شنبه, 3 تير 1396 - السبت 30 رمضان 1438 - Saturday 24th June 2017

تحلیل هفته

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نتایج پایانی شمارش آرای مجلس دهم شورای اسلامی دامغان
تیتریک: نتیجه نهایی شمارش آرای مردم شهرستان دامغان اعلام و ابوالفضل حسن بیکی به عنوان نفر اول اعلام شد.

به گزارش تیتریک: فرمانداری شهرستان دامغان طی بیانیه ای آمار نهایی دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان دامغان را اعلام و ابوالفضل حسن بیکی را به عنوان نماینده مردم دامغان در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی معرفی نمود.

طی انتخابات برگزار شده در 7 اسفندماه سال 94 در حوزه انتخابیه شهرستان دامغان تعداد آرای ماخوذه 52042 رای اعلام شد که طی آن اسامی و تعداد رای نامزدها اعلام شد:

نفر اول- ابوالفضل حسن بیکی فرزند باقر             دارای 17244 رای

نفر دوم-  عبدالرحمن رستمیان فرزند کرم            دارای 8479 رای

نفرسوم-حسن ملک محمدی فرزند موسی        دارای 8264 رای

نظر رییس دفتر حسن روحانی درباره «مرگ بر آ‌مریکا»
نهاوندیان در گفت‌وگو با یک نشریه آمریکایی، گفت: شعار مرگ بر آمریکا نمادی از مخالفت مردم ایران با سیاست‌های مداخله جویانه در کشور است.

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری تیتر یک دامغان به نقل از جام نیوز : نشریه نیویورکر در گزارشی به بررسی سر دادن شعار مرگ بر آمریکا در ایران در آخرین هفته‌های مذاکرات هسته‌ای میان ایران و گروه 1+5 و دلیل ادامه آن در طول بیش از سه دهه گذشته پرداخت و در این راستا با برخی مقامات و کارشناسان ایرانی گفت‌وگوهایی را انجام داده است.

خبری در راه است ... + عکس
تیتریک : همه مشغول کارنند ... جهاد گونه... بی ادعا .... وقتی می پرسی چه خبر است ؟ می گویند : خبری در راه است.... 23 تا 30 بهمن ماه ،اجلاسیه شهدای دامغان است .

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، زمان در استقبال از مرکب بهار شهدا در چله زمستان به میزبانی گل های بهشتی رفته و آسمان دیار دامغانیان آغوش خویش را برای کبوتران شهادت گشوده است .

ذهن شهر پر شده از لاله زارها و هوا هوای مسیحا نفسی است  که غبار تن را از چهره می شوید و روح انسان را با تصاویر فرشتگان زمینی جلا می دهد.

دل های مشتاق این روزها لحظه شماری می کنند تا یک بار دیگر نوای بهر فتح کربلا با کاروان دامغان شنیده شود  تا زمین و زمان مست شوند از ترم عاشقانه یارانی که جانشان به خال لب امام عشق گره خورده بود.

یادداشت / مغازه سازی و مغازه بازی ، بلای اقتصاد دامغان
تیتریک : دامغان شهر گرانی است که در قیاس با شهرهای همجوار می توان متوجه آن شد و این گرانی موجب آزار همشهریان است .

اختصاصی / 9 دی دفاع از رهبری ، نظام و اهداف انقلاب و حضرت امام (ره) بود
تیتریک : نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی : خروج مردم در 9 دی دفاع از رهبری ، نظام و اهداف انقلاب و حضرت امام (ره) بود که پیامش رو داد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، دکتر عبدالرحمان رستمیان نماینده مردم شریف دامغان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار تیتریک گفت : بعضی وقت ها شرایطی در کشور پیش می آید که دشمنان سواستفاده می کنند.در ایامی اتفاقاتی افتاد که مردم از آنها ناراحت بودند. یکی اهانت به نظام و رهبری که خط قرمز مردم است و رهبری ستون نظام که باعث ناراحتی و آزرده خاطری مردم شد و دیگری بهترین شرایط برای ورود دشمنان و منافقان به کشور بود.شعار های خاصی داده شد که باعث تحریک دیگر کشورها شد و این خواسته خود دشمنان نظام بود لذا خروج مردم در 9 دی دفاع از رهبری ، نظام و اهداف انقلاب و حضرت امام (ره) بود که پیامش رو داد.

حضور دکتر رستمیان در پایگاه خبری تحلیلی تیتریک + تصاویر
تیتریک : دکتر رستمیان نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی از پایگاه خبری تحلیلی تیتریک بازدید کرد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، دکتر رستمیان نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی باتفاق هیئت همراه ظهر چهارشنبه از دفتر پایگاه خبری تحلیلی تیتریک بازدید کرد.

وی از سرعت، دقت و امانت‌داری در انتشار اخبار به عنوان اصل مهم در رسانه‌ها یاد کرد و افزود: خبرگزاری تیتریک در استان سمنان بویژه شهرستان دامغان از این ویژگی‌ها برخوردار است و یکی از خبرگزاری‌ های موفق و مطرح به شمار می‌رود.

یادداشت / چرا نمی توانیم یک اجتماع پرشور و هماهنگ برگزار کنیم ؟
تیتریک : روز اربعین فرارسید واین اجتماع با هماهنگی های زیادی به صورت با شکوه برگزار شد. البته نوک پیکان انتقادات به سمت بعضی از هیئت ها بود که خود را تافته ی جدا بافته ی این اجتماع می دانست.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، بی شک هدف همه در روز عاشورا ، روز یازدهم محرم و اربعین عزاداری در رثای سیدالشهدا(ع) و یارانش است و همه هم در تلاش هستند تا بهترین نوع عزاداری را برگزار کنند.

چند سالی است با پخش زنده اجتماع عزادارن سایر شهرها مخصوصا زنجان ، تبریز ، یزد و ... همواره در حسرت بودیم که چرا در دامغان که شور حسینی آن زبان زد است نمی توان چنین تجمعی برگزار کنیم.

اما چند سال قبل با تاکید امام جمعه و مسئولان وقت ، این اجتماع در روز یازدهم محرم با مشکلات فراوان در دامغان نیز برگزار شد و آن هم در شرایطی که شخص امام جمعه و فرماندار وقت مسئولیت برگزاری آن را بر عهده گرفت.

فراخوان انتشار تصاویر محرم در تیتریک
تیتریک : همزمان با آغاز ماه محرم ماه عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تیتریک آمادگی خود را برای انتشار تصاویر مربوط به برگزاری مراسمات این ایام در دامغان توسط شما اعلام می دارد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، همزمان با آغاز ماه محرم ماه عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تیتریک آمادگی خود را برای انتشار تصاویر مربوط به برگزاری مراسمات این ایام در دامغان توسط نگاه شما اعلام می دارد.

آدرس ایمیل برای ارسال تصاویر titreyek@chmail.ir  می باشد. لصفا نام عکاس در ایمیل قید شود تا بنام خودتان بر روی سایت قرار گیرد.

کج سلیقگی اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان + تصویر
تیتریک : کج سلیقگی و بی تدبیری اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان،در ارائه بلیط ورودی به آثار تاریخی شهرمان کاملا نمایان است.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، جای تاسف دارد که شهرستان دامغان با بیش از 7000 هزار سال قدمت تاریخی و دارای بیشترین مجموعه آثار تاریخی و گردشگری در سطح استان ، مسئولان اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان خود همچون باوری از این بیشینه تاریخی شهرستان نداشته و ندارند!

در شهر های دیگر استان و یا کشور ، با داشتن حداکثر یک یا چند اثر تاریخی با تبلیغات رسانه ای و جذب گردشگر ، آن چنان اثر تاریخی را به رخ می کشند که گویا فقط همین در جهان است و بعضا در بعضی مواقع تعجب برانگیز است.

حال مسئولان اداره میراث فرهنگی و گردشگری دامغان ، با خود زنی و بی تدبیری چه ها که نکرده اند.

دلایل رد صلاحیت نامزد جریان انحرافی + سند
تیتریک : در پی آغاز به کار شورای نگهبان درباره احراز صلاحیت نامزدهای یازدهمین دوره شورای نگهبان، دلایل عدم احراز صلاحیت نامزد جریان انحرافی به شرح زیر بررسی می گردد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک به نقل از دیده بان ، حدود یکماه به برگزاری یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری وقت باقی است و بعد از ثبت نام از تمامی اشخاص برای حضور در حماسه سیاسی ملت ایران، شورای محترم نگهبان کار رسیدگی به صلاحیت نامزدهای انتخاباتی را آغاز کرده است و تا چند روز آینده، نام اشخاصی که توسط شورای نگهبان احراز صلاحیت شده‌اند، اعلام خواهد شد.

در این بین، حضور چهره‌هایی همچون حامیان فتنه 88، ملی مذهبی‌ها، جریان اصلاحات، حامیان دولت و ... در میان ثبت نام کنندگان به چشم می‌خورد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
زنده نگه ‌داشتن یاد و خاطره شهدا به‌ویژه شهدای گرانقدر هفتم تیر ضروری است
دادستان عمومی و انقلاب دامغان با بیان ویژه برنامه های هفته قوه قضائیه در سطح شهرستان گفت زنده نگه ‌داشتن یاد و خاطره شهدا به‌ویژه شهدای گرانقدر هفتم تیر ضروری است.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ محمدتقی گلی غروب شنبه در جلسه هماهنگی گرامیداشت قوه قضائیه در دامغان به میزبانی فرمانداری این شهرستان ضمن تشریح برنامه‌های این هفته، ابراز کرد: گل‌باران و عطرافشانی مزار مطهر شهیدان، دیدار با سه خانواده معظم و گرانقدر شهدا، ایثارگران و آزادگان انقلاب اسلامی، دیدار اعضاء ستاد بزرگداشت هفته قوه قضائیه با امام‌جمعه، ثبت‌نام هماهنگ و رایگان و ارائه کد کاربری قضایی به متقاضیان حقیقی و حقوقی و حضور منسجم اعضاء ستاد با اتفاق کارکنان دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب در راهپیمایی روز جهانی قدس و نماز عبادی سیاسی جمعه، سخنرانی دادستان عمومی و انقلاب در راهپیمایی روز جهانی قدس از برنامه های آغازین این هفته خواهد بود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
گلزار شهدای شهرستان دامغان به مناسبت بزرگداشت هفته قوه قضائیه
گلباران گلزار شهدای شهرستان دامغان به مناسبت بزرگداشت هفته قوه قضائیه با حضور مسئولین شهرستان دامغان برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛

برگزاری مراسم گلباران گلزار شهدای شهرستان دامغان به مناسبت بزرگداشت هفته قوه قضائیه با حضور امام جمعه، فرماندار و فرماندهان و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در روز پنجشنبه مورخ ۱ تیر ماه 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
برنامه ریزی مراسم روز قدس شهرستان دامغان
مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس (روز جمعه) در شهر دامغان ساعت 11:30 از میدان شهدا به سمت مصلای نماز جمعه ، در شهر کلاته ساعت 11:30 از میدان امام (ره) به میدان شهدا ، در شهر دیباج ساعت 11:30 از مساجد سه محل به میدان امام (ره) و شهر امیریه ساعت ۱۳:۳۰ از مسجد جامع شهر امیریه تا گلزار شهدای گمنام برگزار خواهد شد .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛

جلسه هماهنگی روز قدس و گرامیداشت هفته قوه قضائیه به ریاست معاون سیاسی اجتماعی فرماندار و با حضوررئیس دادگستری، دادستان و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان دامغان برگزار گردید.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
به استقبال روز قدس "جشن همبستگی جهانی بر علیه استکبار"
به استقبال روز قدس "جشن همبستگی جهانی بر علیه استکبار" با شعری از همشهری دکتر موسی باقری دامغانی

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛

به استقبال روز قدس "جشن همبستگی جهانی بر علیه استکبار"

 

 شعری از همشهری فرهیخته دکتر موسی باقری دامغانی

 

روز قدس است و روز اسلام است بندگان را ز خالق اِنعام است

 

جمعه اخرین ز ماه صیامدر تمام جهان به این نام است

 

رهبر پیر مرشد ایرانگفته این نام را که پیغام است

 

یعنی ای مسلمینِ عالمِ خاک دشمن حق همیشه در دام است

 

افسران جنگ نرم هنر انقلابی خود را در فضای مجازی نشان دهند
امام جمعه دامغان با بیان اینکه بی‌حسی و بی‌تفاوتی در برخی دستگاه‌های فرهنگی مشهود است، گفت: جوانان آگاه ایرانی، افسران جنگ نرم به فرمان رهبری به میدان بیایند و هنر انقلابی خود را در فضای مجازی نشان دهند.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسینیان در خطبه‌های نماز وحدت بخش و دشمن شکن جمعه این هفته دامغان که با حضور باشکوه اقشار مختلف روزه‌داران ولایتمدار این شهرستان در مصلی امام خمینی(ره) این شهر برگزار شد، ضمن گرامیداشت لیالی قدر و سالروز شهادت حضرت امیرالمؤمنین علی(ع)، به موضوع فرمایشات حکیمانه رهبر معظم انقلاب و فراخواندن جوانان آگاه ایران اسلامی و دانشجویان مؤمن و متعهد به صحنه مقابله با نفوذ و جنگ نرم دشمن پرداخت و اظهار داشت: اجازه ندهیم عده‌ای فرمان هوشمندانه «آتش به اختیار» از سوی رهبر فرزانه انقلاب را تحریف کنند، هدف مواضع دشمن است.

آسیب های اجتماعی به زنان و دختران ناشی از نداشتن حجاب وعفاف
اغلب آسیب های اجتماعی به زنان ودختران ناشی از نداشتن حجاب وعفاف وداشتن پوشش های غیر متعارف است وزنان ما باید به این آگاهی برسند که حجاب باعث سلامت روح وروان زنان در جامعه است.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛کمیته حجاب و عفاف شهرستان به ریاست معاون سیاسی اجتماعی فرماندار در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید .

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات اعضا وتسلیت بمناسبت شهادت شهدای تروریستی 17 خرداد وبا اشاره به موضوع جلسه گفت: حجاب وعفاف دو ارزش درجامعه بشری ودر کشور ما است که باید نگاه ویژه ای نسبت به آن داشته باشیم. وی درادامه با عنایت به اهمیت حجاب برای زنان گفت: اغلب آسیب ها به زنان ودختران ناشی از نداشتن حجاب وعفاف وداشتن پوشش های غیر متعارف است وزنان ما باید به این آگاهی برسند که حجاب باعث سلامت روح وروان زنان در جامعه است.

گفتگو با ابوالفضل حسن بیکی نماینده مردم شریف دامغان در خصوص حوادث منطقه
ابوالفضل حسن بیکی : حضور قطر در جبهه مقاومت مزایای فراوانی را برای آنها به همراه دارد .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛⭕️به نظر شما تعامل مدنظر عربستان با قطر، همان تعاملی است که آن‌ها با بحرین دارند؟

بله؛ در شرایطی که عربستانی‌ها امروز دیگر ترکیه را در کنار خود نمی‌بینند و متوجه شده اند که عمده افعال ترکیه در راستای اهداف جبهه مقاومت تغییر کرده است، قصد دارند همانگونه که قیمومیت بحرین را به دست گرفته اند، قیمومیت قطر را هم از آن خود کنند؛ وگرنه حمایت قطر از گروههایی مثل اخوان المسلمین و حماس، اتفاق تازه‌ای نبوده که به یکباره عربستانی‌ها نسبت به آن برآشفته شوند؛ قطری‌ها هیچگاه کمک هایشان به این دو گروه را پنهان نکرده اند؛ آن‌ها در جنگهای ۲۲و ۸روزه، تمام تلاش خود را کردند تا به حماس کمک کنند.

اجرای طرح بوستان سلامت در پارک های دانشجو و پارک معلم
مدیر فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه دامغان از اجرای طرح بوستان سلامت در پارک های دانشجو و پارک معلم به همت حوزه مقاومت بسیج الهادی (ع) و حوزه مقاومت بسیج المهدی (عج) خبر داد.

آگهی تائید صحت برگزاری انتخابات شهر امیریه
انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر امیریه به تائید نهائی هیات نظارت رسید .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛

آگهی تائید صحت برگزاری انتخابات شهر امیریه

انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر امیریه به تائید نهائی هیات نظارت رسید . 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
انس با قرآن کریم در ماه مبارک رمضان
مشکلات اصلی خانواده‌های امروزی از فاصله با قرآن کریم ، اهل بیت (ع) ، احادیث و روایات امامان معصوم (ع) ناشی می شود .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان با بیان اینکه فاصله با قرآن کریم از مشکلات اصلی خانواده‌هاست، گفت: ماه رمضان فرصت مناسبی برای انس با قرآن کریم است که باید از این فرصت استفاده کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی میرکو در مورد سبک زندگی قرآنی اظهار کرد: سبک زندگی قرآنی شاخه‌های مختلفی مانند خانواده، کسب و کار و سایر موارد دارد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
امام خمینی (ره) ابر مرد تاریخ ایران و جهان
امام راحل ره دارای دو سیره مهم نظری و عملی بودند که مسیر احیاء دین یکی از اهداف و برنامه های سیره عملی ایشان محسوب می شود .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ امام جمعه دامغان در خصوص شخصیت و خصوصیات امام راحل ره بیان داشت :  ایشان دارای دو سیره مهم نظری و عملی بودمد که مسیر احیاء دین یکی از اهداف و برنامه های سیره عملی ایشان به حساب می آید.

حجت الاسلام سید محمد حسینیان با اشاره فضایل و سجایای اخلاقی، عرفانی و دینی آن حضرت، اظهار نمود : امام خمینی (ره) با قیام خود طاغوت را به زباله دان تاریخ انداخت و حکومت اسلامی را تشکیل و غارتگران را از کشور بیرون و خدمات خوب و به یاد ماندنی را به مردم به ویژه اقشار محروم جامعه ارائه کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
موفقیت تیم دانشجویی گروه هنر دانشگاه بریستول در شهر بارنت انگلیس در مسابقات هنری با مبنای علمی
در رقابتی ین تمامی گروههای هنری که سبک Barbery Shop را دنبال می‌کنند دانشگاه بریستول با گروه دکتر امیر کامیار باقری "دانشجوی ترم اخر هوا و فضا" و دوستان ایشان مقام اول را کسب نمودند.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ در یک رقابت فشرده و تنگاتنگ در بین تمامی گروههای هنری که سبکBarbery Shop را دنبال می‌کنند دانشگاه بریستول با گروه دکتر امیر کامیار باقری "دانشجوی ترم اخر هوا و فضا" و دوستان ایشان مقام اول را کسب نمودند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تسهیلات ۲ میلیون تومانی خبر خوشی برای بازنشستگان
ثبت ‌نام وام ضروری دو میلیون تومانی به بازنشستگان، مستمری و مقرری بگیران سازمان تامین اجتماعی کشوریدر بانک رفاه آغاز شد .

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تشدید تحریم‌های ایران
وزير خزانه‌داري آمريكا : ما از هر ابزاري كه در توانمان است براي افزايش تحريم هاي ايران، سوريه و كره شمالي استفاده خواهيم كرد.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛وزیر خزانه داری آمریکا  به قانونگذاران گفت: وزارت خزانه‌داری آمریکا برای افزایش فشار ضد ایران ، سوریه و کره شمالی از حربه افزایش تحریم‌ها استفاده خواهد کرد و از مجوزهایی که شرکت‌های بوئینگ و ایرباس برای فروش هواپیما به ایران نیاز دارد عقب‌نشینی می‌کند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دهمین جشنواره گل غلتان شهر امیریه دامغان مصادف با نیمه شعبان 21 و 22 اردیبهشت ماه 1396
برنامه های جانبی جشنواره گل غلتان شهر امیریه ؛ مراسم گل چینان ، روایی خوانی ، پر پر کردن گل های محمدی ، گل غلتان نمادین نوزاد ، گلباران مزار شهدا و بازگشائی غرفه های صنایع دستی و ... می باشد.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دامغان درباره جشنواره گل غلتان شهر امیریه گفت : آیین گل غلتان ویژه  نوزادانی که اولین بهار زندگی را می گذرانند  و توسط بزرگان فامیل اجرا می شود. اگر تولد نوزاد با فصل بهار و زمان رویش گل های محمدی مصادف شود، چند نفر از زنان فامیل برای چیدن گل، اول صبح به باغ و مزارع رفته و با ذکر صلوات و خواندن ابیاتی چون:

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
افتتاح ۴۰۸ پروژه عمرانی در دامغان با ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار
استاندار سمنان : با همراهی و همدلی مسئولین دامغان بودجه شهرداری این شهرستان در سال جاری نسبت به سه سال قبل ارتقا پیدا کرد و این روند کمک فراوان به رشد و توسعه شهری خواهد کرد .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛استاندار سمنان گفت: ۴۰۸ پروژه عمرانی و خدماتی در دامغان با ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار افتتاح شده است. محمد رضا خباز روز شنبه در مراسم افتتاح نخستین پارک بانوان استاندارد استان در شهرستان دامغان گفت : ایجاد این پارک به این سبک و اندازه بی نظیر است و نمونه آن در سطح استان سمنان وجود ندارد که باید از زحمات بی دریغ شهردار و پرسنل سخت‌کوش و تلاشگر این مجموعه تقدیر و تشکر کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ویژه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا
مقام عالی دولت در شهرستان: صیانت از آراء مردم و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص برگزاری یک انتخابات باشکوه از اهداف شاخص ستاد انتخابات شهرستان است.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ فرماندار شهرستان دامغان انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا را از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار دانست و تاکید کرد: صیانت از آراء مردم و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص برگزاری یک انتخابات باشکوه از اهداف شاخص ستاد انتخابات شهرستان است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دستگاه اخذ رای الکترونیکی در انتخابات
با این دستگاه اخذ رای الکترونیکی حداکثر یک ساعت پس از پایان رای گیری می توان نتایج هر شعبه را به ستاد انتخابات وزارت کشور اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛انتخابات الکترونیکی اولین بار در سال ۱۳۹۰ در انتخابات مجلس در ۱۴ حوزه انتخاباتی با موفقیت تجربه شد که مورد تایید شورای نگهبان نیز به عنوان ناظر قرار گرفت و دستگاه های اخذ رای الکترونیکی با کیفیت بهتری ساخته شده است و در نمایشگاه الکامپ امسال نیز رونمایی شد تا مردم با نحوه کار آن آشنا شوند.

نمایندگان مجلس نیز به عنوان ناظران انتخابات مایل هستند از این تجهیزات در انتخابات شهر و روستا بخصوص در شهرهای بزرگ استفاده شود که در شمارش آرا بتواند کمک کند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
فقر زدایی ، ایجاد مسکن و اشتغال در جامعه اولویت مطالبات مردم از کاندیداهای ریاست جمهوری
رییس جمهوری برگزینیم که در عمل حامی ارزش های دینی و اسلام باشد
همه باید مراقب باشیم به چه کسی رأی می‌دهیم، نامزدی که حریم اسلام را در تبلیغات رعایت نکند چگونه می‌تواند به عنوان رییس جمهور در عمل حامی ارزش های دینی باشد.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛حجت الاسلام سید محمد حسینیان در خطبه های نماز جمعه دامغان بیان کرد: امروز این افراد باید در کنار رعایت اخلاق انتخاباتی به مسائلی که دغدغه مردم محسوب می شوند مانند جوانان، مسکن، اشتغال و ... پرداخته و از برنامه هایشان با مردم سخن بگویند.

امام جمعه دامغان افزود: امروز جوانان و مسائل آنها مانند اشتغال، فقر، معضلات اجتماعی، بیکاری و ... یکی از ضرورت های جامعه است که باید مدنظر نامزدهای انتخاباتی قرار گیرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
آزمونی سترگ در پیش است ؛ حق طلبان، هوشیار باشید!
تشنگان عدالت را آزمونی سترگ در پیش است تا غرب زدگان، پارسایان ولی شناس را هدف تیرهای مسموم تهمت قرار ندهند و یاران مخلص ولایت را از صحنه حق طلبی خارج نکنند.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ یکی از مسائلی که رسانه های جناحی با هدف انحراف افکار عمومی از مقوله حقوق های نجومی و اختلاس های کلان به آن پرداخته اند و بدین علت در تخریب شخصیت برخی از علمای عالیقدر بلاد، با یکدیگر رقابت می کنند، همین موضوع برپایی کنسرت های موسیقی است.
حقیقت آنکه اگر به دو دهه قبل بر می گشتیم و به فردی از آن زمان می گفتیم: بعدها روزی می شود که یک مجتهد برجسته کشور - ساکن مشهد مقدس - و نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی، آماج حملات رسانه های داخلی و خارجی قرار می گیرد که چرا حکم شرع را بیان می کنی و بنابر وظیفه امر به معروف و نهی از منکر، بر سر معتقدات خویش ایستادگی می نمایی!...

دامنکوهنرم افزار اندروید پایگاه خبری تحلیلی تیتریک دامغان

همزمانی محتوا
چند رسانه ای
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تبدیل Word به PDF

نرم افزاري براي تبديل word به pdf

13.9 مگابایت
freeprimopdf32setup.zip
فشرده ساز

WinRAR Version 3.90

1.27 مگا بايت
wrar390.rar
مرور گر فایرفاکس

مرورگر فايرفكس نسخه 3.6.13

8.18 مگا بايت
firefox_setup_3.6.13.rar
مرور گر فایرفاکس Mozilla Firefox
9.31 مگابایت
mozilla_firefox_4.0_beta_4_2.exe
پخش كننده صوت و تصوير

kmPlayer برنامه اي است كه تقريبا همه ي فرمت هاي صوت و تصوير را پشتيباني مي كند.

14.4 مگا بايت
kmp.rar

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط ایران سبز

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت