چهارشنبه, 3 خرداد 1396 - الأربعاء 28 شعبان 1438 - Wednesday 24th May 2017

تحلیل هفته

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نتایج پایانی شمارش آرای مجلس دهم شورای اسلامی دامغان
تیتریک: نتیجه نهایی شمارش آرای مردم شهرستان دامغان اعلام و ابوالفضل حسن بیکی به عنوان نفر اول اعلام شد.

به گزارش تیتریک: فرمانداری شهرستان دامغان طی بیانیه ای آمار نهایی دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان دامغان را اعلام و ابوالفضل حسن بیکی را به عنوان نماینده مردم دامغان در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی معرفی نمود.

طی انتخابات برگزار شده در 7 اسفندماه سال 94 در حوزه انتخابیه شهرستان دامغان تعداد آرای ماخوذه 52042 رای اعلام شد که طی آن اسامی و تعداد رای نامزدها اعلام شد:

نفر اول- ابوالفضل حسن بیکی فرزند باقر             دارای 17244 رای

نفر دوم-  عبدالرحمن رستمیان فرزند کرم            دارای 8479 رای

نفرسوم-حسن ملک محمدی فرزند موسی        دارای 8264 رای

نظر رییس دفتر حسن روحانی درباره «مرگ بر آ‌مریکا»
نهاوندیان در گفت‌وگو با یک نشریه آمریکایی، گفت: شعار مرگ بر آمریکا نمادی از مخالفت مردم ایران با سیاست‌های مداخله جویانه در کشور است.

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری تیتر یک دامغان به نقل از جام نیوز : نشریه نیویورکر در گزارشی به بررسی سر دادن شعار مرگ بر آمریکا در ایران در آخرین هفته‌های مذاکرات هسته‌ای میان ایران و گروه 1+5 و دلیل ادامه آن در طول بیش از سه دهه گذشته پرداخت و در این راستا با برخی مقامات و کارشناسان ایرانی گفت‌وگوهایی را انجام داده است.

خبری در راه است ... + عکس
تیتریک : همه مشغول کارنند ... جهاد گونه... بی ادعا .... وقتی می پرسی چه خبر است ؟ می گویند : خبری در راه است.... 23 تا 30 بهمن ماه ،اجلاسیه شهدای دامغان است .

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، زمان در استقبال از مرکب بهار شهدا در چله زمستان به میزبانی گل های بهشتی رفته و آسمان دیار دامغانیان آغوش خویش را برای کبوتران شهادت گشوده است .

ذهن شهر پر شده از لاله زارها و هوا هوای مسیحا نفسی است  که غبار تن را از چهره می شوید و روح انسان را با تصاویر فرشتگان زمینی جلا می دهد.

دل های مشتاق این روزها لحظه شماری می کنند تا یک بار دیگر نوای بهر فتح کربلا با کاروان دامغان شنیده شود  تا زمین و زمان مست شوند از ترم عاشقانه یارانی که جانشان به خال لب امام عشق گره خورده بود.

یادداشت / مغازه سازی و مغازه بازی ، بلای اقتصاد دامغان
تیتریک : دامغان شهر گرانی است که در قیاس با شهرهای همجوار می توان متوجه آن شد و این گرانی موجب آزار همشهریان است .

اختصاصی / 9 دی دفاع از رهبری ، نظام و اهداف انقلاب و حضرت امام (ره) بود
تیتریک : نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی : خروج مردم در 9 دی دفاع از رهبری ، نظام و اهداف انقلاب و حضرت امام (ره) بود که پیامش رو داد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، دکتر عبدالرحمان رستمیان نماینده مردم شریف دامغان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار تیتریک گفت : بعضی وقت ها شرایطی در کشور پیش می آید که دشمنان سواستفاده می کنند.در ایامی اتفاقاتی افتاد که مردم از آنها ناراحت بودند. یکی اهانت به نظام و رهبری که خط قرمز مردم است و رهبری ستون نظام که باعث ناراحتی و آزرده خاطری مردم شد و دیگری بهترین شرایط برای ورود دشمنان و منافقان به کشور بود.شعار های خاصی داده شد که باعث تحریک دیگر کشورها شد و این خواسته خود دشمنان نظام بود لذا خروج مردم در 9 دی دفاع از رهبری ، نظام و اهداف انقلاب و حضرت امام (ره) بود که پیامش رو داد.

حضور دکتر رستمیان در پایگاه خبری تحلیلی تیتریک + تصاویر
تیتریک : دکتر رستمیان نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی از پایگاه خبری تحلیلی تیتریک بازدید کرد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، دکتر رستمیان نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی باتفاق هیئت همراه ظهر چهارشنبه از دفتر پایگاه خبری تحلیلی تیتریک بازدید کرد.

وی از سرعت، دقت و امانت‌داری در انتشار اخبار به عنوان اصل مهم در رسانه‌ها یاد کرد و افزود: خبرگزاری تیتریک در استان سمنان بویژه شهرستان دامغان از این ویژگی‌ها برخوردار است و یکی از خبرگزاری‌ های موفق و مطرح به شمار می‌رود.

یادداشت / چرا نمی توانیم یک اجتماع پرشور و هماهنگ برگزار کنیم ؟
تیتریک : روز اربعین فرارسید واین اجتماع با هماهنگی های زیادی به صورت با شکوه برگزار شد. البته نوک پیکان انتقادات به سمت بعضی از هیئت ها بود که خود را تافته ی جدا بافته ی این اجتماع می دانست.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، بی شک هدف همه در روز عاشورا ، روز یازدهم محرم و اربعین عزاداری در رثای سیدالشهدا(ع) و یارانش است و همه هم در تلاش هستند تا بهترین نوع عزاداری را برگزار کنند.

چند سالی است با پخش زنده اجتماع عزادارن سایر شهرها مخصوصا زنجان ، تبریز ، یزد و ... همواره در حسرت بودیم که چرا در دامغان که شور حسینی آن زبان زد است نمی توان چنین تجمعی برگزار کنیم.

اما چند سال قبل با تاکید امام جمعه و مسئولان وقت ، این اجتماع در روز یازدهم محرم با مشکلات فراوان در دامغان نیز برگزار شد و آن هم در شرایطی که شخص امام جمعه و فرماندار وقت مسئولیت برگزاری آن را بر عهده گرفت.

فراخوان انتشار تصاویر محرم در تیتریک
تیتریک : همزمان با آغاز ماه محرم ماه عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تیتریک آمادگی خود را برای انتشار تصاویر مربوط به برگزاری مراسمات این ایام در دامغان توسط شما اعلام می دارد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، همزمان با آغاز ماه محرم ماه عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تیتریک آمادگی خود را برای انتشار تصاویر مربوط به برگزاری مراسمات این ایام در دامغان توسط نگاه شما اعلام می دارد.

آدرس ایمیل برای ارسال تصاویر titreyek@chmail.ir  می باشد. لصفا نام عکاس در ایمیل قید شود تا بنام خودتان بر روی سایت قرار گیرد.

کج سلیقگی اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان + تصویر
تیتریک : کج سلیقگی و بی تدبیری اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان،در ارائه بلیط ورودی به آثار تاریخی شهرمان کاملا نمایان است.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، جای تاسف دارد که شهرستان دامغان با بیش از 7000 هزار سال قدمت تاریخی و دارای بیشترین مجموعه آثار تاریخی و گردشگری در سطح استان ، مسئولان اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان خود همچون باوری از این بیشینه تاریخی شهرستان نداشته و ندارند!

در شهر های دیگر استان و یا کشور ، با داشتن حداکثر یک یا چند اثر تاریخی با تبلیغات رسانه ای و جذب گردشگر ، آن چنان اثر تاریخی را به رخ می کشند که گویا فقط همین در جهان است و بعضا در بعضی مواقع تعجب برانگیز است.

حال مسئولان اداره میراث فرهنگی و گردشگری دامغان ، با خود زنی و بی تدبیری چه ها که نکرده اند.

دلایل رد صلاحیت نامزد جریان انحرافی + سند
تیتریک : در پی آغاز به کار شورای نگهبان درباره احراز صلاحیت نامزدهای یازدهمین دوره شورای نگهبان، دلایل عدم احراز صلاحیت نامزد جریان انحرافی به شرح زیر بررسی می گردد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک به نقل از دیده بان ، حدود یکماه به برگزاری یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری وقت باقی است و بعد از ثبت نام از تمامی اشخاص برای حضور در حماسه سیاسی ملت ایران، شورای محترم نگهبان کار رسیدگی به صلاحیت نامزدهای انتخاباتی را آغاز کرده است و تا چند روز آینده، نام اشخاصی که توسط شورای نگهبان احراز صلاحیت شده‌اند، اعلام خواهد شد.

در این بین، حضور چهره‌هایی همچون حامیان فتنه 88، ملی مذهبی‌ها، جریان اصلاحات، حامیان دولت و ... در میان ثبت نام کنندگان به چشم می‌خورد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دهمین جشنواره گل غلتان شهر امیریه دامغان مصادف با نیمه شعبان 21 و 22 اردیبهشت ماه 1396
برنامه های جانبی جشنواره گل غلتان شهر امیریه ؛ مراسم گل چینان ، روایی خوانی ، پر پر کردن گل های محمدی ، گل غلتان نمادین نوزاد ، گلباران مزار شهدا و بازگشائی غرفه های صنایع دستی و ... می باشد.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دامغان درباره جشنواره گل غلتان شهر امیریه گفت : آیین گل غلتان ویژه  نوزادانی که اولین بهار زندگی را می گذرانند  و توسط بزرگان فامیل اجرا می شود. اگر تولد نوزاد با فصل بهار و زمان رویش گل های محمدی مصادف شود، چند نفر از زنان فامیل برای چیدن گل، اول صبح به باغ و مزارع رفته و با ذکر صلوات و خواندن ابیاتی چون:

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
افتتاح ۴۰۸ پروژه عمرانی در دامغان با ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار
استاندار سمنان : با همراهی و همدلی مسئولین دامغان بودجه شهرداری این شهرستان در سال جاری نسبت به سه سال قبل ارتقا پیدا کرد و این روند کمک فراوان به رشد و توسعه شهری خواهد کرد .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛استاندار سمنان گفت: ۴۰۸ پروژه عمرانی و خدماتی در دامغان با ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار افتتاح شده است. محمد رضا خباز روز شنبه در مراسم افتتاح نخستین پارک بانوان استاندارد استان در شهرستان دامغان گفت : ایجاد این پارک به این سبک و اندازه بی نظیر است و نمونه آن در سطح استان سمنان وجود ندارد که باید از زحمات بی دریغ شهردار و پرسنل سخت‌کوش و تلاشگر این مجموعه تقدیر و تشکر کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ویژه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا
مقام عالی دولت در شهرستان: صیانت از آراء مردم و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص برگزاری یک انتخابات باشکوه از اهداف شاخص ستاد انتخابات شهرستان است.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ فرماندار شهرستان دامغان انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا را از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار دانست و تاکید کرد: صیانت از آراء مردم و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص برگزاری یک انتخابات باشکوه از اهداف شاخص ستاد انتخابات شهرستان است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دستگاه اخذ رای الکترونیکی در انتخابات
با این دستگاه اخذ رای الکترونیکی حداکثر یک ساعت پس از پایان رای گیری می توان نتایج هر شعبه را به ستاد انتخابات وزارت کشور اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛انتخابات الکترونیکی اولین بار در سال ۱۳۹۰ در انتخابات مجلس در ۱۴ حوزه انتخاباتی با موفقیت تجربه شد که مورد تایید شورای نگهبان نیز به عنوان ناظر قرار گرفت و دستگاه های اخذ رای الکترونیکی با کیفیت بهتری ساخته شده است و در نمایشگاه الکامپ امسال نیز رونمایی شد تا مردم با نحوه کار آن آشنا شوند.

نمایندگان مجلس نیز به عنوان ناظران انتخابات مایل هستند از این تجهیزات در انتخابات شهر و روستا بخصوص در شهرهای بزرگ استفاده شود که در شمارش آرا بتواند کمک کند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
فقر زدایی ، ایجاد مسکن و اشتغال در جامعه اولویت مطالبات مردم از کاندیداهای ریاست جمهوری
رییس جمهوری برگزینیم که در عمل حامی ارزش های دینی و اسلام باشد
همه باید مراقب باشیم به چه کسی رأی می‌دهیم، نامزدی که حریم اسلام را در تبلیغات رعایت نکند چگونه می‌تواند به عنوان رییس جمهور در عمل حامی ارزش های دینی باشد.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛حجت الاسلام سید محمد حسینیان در خطبه های نماز جمعه دامغان بیان کرد: امروز این افراد باید در کنار رعایت اخلاق انتخاباتی به مسائلی که دغدغه مردم محسوب می شوند مانند جوانان، مسکن، اشتغال و ... پرداخته و از برنامه هایشان با مردم سخن بگویند.

امام جمعه دامغان افزود: امروز جوانان و مسائل آنها مانند اشتغال، فقر، معضلات اجتماعی، بیکاری و ... یکی از ضرورت های جامعه است که باید مدنظر نامزدهای انتخاباتی قرار گیرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
آزمونی سترگ در پیش است ؛ حق طلبان، هوشیار باشید!
تشنگان عدالت را آزمونی سترگ در پیش است تا غرب زدگان، پارسایان ولی شناس را هدف تیرهای مسموم تهمت قرار ندهند و یاران مخلص ولایت را از صحنه حق طلبی خارج نکنند.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ یکی از مسائلی که رسانه های جناحی با هدف انحراف افکار عمومی از مقوله حقوق های نجومی و اختلاس های کلان به آن پرداخته اند و بدین علت در تخریب شخصیت برخی از علمای عالیقدر بلاد، با یکدیگر رقابت می کنند، همین موضوع برپایی کنسرت های موسیقی است.
حقیقت آنکه اگر به دو دهه قبل بر می گشتیم و به فردی از آن زمان می گفتیم: بعدها روزی می شود که یک مجتهد برجسته کشور - ساکن مشهد مقدس - و نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی، آماج حملات رسانه های داخلی و خارجی قرار می گیرد که چرا حکم شرع را بیان می کنی و بنابر وظیفه امر به معروف و نهی از منکر، بر سر معتقدات خویش ایستادگی می نمایی!...

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
بانکداری اسلامی و بدون ربا ، شاه کلید اقتصاد ایران
نظام مالی و پولی ایران گره کوراقتصاد است که بانکداری اسلامی و بدون ربا تنها شاه کلید این گره کور می باشد.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ بانکداری اسلامی به دغدغه یکی از کشورهای غرب در مورد رواج گسترده بانکداری ربوی بر می گردد که در نتیجه آن شهید محمدباقر صدر در این باره تحقیقات جامعی بعمل آورد.

علت طرح موضوع هم این بود که مسلمانان استقبال چندانی از تودیع پول در بانکداری ربوی نداشتند و سرمایه های خود را به طور معمول در این بانک ها سپرده گذاری نمی کردند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تاملی بر یک واقعه تاریخی ، ما و ژاپن
مردم ژاپن در 1961 سه برابر شهروندان آمریکا پس انداز میکردند و با کاهش هزینه های غیر ضرور یا کمتر ضروری ، با پس اندازشان اقدام به سرمایه گذاری در شرکت های ژاپنی یا شکوفا سازی فرصت های اقتصادی در منطقه زندگی خود میکردند که این نشان از بلند نظری و تعهد ملی مردم می باشد .

 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دامغان در اهدای خون مستمر رتبه 1 کشور را داراست
رئیس سازمان انتقال خون دامغان گفت: در سال ۹۴تعداد ۸هزار و ۲۹۴نفر به سازمان انتقال خون دامغان مراجعه کرده اند.

به گزارش خبرنگار تیتریک: دکتر صدیقه مسعودیان رئیس سازمان انتقال خون دامغان در آستانه هفته انتقال خون گفت: از ۹مرداد ماه تا ۱۵مرداد ماه هفته انتقال خون می باشد که امسال در چهل و سومینسال تاسیس این سازمان می باشیم.

مسعودیان عنوان کرد: شهرستان دامغان در اهدای خون مستمر از سال ۸۹تا کنون، شش سال متوالی رتبه اول کشور را دارا می باشد.

وی افزود:  در سال ۹۴تعداد ۸هزار و ۲۹۴نفر به سازمان انتقال خون مراجعه کرده اند که از این تعداد از ۷هزار و ۱۸۴نفر خونگیری انجام شده است.

کودتا در نزدیکی مرزهای ایران همه را غافلگیر کرد/ مغز متفکر کودتا دستگیر شد
کودتای ناگهانی در نیمه‌های شب در ترکیه همه را غافلگیر کرد. کودتاچیان، بخشی از ارتش ترکیه بوده‌اند. نزاع میان هواداران اردوغان و کودتاچیان همچنان ادامه دارد. سیاستمداران جهان این کودتا را محکوم کرده‌اند.

به گزارش تیتریک به نقل از جام:کودتای بخشی از ارتش ترکیه علیه دولت رجب طیب اردوغان اوضاع این کشور را بحرانی کرده است. کودتاگران از لحظات ابتدایی بامداد امروز با حمله به مراکز استراتژیک و در دست گرفتن شبکه‌های ملی و بین المللی اعلام پیروزی کردند اما درگیری‌ها همچنان ادامه دارد.

 

آخرین خبرها و تحلیل‌ها از کودتای نظامی در ترکیه را بررسی می‌نماییم:

 

این خبر تکمیل می‌شود...

 

جدیدترین خبرها:

 

مبلغ فطریه ۹۵ چقدر است؟
زکات فطره امسال بر مبنای قوت غالب 3 کیلو گندم به مبلغ 6000 تومان و بر اساس قوت غالب برنج حداقل 15 هزار تومان اعلام کردند

به گزارش تیتریک به نقل از دانا:به نقل از باشگاه خبرنگاران، زکات فطره یا فطریه معادل با سه کیلوگرم قوت غالب مورد استفاده مسلمانان است که به طور معمول بر اساس مبلغ برنج یا گندم محاسبه می‌شود.

طلا بخریم؟
روز گذشته سکه تمام 30 هزار تومان گران شد. این افزایش آنقدر وسوسه کننده است که شما را هم به فکر خرید طلا بیندازد.

به گزارش تیتریک:روز گذشته سکه تمام 30 هزار تومان گران شد. این افزایش آنقدر وسوسه کننده است که شما را هم به فکر خرید طلا بیندازد. به خصوص اگر شنیده باشید که برخی از ادامه افزایش قیمت طلا تا پایان سال خبر می دهند اما قبل از این که بخواهید دست به کار شوید، بد نیست که با علل افزایش قیمت طلا آشنا شوید و روند آینده بازار را از زبان کارشناسان بخوانید.

 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پیش بینی حذف کارت سوخت و بنزین دو نرخی در اصلاحیه بودجه ۹۵
وزیر نفت با اشاره به پیش بینی حذف مصوبه مهم بنزینی مجلس نهم در اصلاحیه لایحه بودجه سال ۹۵ ( بنزین دو نرخی)گفت: کارت سوخت تاثیری بر مدیریت مصرف بنزین ندارد و عرضه تک نرخی بنزین ادامه می یابد.

به گزارش تیتریک به نقل مهر، بیژن زنگنه وزیر نفت با تایید رسمی گزارش چند روز قبل خبرگزاری مهر مبنی بر ارائه لایحه ابطال مصوبه عرضه دو نرخی بنزین مجلس نهم از سوی دولت به مجلس دهم، گفت: ادامه عرضه کارتی بنزین تاثیری بر مدیریت مصرف این فرآورده نفتی ندارد.

این عضو کابینه دولت تدبیر و امید با اعلام اینکه لایحه حذف این مصوبه بنزینی مجلس نهم در زمان اصلاح بودجه سال ۹۵ رسما از سوی دولت به مجلس ارائه می شود، در خصوص مزیت جمع آوری اطلاعات از طریق عرضه کارتی بنزین، تصریح کرد: برخی می گویند از این کارت سوخت برای دریافت اطلاعات استفاده کنیم اما عملا در طول چند سال گذشته از هیچ یک از این اطلاعات داده ای استفاده نشده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ایران از نظر فساد اقتصادی در رتبه 131 قرار دارد
فقر و عدم تأمین مالی زندگی افراد یکی از زمینه‌های بروز فساد است. لذا هر آنچه موجب افزایش درآمد ملی سرانه، تقویت رشد و خصوصاً بهبود دریافتی کارکنان دولت گردد مانعی برای پیدایش فساد خواهد بود. برخی مطالعات نشان می‌دهد که حقوق پایین، مستخدمین دولتی را وادار به تکمیل کردن درآمدشان از طرق نامشروع می‌کند.

به گزارش تیتریک به نقل از دانا:15 سال از پیام 8 ماده‌ای رهبر معظم انقلاب به سران قوا در خصوص مبارزه همه جانبه و سازمان یافته با مفاسد مالی و اقتصادی می‌گذرد. از همین رو علاوه بر تشریح جایگاه ایران از نقطه نظر شاخص فساد در جهان، پرداختن به دلایل بروز فساد در کشور و دستگاه‌های اداری و همچنین راه‌های برون رفت از این منجلاب امری ضروری تلقی می‌شود.

اهمیت فساد

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
چند پیشنهاد برای سهولت روزه گرفتن
یکی، دو ساعت که بگذرد و معده خالی بماند، بوی هر غذایی، حتی غذاهایی که در حالت عادی میل به خوردن‌شان نداریم، برای‌مان لذت‌بخش می‌شود.

پاسداران،عمار و ابوذرهای روزگار هستند+تصاویر
فرمانده و معاونین سپاه دامغان پیش از ظهر امروز با امام جمعه این شهر دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان: در آغازین روز از هفته عقیدتی سیاسی در سپاه پاسداران، فرمانده سپاه ناحیه دامغان و تعدادی از پاسداران پیش از ظهر امروز با امام جمعه این شهر دیدار کردند.

سرهنگ خوشقدم فرمانده سپاه ناحیه دامغان افزود: بصیرت دهی از لحاظ اعتقادی و سیاسی توسط حوزه نمایندگی در بین پاسداران تقویت شده است .

خوشقدم عنوان کرد: در صورتی که نیروهای پاسدار از ایمان و خلوص بالایی برخوردار باشند به تبع آن نیروهای وظیفه و بسیجیان نیز آن را الگوی خود قرار می دهند .

 

 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
انتظارات مردم دامغان از سفر هیئت دولت به استان
آب شرب ،کشاورزی،کریدور شمال به جنوب ، میراث فرهنگی ،کمبود امکانات رفاهی و بیکاری و تعطیلی کارخانجات مهم ترین مطالبات مردم دامغان است.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان : سفر رئیس جمهور به استان سمنان و حضور وزرای هیئت دولت در شهرستان ها و شهرهای استان باعث شد تا مردم خواسته های خود را مطرح کنند تا از برکات این سفر بتوانند بهره ای ببرند.

به این منظور در جمع مردم شهرستان دامغان رفتیم تا از خواسته های آنان باخبر شویم.

مشکل آب شرب و کشاورزی :

یکی از مشکلات اصلی که در اکثر گپ و گفت ها می شنیدیم مشکل آب شرب و کمبود آب برای کشاورزان بود.

امضای 2 هزار و 700 میلیارد تومان تفاهم نامه با بخش خصوصی در استان سمنان
استاندار سمنان : برای اولین بار در کشور تراز اقتصاد مثبت اعلام شده است و میزان صادرات سال گذشته نسبت به واردات با رشد 1 میلیارد دلاری روبرو بوده است.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان : محمدرضا خباز استاندار استان سمنان در حاشیه گردهمایی ائمه جمعه استان در دامغان به خبرنگار ما گفت : اقتصاد مقاومتی دستور رهبری انقلاب است که انشالله مسئولین به شعار بسنده نکرده و در عمل نشان دهند.

خباز گفتمان قالب امروز را اقتصاد مقاومتی عنوان کرده و افزود : امروز بر سر مسئله اقتصاد مقاومتی همه ی سیاستمداران ، اندیشمندان و مردم اولویت اول را این امر می دانند که این بزرگترین فرصت بوده و باید با بسیج همگانی این شعار را عملی کرد.

محمدرضا خباز تصریح کرد: چندسالی است که رهبر معظم انقلاب در خصوص درآمد های تک محصولی نفتی هشدار داده اند که امسال باید عملی شده و کشور از تکیه بر نفت خارج شود تا در فراز و فرودها دچار تزلزل نگردد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
برای تحقق اقتصاد مقاومتی از واردات غیرضروری باید پرهیز شود
نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: حل مشکلات کشور فقط راهکار اقتصادی و مقاومتی دارد.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان: آیت الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان سمنان ظهر امروز در خلال برگزاری گردهمایی ائمه جمعه استان گفت: اقتصاد دارای دو رکن تولید و مصرف است که اگر تولید به درستی انجام گیرد و مصرف بهینه باشد شاهد اقتصاد مقاومتی خواهیم بود.

شاهچراغی با بیان اینکه حل مشکلات کشور فقط راهکار اقتصادی و مقاومتی دارد افزود: اگر اقتصاد درست شود همه ی مولفه های مهم کشور اعم از فرهنگ، سیاست، اشتغال و ... نیز حل خواهد شد.

وی با بیان این نکته که باید از واردات غیرضروری پرهیز کرد، گفت: اگر از واردات غیرضروری در کشور پرهیز شود و با قاچاق کالا همانند مواد مخدر برخورد شوددر این امر بسیار جلو خواهیم بود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
توزیع 1000 بسته فرهنگی در مسیرهای منتهی به فضاهای تفریحی در دامغان
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دامغان گفت: تعداد 200 همیار طبیعت آموزش های لازم را در خصوص روز 13 فروردین به کار گرفتند.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان: احمدعلی بهاور رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دامغان در گفتگو با خبرنگار تیتریک،گفت: از همه مردم و مسئولین شهرستان دامغان به سبب فعالیت و همکاری با این حوزه در روز درختکاری گذشته کمال تشکر را داریم .

بهاور به روز طبیعت اشاره کرد و گفت: 13 فروردین ، روز ملی طبیعت است که همه ی خانواده ها به صورت گروهی به دامن طبیعت می روند و به نوعی سیزده خود را در می کنند.

وی همچنین تصریح کرد: سیزده بدر ، جشن واقعی بهار است. طراوت و سرسبزی به طبیعت بازگشته و طبیعت نیز مردم را به سوی خود می‌خواند.

دامنکوهنرم افزار اندروید پایگاه خبری تحلیلی تیتریک دامغان

همزمانی محتوا
چند رسانه ای
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تبدیل Word به PDF

نرم افزاري براي تبديل word به pdf

13.9 مگابایت
freeprimopdf32setup.zip
فشرده ساز

WinRAR Version 3.90

1.27 مگا بايت
wrar390.rar
مرور گر فایرفاکس

مرورگر فايرفكس نسخه 3.6.13

8.18 مگا بايت
firefox_setup_3.6.13.rar
مرور گر فایرفاکس Mozilla Firefox
9.31 مگابایت
mozilla_firefox_4.0_beta_4_2.exe
پخش كننده صوت و تصوير

kmPlayer برنامه اي است كه تقريبا همه ي فرمت هاي صوت و تصوير را پشتيباني مي كند.

14.4 مگا بايت
kmp.rar

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط ایران سبز

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت