تحلیل هفته

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نتایج پایانی شمارش آرای مجلس دهم شورای اسلامی دامغان
تیتریک: نتیجه نهایی شمارش آرای مردم شهرستان دامغان اعلام و ابوالفضل حسن بیکی به عنوان نفر اول اعلام شد.

به گزارش تیتریک: فرمانداری شهرستان دامغان طی بیانیه ای آمار نهایی دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان دامغان را اعلام و ابوالفضل حسن بیکی را به عنوان نماینده مردم دامغان در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی معرفی نمود.

طی انتخابات برگزار شده در 7 اسفندماه سال 94 در حوزه انتخابیه شهرستان دامغان تعداد آرای ماخوذه 52042 رای اعلام شد که طی آن اسامی و تعداد رای نامزدها اعلام شد:

نفر اول- ابوالفضل حسن بیکی فرزند باقر             دارای 17244 رای

نفر دوم-  عبدالرحمن رستمیان فرزند کرم            دارای 8479 رای

نفرسوم-حسن ملک محمدی فرزند موسی        دارای 8264 رای

نظر رییس دفتر حسن روحانی درباره «مرگ بر آ‌مریکا»
نهاوندیان در گفت‌وگو با یک نشریه آمریکایی، گفت: شعار مرگ بر آمریکا نمادی از مخالفت مردم ایران با سیاست‌های مداخله جویانه در کشور است.

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری تیتر یک دامغان به نقل از جام نیوز : نشریه نیویورکر در گزارشی به بررسی سر دادن شعار مرگ بر آمریکا در ایران در آخرین هفته‌های مذاکرات هسته‌ای میان ایران و گروه 1+5 و دلیل ادامه آن در طول بیش از سه دهه گذشته پرداخت و در این راستا با برخی مقامات و کارشناسان ایرانی گفت‌وگوهایی را انجام داده است.

خبری در راه است ... + عکس
تیتریک : همه مشغول کارنند ... جهاد گونه... بی ادعا .... وقتی می پرسی چه خبر است ؟ می گویند : خبری در راه است.... 23 تا 30 بهمن ماه ،اجلاسیه شهدای دامغان است .

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، زمان در استقبال از مرکب بهار شهدا در چله زمستان به میزبانی گل های بهشتی رفته و آسمان دیار دامغانیان آغوش خویش را برای کبوتران شهادت گشوده است .

ذهن شهر پر شده از لاله زارها و هوا هوای مسیحا نفسی است  که غبار تن را از چهره می شوید و روح انسان را با تصاویر فرشتگان زمینی جلا می دهد.

دل های مشتاق این روزها لحظه شماری می کنند تا یک بار دیگر نوای بهر فتح کربلا با کاروان دامغان شنیده شود  تا زمین و زمان مست شوند از ترم عاشقانه یارانی که جانشان به خال لب امام عشق گره خورده بود.

یادداشت / مغازه سازی و مغازه بازی ، بلای اقتصاد دامغان
تیتریک : دامغان شهر گرانی است که در قیاس با شهرهای همجوار می توان متوجه آن شد و این گرانی موجب آزار همشهریان است .

اختصاصی / 9 دی دفاع از رهبری ، نظام و اهداف انقلاب و حضرت امام (ره) بود
تیتریک : نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی : خروج مردم در 9 دی دفاع از رهبری ، نظام و اهداف انقلاب و حضرت امام (ره) بود که پیامش رو داد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، دکتر عبدالرحمان رستمیان نماینده مردم شریف دامغان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار تیتریک گفت : بعضی وقت ها شرایطی در کشور پیش می آید که دشمنان سواستفاده می کنند.در ایامی اتفاقاتی افتاد که مردم از آنها ناراحت بودند. یکی اهانت به نظام و رهبری که خط قرمز مردم است و رهبری ستون نظام که باعث ناراحتی و آزرده خاطری مردم شد و دیگری بهترین شرایط برای ورود دشمنان و منافقان به کشور بود.شعار های خاصی داده شد که باعث تحریک دیگر کشورها شد و این خواسته خود دشمنان نظام بود لذا خروج مردم در 9 دی دفاع از رهبری ، نظام و اهداف انقلاب و حضرت امام (ره) بود که پیامش رو داد.

فراخوان انتشار تصاویر محرم در تیتریک
تیتریک : همزمان با آغاز ماه محرم ماه عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تیتریک آمادگی خود را برای انتشار تصاویر مربوط به برگزاری مراسمات این ایام در دامغان توسط شما اعلام می دارد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، همزمان با آغاز ماه محرم ماه عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تیتریک آمادگی خود را برای انتشار تصاویر مربوط به برگزاری مراسمات این ایام در دامغان توسط نگاه شما اعلام می دارد.

آدرس ایمیل برای ارسال تصاویر titreyek@chmail.ir  می باشد. لصفا نام عکاس در ایمیل قید شود تا بنام خودتان بر روی سایت قرار گیرد.

کج سلیقگی اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان + تصویر
تیتریک : کج سلیقگی و بی تدبیری اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان،در ارائه بلیط ورودی به آثار تاریخی شهرمان کاملا نمایان است.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، جای تاسف دارد که شهرستان دامغان با بیش از 7000 هزار سال قدمت تاریخی و دارای بیشترین مجموعه آثار تاریخی و گردشگری در سطح استان ، مسئولان اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان خود همچون باوری از این بیشینه تاریخی شهرستان نداشته و ندارند!

در شهر های دیگر استان و یا کشور ، با داشتن حداکثر یک یا چند اثر تاریخی با تبلیغات رسانه ای و جذب گردشگر ، آن چنان اثر تاریخی را به رخ می کشند که گویا فقط همین در جهان است و بعضا در بعضی مواقع تعجب برانگیز است.

حال مسئولان اداره میراث فرهنگی و گردشگری دامغان ، با خود زنی و بی تدبیری چه ها که نکرده اند.

دلایل رد صلاحیت نامزد جریان انحرافی + سند
تیتریک : در پی آغاز به کار شورای نگهبان درباره احراز صلاحیت نامزدهای یازدهمین دوره شورای نگهبان، دلایل عدم احراز صلاحیت نامزد جریان انحرافی به شرح زیر بررسی می گردد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک به نقل از دیده بان ، حدود یکماه به برگزاری یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری وقت باقی است و بعد از ثبت نام از تمامی اشخاص برای حضور در حماسه سیاسی ملت ایران، شورای محترم نگهبان کار رسیدگی به صلاحیت نامزدهای انتخاباتی را آغاز کرده است و تا چند روز آینده، نام اشخاصی که توسط شورای نگهبان احراز صلاحیت شده‌اند، اعلام خواهد شد.

در این بین، حضور چهره‌هایی همچون حامیان فتنه 88، ملی مذهبی‌ها، جریان اصلاحات، حامیان دولت و ... در میان ثبت نام کنندگان به چشم می‌خورد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ریاست حفاظت محیط زیست دامغان خبر داد:
ثبت تصویر۵ قلاده پلنگ ایرانی در منطقه حفاظت‌شده سفیدکوه آرسک دامغان
فرامرز اسفندیاری : از ثبت تصویر ۵ قلاده پلنگ ایرانی در منطقه حفاظت‌شده سفیدکوه آرسک دامغان خبر داد. ثبت تصویر ۵ قلاده پلنگ ایرانی

به گزارش خبرنگار تیتر یک ؛ فرامرز اسفندیاری در گفتگو با خبر نگار تیتر یک اظهار داشت: کارشناسان و محیط بانان محیط زیست دامغان به منظور کنترل و پایش حیات وحش خصوصا گونه های با ارزش و در معرض خطر انقراض اقدام به نصب دوربین تله ای در دو نقطه نزدیک بهم در محل تنگه آکسی و نعنایی منطقه شکار ممنوع سفید کوه آرسک از مهمترین زیستگاههای پلنگ ایرانی  تحت مدیریت شهرستان دامغان کردند که در این راستا  برای چندمین بار موفق به ثبت تصویر ۵ قلاده پلنگ ایرانی در منطقه حفاظت شده سفید کوه آرسک  شدند.

غنی بودن منطقه دامغان به لحاظ طعمه

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
به مناسبت 7 مهر روز آتش نشانی و ایمنی؛
آتش نشانان چهره های فداکار و خستگی ناپذیر / هفت مهر ماه روز بزرگداشت زحمت کشان بی ادعا
خادمان همیشه آماده شهر در اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دامغان چهره های فداکاری هستند که ایمنی و آرامش را مدیون زحمات بی شائبه آنها هستیم.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ روز هفت مهر ماه روز آتش نشانی و ایمنی می باشد که یاد آور بزرگداشت زحمت کشانی بی ادعا که در سایه بیداری این عزیزان، ما در آرامش به سر می بریم.

خادمان همیشه آماده شهر در اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دامغان چهره های فداکاری هستند که ایمنی و آرامش را مدیون زحمات بی شائبه آنها هستیم.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
سازمان دهی اردو های جهادی به منظور خدمت رسانی به مناطق کم برخوردار ، محله های اسلامی و با هدف خودسازی دانشجویان
دهرویه مسئول بسیج دانشجوئی استان سمنان: از 17هزار نفر روز سازمان یافته شده در قالب 49 گروه جهادی ، تا کنون 10 هزار نفر روز به روستاهای محروم و مناطق کمتر توسعه یافته اعزام شدند .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛دهرویه مسئول بسیج دانشجوئی استان سمنان گفت: از 17هزار نفر روز سازمان یافته شده در قالب 49 گروه جهادی ، تا کنون 10 هزار نفر روز به روستاهای محروم و مناطق کمتر توسعه یافته اعزام شدند .

وی در ادامه گفت از 49 گروه جهادی 20 گروه خواهران و 29 گروه برادران هستند و دو گروه به خارج استان ، استان های چهارمحال و بختیاری و هرمزگان اعزام شدند و تعامل بسیار خوبی با استان های دیگر دارند .

آغاز به کار پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا دامغان
با ابلاغ شروع به فعالیت منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان دامغان از سوی وزیر کشور در یکم شهریور ماه سال جاری شهرستان دامغان برای این رویداد بزرگ آماده می شود .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ با ابلاغ شروع به فعالیت منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان دامغان از سوی وزیر کشور در یکم شهریور ماه سال جاری شهرستان دامغان برای این رویداد بزرگ آماده می شود .

در حاشیه جلسه هماهنگی به منظور آغاز به کار پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان دامغان که مصادف است با نخستین روز شهریور ماه، به ریاست فرماندار دامغان و با حضور بخشداران بخش های مرکزی و امیرآباد ؛ روز یکشنبه مورخ 22 مرداد ماه سال جاری بخشنامه نحوه استقرار و شروع به کار دوره پنجم شوراهای اسلامی شهر و روستاو انتخاب و انتخاب شهرداران و دهیاران سراسر کشور مورد تاکید قرار گرفت .

سهم دامغان از 39 روستای هدف سند توسعه اقتصادی و اشتغال زایی استان 10 روستا شد
مشاور محترم ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی گفت:اقتصاد مقاومتی ، اشتغال زایی ، شناسایی و بهره برداری از ظرفیت های موجود در سطح روستا با هدف تحقق سیاست های کلی برنامه اقتصاد مقاومتی جهت تهیه سند توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستاها می باشد.

ارتقاء و حفظ کرامت مردم در نظام اداری شهرستان دامغان
طباطبائیان با اشاره به اهمیت تکریم و بزرگداشت ارباب رجوع در ادارات دولتی اظهار داشت: دوره آموزشی ارتقاء و حفظ کرامت مردم در نظام اداری با هدف آشنائی با مبانی طرح تکریم ویژه کارکنان فرمانداری و کارکنان ادارات به مدت 4 ساعت برنامه ریزی شد .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛طباطبائیان با اشاره به اهمیت تکریم و بزرگداشت ارباب رجوع در ادارات دولتی اظهار داشت:  دوره آموزشی ارتقاء و حفظ کرامت مردم در نظام اداری با هدف آشنائی با مبانی طرح تکریم ویژه کارکنان فرمانداری و کارکنان ادارات به مدت 4 ساعت برنامه ریزی شد .

زنگ خطر تخریب‌ محیط‌زیست
تخریب‌های محیط‌زیست و منابع طبیعی طی سال‌های اخیر باعث شد که زنگ خطر هشدار نه‌تنها در ایران بلکه در سایر کشورها نیز به صدا درآید لیکن باید عزم جدی برای احیای آن صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛  حسن بیگی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه تخریب های زیست محیطی باعث ایجاد صدمات جبران ناپذیر ازجمله وجود ریزگردها شده است، گفت: تخریب‌های محیط‌زیست و منابع طبیعی طی سال‌های اخیر باعث شد که زنگ خطر هشدار نه‌تنها در ایران بلکه در سایر کشورها نیز به صدا درآید لیکن باید عزم جدی برای احیای آن صورت گیرد و لازم به یادآوری است که 15 درصد ریزگردها منشأ داخلی دارد.

وی ابراز داشت: براثر جنگ و خسارت‌هایی که در عربستان، سوریه و عراق به محیط زیست صورت گرفت هوای کشور به‌شدت آلوده شده و علیرغم تبلیغات بیگانگان که می‌کوشند سهم ایران را از تولید ریز گردها افزون کنند، مجموعه متخصصان بین‌المللی اعلام کردند که فقط ۱۵ درصد منبع داخلی دارد بقیه از کشورهای همسایه است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
برنامه های اجرائی روز شهرداری ها و دهیاری های شهر دامغان
بخشدار بخش مرکزی دامغان برنامه های اجرائی روز شهرداری ها و دهیاری های شهر دامغان در بخش مرکزی را اعلام نمود .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ بخشدار بخش مرکزی دامغان برنامه های اجرائی روز شهرداری ها و دهیاری های شهر دامغان در بخش مرکزی را اعلام نمود .

برنامه های نکو داشت روز شهرداری ها و دهیاری های شهر دامغان در بخش مرکزی عبارتند از :
دیدار با خانواده های معظم شهیدان معظم مهرابی روستای محمد آباد

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
حجاب یک سلیقه شخصی نیست
خانم طاهری با بیان این که حجاب یک سلیقه شخصی نیست بلکه حکم الهی است، گفت: حجاب حق الناس است و بی حجابی باعث مبتلا شدن دیگران به انحراف و گناه می شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
سخنرانی میرزابابا مطهری‌نژاد رئیس انجمن روابط عمومی ایران در دویست و یکمین نشست علمی تخصصی انجمن
میرزابابا مطهری‌نژاد در ‍ نشست علمی تخصصی انجمن روابط عمومی ایران اعلام نمود : انجمن روابط عمومی ایران از موضوعات مهمی چون آینده ‌پژوهی، مسئولیت اجتماعی، سرمایه اجتماعی، شبکه‌های اجتماعی و جامعه اطلاعاتی و ‌.‌.‌. در روابط عمومی غفلت نموده است .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ در این نشست جمع کثیری از اعضای انجمن و چهره‌های شاخصی چون دکتر حمید ضیایی‌پرور، خانم دکتر ساعی، دکتر یحیایی ایله‌ای‌، دکتر‌ سید محسن طباطبایی زواره رئیس انجمن ‌اقتصاد شهری ایران، دکتر بیتا شاه منصوری، دکتر محمدرضا حقیقی، دکتر حسنا کاظمی، اعضای هیئت‌ مدیره دوره نهم و سید غلامرضا کاظمی دینان رئیس انجمن در دوره هشتم و مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی و دانشجویان ارتباطات حضور داشتند‌.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پیشتازی پسران در گروه ریاضی و فنی و دختران در گروه های علوم انسانی و تجربی در چهل و هفتمین دوره کنکور
در سال های اخیر تعداد دختران داوطلب کنکور سراسری از پسران پیشی گرفته است اما در گروه های آزمایشی مختلف وضعیت متفاوتی حاکم است. در آزمون سراسری سال ۹۶پسران در گروه علوم ریاضی و فنی و دختران در سایر گروه ها از جمله علوم انسانی، علوم تجربی، هنر و زبان های خارجی پیشتاز هستند .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ در شهرستان دامغان همزمان با سراسر کشور آزمون سراسری بر گزار می شود در سال های اخیر استفاده از ابزارهای الکترونیک هوشمند و استفاده از آن در میان جوانان بسیار مورد توجه بوده است.در هشدار به داوطلبان گفته شده است که باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، هرگونه دستگاه ارتباطی (از قبیل پیجر، تلفن همراه، تبلت، قلم نوری، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند و...)، جزوه، کتاب، ماشین حساب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری کنند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
هفته حقوق بشر جهانی در اداره منابع طبیعی دامغان
همزمان با حمله ناو آمریکائی به هواپیمای مسافربری و به مناسبت هفته حقوق بشر جهانی جلسه ای با حضور کارکنان ادارات و سخنرانی کارشناس سیاسی در اداره منابع طبیعی دامغان برگزار گردید .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛هفته حقوق بشر جهانی در اداره منابع طبیعی دامغان

همزمان با حمله ناو آمریکائی به هواپیمای مسافربری و به مناسبت هفته حقوق بشر جهانی جلسه ای با حضور کارکنان ادارات و سخنرانی کارشناس سیاسی در اداره منابع طبیعی دامغان برگزار گردید.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تاریخ هرگز دهم تیرماه سال 1365 را فراموش نخواهد کرد
تاریخ هرگز سالروز آزاد سازی شهر مهران را فراموش نخواهد کرد زیرا در این روز دلاوران صحنه نبرد در یک حمله قهرمانانه در عملیاتی به‌نام «یا ابوالفضل العباس» در جبهه‌های جنوب حماسه آفریدند و مهران را از اسارت آزاد کردند. «یا ابوالفضل العباس(ع) ادرکنی» رمز آغاز عملیاتی به وسعت دشت پرندگان خونین بالی بود که پروازشان در شب دهم تیر ماه سال 65 مهران را از لوث وجود دشمن بعثی آزاد کرد.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان، راوی مناطق عملیاتی دامغان بیان نمود : تاریخ هرگز سالروز آزاد سازی شهر مهران را فراموش نخواهد کرد زیرا در این روز دلاوران صحنه نبرد در یک حمله قهرمانانه در عملیاتی به‌نام «یا ابوالفضل العباس» در جبهه‌های جنوب حماسه آفریدند و مهران را از اسارت آزاد کردند. «یا ابوالفضل العباس(ع) ادرکنی» رمز آغاز عملیاتی به وسعت دشت پرندگان خونین بالی بود که پروازشان در شب دهم تیر ماه سال 65 مهران را از لوث وجود دشمن بعثی آزاد کرد.

اهداف عملیات

ارائه خدمات تابستانی به مسافران و گردشگران در دامغان با تشکیل ۱۰ کمیته
در تلاشیم تا با همکاری کمیته های چند گانه ستاد تسهیلات سفر ضمن ارائه خدمات مطلوب و شایسته به مسافران رضایت آنها جلب شده واین شهرستان با توجه به دارا بودن آب و هوای مطلوب و معتدل و داشتن مناطق بکر گردشگری و اماکن تاریخی به عنوان یکی از مقصدهای دائمی مسافران و گردشگران در کشور باشد.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ سید حسن طباطباییان عضو ستاد تسهیلات سفر شهرستان دامغان  با اشاره به آغاز خدمات دهی تابستانی این ستادگفت: در تلاشیم تا با همکاری کمیته های چند گانه ستاد تسهیلات سفر ضمن ارائه خدمات مطلوب و شایسته به مسافران رضایت آنها جلب شده واین شهرستان با توجه به دارا بودن آب و هوای مطلوب و معتدل و داشتن مناطق بکر گردشگری و اماکن تاریخی به عنوان یکی از مقصدهای دائمی مسافران و گردشگران در کشور باشد.

برگزاری جشنواره های گردشگری و فرهنگی، نظارت بر تورهای گردشگری، نظارت بر وضعیت اماکن و اقامت گاه های گردشگری و تفرجگاه ها و کلیه خدماتی که در طول سفر به مسافران انجام می گیرد از برنامه های تابستان ستاد تسهیلات است.

تشکیل ۱۷۰ فقره پرونده ماهانه در بخش امیرآباد
رئیس حوزه قضایی بخش آمیرآباد دامغان ازتشکیل دوهزار و ۲۶۰ پرونده قضایی طی یک‌سال گذشته در این بخش خبر داد و گفت: ماهانه ۱۷۰ فقره پرونده در این بخش تشکیل می شود.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ رئیس حوزه قضایی بخش آمیرآباد دامغان ازتشکیل دوهزار و ۲۶۰ پرونده قضایی طی یک‌سال گذشته در این بخش خبر داد و گفت: ماهانه ۱۷۰ فقره پرونده در این بخش تشکیل می شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
توقف اجرای برجام با توجه به بدعهدی آمریکایی ها و افزایش تحریم های ضد ایرانی
حسن بیگی درباره موضوع توقف اجرای برجام با توجه به فرمان مشروط رهبر انقلاب اعلام نمود : از مقطعی که آمریکایی ها این مصوبه را اجرایی کنند، ما نیز می توانیم اقدام عملی کنیم.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
زنده نگه ‌داشتن یاد و خاطره شهدا به‌ویژه شهدای گرانقدر هفتم تیر ضروری است
دادستان عمومی و انقلاب دامغان با بیان ویژه برنامه های هفته قوه قضائیه در سطح شهرستان گفت زنده نگه ‌داشتن یاد و خاطره شهدا به‌ویژه شهدای گرانقدر هفتم تیر ضروری است.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ محمدتقی گلی غروب شنبه در جلسه هماهنگی گرامیداشت قوه قضائیه در دامغان به میزبانی فرمانداری این شهرستان ضمن تشریح برنامه‌های این هفته، ابراز کرد: گل‌باران و عطرافشانی مزار مطهر شهیدان، دیدار با سه خانواده معظم و گرانقدر شهدا، ایثارگران و آزادگان انقلاب اسلامی، دیدار اعضاء ستاد بزرگداشت هفته قوه قضائیه با امام‌جمعه، ثبت‌نام هماهنگ و رایگان و ارائه کد کاربری قضایی به متقاضیان حقیقی و حقوقی و حضور منسجم اعضاء ستاد با اتفاق کارکنان دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب در راهپیمایی روز جهانی قدس و نماز عبادی سیاسی جمعه، سخنرانی دادستان عمومی و انقلاب در راهپیمایی روز جهانی قدس از برنامه های آغازین این هفته خواهد بود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
گلزار شهدای شهرستان دامغان به مناسبت بزرگداشت هفته قوه قضائیه
گلباران گلزار شهدای شهرستان دامغان به مناسبت بزرگداشت هفته قوه قضائیه با حضور مسئولین شهرستان دامغان برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛

برگزاری مراسم گلباران گلزار شهدای شهرستان دامغان به مناسبت بزرگداشت هفته قوه قضائیه با حضور امام جمعه، فرماندار و فرماندهان و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در روز پنجشنبه مورخ ۱ تیر ماه 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
برنامه ریزی مراسم روز قدس شهرستان دامغان
مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس (روز جمعه) در شهر دامغان ساعت 11:30 از میدان شهدا به سمت مصلای نماز جمعه ، در شهر کلاته ساعت 11:30 از میدان امام (ره) به میدان شهدا ، در شهر دیباج ساعت 11:30 از مساجد سه محل به میدان امام (ره) و شهر امیریه ساعت ۱۳:۳۰ از مسجد جامع شهر امیریه تا گلزار شهدای گمنام برگزار خواهد شد .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛

جلسه هماهنگی روز قدس و گرامیداشت هفته قوه قضائیه به ریاست معاون سیاسی اجتماعی فرماندار و با حضوررئیس دادگستری، دادستان و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان دامغان برگزار گردید.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
به استقبال روز قدس "جشن همبستگی جهانی بر علیه استکبار"
به استقبال روز قدس "جشن همبستگی جهانی بر علیه استکبار" با شعری از همشهری دکتر موسی باقری دامغانی

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛

به استقبال روز قدس "جشن همبستگی جهانی بر علیه استکبار"

 

 شعری از همشهری فرهیخته دکتر موسی باقری دامغانی

 

روز قدس است و روز اسلام است بندگان را ز خالق اِنعام است

 

جمعه اخرین ز ماه صیامدر تمام جهان به این نام است

 

رهبر پیر مرشد ایرانگفته این نام را که پیغام است

 

یعنی ای مسلمینِ عالمِ خاک دشمن حق همیشه در دام است

 

افسران جنگ نرم هنر انقلابی خود را در فضای مجازی نشان دهند
امام جمعه دامغان با بیان اینکه بی‌حسی و بی‌تفاوتی در برخی دستگاه‌های فرهنگی مشهود است، گفت: جوانان آگاه ایرانی، افسران جنگ نرم به فرمان رهبری به میدان بیایند و هنر انقلابی خود را در فضای مجازی نشان دهند.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسینیان در خطبه‌های نماز وحدت بخش و دشمن شکن جمعه این هفته دامغان که با حضور باشکوه اقشار مختلف روزه‌داران ولایتمدار این شهرستان در مصلی امام خمینی(ره) این شهر برگزار شد، ضمن گرامیداشت لیالی قدر و سالروز شهادت حضرت امیرالمؤمنین علی(ع)، به موضوع فرمایشات حکیمانه رهبر معظم انقلاب و فراخواندن جوانان آگاه ایران اسلامی و دانشجویان مؤمن و متعهد به صحنه مقابله با نفوذ و جنگ نرم دشمن پرداخت و اظهار داشت: اجازه ندهیم عده‌ای فرمان هوشمندانه «آتش به اختیار» از سوی رهبر فرزانه انقلاب را تحریف کنند، هدف مواضع دشمن است.

آسیب های اجتماعی به زنان و دختران ناشی از نداشتن حجاب وعفاف
اغلب آسیب های اجتماعی به زنان ودختران ناشی از نداشتن حجاب وعفاف وداشتن پوشش های غیر متعارف است وزنان ما باید به این آگاهی برسند که حجاب باعث سلامت روح وروان زنان در جامعه است.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛کمیته حجاب و عفاف شهرستان به ریاست معاون سیاسی اجتماعی فرماندار در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید .

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات اعضا وتسلیت بمناسبت شهادت شهدای تروریستی 17 خرداد وبا اشاره به موضوع جلسه گفت: حجاب وعفاف دو ارزش درجامعه بشری ودر کشور ما است که باید نگاه ویژه ای نسبت به آن داشته باشیم. وی درادامه با عنایت به اهمیت حجاب برای زنان گفت: اغلب آسیب ها به زنان ودختران ناشی از نداشتن حجاب وعفاف وداشتن پوشش های غیر متعارف است وزنان ما باید به این آگاهی برسند که حجاب باعث سلامت روح وروان زنان در جامعه است.

همزمانی محتوا

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت