تحلیل روز

شما دشمن ملتم هستید و دعوای من با دولت یازدهم دعوای خانوادگی است
رسایی تصریح کرد: معتقدم دولت نه تنها واقعیت‌های پرونده هسته‌ای را به مردم نمی‌گوید که خلاف واقعیت را می‌گوید اما همه اینها دلیل نمی‌شود تا در مصاحبه با رسانه‌هایی که دائما در حال سمپاشی علیه آرمان‌های این ملت هستند، زبان به گلایه از رفتارهای دولت باز کنم.

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری تیتر یک دامغان به نقل از جام نیوز : حمیدرسایی مدیرمسئول نشریه 9 دی در جدیدترین مطلب شخصی اینستاگرامش نوشت: از زمانی که خبر توقیف نه دی منتشر شده، چند رسانه فارسی زبان خارجی برای مصاحبه درباره توقیف نه دی تماس گرفته اند و من طبق معمول، حاضر به گفتگو با آنها نشدم.

 

آقای روحانی همان راه آقای احمدی نژاد را دنبال می‌کند
دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با اشاره به محدودیت اعمال شده درباره تعداد سانتریفیوژهای ایران در برجام گفت: 50 درصد سانتریفیوژها در زمان برچیده شدن و 30 درصد در زمان جابجایی نابود می‌شوند.

 

 

 

توافق هسته‌ای از نگاه ایرانی‌تبارهای آمریکا
برجام در میان ایرانی‌تبارهای ساکن آمریکا هم دارای موافقین پرشور و هم مخالفین سرسخت است.

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری تیتر یک دامغان به نقل از جام نیوز : اعضای کنگره آمریکا نظرات پرشور و حرارتی از میان رأی‌دهندگان ایرانی‌تبار خود دریافت می‌کنند اما این نظرات هم منفی هستند هم مثبت.

 

خبری در راه است ... + عکس
تیتریک : همه مشغول کارنند ... جهاد گونه... بی ادعا .... وقتی می پرسی چه خبر است ؟ می گویند : خبری در راه است.... 23 تا 30 بهمن ماه ،اجلاسیه شهدای دامغان است .

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، زمان در استقبال از مرکب بهار شهدا در چله زمستان به میزبانی گل های بهشتی رفته و آسمان دیار دامغانیان آغوش خویش را برای کبوتران شهادت گشوده است .

ذهن شهر پر شده از لاله زارها و هوا هوای مسیحا نفسی است  که غبار تن را از چهره می شوید و روح انسان را با تصاویر فرشتگان زمینی جلا می دهد.

دل های مشتاق این روزها لحظه شماری می کنند تا یک بار دیگر نوای بهر فتح کربلا با کاروان دامغان شنیده شود  تا زمین و زمان مست شوند از ترم عاشقانه یارانی که جانشان به خال لب امام عشق گره خورده بود.

یادداشت / مغازه سازی و مغازه بازی ، بلای اقتصاد دامغان
تیتریک : دامغان شهر گرانی است که در قیاس با شهرهای همجوار می توان متوجه آن شد و این گرانی موجب آزار همشهریان است .

اختصاصی / 9 دی دفاع از رهبری ، نظام و اهداف انقلاب و حضرت امام (ره) بود
تیتریک : نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی : خروج مردم در 9 دی دفاع از رهبری ، نظام و اهداف انقلاب و حضرت امام (ره) بود که پیامش رو داد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، دکتر عبدالرحمان رستمیان نماینده مردم شریف دامغان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار تیتریک گفت : بعضی وقت ها شرایطی در کشور پیش می آید که دشمنان سواستفاده می کنند.در ایامی اتفاقاتی افتاد که مردم از آنها ناراحت بودند. یکی اهانت به نظام و رهبری که خط قرمز مردم است و رهبری ستون نظام که باعث ناراحتی و آزرده خاطری مردم شد و دیگری بهترین شرایط برای ورود دشمنان و منافقان به کشور بود.شعار های خاصی داده شد که باعث تحریک دیگر کشورها شد و این خواسته خود دشمنان نظام بود لذا خروج مردم در 9 دی دفاع از رهبری ، نظام و اهداف انقلاب و حضرت امام (ره) بود که پیامش رو داد.

فراخوان انتشار تصاویر محرم در تیتریک
تیتریک : همزمان با آغاز ماه محرم ماه عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تیتریک آمادگی خود را برای انتشار تصاویر مربوط به برگزاری مراسمات این ایام در دامغان توسط شما اعلام می دارد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، همزمان با آغاز ماه محرم ماه عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تیتریک آمادگی خود را برای انتشار تصاویر مربوط به برگزاری مراسمات این ایام در دامغان توسط نگاه شما اعلام می دارد.

آدرس ایمیل برای ارسال تصاویر titreyek@chmail.ir  می باشد. لصفا نام عکاس در ایمیل قید شود تا بنام خودتان بر روی سایت قرار گیرد.

کج سلیقگی اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان + تصویر
تیتریک : کج سلیقگی و بی تدبیری اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان،در ارائه بلیط ورودی به آثار تاریخی شهرمان کاملا نمایان است.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، جای تاسف دارد که شهرستان دامغان با بیش از 7000 هزار سال قدمت تاریخی و دارای بیشترین مجموعه آثار تاریخی و گردشگری در سطح استان ، مسئولان اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان خود همچون باوری از این بیشینه تاریخی شهرستان نداشته و ندارند!

در شهر های دیگر استان و یا کشور ، با داشتن حداکثر یک یا چند اثر تاریخی با تبلیغات رسانه ای و جذب گردشگر ، آن چنان اثر تاریخی را به رخ می کشند که گویا فقط همین در جهان است و بعضا در بعضی مواقع تعجب برانگیز است.

حال مسئولان اداره میراث فرهنگی و گردشگری دامغان ، با خود زنی و بی تدبیری چه ها که نکرده اند.

فرمانده سپاه دامغان :قدرتی فعلی نظام در جهان از دستاوردهای دفاع مقدس است
تیتر یک: ایجاد روحیه های وطن پرستی در نسل جوان ، تقویت حس استقلال و خودکفایی ، تشکیل سپاه و بسیجی به این عزمت همه و همه از دستاوردهای دفاع مقدس ما در 8 سال است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک: سید محمدرضا حسینی فرمانده سپاه شهرستان دامغان به دستاوردهای دفاع مقدس اشاره ای کرد و گفت: گرچه تجاوز ناخواسته و جنگ ناخوانده رژیم بعثی بر ضد مردم ایران خسارت ها و زیان های جبران ناپذیر و بسیاری هم به ملت عراق و هم به ملت ایران و هم به دیگران وارد نمود که برخی از آنها هرگز التیام نخواهند یافت، ولی آنچه مسلم  است این است که رژیم عراق برغم تحمیل آن همه زیان و خسارت به ملت ایران و مردم عراق به هیچگونه دستاوری که دست کم یکی از اهداف تجاوز آن رژیم را تحقق بخشیده باشد دست نیافت ولی دولت و ملت ایران به یکایک اهداف دفاع مقدس خود دست یافته و متحمل هیچگونه ناکامی و شکستی در رسیدن به اهداف مقدس دفاع مقدس نگشتند.

یادادشت/دیگر بیکاری باعث وقوع جرم در دامغان نیست
تیتر یک: شغل دیگر ، باعث وبانی وقوع جرم نیست ، دردامغان این جرم های سنگینی است که به کیفر ختم نشده است ویا چندین سال از وقوع جرم می گذرد.

 

 

 

سلام به تمام خوانندگان پایگاه خبری تحلیلی تیتریک .

دامغان را از دو دیدگاه می توان شناخت :

1-      دامغان را شهری تاریخی با قدمت 7000ساله که دارای 115آثار تاریخی ثبت شده که مسجد تاریخانه ،برج پیر علمدار،برج مهماندوست،مسجد جامعه دامغان،چشمه علی ودیگر آثارتاریخی را می توان نام برد .

 

یادداشت / وقتی مسئولین از آن طرف بام می افتند
تیتر یک : ادغام وزارت خانه هیچ دلیلی بر نساختن تابلوی جدید برای یک ادره نیست و این کار به جز کوتاهی در امر زیبا جلوه دادن اداره نمی تواند باشد.

به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی تیتریک:

دیروز که از کنار اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دامغان می گذشتم تابلوی اداره نظر من را جلب کرد.

تابلویی که از دو تا بنر درست شده بود ، یک پر رنگ تر و دیگری کم رنگ تر ، البته من متوجه شدم بنر ها چه معنایی دارند. بنر کم رنگ مربوط به زمانی می شود که هنوز وزارت خانه ها ادغام نشده بودند و روی بنر نوشته بود اداره کار و امور اجتماعی شهرستان دامغان و بنر پر رنگ تر مربوط به بعد از ادغام وزارت خانه ها می شد و نوشته بود اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دامغان اما نمی دانم چرا تابلوی این اداره کاملا عوض نشده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ریاست حفاظت محیط زیست دامغان خبر داد:
ثبت تصویر۵ قلاده پلنگ ایرانی در منطقه حفاظت‌شده سفیدکوه آرسک دامغان
فرامرز اسفندیاری : از ثبت تصویر ۵ قلاده پلنگ ایرانی در منطقه حفاظت‌شده سفیدکوه آرسک دامغان خبر داد. ثبت تصویر ۵ قلاده پلنگ ایرانی

به گزارش خبرنگار تیتر یک ؛ فرامرز اسفندیاری در گفتگو با خبر نگار تیتر یک اظهار داشت: کارشناسان و محیط بانان محیط زیست دامغان به منظور کنترل و پایش حیات وحش خصوصا گونه های با ارزش و در معرض خطر انقراض اقدام به نصب دوربین تله ای در دو نقطه نزدیک بهم در محل تنگه آکسی و نعنایی منطقه شکار ممنوع سفید کوه آرسک از مهمترین زیستگاههای پلنگ ایرانی  تحت مدیریت شهرستان دامغان کردند که در این راستا  برای چندمین بار موفق به ثبت تصویر ۵ قلاده پلنگ ایرانی در منطقه حفاظت شده سفید کوه آرسک  شدند.

غنی بودن منطقه دامغان به لحاظ طعمه

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ورزش روستائی و بازی بومی محلی در دامغان;
فرصت فرهنگ سازی با بازی های بومی محلی / فراموشی بازی های بومی و محلی، فراموشی بخشی از فرهنگ و تمدن ایران
فرصت فرهنگ سازی با بازی های بومی محلی / فراموشی بازی های بومی و محلی، فراموشی بخشی از فرهنگ و تمدن ایران
خورزانی گفت: از قابلیت های این بازی ها امکان استفاده در محیط های باز و بسته است که برخی از بازی‌ها به لحاظ اجتماعی، فرهنگی و مذهبی در اکثر نقاط ایران مشترک بوده‌اندو فقط نوع بازی آن مشترک است .

بازی های بومی محلی دارای بار فرهنگی غنی که برخواسته از فرهنگ و آداب منطقه ای همراه با  اصالت های نهفته در زندگی مردم هر شهر و آبادی می باشد.

این بازیها که در گذشته علاوه بر سرگرمی آمادگی نیروها برای مبارزه با دشمنان از اهمیت خاص برخوردار بوده است لذا در مناطق مختلف با توجه به نوع بافت زندگی مردم با هم متفاوت بوده که این تفاوتها باعث تنوع در این بازی ها در مناطق مختلف ایران زمین را دارد.

گفتگویی داریم با یکی از اعضا و کارشناس هئیت بازی iهای بومی محلی در شهرستان که در ادامه می خوانید.

حمیده خورزانی عضو هیئت ورزش روستائی و بازی های بومی محلی شهرستان دامغان در گفتگو با خبرنگار تیتر یک گفت: کلمه بازی در فرهنگ لغات فارسی ، شامل تعریف هائی چون سرگرمی، تفریح،  ورزش می شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دامغان؛
پایان رقابت های مسابقات قهرمانی استان به میزبانی دامغان / دارت ، فوتبال روی میز، طناب کشی
این دوره مسابقات به میزبانی شهرستان دامغان در شرایطی برگزار گردید که سالن چند منظوره شهرستان از کمترین امکانات ممکن برخوردار است . عدم وجود سیستم سرمایشی ، آب سرد کن ، سرویس بهداشتی مناسب و ... مورد اعتراض میهمانان این دوره مسابقات بود .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛   مسابقات قهرمانی استان به میزبانی دامغان در سه رشته دارت ، فوتبال روی میز، طناب کشی در دو بخش آقایان  با حضور بیش از هفتاد نفر از شهرستانهای سمنان ، دامغان ، شاهرود ، گرمسار  روز پنج شنبه مورخ ۹۶/۵/۲۶و بانوان  با حضور بیش از سی نفر از شهرستانهای سمنان ، دامغان ، شاهرود ، گرمسار  روز جمعه  مورخ ۹۶/۵/27، به صورت متمرکز در سالن حمزه سیدالشهدا شهرستان دامغان برگزار گردید  .

این دوره مسابقات به همت هیئت انجمن های ورزشی شهرستان سمنان ترتیب داده شد و در پایان به نفرات برتر هر رشته لوح تقدیر و مدال  اهدا گردید.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
سازمان دهی اردو های جهادی به منظور خدمت رسانی به مناطق کم برخوردار ، محله های اسلامی و با هدف خودسازی دانشجویان
دهرویه مسئول بسیج دانشجوئی استان سمنان: از 17هزار نفر روز سازمان یافته شده در قالب 49 گروه جهادی ، تا کنون 10 هزار نفر روز به روستاهای محروم و مناطق کمتر توسعه یافته اعزام شدند .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛دهرویه مسئول بسیج دانشجوئی استان سمنان گفت: از 17هزار نفر روز سازمان یافته شده در قالب 49 گروه جهادی ، تا کنون 10 هزار نفر روز به روستاهای محروم و مناطق کمتر توسعه یافته اعزام شدند .

وی در ادامه گفت از 49 گروه جهادی 20 گروه خواهران و 29 گروه برادران هستند و دو گروه به خارج استان ، استان های چهارمحال و بختیاری و هرمزگان اعزام شدند و تعامل بسیار خوبی با استان های دیگر دارند .

آغاز به کار پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا دامغان
با ابلاغ شروع به فعالیت منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان دامغان از سوی وزیر کشور در یکم شهریور ماه سال جاری شهرستان دامغان برای این رویداد بزرگ آماده می شود .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ با ابلاغ شروع به فعالیت منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان دامغان از سوی وزیر کشور در یکم شهریور ماه سال جاری شهرستان دامغان برای این رویداد بزرگ آماده می شود .

در حاشیه جلسه هماهنگی به منظور آغاز به کار پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان دامغان که مصادف است با نخستین روز شهریور ماه، به ریاست فرماندار دامغان و با حضور بخشداران بخش های مرکزی و امیرآباد ؛ روز یکشنبه مورخ 22 مرداد ماه سال جاری بخشنامه نحوه استقرار و شروع به کار دوره پنجم شوراهای اسلامی شهر و روستاو انتخاب و انتخاب شهرداران و دهیاران سراسر کشور مورد تاکید قرار گرفت .

ارتقاء و حفظ کرامت مردم در نظام اداری شهرستان دامغان
طباطبائیان با اشاره به اهمیت تکریم و بزرگداشت ارباب رجوع در ادارات دولتی اظهار داشت: دوره آموزشی ارتقاء و حفظ کرامت مردم در نظام اداری با هدف آشنائی با مبانی طرح تکریم ویژه کارکنان فرمانداری و کارکنان ادارات به مدت 4 ساعت برنامه ریزی شد .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛طباطبائیان با اشاره به اهمیت تکریم و بزرگداشت ارباب رجوع در ادارات دولتی اظهار داشت:  دوره آموزشی ارتقاء و حفظ کرامت مردم در نظام اداری با هدف آشنائی با مبانی طرح تکریم ویژه کارکنان فرمانداری و کارکنان ادارات به مدت 4 ساعت برنامه ریزی شد .

صدایی که پشت پرده سیاست ماند،نتایج سرشماری 1395
گزارش سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395 در زمانی منتشر شد که افکار عمومی متوجه بحثهای انتخابات 96 بود و گوشها صدای سیاست را دنبال می کردند. لذا زنگهای هشداری که این آمار به صدا درآورد در همهمه و هیاهوی انتخابات شنیده نشدند و در خصوص آن بحث و تحلیل کمتر به میان آمد. لازم می داینم به برخی از آمار و ارقام منتشره در این گزارش اشاره نمائیم.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛گزارش سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395 در زمانی منتشر شد که افکار عمومی متوجه بحثهای انتخابات 96 بود و گوشها صدای سیاست را دنبال می کردند. لذا زنگهای هشداری که این آمار به صدا درآورد در همهمه و هیاهوی انتخابات شنیده نشدند و در خصوص آن بحث و تحلیل کمتر به میان آمد. لازم می دانم به برخی از آمار و ارقام منتشره در این گزارش اشاره نمایم.

 

از سال 1390 تا 1395:

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
برنامه های اجرائی روز شهرداری ها و دهیاری های شهر دامغان
بخشدار بخش مرکزی دامغان برنامه های اجرائی روز شهرداری ها و دهیاری های شهر دامغان در بخش مرکزی را اعلام نمود .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ بخشدار بخش مرکزی دامغان برنامه های اجرائی روز شهرداری ها و دهیاری های شهر دامغان در بخش مرکزی را اعلام نمود .

برنامه های نکو داشت روز شهرداری ها و دهیاری های شهر دامغان در بخش مرکزی عبارتند از :
دیدار با خانواده های معظم شهیدان معظم مهرابی روستای محمد آباد

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
حجاب یک سلیقه شخصی نیست
خانم طاهری با بیان این که حجاب یک سلیقه شخصی نیست بلکه حکم الهی است، گفت: حجاب حق الناس است و بی حجابی باعث مبتلا شدن دیگران به انحراف و گناه می شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
سخنرانی میرزابابا مطهری‌نژاد رئیس انجمن روابط عمومی ایران در دویست و یکمین نشست علمی تخصصی انجمن
میرزابابا مطهری‌نژاد در ‍ نشست علمی تخصصی انجمن روابط عمومی ایران اعلام نمود : انجمن روابط عمومی ایران از موضوعات مهمی چون آینده ‌پژوهی، مسئولیت اجتماعی، سرمایه اجتماعی، شبکه‌های اجتماعی و جامعه اطلاعاتی و ‌.‌.‌. در روابط عمومی غفلت نموده است .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ در این نشست جمع کثیری از اعضای انجمن و چهره‌های شاخصی چون دکتر حمید ضیایی‌پرور، خانم دکتر ساعی، دکتر یحیایی ایله‌ای‌، دکتر‌ سید محسن طباطبایی زواره رئیس انجمن ‌اقتصاد شهری ایران، دکتر بیتا شاه منصوری، دکتر محمدرضا حقیقی، دکتر حسنا کاظمی، اعضای هیئت‌ مدیره دوره نهم و سید غلامرضا کاظمی دینان رئیس انجمن در دوره هشتم و مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی و دانشجویان ارتباطات حضور داشتند‌.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پیشتازی پسران در گروه ریاضی و فنی و دختران در گروه های علوم انسانی و تجربی در چهل و هفتمین دوره کنکور
در سال های اخیر تعداد دختران داوطلب کنکور سراسری از پسران پیشی گرفته است اما در گروه های آزمایشی مختلف وضعیت متفاوتی حاکم است. در آزمون سراسری سال ۹۶پسران در گروه علوم ریاضی و فنی و دختران در سایر گروه ها از جمله علوم انسانی، علوم تجربی، هنر و زبان های خارجی پیشتاز هستند .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ در شهرستان دامغان همزمان با سراسر کشور آزمون سراسری بر گزار می شود در سال های اخیر استفاده از ابزارهای الکترونیک هوشمند و استفاده از آن در میان جوانان بسیار مورد توجه بوده است.در هشدار به داوطلبان گفته شده است که باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، هرگونه دستگاه ارتباطی (از قبیل پیجر، تلفن همراه، تبلت، قلم نوری، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند و...)، جزوه، کتاب، ماشین حساب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری کنند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
هفته حقوق بشر جهانی در اداره منابع طبیعی دامغان
همزمان با حمله ناو آمریکائی به هواپیمای مسافربری و به مناسبت هفته حقوق بشر جهانی جلسه ای با حضور کارکنان ادارات و سخنرانی کارشناس سیاسی در اداره منابع طبیعی دامغان برگزار گردید .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛هفته حقوق بشر جهانی در اداره منابع طبیعی دامغان

همزمان با حمله ناو آمریکائی به هواپیمای مسافربری و به مناسبت هفته حقوق بشر جهانی جلسه ای با حضور کارکنان ادارات و سخنرانی کارشناس سیاسی در اداره منابع طبیعی دامغان برگزار گردید.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
وقوع حوادث طبیعی در دامغان و امکان تخریب واحدهای مسکونی و تجاری و بروز خسارت های مادی و جانی
شهر دامغان با بیش از 15/000 واحد مسکونی و تجاری ، هر لحظه امکان تخریب این واحدها و به وجود آمدن خسارت های مادی و جانی با وقوع یک حادثه طبیعی وجود دارد .

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تاریخ هرگز دهم تیرماه سال 1365 را فراموش نخواهد کرد
تاریخ هرگز سالروز آزاد سازی شهر مهران را فراموش نخواهد کرد زیرا در این روز دلاوران صحنه نبرد در یک حمله قهرمانانه در عملیاتی به‌نام «یا ابوالفضل العباس» در جبهه‌های جنوب حماسه آفریدند و مهران را از اسارت آزاد کردند. «یا ابوالفضل العباس(ع) ادرکنی» رمز آغاز عملیاتی به وسعت دشت پرندگان خونین بالی بود که پروازشان در شب دهم تیر ماه سال 65 مهران را از لوث وجود دشمن بعثی آزاد کرد.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان، راوی مناطق عملیاتی دامغان بیان نمود : تاریخ هرگز سالروز آزاد سازی شهر مهران را فراموش نخواهد کرد زیرا در این روز دلاوران صحنه نبرد در یک حمله قهرمانانه در عملیاتی به‌نام «یا ابوالفضل العباس» در جبهه‌های جنوب حماسه آفریدند و مهران را از اسارت آزاد کردند. «یا ابوالفضل العباس(ع) ادرکنی» رمز آغاز عملیاتی به وسعت دشت پرندگان خونین بالی بود که پروازشان در شب دهم تیر ماه سال 65 مهران را از لوث وجود دشمن بعثی آزاد کرد.

اهداف عملیات

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
توقف اجرای برجام با توجه به بدعهدی آمریکایی ها و افزایش تحریم های ضد ایرانی
حسن بیگی درباره موضوع توقف اجرای برجام با توجه به فرمان مشروط رهبر انقلاب اعلام نمود : از مقطعی که آمریکایی ها این مصوبه را اجرایی کنند، ما نیز می توانیم اقدام عملی کنیم.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اقدامات ستاد نماز عید سعید فطر شهرستان دامغان
رئیس ستادبرگزاری نماز عید سعید فطر دامغان اعلام نمود : ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات درماه ضیافت الهی و توفیق و سلامتی برای همشهریان عزیز و گرامی، گزارشی از روند فعالیت ستاد نماز عید سعید فطر جهت استحضار اعلام نمود .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ رئیس ستادبرگزاری نماز عید سعید فطر دامغان اعلام نمود : ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات درماه ضیافت الهی و توفیق و سلامتی برای همشهریان عزیز و گرامی، گزارشی از روند فعالیت ستاد نماز عید سعید فطر جهت استحضار اعلام نمود .

 احتراما ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات درماه ضیافت الهی و توفیق و سلامتی برای شما همشهریان عزیز و گرامی، گزارشی از روند فعالیت ستاد نماز عید سعید فطر جهت استحضار تقدیم میگردد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
برنامه ریزی مراسم روز قدس شهرستان دامغان
مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس (روز جمعه) در شهر دامغان ساعت 11:30 از میدان شهدا به سمت مصلای نماز جمعه ، در شهر کلاته ساعت 11:30 از میدان امام (ره) به میدان شهدا ، در شهر دیباج ساعت 11:30 از مساجد سه محل به میدان امام (ره) و شهر امیریه ساعت ۱۳:۳۰ از مسجد جامع شهر امیریه تا گلزار شهدای گمنام برگزار خواهد شد .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛

جلسه هماهنگی روز قدس و گرامیداشت هفته قوه قضائیه به ریاست معاون سیاسی اجتماعی فرماندار و با حضوررئیس دادگستری، دادستان و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان دامغان برگزار گردید.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مردم شهرستان دامغان و مراسم لیالی قدر به روایت تصویر
مردم دیندار شهرستان دامغان در شب شهادت امیرالمومنین امام علی (ع) نقش‌هایی زیبا از معنویت و اخلاص در خاطره تصاویر بجا گذاردند .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛

مردم شهرستان دامغان و مراسم لیالی قدر به روایت تصویر

مردم دیندار شهرستان دامغان همراه  با هموطنان گرانقدر کشور، هم نوا با ملائک میهمان شب پرفضیلت قدر و هم ناله با فرزندان علی (ع)  در شب شهادت آن امام همام، در مراسم باشکوه  لیالی قدر به میزبانی مساجد ، حسینیه ها ، مصلی ، آستان مقدس امامزادگان و روستاها و ... در دامغان نقش‌هایی زیبا از معنویت و اخلاص در خاطره تصاویر بجا گذاردند .

شب های قدر فرصتی برای خودسازی و تحول اخلاق انسانی است
امام جمعه دامغان با بیان اینکه خداوند قرآن را در شب قدر نازل کرد و همانا شب سرنوشت‌ساز کتابی سرنوشت‌ساز می‌خواهد گفت: شب قدر فرصتی برای خودسازی و تحول اخلاق انسانی است.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد حسینیان با بیان اینکه شب قدر مجال محکم‌کردن پایه‌های ایمان و استحکام اصول و اعتقادات است، اظهار داشت: ایمان مستحکم و شخصیت مبرهن در هرشرایطی ثابت و بدون تغییر است، همچون انبیاء و اوصیاء، شهدا، مؤمنین و متدینین؛ همانا ایمان آنها مشمول الطاف خاص خداوند است.

همزمانی محتوا

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت