سه شنبه, 6 تير 1396 - الثلاثاء 03 شوال 1438 - Tuesday 27th June 2017

تحلیل روز

شما دشمن ملتم هستید و دعوای من با دولت یازدهم دعوای خانوادگی است
رسایی تصریح کرد: معتقدم دولت نه تنها واقعیت‌های پرونده هسته‌ای را به مردم نمی‌گوید که خلاف واقعیت را می‌گوید اما همه اینها دلیل نمی‌شود تا در مصاحبه با رسانه‌هایی که دائما در حال سمپاشی علیه آرمان‌های این ملت هستند، زبان به گلایه از رفتارهای دولت باز کنم.

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری تیتر یک دامغان به نقل از جام نیوز : حمیدرسایی مدیرمسئول نشریه 9 دی در جدیدترین مطلب شخصی اینستاگرامش نوشت: از زمانی که خبر توقیف نه دی منتشر شده، چند رسانه فارسی زبان خارجی برای مصاحبه درباره توقیف نه دی تماس گرفته اند و من طبق معمول، حاضر به گفتگو با آنها نشدم.

 

آقای روحانی همان راه آقای احمدی نژاد را دنبال می‌کند
دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با اشاره به محدودیت اعمال شده درباره تعداد سانتریفیوژهای ایران در برجام گفت: 50 درصد سانتریفیوژها در زمان برچیده شدن و 30 درصد در زمان جابجایی نابود می‌شوند.

 

 

 

توافق هسته‌ای از نگاه ایرانی‌تبارهای آمریکا
برجام در میان ایرانی‌تبارهای ساکن آمریکا هم دارای موافقین پرشور و هم مخالفین سرسخت است.

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری تیتر یک دامغان به نقل از جام نیوز : اعضای کنگره آمریکا نظرات پرشور و حرارتی از میان رأی‌دهندگان ایرانی‌تبار خود دریافت می‌کنند اما این نظرات هم منفی هستند هم مثبت.

 

خبری در راه است ... + عکس
تیتریک : همه مشغول کارنند ... جهاد گونه... بی ادعا .... وقتی می پرسی چه خبر است ؟ می گویند : خبری در راه است.... 23 تا 30 بهمن ماه ،اجلاسیه شهدای دامغان است .

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، زمان در استقبال از مرکب بهار شهدا در چله زمستان به میزبانی گل های بهشتی رفته و آسمان دیار دامغانیان آغوش خویش را برای کبوتران شهادت گشوده است .

ذهن شهر پر شده از لاله زارها و هوا هوای مسیحا نفسی است  که غبار تن را از چهره می شوید و روح انسان را با تصاویر فرشتگان زمینی جلا می دهد.

دل های مشتاق این روزها لحظه شماری می کنند تا یک بار دیگر نوای بهر فتح کربلا با کاروان دامغان شنیده شود  تا زمین و زمان مست شوند از ترم عاشقانه یارانی که جانشان به خال لب امام عشق گره خورده بود.

یادداشت / مغازه سازی و مغازه بازی ، بلای اقتصاد دامغان
تیتریک : دامغان شهر گرانی است که در قیاس با شهرهای همجوار می توان متوجه آن شد و این گرانی موجب آزار همشهریان است .

اختصاصی / 9 دی دفاع از رهبری ، نظام و اهداف انقلاب و حضرت امام (ره) بود
تیتریک : نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی : خروج مردم در 9 دی دفاع از رهبری ، نظام و اهداف انقلاب و حضرت امام (ره) بود که پیامش رو داد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، دکتر عبدالرحمان رستمیان نماینده مردم شریف دامغان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار تیتریک گفت : بعضی وقت ها شرایطی در کشور پیش می آید که دشمنان سواستفاده می کنند.در ایامی اتفاقاتی افتاد که مردم از آنها ناراحت بودند. یکی اهانت به نظام و رهبری که خط قرمز مردم است و رهبری ستون نظام که باعث ناراحتی و آزرده خاطری مردم شد و دیگری بهترین شرایط برای ورود دشمنان و منافقان به کشور بود.شعار های خاصی داده شد که باعث تحریک دیگر کشورها شد و این خواسته خود دشمنان نظام بود لذا خروج مردم در 9 دی دفاع از رهبری ، نظام و اهداف انقلاب و حضرت امام (ره) بود که پیامش رو داد.

حضور دکتر رستمیان در پایگاه خبری تحلیلی تیتریک + تصاویر
تیتریک : دکتر رستمیان نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی از پایگاه خبری تحلیلی تیتریک بازدید کرد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، دکتر رستمیان نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی باتفاق هیئت همراه ظهر چهارشنبه از دفتر پایگاه خبری تحلیلی تیتریک بازدید کرد.

وی از سرعت، دقت و امانت‌داری در انتشار اخبار به عنوان اصل مهم در رسانه‌ها یاد کرد و افزود: خبرگزاری تیتریک در استان سمنان بویژه شهرستان دامغان از این ویژگی‌ها برخوردار است و یکی از خبرگزاری‌ های موفق و مطرح به شمار می‌رود.

یادداشت / چرا نمی توانیم یک اجتماع پرشور و هماهنگ برگزار کنیم ؟
تیتریک : روز اربعین فرارسید واین اجتماع با هماهنگی های زیادی به صورت با شکوه برگزار شد. البته نوک پیکان انتقادات به سمت بعضی از هیئت ها بود که خود را تافته ی جدا بافته ی این اجتماع می دانست.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، بی شک هدف همه در روز عاشورا ، روز یازدهم محرم و اربعین عزاداری در رثای سیدالشهدا(ع) و یارانش است و همه هم در تلاش هستند تا بهترین نوع عزاداری را برگزار کنند.

چند سالی است با پخش زنده اجتماع عزادارن سایر شهرها مخصوصا زنجان ، تبریز ، یزد و ... همواره در حسرت بودیم که چرا در دامغان که شور حسینی آن زبان زد است نمی توان چنین تجمعی برگزار کنیم.

اما چند سال قبل با تاکید امام جمعه و مسئولان وقت ، این اجتماع در روز یازدهم محرم با مشکلات فراوان در دامغان نیز برگزار شد و آن هم در شرایطی که شخص امام جمعه و فرماندار وقت مسئولیت برگزاری آن را بر عهده گرفت.

فراخوان انتشار تصاویر محرم در تیتریک
تیتریک : همزمان با آغاز ماه محرم ماه عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تیتریک آمادگی خود را برای انتشار تصاویر مربوط به برگزاری مراسمات این ایام در دامغان توسط شما اعلام می دارد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، همزمان با آغاز ماه محرم ماه عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تیتریک آمادگی خود را برای انتشار تصاویر مربوط به برگزاری مراسمات این ایام در دامغان توسط نگاه شما اعلام می دارد.

آدرس ایمیل برای ارسال تصاویر titreyek@chmail.ir  می باشد. لصفا نام عکاس در ایمیل قید شود تا بنام خودتان بر روی سایت قرار گیرد.

کج سلیقگی اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان + تصویر
تیتریک : کج سلیقگی و بی تدبیری اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان،در ارائه بلیط ورودی به آثار تاریخی شهرمان کاملا نمایان است.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، جای تاسف دارد که شهرستان دامغان با بیش از 7000 هزار سال قدمت تاریخی و دارای بیشترین مجموعه آثار تاریخی و گردشگری در سطح استان ، مسئولان اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان خود همچون باوری از این بیشینه تاریخی شهرستان نداشته و ندارند!

در شهر های دیگر استان و یا کشور ، با داشتن حداکثر یک یا چند اثر تاریخی با تبلیغات رسانه ای و جذب گردشگر ، آن چنان اثر تاریخی را به رخ می کشند که گویا فقط همین در جهان است و بعضا در بعضی مواقع تعجب برانگیز است.

حال مسئولان اداره میراث فرهنگی و گردشگری دامغان ، با خود زنی و بی تدبیری چه ها که نکرده اند.

فرمانده سپاه دامغان :قدرتی فعلی نظام در جهان از دستاوردهای دفاع مقدس است
تیتر یک: ایجاد روحیه های وطن پرستی در نسل جوان ، تقویت حس استقلال و خودکفایی ، تشکیل سپاه و بسیجی به این عزمت همه و همه از دستاوردهای دفاع مقدس ما در 8 سال است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک: سید محمدرضا حسینی فرمانده سپاه شهرستان دامغان به دستاوردهای دفاع مقدس اشاره ای کرد و گفت: گرچه تجاوز ناخواسته و جنگ ناخوانده رژیم بعثی بر ضد مردم ایران خسارت ها و زیان های جبران ناپذیر و بسیاری هم به ملت عراق و هم به ملت ایران و هم به دیگران وارد نمود که برخی از آنها هرگز التیام نخواهند یافت، ولی آنچه مسلم  است این است که رژیم عراق برغم تحمیل آن همه زیان و خسارت به ملت ایران و مردم عراق به هیچگونه دستاوری که دست کم یکی از اهداف تجاوز آن رژیم را تحقق بخشیده باشد دست نیافت ولی دولت و ملت ایران به یکایک اهداف دفاع مقدس خود دست یافته و متحمل هیچگونه ناکامی و شکستی در رسیدن به اهداف مقدس دفاع مقدس نگشتند.

یادادشت/دیگر بیکاری باعث وقوع جرم در دامغان نیست
تیتر یک: شغل دیگر ، باعث وبانی وقوع جرم نیست ، دردامغان این جرم های سنگینی است که به کیفر ختم نشده است ویا چندین سال از وقوع جرم می گذرد.

 

 

 

سلام به تمام خوانندگان پایگاه خبری تحلیلی تیتریک .

دامغان را از دو دیدگاه می توان شناخت :

1-      دامغان را شهری تاریخی با قدمت 7000ساله که دارای 115آثار تاریخی ثبت شده که مسجد تاریخانه ،برج پیر علمدار،برج مهماندوست،مسجد جامعه دامغان،چشمه علی ودیگر آثارتاریخی را می توان نام برد .

 

یادداشت / وقتی مسئولین از آن طرف بام می افتند
تیتر یک : ادغام وزارت خانه هیچ دلیلی بر نساختن تابلوی جدید برای یک ادره نیست و این کار به جز کوتاهی در امر زیبا جلوه دادن اداره نمی تواند باشد.

به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی تیتریک:

دیروز که از کنار اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دامغان می گذشتم تابلوی اداره نظر من را جلب کرد.

تابلویی که از دو تا بنر درست شده بود ، یک پر رنگ تر و دیگری کم رنگ تر ، البته من متوجه شدم بنر ها چه معنایی دارند. بنر کم رنگ مربوط به زمانی می شود که هنوز وزارت خانه ها ادغام نشده بودند و روی بنر نوشته بود اداره کار و امور اجتماعی شهرستان دامغان و بنر پر رنگ تر مربوط به بعد از ادغام وزارت خانه ها می شد و نوشته بود اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دامغان اما نمی دانم چرا تابلوی این اداره کاملا عوض نشده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اقدامات ستاد نماز عید سعید فطر شهرستان دامغان
رئیس ستادبرگزاری نماز عید سعید فطر دامغان اعلام نمود : ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات درماه ضیافت الهی و توفیق و سلامتی برای همشهریان عزیز و گرامی، گزارشی از روند فعالیت ستاد نماز عید سعید فطر جهت استحضار اعلام نمود .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ رئیس ستادبرگزاری نماز عید سعید فطر دامغان اعلام نمود : ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات درماه ضیافت الهی و توفیق و سلامتی برای همشهریان عزیز و گرامی، گزارشی از روند فعالیت ستاد نماز عید سعید فطر جهت استحضار اعلام نمود .

 احتراما ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات درماه ضیافت الهی و توفیق و سلامتی برای شما همشهریان عزیز و گرامی، گزارشی از روند فعالیت ستاد نماز عید سعید فطر جهت استحضار تقدیم میگردد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
برنامه ریزی مراسم روز قدس شهرستان دامغان
مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس (روز جمعه) در شهر دامغان ساعت 11:30 از میدان شهدا به سمت مصلای نماز جمعه ، در شهر کلاته ساعت 11:30 از میدان امام (ره) به میدان شهدا ، در شهر دیباج ساعت 11:30 از مساجد سه محل به میدان امام (ره) و شهر امیریه ساعت ۱۳:۳۰ از مسجد جامع شهر امیریه تا گلزار شهدای گمنام برگزار خواهد شد .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛

جلسه هماهنگی روز قدس و گرامیداشت هفته قوه قضائیه به ریاست معاون سیاسی اجتماعی فرماندار و با حضوررئیس دادگستری، دادستان و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان دامغان برگزار گردید.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مردم شهرستان دامغان و مراسم لیالی قدر به روایت تصویر
مردم دیندار شهرستان دامغان در شب شهادت امیرالمومنین امام علی (ع) نقش‌هایی زیبا از معنویت و اخلاص در خاطره تصاویر بجا گذاردند .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛

مردم شهرستان دامغان و مراسم لیالی قدر به روایت تصویر

مردم دیندار شهرستان دامغان همراه  با هموطنان گرانقدر کشور، هم نوا با ملائک میهمان شب پرفضیلت قدر و هم ناله با فرزندان علی (ع)  در شب شهادت آن امام همام، در مراسم باشکوه  لیالی قدر به میزبانی مساجد ، حسینیه ها ، مصلی ، آستان مقدس امامزادگان و روستاها و ... در دامغان نقش‌هایی زیبا از معنویت و اخلاص در خاطره تصاویر بجا گذاردند .

شب های قدر فرصتی برای خودسازی و تحول اخلاق انسانی است
امام جمعه دامغان با بیان اینکه خداوند قرآن را در شب قدر نازل کرد و همانا شب سرنوشت‌ساز کتابی سرنوشت‌ساز می‌خواهد گفت: شب قدر فرصتی برای خودسازی و تحول اخلاق انسانی است.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد حسینیان با بیان اینکه شب قدر مجال محکم‌کردن پایه‌های ایمان و استحکام اصول و اعتقادات است، اظهار داشت: ایمان مستحکم و شخصیت مبرهن در هرشرایطی ثابت و بدون تغییر است، همچون انبیاء و اوصیاء، شهدا، مؤمنین و متدینین؛ همانا ایمان آنها مشمول الطاف خاص خداوند است.

افسران جنگ نرم هنر انقلابی خود را در فضای مجازی نشان دهند
امام جمعه دامغان با بیان اینکه بی‌حسی و بی‌تفاوتی در برخی دستگاه‌های فرهنگی مشهود است، گفت: جوانان آگاه ایرانی، افسران جنگ نرم به فرمان رهبری به میدان بیایند و هنر انقلابی خود را در فضای مجازی نشان دهند.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسینیان در خطبه‌های نماز وحدت بخش و دشمن شکن جمعه این هفته دامغان که با حضور باشکوه اقشار مختلف روزه‌داران ولایتمدار این شهرستان در مصلی امام خمینی(ره) این شهر برگزار شد، ضمن گرامیداشت لیالی قدر و سالروز شهادت حضرت امیرالمؤمنین علی(ع)، به موضوع فرمایشات حکیمانه رهبر معظم انقلاب و فراخواندن جوانان آگاه ایران اسلامی و دانشجویان مؤمن و متعهد به صحنه مقابله با نفوذ و جنگ نرم دشمن پرداخت و اظهار داشت: اجازه ندهیم عده‌ای فرمان هوشمندانه «آتش به اختیار» از سوی رهبر فرزانه انقلاب را تحریف کنند، هدف مواضع دشمن است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
در سوگ شهادت حضرت علی(علیه السلام)
ناشناس کوچه‏ های کوفه، هرگز نخواهد آمد!

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛دیگر به کاسه‏ های شیر نیازی نیست

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کمک ۶۴۰ میلیون ریال خیرین دامغانی به آزادسازی زندانیان غیرعمد
در جشن گلریزان دامغان، نیکوکاران این شهرستان ۶۴۰ میلیون ریال به منظور آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کمک کردند.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ در جشن گلریزان دامغان، نیکوکاران این شهرستان ۶۴۰ میلیون ریال به منظور آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کمک کردند.

آسیب های اجتماعی به زنان و دختران ناشی از نداشتن حجاب وعفاف
اغلب آسیب های اجتماعی به زنان ودختران ناشی از نداشتن حجاب وعفاف وداشتن پوشش های غیر متعارف است وزنان ما باید به این آگاهی برسند که حجاب باعث سلامت روح وروان زنان در جامعه است.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛کمیته حجاب و عفاف شهرستان به ریاست معاون سیاسی اجتماعی فرماندار در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید .

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات اعضا وتسلیت بمناسبت شهادت شهدای تروریستی 17 خرداد وبا اشاره به موضوع جلسه گفت: حجاب وعفاف دو ارزش درجامعه بشری ودر کشور ما است که باید نگاه ویژه ای نسبت به آن داشته باشیم. وی درادامه با عنایت به اهمیت حجاب برای زنان گفت: اغلب آسیب ها به زنان ودختران ناشی از نداشتن حجاب وعفاف وداشتن پوشش های غیر متعارف است وزنان ما باید به این آگاهی برسند که حجاب باعث سلامت روح وروان زنان در جامعه است.

گفتگو با ابوالفضل حسن بیکی نماینده مردم شریف دامغان در خصوص حوادث منطقه
ابوالفضل حسن بیکی : حضور قطر در جبهه مقاومت مزایای فراوانی را برای آنها به همراه دارد .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛⭕️به نظر شما تعامل مدنظر عربستان با قطر، همان تعاملی است که آن‌ها با بحرین دارند؟

بله؛ در شرایطی که عربستانی‌ها امروز دیگر ترکیه را در کنار خود نمی‌بینند و متوجه شده اند که عمده افعال ترکیه در راستای اهداف جبهه مقاومت تغییر کرده است، قصد دارند همانگونه که قیمومیت بحرین را به دست گرفته اند، قیمومیت قطر را هم از آن خود کنند؛ وگرنه حمایت قطر از گروههایی مثل اخوان المسلمین و حماس، اتفاق تازه‌ای نبوده که به یکباره عربستانی‌ها نسبت به آن برآشفته شوند؛ قطری‌ها هیچگاه کمک هایشان به این دو گروه را پنهان نکرده اند؛ آن‌ها در جنگهای ۲۲و ۸روزه، تمام تلاش خود را کردند تا به حماس کمک کنند.

اجرای طرح بوستان سلامت در پارک های دانشجو و پارک معلم
مدیر فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه دامغان از اجرای طرح بوستان سلامت در پارک های دانشجو و پارک معلم به همت حوزه مقاومت بسیج الهادی (ع) و حوزه مقاومت بسیج المهدی (عج) خبر داد.

آگهی تائید صحت برگزاری انتخابات شهر دامغان
انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر دامغان به تائید نهائی هیات نظارت رسید .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛

انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی دامغان به تائید نهائی هیات نظارت رسید . 

آگهی تائید صحت برگزاری انتخابات شهر امیریه
انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر امیریه به تائید نهائی هیات نظارت رسید .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛

آگهی تائید صحت برگزاری انتخابات شهر امیریه

انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر امیریه به تائید نهائی هیات نظارت رسید . 

آگهی تائید صحت برگزاری انتخابات شهر کلاته
انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر کلاته به تائید نهائی هیات نظارت رسید .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛

آگهی تائید صحت برگزاری انتخابات شهر  کلاته

 

انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر کلاته به تائید نهائی هیات نظارت رسید . 

انتهای پیام /

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان

آگهی تائید صحت برگزاری انتخابات شهر دیباج
انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر دیباج به تائید نهائی هیات نظارت رسید .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛

آگهی تائید صحت برگزاری انتخابات شهر دیباج

 

انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر دیباج به تائید نهائی هیات نظارت رسید . 

انتهای پیام /

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
به مناسبت ولادت با سعادت کریم اهل بیت ، امام حسن مجتبی (ع)
جان ناقابلم فدای تو باد، ای گل خوشبوی رسالت، چهارمین قمر آسمان اصحاب کسا، امام حسن مجتبی علیه‏السلام !

تیتریک :جان ناقابلم فدای تو باد، ای گل خوشبوی رسالت، چهارمین قمر آسمان اصحاب کسا، امام حسن مجتبی علیه‏السلام ! تا آمدی، تو را در قنداقه سپیدی از پرنیان پیچیدند و به دست خورشید سپردند تا از روزنه گوش‏های تو، اذان و اقامه را در جانت سرازیر کند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نظام آموزشی کشور نباید بیرون از کشور نوشته شود
امام جمعه دامغان با بیان اینکه نظام آموزشی کشور نباید بیرون از کشور نوشته شود، گفت: ملت بیدار ایران اسلامی هرگز اجازه چنین کاری را نخواهند داد.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسینیان در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته دامغان که با حضور گسترده مردم ولایتمدار و روزه دار این شهرستان در مصلای امام خمینی(ره) برگزار شد، با اتخاذ مواضعی روشن گرانه و انقلابی به موضوع سند 2030 پرداخت و اظهار داشت: آنچه عنوان میکنند که گزارش درستی به رهبری نداده اند درست نیست و رهبری عنوان کرده اتفاقا گزارش لازم و درستی به ایشان داده اند.

خطیب نماز جمعه دامغان با اشاره به اینکه اینجا ایران است و چرایی این سؤال برای ما هست که چرا باید نظام آموزشی ،آموزش و پرورش ما در خارج از کشور و در یونسکو نوشته شود؟

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
انس با قرآن کریم در ماه مبارک رمضان
مشکلات اصلی خانواده‌های امروزی از فاصله با قرآن کریم ، اهل بیت (ع) ، احادیث و روایات امامان معصوم (ع) ناشی می شود .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان با بیان اینکه فاصله با قرآن کریم از مشکلات اصلی خانواده‌هاست، گفت: ماه رمضان فرصت مناسبی برای انس با قرآن کریم است که باید از این فرصت استفاده کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی میرکو در مورد سبک زندگی قرآنی اظهار کرد: سبک زندگی قرآنی شاخه‌های مختلفی مانند خانواده، کسب و کار و سایر موارد دارد.

دامنکوهنرم افزار اندروید پایگاه خبری تحلیلی تیتریک دامغان

همزمانی محتوا
چند رسانه ای
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تبدیل Word به PDF

نرم افزاري براي تبديل word به pdf

13.9 مگابایت
freeprimopdf32setup.zip
فشرده ساز

WinRAR Version 3.90

1.27 مگا بايت
wrar390.rar
مرور گر فایرفاکس

مرورگر فايرفكس نسخه 3.6.13

8.18 مگا بايت
firefox_setup_3.6.13.rar
مرور گر فایرفاکس Mozilla Firefox
9.31 مگابایت
mozilla_firefox_4.0_beta_4_2.exe
پخش كننده صوت و تصوير

kmPlayer برنامه اي است كه تقريبا همه ي فرمت هاي صوت و تصوير را پشتيباني مي كند.

14.4 مگا بايت
kmp.rar

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط ایران سبز

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت