته امداد استان در 11 ماه سال 96 با رشد 30 درصدی به 300 میلیارد ریال رسید.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری ایرنا، محمد شجاعان روز سه‌شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: کمک های مردمی به کمیته امداد در چهار حوزه صدقه، زکات، مراکز نیکوکاری و اکرام ایتام و محسنین در سال 95 به میزان 230 میلیارد ریال بود که امسال به 300 میلیارد ریال افزایش یافت. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
استفاده از نهال شناسنامه‌دار گام اول افزایش بهره‌وری در تولید باغی
مبانی اقتصاد مقاومتی ایجاب می کند کشاورزی کشور به علت کمبود آب به سمت توسعه باغی حرکت کند و در تولید باغی نیز اولین گام برای کسب بهره‌وری بیشتر و باکیفیت‌ترین محصول استفاده از نهال شناسنامه‌دار و مناسب برای اقلیم و اهداف تعیین شده ازسوی بهره‌برداران است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اختصاص 78 میلیارد ریال تسهیلات به عشایر دام پرور استان سمنان
رئیس امور عشایری استان سمنان گفت: 78 میلیارد ریال تسهیلات به عشایر دام پرور این استان اختصاص یافت.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان ، حسینی رئیس امور عشایری استان سمنان با اشاره به افزایش سهمیه پروار بندی دام عشایری در سمنان گفت: برای افزایش تولید گوشت قرمز در استان سمنان 78 میلیارد ریال به عشایر دام پرور استان سمنان اختصاص یافت.

اخبار دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اجتماع 9 دی ؛
نماینده ولی فقیه سپاه قائم آل محمد (عج) در اجتماع مردم دامغان در روز 9 دی اعلام کرد : دشمنان با بصیرت مردم و هوشیاری رهبر انقلاب ، از این انقلاب ما سیلی خورده است .
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس اداره منابع طبیعی دامغان خبرداد؛
رئیس اداره منابع طبیعی دامغان گفت: از ابتدای امسال چهار تن تاغ و یک هزار و ۴۶۰ تن زغال تاغ در شهرستان دامغان کشف شد.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نماینده ولی فقیه در سپاه استان سمنان:
نماینده ولی فقیه در سپاه استان سمنان گفت : دشمنان انقلاب با هم قسم شدند که انقلاب ما را براندازی کنند و نه دی ای به وجود آمد و خار و خاشاک را به زباله دان تاریخ روانه کردند.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
استاد اخلاق دامغان :
در آیین بزرگداشت حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی ، استاد اخلاق دامغان گفت : عالمی که حرف خدا را بیان کند و به آن عمل کند ، این عالم شایسته تجلیل است.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
امام جمعه دامغان :
امام جمعه دامغان در خطبه های نماز جمعه گفت : بزرگداشت حماسه نه دی در تاریخ ماند و بعضی از ایام ارزش ثبت در تاریخ را دارد.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دامغان گفت: توزیع کالاهای اساسی مردم در قالب طرح تنظیم بازار در این شهر آغاز شد.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: چهار نفر بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو پیکان وانت در محور دامغان به سمنان مصدوم شدند.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس منابع طبیعی دامغان:
رئیس منابع طبیعی دامغان بابیان اینکه طرح آبخیزداری اگره می‌تواند منابع آبی شمال دامغان را تغذیه کند، گفت: این طرح در اولویت اداره منابع طبیعی است.
اخبار سمنان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کارگردان برجسته سینما می‌گوید نهادهای دولتی و نیز نهادهای فرهنگی که بودجه های کلانی در اختیار دارند در زمینه ساخت فیلم‌های مرتبط با فتنه 88 اهمال کرده‌اند.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
استاندار سمنان:
استاندار سمنان بابیان اینکه کار فرهنگی به‌ویژه در حیطه کودکان و نوجوانان حساس است، گفت: ظرفیت‌های استان برای کار فرهنگی ویژه کودکان استفاده شوند
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان در پاسخ به لزوم بهسازی جاده کیاسر می‌گوید: تقویت محورهای اتصال به شمال کشور مانند جاده کیاسر درگاهی برای استان از سمت شمال کشور خواهد بود تا شاهد حضور گردشگران بیشتری از مناطق شمالی کشور باشیم.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
قیچی دولبه بروز رونق یا رکود مسکن؛
یک کارشناس اقتصاد مسکن پیشنهاد داد: برای جلوگیری از انحراف در هزینه کرد منابع در نظر گرفته شده برای بخش مسکن در لایحه بودجه ۹۸، صندوق قرض الحسنه ساخت از اقساط برگشتی مسکن مهر ایجاد شود.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن خبر داد:
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با تاکید بر این که طرح مسکن مهر سال ۹۸ به اتمام می رسد، گفت: تسهیلات این طرح از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان افزایش می یابد.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس منابع طبیعی مهدی‌شهر:
رئیس منابع طبیعی مهدی‌شهر بابیان اینکه ۷۵۰ هکتار علوفه کاری و کپه‌کاری در این شهرستان انجام شد، کفت: استفاده از بذر بومی در احیای مراتع در اولویت منابع طبیعی است.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
امام جمعه سمنان:
امام جمعه سمنان روز 9 دی را یکی از مهمترین روزهای انقلاب اسلامی دانست و گفت: مردم در این روز با حضور حماسی خود بار دیپر با ولایت تجدید پیمان کردند.
اخبار ايران و جهان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
لاریجانی در صحن علنی مجلس:
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نهم دی‌ماه غبارآلودگی فضای سیاسی را از بین برد و کشمکش‌های داخلی را پایان داد و زنجیره‌ای از دخالت‌های فرصت‌طلبانه آمریکا و بعضی کشورهای غربی را سر جای خود نشاند.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد صورت گرفت
جلسه فوری هیات امنای دانشگاه آزاد برگزار شد و رئیس هیات امنای این دانشگاه برای برخورد قاطع با خاطیان حادثه علوم و تحقیقات دستور داد.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس سازمان امداد و نجات خبر داد
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع برف و کولاک در 15 استان و ادامه روند امدادرسانی به حادثه‌دیدگان گفت: 601 خودروی گرفتار در برف رهاسازی شده است.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
علی‌رغم تعطیلی دولت فدرال آمریکا و دعوای جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها در فضای سیاسی آمریکا، واحد‌های عملیاتی در عرصه‌ جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران یعنی معاونت تروریسم و اطلاعات مالی وزارت خزانه داری تعطیل نشده و هم‌چنان فعال هستند.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تیم ملی فوتبال ایران روز دوشنبه در دیداری تدارکاتی و پشت درهای بسته به مصاف تیم قطر خواهد رفت.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کدخدایی در برنامه نگاه یک:
سخنگوی شورای نگهبان گفت: ادعای تقلب در انتخاباتی مانند 88 بازی کردن با واژه ها است.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نویسنده برگزیده یکی از جوایز ادبی، یک سال بعد از فتنه ۸۸ جایزه خود را از یک سردار سپاه گرفت. آن سردار، شبیه سردار نقدی بود و همین عکس برای طرد شدن او از جامعه روشنفکری کفایت می‌کرد. سال‌هاست که نامی از آن نویسنده شنیده نمی‌شود!
همزمانی محتوا

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت