پنجشنبه, 10 فروردين 1396 - الخميس 03 رجب 1438 - Thursday 30th March 2017

اخبار شهرستان

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مطالبات مردمي از سفر دولت تدبير و اميد به استان سمنان
امروز استان سمنان با وجود قدامت تاريخي و برخورداري از موقعيت جغرافيايي مناسب كه گاهي آن را گزينه مناسب براي انتقال پايتخت ذكر مي كنند از ظرفيتهاي بالقوه و بالفعل برخوردار است كه مي طلبد با توجه به نظر كارشناسان براي توسعه و گسترش آن برنامه ريزي و تصميم سازي در سطح ملي گردد .


'یادداشت اختصاصی تیتریک دامغان ؛رئيس جمهور در اولين سفر استاني هيئت دولت در سال 95  به زادگاه خودش استان سمنان  سفر مي كند و در جمع مردم و اهالي خون گرم استاني سخنراني خواهد داشت در اين سفر مسئولين عالي رتبه استان مقدمات سفر وپذيرايي را  برنامه ريزي نموده اند تا از اين فرصت طلايي براي بازگو كردن مشكلات عديده چندين ساله مردم و ارائه راهكارهاي توسعه  استان كه از لحاظ وسعت هفتمين كشور است به دولت و شخص رئيس جمهور استفاده و انتظارت مردم را از دولت يازدهم بيان تا  اين سفر دولتي  براي رشد و توسعه استان دستآوردي داشته و در نهايت قفل بعضي از مشكلات با كليد (( تدبير و اميد )) گشوده شود .

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نتایج پایانی شمارش آرای مجلس دهم شورای اسلامی دامغان
تیتریک: نتیجه نهایی شمارش آرای مردم شهرستان دامغان اعلام و ابوالفضل حسن بیکی به عنوان نفر اول اعلام شد.

به گزارش تیتریک: فرمانداری شهرستان دامغان طی بیانیه ای آمار نهایی دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان دامغان را اعلام و ابوالفضل حسن بیکی را به عنوان نماینده مردم دامغان در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی معرفی نمود.

طی انتخابات برگزار شده در 7 اسفندماه سال 94 در حوزه انتخابیه شهرستان دامغان تعداد آرای ماخوذه 52042 رای اعلام شد که طی آن اسامی و تعداد رای نامزدها اعلام شد:

نفر اول- ابوالفضل حسن بیکی فرزند باقر             دارای 17244 رای

نفر دوم-  عبدالرحمن رستمیان فرزند کرم            دارای 8479 رای

نفرسوم-حسن ملک محمدی فرزند موسی        دارای 8264 رای

انجمن نجوم دامغان/همچنان موفق در جذب توریست
انجمن علوم و ستاره شناسی استان سمنان (انجمن نجوم دامغان) پنج شنبه 94/7/9 میزبان توریستهای آلمانی و چینی و ایرانیان مقیم خارج از کشور بود

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری تیتریک : انجمن علوم و ستاره شناسی استان سمنان (انجمن نجوم دامغان)  همواره طی این سالها با تلاشی بی وقفه نقشی موثر در جذب گردشگرهای داخلی و خارجی به شهر دامغان را داشته است .این بار انجمن نجوم دامغان در پایگاه علوم و ستاره شناسی ورکیان در تاریخ پنج شنبه 94/7/9 بصورت کاملا رایگان میزبان دو توریست خارجی از آلمان و چین و همچنین جمعی از ایرانیان مقیم خارج از کشور بود که گزارش آن به روایت تصویر به شرح ذیل می باشد.

نامه ریوالدو به باشگاه استقلال: پول‌تان را برمی‌گردانم، قراردادم را فسخ کنید
هافبک برزیلی تیم فوتبال استقلال خواهان فسخ قراردادش با این تیم شد.

 

 

 

کلاهبرداری میلیونی رمال به‌ ظاهر نابینا در دامغان
فرمانده انتظامی دامغان گفت: فرد سابقه‌داری که خود را به نابینایی زده بود، از طریق رمالی 84 میلیون ریال از شهروندان دامغانی کلاهبرداری کرد.

به گزارش پایگاه خبری تیتر یت دامغان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان سمنان، سیدعلی‌اکبر میری اظهار کرد: مأموران پلیس امنیت عمومی دامغان موفق به شناسایی و دستگیری فرد 50 ساله و سابقه‌داری شدند که از طریق رمالی و دعانویسی از مردم دامغان کلاهبرداری می‌کرد.

قاچاق تریاک با کامیون در محور سمنان - دامغان
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان از کشف محموله 36 کیلو و 700 گرمی تریاک از یک کامیون در محور سمنان- دامغان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تیتر یک  به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان سمنان، خلیل نثاری گفت: کشف این محموله در عملیات مشترک سربازان گمنام امام زمان (عج) و مأموران انتظامی استان انجام شد.

ضیافت افطاری در خیابان - شهرک بوستان
جمعی از همسایه های خونگرم و متدین دامغانی در شهرک بوستان به کمک یکدیگر در خیابان ضیافت افطاری برپا کردند

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک: جمعی از همسایه های خونگرم و متدین دامغانی در شهرک بوستان به کمک یکدیگر در خیابان ضیافت افطاری برپا کردند.

در باب سنت حسنه افطاری دادن احادیث و روایات متعدد نقل شده است که از جمله آنان می توان به دو مورد ذیل اشاره کرد

امام صادق (ع) : اجر و پاداش کسی که افطار می دهد مانند اجر و پاداش روزه گیران است. ( گزیده کافی جلد 3 صفحه 127)

پیامبر اکرم (ص) : کسیکه روزه داری را افطار دهد، برای او ثوابی مانند ثواب روزه دار است، بدون اینکه از ثواب روزه دار چیزی کاسته شود.(تهذیب الاحکام،ج1،ص 409.)

برگزاری رصد آسمان شب برای عموم مردم توسط انجمن علوم و ستاره شناسی استان سمنان(انجمن نجوم دامغان)
انجمن علوم و ستاره شناسی استان سمنان(انجمن نجوم دامغان) به دعوت سپاه پاسداران در پارک دانشجو برای عموم مردم شب رصدی برگزار کرد

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک: انجمن علوم و ستاره شناسی استان سمنان (انجمن نجوم دامغان) که هر ساله در شبهای ماه مبارک رمضان به منظور بالا بردن سطع علمی مردم  بصورت رایگان برای عموم مردم  برنامه رصدی برگزار میکند در تاریخ هشتم تیرماه به دعوت سپاه پاسداران در پارک دانشجو برای عموم مردم شب رصدی برگزار کرد که مورد استقبال عموم مردم قرار گرفت. 

این برنامه تا پنج شنبه شب ادامه خواهد داشت.

  

شب رصدی باحضور اعضای هیات علمی دانشکده فیزیک دانشگاه دامغان
انجمن علوم و ستاره شناسی استان سمنان (انجمن نجوم دامغان) با همکاری پایگاه نجومی ورکیان میزبان اعضای هیات علمی و دانشجویان ارشد دانشکده فیزیک دانشگاه دامغان بود

 

 

   به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک: انجمن علوم و ستاره شناسی استان سمنان (انجمن نجوم دامغان) با همکاری پایگاه نجومی ورکیان سالانه از سرار کشور بصورت رایگان میزبان تعداد کثیری از گروه های مختلف علمی در تمامی مقاطع است. در همین راستا در تاریخ  سه شنبه 12 خرداد ماه 1394 گروهی اعضای هیات علمی و دانشجویان ارشد دانشکده فیزیک دانشگاه دامغان در این مکان شبی را با آسمان گذراندند.

 

 

شب های رصدی متوالی در پایگاه نجومی ورکیان
انجمن علوم و ستاره شناسی استان سمنان (انجمن نجوم دامغان) با همکاری پایگاه نجومی ورکیان میزبان دانش آموزان مدرسه دارالفنون و دانشجویان علوم پزشکی سمنان بود

 

شب رصدی انجمن نجوم دامغان در جشنواره ملی گل غلتان – شهر امیریه
جمعه شب، به تاریخ 25 اردیبهشت ماه سال جاری، انجمن علوم وستاره شناسی استان سمنان (انجمن نجوم دامغان) میهمانان جشنواره ی ملی گل غلتان را درمزرعه ی مبارک آباد شهر امیریه میزبان بودند.

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک به نقل از انجمن علوم و ستاره شناسی استان سمنان (انجمن نجوم دامغان) :

حضور جامعه ی علوم پزشکی استان سمنان در پایگاه علوم و ستاره شناسی ورکیان
18 اردیبهشت ماه 1394، پایگاه علوم و ستاره شناسی ورکیان با همکاری انجمن علوم و ستاره شناسی استان سمنان (انجمن نجوم دامغان) میزبان جمعی از پزشکان، مدرسین دانشگاه و کارکنان حوزه ی علوم پزشکی استان سمنان در قالب یک شب رصدی بود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک به نقل از انجمن علوم و ستاره شناسی استان سمنان (انجمن نجوم دامغان) :

18 اردیبهشت ماه 1394، پایگاه علوم و ستاره شناسی ورکیان با همکاری انجمن علوم و ستاره شناسی استان سمنان (انجمن نجوم دامغان) میزبان جمعی از پزشکان، مدرسین دانشگاه و کارکنان حوزه ی علوم پزشکی استان سمنان در قالب یک شب رصدی بود. 

شب رصدی تیم آموزشی سپیده چکاد سماموس در پایگاه علوم و ستاره شناسی ورکیان
پایگاه علوم و ستاره شناسی ورکیان با همکاری انجمن علوم و ستاره شناسی استان سمنان (انجمن نجوم دامغان) گروهی از تور لیدرهای شرکت توریستی سپیده چکاد سماموس را برای برگزاری یک شب رصدی میزبان بود

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک به نقل از انجمن علوم و ستاره شناسی استان سمنان (انجمن نجوم دامغان):

برگزاری جلسه انجمن علوم و ستاره شناسی استان سمنان (انجمن نجوم دامغان)
تیتریک : همانند 14 سال گذشته، انجمن علوم وستاره شناسی استان سمنان(انجمن نجوم دامغان)، جلسه هفتگی خود را برگزار نمود

 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک به نقل از انجمن علوم و ستاره شناسی استان سمنان (انجمن نجوم دامغان) :

همانند 14 سال گذشته، انجمن علوم  وستاره شناسی استان سمنان(انجمن نجوم دامغان)، جلسه هفتگی خود را با محوریت بزرگداشت مقام معلم در آستانه ی میلاد حضرت مولی الموحدین امیر مومنان علی علیه السلام برگزار نمود.  در تاریخ پنجشنبه 10 اردیبهشت ماه 1394 ، محل سالن اجتماعات ادار بهزیستی دامغان همانند همه هفته، میزبان علاقمندان به نجوم در شهرستان دامغان بود. این جلسه با شروع محمود خوشنویسان، مدیر مسئول انجمن نجوم دامغان، و عرض خیر مقدم و تبریک به مناسبت میلاد امام علی علیه السلام و روز مرد شروع شد.

در ادامه وی در ارتباط با روند پیشرفت برخی فعالیت های زیرساختی انجمن، چند خبر را به اطلاع اعضاء رساند.

لزوم افزايش اعتبارات در حوزه بهزيستي
تیتریک : نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح ماليات بر كالاهاي آسيب رسان و محصولات خارجي مانند عروسك هاي وارداتي تصرح كرد : با افزايش ده در صدي ماليات بر عروسك هاي وارداتي سعي شده تا از محل اين در آمد ها ، سازمان بهزيستي به تجهيز و نوسازي و موارد لازم در مهد ها ي كودك مبادرت ورزد ، همچنين اگر به كالاي آسيب رسان ماليات بيشتري واردكنيم .

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، عبدالرحمان رستميان با انتقاد از موازي كاري و هم پوشاني سازما ني در جهت رفع نيازهاي محرومين كه مانع انسجام علمي و عملي براي رسيدگي موفق تر به خانواده هاي نيازمند و معلولين تحت حمايت آنها است .

خبری در راه است ... + عکس
تیتریک : همه مشغول کارنند ... جهاد گونه... بی ادعا .... وقتی می پرسی چه خبر است ؟ می گویند : خبری در راه است.... 23 تا 30 بهمن ماه ،اجلاسیه شهدای دامغان است .

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، زمان در استقبال از مرکب بهار شهدا در چله زمستان به میزبانی گل های بهشتی رفته و آسمان دیار دامغانیان آغوش خویش را برای کبوتران شهادت گشوده است .

ذهن شهر پر شده از لاله زارها و هوا هوای مسیحا نفسی است  که غبار تن را از چهره می شوید و روح انسان را با تصاویر فرشتگان زمینی جلا می دهد.

دل های مشتاق این روزها لحظه شماری می کنند تا یک بار دیگر نوای بهر فتح کربلا با کاروان دامغان شنیده شود  تا زمین و زمان مست شوند از ترم عاشقانه یارانی که جانشان به خال لب امام عشق گره خورده بود.

مراسم بزرگداشت 12بهمن دامغان در میدان امام خمینی(ره)+تصاویر
تیتریک : مراسم روز ۱۲ بهمن سالروز ورود تاریخی امام به کشور، با حضور مردم انقلابی شهرستان دامغان در میدان امام خمینی(ره) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، مراسم روز ۱۲ بهمن سالروز ورود تاریخی امام به کشور، با حضور مردم انقلابی شهرستان دامغان در میدان امام خمینی(ره) برگزار شد.

در این مراسم که باتلاوت قرآن کریم آغاز شد ودرادامه حجت الاسلام میرعلی اکبری مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان دامغان با عرض خیرمقدم به حضار و تبریک به مناسبت آغاز ایام الله دهه فجر ، قسمتی از برنامه های شهرستان دامغان را تشریح کرد .

در ادامه برنامه برادر بسیجی سیدمحمد میرکمالی سرود ایران را در این برنامه اجرا کردند.

حجت الاسلام سیدمحمود ترابی ، امام جمعه شهرستان دامغان در ادامه این مراسم با گرامی داشت ایام الله دهه فجر گفت : دهه فجر الهام بخش نفرت از وابستگی، دست نشاندگی و مذهب ستزی است.

نماینده مردم دامغان در مجلس :
اختصاصی/ای کاش در روز صحبت های مطهری درمجلس نبودم
تیتریک : نماینده مردم دامغان درمجلس شورای اسلامی گفت : ای کاش در روز صحبت های علی مطهری در مجلس نبودم تا آن صحنه ها که درشان مجلس شورای اسلامی نبود را نمی دیدم .

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ،عبدالرحمان رستمیان نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی نظرخود را درمورد حرفهای علی مطهری در مجلس چنین بیان کرد: در زمان کنونی وحدت در کشورماخیلی مهم است که تمام گروه ها باید به این امر پایبند با شند .

وی گفت : درحال حاضر سردمدار وحدت در کشور ما ولایت فقیه است که تمام گروه ها باید زیرچتر ایشان عمل کنند تا با قدرت وحدت ، کشور از آسیب های دشمن در امان باشد .

کمک‌ 75میلیون تومانی نقدی و غیرنقدی دامغان به جبهه‌های مقاومت ارسال شد
تیتریک : ستاد مردمی حمایت از جبهه مقاومت ، نخستین کاروان کمک‌های نقدی و غیرنقدی دامغان به جبهه‌های مقاومت ارسال کردند.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ،  مردم شهرستان دامغان در اقدامی خیرخواهانه و دینی کمکی نقدی و غیر نقدی به ارزش بالغ بر 75 میلیون تومان به مردم سوریه ارسال کردند .

مردم شهرستان دامغان در یک اقدام انقلابی ودینی  و انسان پسندانه به دفاع از جبهه مقاومت برخواستند وبه همدردی با مردم سوریه پرداختند وتا درحد توان خود بتوانند نیازهای آنان را تامین کنند.

در این مرحله از کمک های مردم دامغان 40 میلیون تومان وجه نقد که به حساب ستادحمایت پشتیبانی مردمی از جبهه مقاومت مرکز واریز شد.

توهین نشریه شارلی ابدو به پیامبر و حمله مسلحانه به آن هردومحکومند+تصاویر
تیتریک :امام جمعه دامغان گفت : در منظر امت اسلامی حمله تروریست‌های داعش به دفتر نشریه فرانسوی و هتک‌حرمت مقدسات اسلامی توسط این روزنامه و تندروهای غربی هردو اعمالی غیر انسانی و محکوم است.

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود ترابی در خطبه‌های نماز جمعه دامغان که در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد، با بیان اینکه امروز نظام سلطه و صهیونیست‌ها از هر ابزار و بهانه‌ای برای تاخت و تاز به اسلام و مسلمانان استفاده می‌کنند، اظهار داشت: در منظر امت اسلامی حمله تروریست‌های داعش به دفتر نشریه فرانسوی و هتک‌حرمت مقدسات اسلامی توسط این روزنامه و تندروهای غربی هردو اعمالی غیر انسانی و محکوم است.

یادداشت / مغازه سازی و مغازه بازی ، بلای اقتصاد دامغان
تیتریک : دامغان شهر گرانی است که در قیاس با شهرهای همجوار می توان متوجه آن شد و این گرانی موجب آزار همشهریان است .

اختصاصی / 9 دی دفاع از رهبری ، نظام و اهداف انقلاب و حضرت امام (ره) بود
تیتریک : نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی : خروج مردم در 9 دی دفاع از رهبری ، نظام و اهداف انقلاب و حضرت امام (ره) بود که پیامش رو داد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، دکتر عبدالرحمان رستمیان نماینده مردم شریف دامغان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار تیتریک گفت : بعضی وقت ها شرایطی در کشور پیش می آید که دشمنان سواستفاده می کنند.در ایامی اتفاقاتی افتاد که مردم از آنها ناراحت بودند. یکی اهانت به نظام و رهبری که خط قرمز مردم است و رهبری ستون نظام که باعث ناراحتی و آزرده خاطری مردم شد و دیگری بهترین شرایط برای ورود دشمنان و منافقان به کشور بود.شعار های خاصی داده شد که باعث تحریک دیگر کشورها شد و این خواسته خود دشمنان نظام بود لذا خروج مردم در 9 دی دفاع از رهبری ، نظام و اهداف انقلاب و حضرت امام (ره) بود که پیامش رو داد.

عزاداری نیروهای مسلح ومردم دامغان درشهادت پیامبر اعظم وامام حسن مجتبی(ع)+تصاویر
تیتریک : درروزشهادت پیامبر اعظم وامام حسن مجتبی (ع)نیروهای مسلح دامغان در کنار مردم دینداردامغان به عزاداری پرداختند .

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، درروزشهادت پیامبر اعظم وامام حسن مجتبی (ع)نیروهای مسلح دامغان در کنار مردم دینداردامغان به عزاداری پرداختند .

در این مراسم مردم شریف دامغان با همراهی نیروی مردمی سپاه پاسداران ونیروی انتظامی بصورت دسته روی از امام زادگان جعفر ومحمد(ع)تا مسجد جامع دامغان سینه زنی کردند .

در مسجد جامع حاج حسین تاراجی مداحی نمود وحجت الاسلام والمسلمین برادران به سخنرانی پرداختند .

قفل زدن اولیاء دانش آموزان روستای معلمان بردرب مدرسه
تیتریک : اولیاء 65دانش آموز معلمان دامغان ، بخاطر نارضایتی از مدیریت این مدرسه بردرب این واحد آموزشی قفل زدند .

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، از اول مهر امسال بود که مدیریت مدرسه روستای معلمان دامغان ، معلم های حق التدریسی که تخصصی در امر تدریس نداشتند را جایگزین معلم های باسابقه می کند .

مردم این روستا در گفتگو باتیتریک بیان داشتند : افرادی که به بچه های ما درس می دهند از افراد بومی روستا هستند و ما آنها را می شناسیم و باشناخت ما این افراد هیچگونه تخصصی درتدریس ندارند .

مدارس روستای معلمان قرار است به بخش خصوصی واگذار شود واین امر یکی از دلایل پایین آمدن کیفیت درس دادن در این روستا شده است .

مردم این روستا بخاطر موارد بالا ، بر درب مدرس قفل زدند که این نشانه اعتراض می باشد .

تیتریک از آموزش و پرورش شهرستان درخواست دارد مشکل تدریس این مدرسه را حل نماید .

 

حضور دکتر رستمیان در پایگاه خبری تحلیلی تیتریک + تصاویر
تیتریک : دکتر رستمیان نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی از پایگاه خبری تحلیلی تیتریک بازدید کرد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، دکتر رستمیان نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی باتفاق هیئت همراه ظهر چهارشنبه از دفتر پایگاه خبری تحلیلی تیتریک بازدید کرد.

وی از سرعت، دقت و امانت‌داری در انتشار اخبار به عنوان اصل مهم در رسانه‌ها یاد کرد و افزود: خبرگزاری تیتریک در استان سمنان بویژه شهرستان دامغان از این ویژگی‌ها برخوردار است و یکی از خبرگزاری‌ های موفق و مطرح به شمار می‌رود.

یادداشت / چرا نمی توانیم یک اجتماع پرشور و هماهنگ برگزار کنیم ؟
تیتریک : روز اربعین فرارسید واین اجتماع با هماهنگی های زیادی به صورت با شکوه برگزار شد. البته نوک پیکان انتقادات به سمت بعضی از هیئت ها بود که خود را تافته ی جدا بافته ی این اجتماع می دانست.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، بی شک هدف همه در روز عاشورا ، روز یازدهم محرم و اربعین عزاداری در رثای سیدالشهدا(ع) و یارانش است و همه هم در تلاش هستند تا بهترین نوع عزاداری را برگزار کنند.

چند سالی است با پخش زنده اجتماع عزادارن سایر شهرها مخصوصا زنجان ، تبریز ، یزد و ... همواره در حسرت بودیم که چرا در دامغان که شور حسینی آن زبان زد است نمی توان چنین تجمعی برگزار کنیم.

اما چند سال قبل با تاکید امام جمعه و مسئولان وقت ، این اجتماع در روز یازدهم محرم با مشکلات فراوان در دامغان نیز برگزار شد و آن هم در شرایطی که شخص امام جمعه و فرماندار وقت مسئولیت برگزاری آن را بر عهده گرفت.

اختصاصی / برگزاری اولین گرامیداشت و تجلیل از شهدای زنده در دانشگاه ازاد دامغان +تصاویر
تیتر یک : اولین گرامیداشت و تجلیل از شهدای زنده در دانشگاه ازاد با همت بسیجیان حوزه ی بسیج شهدای گمنام درمحل مسجد دانشگاه باحضور ریاست وکارکنان دانشگاه برگزار گردید.

 

 

 

به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ،امروز بعداز نماز ظهر و عصر به مناسبت روز دانشجو اولین گرامیداشت و تجلیل از شهدای زنده در دانشگاه ازاد با همت بسیجیان حوزه ی بسیج شهدای گمنام درمحل مسجد دانشگاه باحضور ریاست وکارکنان دانشگاه برگزار گردید، بدین منظور از سه نفر از جانبازان 70درصد تجلیل شد.

مهمانان ویژه ی این مراسم سروران طبائی، کاشفی، حاجی قربانی، ضمن ایراد خاطرات ، ناگفته های جنگ تحمیلی و وظایف دانشجویان از دیدگاه رهبری را نیز متذکر شدند.

در پایان این مراسم از این عزیزان توسط ریاست محترم دانشگاه تقدیر به عمل امد.

فراخوان انتشار تصاویر محرم در تیتریک
تیتریک : همزمان با آغاز ماه محرم ماه عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تیتریک آمادگی خود را برای انتشار تصاویر مربوط به برگزاری مراسمات این ایام در دامغان توسط شما اعلام می دارد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، همزمان با آغاز ماه محرم ماه عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تیتریک آمادگی خود را برای انتشار تصاویر مربوط به برگزاری مراسمات این ایام در دامغان توسط نگاه شما اعلام می دارد.

آدرس ایمیل برای ارسال تصاویر titreyek@chmail.ir  می باشد. لصفا نام عکاس در ایمیل قید شود تا بنام خودتان بر روی سایت قرار گیرد.

کج سلیقگی اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان + تصویر
تیتریک : کج سلیقگی و بی تدبیری اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان،در ارائه بلیط ورودی به آثار تاریخی شهرمان کاملا نمایان است.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، جای تاسف دارد که شهرستان دامغان با بیش از 7000 هزار سال قدمت تاریخی و دارای بیشترین مجموعه آثار تاریخی و گردشگری در سطح استان ، مسئولان اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان خود همچون باوری از این بیشینه تاریخی شهرستان نداشته و ندارند!

در شهر های دیگر استان و یا کشور ، با داشتن حداکثر یک یا چند اثر تاریخی با تبلیغات رسانه ای و جذب گردشگر ، آن چنان اثر تاریخی را به رخ می کشند که گویا فقط همین در جهان است و بعضا در بعضی مواقع تعجب برانگیز است.

حال مسئولان اداره میراث فرهنگی و گردشگری دامغان ، با خود زنی و بی تدبیری چه ها که نکرده اند.

یادداشت / آسفالت کشی یک شبه ، تا انتخابات تعطیل!
تیتریک : تقریبا یک سال پیش بود که در یک شب ، یک خیابان اصلی و عریض شهر آسفالت کشی می شد ولی دیگر از این خبر ها نیست.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، در اوایل خرداد 92 با نزدیکی به انتخابات شورای اسلامی شهر و با افتتاح کارخانه آسفالت 160 تنی شهرداری ، هر شب یکی از خیابان های اصلی و پر تردد شهر مانند بلوار آزادی و پیروزی ، خیابان باغ جنت ، شهداء و ... آسفالت جدید ، تازه و یکدستی می شد که البته کار خوب و پسندیده ای بود ولی نزدیک به یک سال است که این فعالیت عمرانی و تبلیغاتی(!) از سوی شهرداری تعطیل شده است.

امید است این کار با هدف و مقصود خاصی نبوده باشد ولی به هر حال سوالی را در ذهن ایجاد می کند که ، آیا کارخانه آسفالت شهرداری تعطیل شده است یا اینکه متاسفانه انتخابات در ایران هر چهار سال یکبار است!

و یا خیابان های شهر نیاز به آسفالت تازه و یکدست ندارند و فقط لکه گیری کافی است.

دامنکوهنرم افزار اندروید پایگاه خبری تحلیلی تیتریک دامغان

همزمانی محتوا
چند رسانه ای
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تبدیل Word به PDF

نرم افزاري براي تبديل word به pdf

13.9 مگابایت
freeprimopdf32setup.zip
فشرده ساز

WinRAR Version 3.90

1.27 مگا بايت
wrar390.rar
مرور گر فایرفاکس

مرورگر فايرفكس نسخه 3.6.13

8.18 مگا بايت
firefox_setup_3.6.13.rar
مرور گر فایرفاکس Mozilla Firefox
9.31 مگابایت
mozilla_firefox_4.0_beta_4_2.exe
پخش كننده صوت و تصوير

kmPlayer برنامه اي است كه تقريبا همه ي فرمت هاي صوت و تصوير را پشتيباني مي كند.

14.4 مگا بايت
kmp.rar

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط ایران سبز

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت