پنجشنبه, 10 فروردين 1396 - الخميس 03 رجب 1438 - Thursday 30th March 2017

تا انتخابات

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نتایج پایانی شمارش آرای مجلس دهم شورای اسلامی دامغان
تیتریک: نتیجه نهایی شمارش آرای مردم شهرستان دامغان اعلام و ابوالفضل حسن بیکی به عنوان نفر اول اعلام شد.

به گزارش تیتریک: فرمانداری شهرستان دامغان طی بیانیه ای آمار نهایی دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان دامغان را اعلام و ابوالفضل حسن بیکی را به عنوان نماینده مردم دامغان در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی معرفی نمود.

طی انتخابات برگزار شده در 7 اسفندماه سال 94 در حوزه انتخابیه شهرستان دامغان تعداد آرای ماخوذه 52042 رای اعلام شد که طی آن اسامی و تعداد رای نامزدها اعلام شد:

نفر اول- ابوالفضل حسن بیکی فرزند باقر             دارای 17244 رای

نفر دوم-  عبدالرحمن رستمیان فرزند کرم            دارای 8479 رای

نفرسوم-حسن ملک محمدی فرزند موسی        دارای 8264 رای

بهای گران توافق هسته‌ای و کار دشوار روحانی برای انتخابات
رئیس جمهور ایران باور دارد که باتوافق می تواند همه چیز را باهم داشته باشد: یک کوه پول، سرمایه گذاری خارجی و تسلیحات، و رسمیت یافتن به عنوان یک کشور در آستانه سلاح هسته ای.

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری تیتر یک دامغان به نقل از جام نیوز : روزنامه "وال استریت ژورنال" (WSJ) گزارش داد: «انتظارات برآورده نشده، همیشه خطرناک است و روحانی بیش از حد [دارایی واقعی خود] کارکرد اقتصادی توافق هسته ای را به مردم ایران فروخته است.»

 

گزارش/ انتخابات 24 خردادماه شهرستان دامغان + تصاویر
تیتریک : گزارش انتخاباتی از شعبه اخذ رای حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) دامغان.

حدودا ساعت 8 صبح بود که وارد حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) شدیم صحنه خیلی جالبی بود از کودک 6 ساله گرفته تا پیرمرد 90 ساله منتظر باز شدن درب شعبه اخذ رای بودند همه شناسنامه به دست برای رای دادن با نظامشون لحظه شماری  میکردند.

 

 

امام جمعه دامغان
24 خرداد مشتی دیگر بردهان یاوه گویان ودشمنان خواهد زد
تیتریک :حجت الاسلام سید محمود ترابی صبح امروز در هنگام انداختن رای خود در صندوق به خبرنگاران اظهار داشت 24 خرداد مشتی دیگر بردهان یاوه گویان ودشمنان خواهد زد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، حجت الاسلام  سید محمود ترابی صبح امروز در هنگام انداختن رای خود در صندوق به خبرنگاران اظهار داشت: حضور مردم در انتخابات پیامی به دو ستان و همچنین دشمنان ایران اسلامی دارد.

 به دشمنانم می فهماند که مردم پشتیبان نظام اند و تحت فرمان رهبر خود در این حماسه سیاسی شرکت می کنند و نیز دوستان نظام اسلامی را نیز در تلاش و فعالیت خود مصمم تر می کند.

ترابی  تصریح کرد: دشمن تاکنون بارها و بارها از حضور میلیونی مردم شکست خورده و شکست وی برای همگان مشخص شده اما یک ویژگی در دشمن وجود دارد که از شیطان به ارث برده است.

محمد حسن بیکی در گفتگو با تیتریک:
در اهمیت شورا همین بس که در کتاب وحی سوره ای از قرآن بنام شوری نامیده شده
تیتر یک : در آستانه برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به سراغ محمد حسن بیکی، مسئول فرهنگی دانشگاه پیام نور دامغان رفتیم تا از نظر وی در مورد اهمیت شوراها ، وظایف و مسائل پیرامون آن مطلع شویم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک  ،

حسن بیکی در ابتدا از پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک بابت اطلاع رسانی، آگاهی بخشی ، شفاف سازی و آشنا کردن شهروندان به مسائل پیرامون شهر دامغان تشکر کرد و به اهمیت شورا ها از منظر قرآن و اسلام اشاره کرد و گفت: در اهمیت شورا همین بس که  در کتاب وحی و در کلام خدای متعال که کتاب انسان ساز و راهنمای زندگی است سوره ای از قرآن بنام شوری نامیده شده و دو آیه ((و امرهم شوری بینهم )) و((وشاورهم فی الامر )) نیز دلالت بر اهمیت اصل شوری و مشورت دارد.

بیانیه ستاد انتخاباتی حامیان مشایی
تیتریک : دفتر هماهنگی ستادهای مردمی حامیان اسفندیار رحیم مشایی با صدور اطلاعیه‌ای تاکید کرد: موضوع تجدیدنظر و رفع ابهامات احتمالی در تصمیم شورای نگهبان را پیگیری می‌کنیم.

 

دلایل رد صلاحیت نامزد جریان انحرافی + سند
تیتریک : در پی آغاز به کار شورای نگهبان درباره احراز صلاحیت نامزدهای یازدهمین دوره شورای نگهبان، دلایل عدم احراز صلاحیت نامزد جریان انحرافی به شرح زیر بررسی می گردد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک به نقل از دیده بان ، حدود یکماه به برگزاری یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری وقت باقی است و بعد از ثبت نام از تمامی اشخاص برای حضور در حماسه سیاسی ملت ایران، شورای محترم نگهبان کار رسیدگی به صلاحیت نامزدهای انتخاباتی را آغاز کرده است و تا چند روز آینده، نام اشخاصی که توسط شورای نگهبان احراز صلاحیت شده‌اند، اعلام خواهد شد.

در این بین، حضور چهره‌هایی همچون حامیان فتنه 88، ملی مذهبی‌ها، جریان اصلاحات، حامیان دولت و ... در میان ثبت نام کنندگان به چشم می‌خورد.

کوثری در دانشگاه پیام نور دامغان گفت:
مهمترین عمل تبیین ملاک ها و معیارهای طرح شده توسط امام و رهبر است
تیتر یک : کارشناس مسائل سیاسی سازمان بسیج دانشجویی با حضور در جمع بسیجیان دانشگاههای دامغان در دانشگاه پیام نور به تحلیل مسائل انتخابات پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ،

احمد کوثری با بیان اینکه انقلاب تا به امروز سه نسل را در خود جای داده گفت: نسل اول انقلاب کسانی بودند که انقلاب را ایجاد کردند نسل دوم مسئول حفظ انقلاب بودند و وظیفه نسل سومی ها ایجاد تمدن بین المللی اسلامی است.

کوثری اظهار داشت: ما برای ورود به انتخابات به معیار هایی نیازمندیم ، از جمله ورود به گفتمان امام امت یعنی تبیین و تحکیم گفتمان انقلاب اسلامی و اثبات کارآمدی آن با استفاده از سخنان پیامبر و امامان

وی افزود: ما باید دشمن شناس باشیم و با تفرس ، نقش آفرینی دشمن را در انتخابات آینده حدس بزنیم و اقدامات دشمنان را خنثی کنیم.

رقیب اصلی اصولگرایان مشخص شد
تیتر یک:بی بی سی: روشن است که مانور های آقای هاشمی رفسنجانی یک وزن کشی سیاسی را به اصولگرایان تحمیل کرد که طراز، قابلیت و محدودیت هر دو طرف را بیان می کند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، بی بی سی فارسی از "نزدیکی بی سابقه هاشمی و خاتمی" خبر داده و مدعی شد که آنها  توانستند با بازی "می آییم- نمی آییم" خود را در برابر رقبای اصولگرایشان تبدیل به "هیولاهای ترسناک سیاسی" کنند.

 

واجب بودن حضور هاشمی رفسنجانی در انتخابات از عراق رسید!
تیتریک : بهمن شریف زاده از نزدیکان مشایی ازحضور وی در روز شنبه برای شرکت در انتخابات خبر داده است و محمد هاشمی برادر آیت الله هاشمی هم از عراق بازگشته و مدعی شده است که فرمان حضور هاشمی در انتخابات را از عراق آورده است.

 

هر سه نامزد ائتلاف پیشرفت ثبت نام می‌کنند
تیتر یک : علی اکبر ولایتی یکی از نامزدهای ائتلاف پیشرفت از ثبت نام خود و هر دو نامزد دیگر این ائتلاف برای شرکت در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک ، علی اکبر ولایتی از نامزدهای ائتلاف پیشرفت عصر امروز پنجشنبه 19 اردیبهشت در حاشیه رونمایی از تعدادی از کتابهایش در سرای اهل قلم نمایشگاه بین المللی کتاب تهران درباره نامزد نهایی این ائتلاف برای انتخابات پیش رو توضیحاتی ارائه کرد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا از میان شما، محمدباقر قالیباف و غلامعلی حدادعادل یک نفر نامزد ریاست جمهوری خواهد شد، گفت: هر سه ما ثبت نام می کنیم.

عضو ائتلاف پیشرفت اضافه کرد: باید کار ثبت نام را انجام دهیم و انشاءالله نتیجه این ائتلاف هم مشخص خواهد شد.

فردا و در تالار سیدالشهداء؛
اولین گردهمایی حامیان کاندیداتوری واعظ‌ زاده برگزار می‌شود
تیتریک : اولین گردهمایی دانشگاهیان و دانشمندان حامی کاندیداتوری صادق واعظ زاده، رئیس مرکز طراحی الگوی اسلامی - ایرانی پیشرفت و از اعضای هیات علمی دانشگاه تهران فردا در تالار سید الشهداء برگزار می شود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک به نقل از خبرنگار مهر، در این گردهمایی صادق واعظ زاده به عنوان یکی از کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری، ضمن اعلام رسمی خود برای شرکت در رقابت های انتخاباتی، سخنانی را در باب چرایی و چگونگی حضور خود در انتخابات ریاست جمهوری و شرایط سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور بیان خواهد کرد.

برگزاری این نشست به منزله آغاز به کار رسمی ستادهای انتخاباتی صادق واعظ زاده برای انتخابات ریاست جمهوری آتی است.

به گزارش مهر،  اولین گردهمایی حامیان کاندیداتوری واعظ زاده فردا سه شنبه در آستانه میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) ساعت 16:30 در تالار سیدالشهداء تهران برگزار می شود.

انتهای پیام/

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک دامغان

رئیس جمهور شوم وضعیت کروبی و موسوی را پیگیری می‌کنم
تیتریک : کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت: در صورت رئیس‌جمهور شدن با همه توان وضعیت میرحسین و کروبی را پیگیری می‌کنم و قطعا گام‌های مؤثری برخواهم داشت.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ستاد اتخاباتی محمد شریعتمداری ،  این کاندیدا انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری در حاشیه دیدار مردمی‌اش در شهرستان یاسوج در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی در مورد جدی بودن رقابت کاندیدای دولت با سایر کاندیداها اظهار کرد: برایم عجیب است که بخواهیم یک قطب انتخابات را کاندیدای معرفی شده از سوی مجری انتخابات تحت عنوان حامیان دولت تصور کنیم.

مجری انتخابات کاندیدا داشته باشد عجیب است

وزیر سابق بازرگانی دولت اصلاحات افزود: حال اگر احمدی‌نژاد از طریق یک حزب سیاسی رئیس جمهور می‌شد و امروز آن حزب کاندیدای دیگری معرفی می‌کرد قابل قبول بود ولی اینکه مجری انتخابات خود یک کاندیدا داشته باشد، عجیب و بدیع است.

احمدزاده کرمانی به خوزستان سفر کرد
تیتریک : کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با سفر به استان خوزستان با امام جمعه آبادان دیدار کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک به نقل از خبرگزاری مهر، روح‌الله احمدزاده کرمانی، که در ادامه سفرهای استانی خود به استان خوزستان سفر کرده است، صبح امروز با حضور در دفتر امام جمعه آبادان با حجت‌الاسلام و المسلمین علی ابراهیمی از نزدیک دیدار و گفت‌وگو کرد.

این کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری در دیدار با امام جمعه آبادان به تشریح مهمترین برنامه‌ها، اهداف و سیاست‌های خود برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرداخت.

رونمایی از مستند «یک تجربه شیرین» در همایش حامیان جلیلی
تیتریک : در همایش حامیان سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری مستند « یک تجربه شیرین» رونمایی شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از ستاد مردمی حیات طیبه دعوت از سعید جلیلی در انتخابات، همایش بزرگ حامیان دکتر جلیلی در مسجد صنعتگران مشهر برگزار شد.

بنابراین گزارش مستند یک تجربه شیرین مبتنی بر خاطرات اعضای ستادهای انتخاباتی دکتر جلیلی در مجلس هفتم در این همایش رونمایی شد.

عارف و مطهری در دانشگاه قرآن و حدیث سخنرانی می کنند
تیتریک : قرار است علی مطهری دوشنبه 9 اردیبهشت‌ماه از ساعت 11 و 30 دقیقه و محمدرضا عارف سه‌شنبه 10 اردیبهشت‌ماه از ساعت 10 در این دانشگاه سخنرانی کنند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک به نقل از مهر ، عارف و مطهری در نشست های سیاسی با موضوع فرصت ها و تهدیدهای انتخابات در دانشگاه قرآن و حدیث پردیس دانشگاه تهران سخنرانی می کنند.

نشست‌های سیاسی با موضوع فرصت‌ها و تهدیدهای انتخابات پیرامون یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در دانشگاه قرآن و حدیث پردیس دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

قرار است علی مطهری دوشنبه 9 اردیبهشت‌ماه از ساعت 11 و 30 دقیقه و محمدرضا عارف سه‌شنبه 10 اردیبهشت‌ماه از ساعت 10 در این دانشگاه سخنرانی کنند.

انتهای پیام/

نمي گويم نمي آيم / با اسرائيل سر جنگ نداريم/ احمدی نژاد بخشدار من بود
تیتریک : هاشمي رفسنجاني احتمال كانديداتوري خود را رد نكرد و گفت: نمي گويم نمي آيم.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک به نقل از مهر ، عصر يكشنبه جمعي از خبرنگاران، نويسندگان، دانشجويان و طلاب اصلاح طلب در ساختمان مجمع تشخيص مصلحت نظام با آيت الله هاشمي رفسنجاني ديدار و گفتگو داشتند. در اين جلسه 6 نفر به نمايندگي از ساير حاضرين با قرائت بيانيه، نامه و درخواست از آيت الله هاشمي خواستند تا خود را براي رياست جمهوري آينده كانديدا كند. يكي از سخنرانان هاشمي را مسئول تغيير كشور، ديگري تنها چاره ساز مشكلات كنوني كشور و ديگري شاه كليد مشكلات خواند.

در ادامه هاشمي رفسنجاني گفت: اينكه مي گوئيد در كشور تنها من هستم كه ميتوانم مشكلات را برطرف كنم براي من شرمندگي است. اگر حرفهاي شما را بپذيرم يعني اينكه در كشور ديگر مردي توانمند نيست و ما نتوانسته ايم در اين 34 سال افرادي را براي مديريت كشور تربيت كنيم.

با حضور حسن سبحانی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
سلسله نشست‌های راهبرد اقتصادی دولت آینده آغاز شد
تیتریک : حسن سبحانی نماینده ادوار پنجم، ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی سلسله نشست‌های راهبرد دولت آینده در محل دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی آغاز شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک به نقل از فارس ، ظهر امروز حسن سبحانی داوطلب کاندیداتوری دوره یازدهم انتخابات ریاست جمهوری با حضور در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی در سلسله نشست‌های راهبردهای دولت آینده به ایراد سخنرانی می‌پردازد.

به گزارش فارس حسن سبحانی دارای کارشناسی ارشد اقتصاد، دکترای علوم اقتصادی است که از جمله سوابق وی ریاست شورای شهر دامغان، معاون دفتر وزارتی و روابط عمومی وزارت ارشاد اسلامی و نمایندگی ادوار مجلس شورای اسلامی است.

در این سلسله نشست‌ها جلسه پرسش و پاسخ برقرار خواهد بود.

انتهای پیام/

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک دامغان

پورمحمدی در کانون سردفتران ایران:
مشکلات کشور با امنیتی شدن فضا حل نمی‌شود/ دولت فعلی از هفت دولت آزاد است
تیتریک : عضو ائتلاف 5 نفره جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان این که من با اقتصاد تأمین امنیت می‌کنم نه این‌که مشکل اقتصاد را با امنیت حل کنم گفت: این تئوری بود که چندین سال قبل در مجلس و هنگام گرفتن رای اعتماد گفتم و معتقدم امنیت کشور و نیز امنیت ملی را باید با توسعه کشور تأمین کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک به نقل از خبرگزاری مهر حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی، عضو ائتلاف اکثریت اصول‌گرایان عصر امروز در جمع اعضای کانون سردفتران ایران با اشاره به این‌که شنیده‌ام کانون دفاتر اسناد رسمی اولین تشکل مردمی ایران است، گفت: این دفاتر بدون این‌که بار مالی را بر دوش منابع ملی تحمیل کند باری را از مجموعه نیازهای ملی برطرف می‌کند که یک تجربه مهم و قابل توجه است.

آل اسحاق:
رئیس جمهور باید گفتمان رهبری را پیش ببرد
تیتریک : نامزد حزب موتلفه در انتخابات ریاست جمهوری گفت: رئیس جمهور باید گفتمان رهبری را پیش ببرد و در این راه نه یک قدم جلو و نه یک قدم عقب حرکت کند؛ با حفظ همه چارچوب ها و خط قرمز های نظام می توان به جای تخاصم تعامل داشت.

 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک به نقل از خبرگزاری مهر؛ محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی و  یحیی آل اسحاق نامزد حزب موتلفه اسلامی و ائتلاف اکثریت اصولگرایان با آیت الله عاملی امام جمعه اردبیل دیدار و گفتگو کردند.

سه شنبه برگزار می شود:
دیدار کمیته انتخاباتی فراکسیون رهروان ولایت مجلس با محسن رضایی
تیتریک : کمیته وحدت اصولگرایان فراکسیون رهروان ولایت در ادامه نشست های انتخاباتی خود فردا با محسن رضایی یکی از کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دیدار و گفتگو خواهد داشت.

 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک به نقل از خبرنگار پارلمانی مهر، کمیته 17 نفره وحدت اصولگرایان که از چندی قبل و به منظور بررسی سازوکارهای رسیدن اصولگرایان به وحدت در فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است، سه شنبه 10 اردیبهشت ساعت 7 صبح با محسن رضایی کاندیدای ریاست جمهوری دیدار و گفتگو دارد.

این کمیته روز یکشنبه هفته جاری نیز یک نشست سه ساعته با علی اکبر ولایتی دیگر کاندیدای این دور از انتخابات ریاست جمهوری داشت.

دیدار با محمد حسن ابوترابی فرد، محمدرضا باهنر و غلامعلی حداد عادل از دیگر برنامه های کمیته 17 نفره وحدت اصولگرایان در روزهای آتی است.

انتهای پیام/

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک دامغان

پیشرفت اقتصادی مقدم بر عدالت است/تولید نسخه شفا بخش بیکاری است
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: پیشرفت اقتصادی مقدم بر عدالت است چرا که اگر اقتصاد قوی نباشد باید فقر را عادلانه میان مردم توزیع کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک به نقل از مهر، منوچهر متکی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز گذشته در همایش مرد شماره یازده که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه خوارزمی برگزار شد در جمع اساتید و دانشجویان این دانشگاه مهمترین علت مشکلات اقتصادی را عدم توجه و عنایت کافی به بخش تولید دانست.

مصاحبه پدر باقری لنکرانی با رسانه ضد انقلاب؛
فرض من آدم بدی باشم چه ربطی به پسرم دارد/ اگر می خواهد خدمت کند پزشک بماند
تیتریک : پدر باقری لنکرانی در مصاحبه با یک سایت ضد انقلاب با بیان اینکه مدرکی مبنی بر عضویت من در ساواک وجود ندارد گفت: حالا به فرض که من آدم بدی باشم، چه ربطی به پسر من دارد؟ او که نباید به خاطر من محکوم بشود.

 

 

آیت الله ممدوحی :
شورای نگهبان معیارهای رهبری را ملاک بررسی صلاحیت‌ها قرار دهد
تیتریک : عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه شورای نگهبان در بررسی صلاحیت کاندیداهای ریاست جمهوری معیارهای عنوان شده از سوی رهبر انقلاب را در نظر بگیرد، گفت: اینکه یک نفر رد صلاحیت شود بهتر از آن است که با تایید آن فرد یک مملکت 70 میلیونی دچار مشکل شود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، آیت الله ممدوحی عضو شورای مرکزی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و عضو مجلس خبرگان رهبری درگفتگو با خبرنگارمهر، با اشاره به سخنان اخیر رهبری پیرامون کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و ارزیابی آنها برای ورود به عرصه مدیریت اجرایی گفت: فرمایشات رهبری امری صددرصد عقلی بود چرا که هر فردی که وارد عرصه انتخابات می شود باید ببیند توانایی مدیریت کشور 70 میلیونی را دارد یا نه زیرا خلاف این رویه عمل کردن همانا مصداق بی تدبیری است.

وی افزود: در شرایط فعلی که انقلاب اسلامی علاوه بر سیاست های تند و خطرناک جهانی با برخی سیاست بازی ها نیز مواجه است، رئیس جمهور باید مردم شناس، با وجدان، دشمن شناس و خدا شناس باشد تا در مواقع لازم نقشه دشمن را شناخته و جواب درخوری به آن بدهد.

سبحانی در دانشگاه شهید بهشتی:
اقتصاد لیبرالیستی و سودجو حاصل عدم توجه به قانون اساسی است/ سیاست و اقتصاد باید اخلاقی شود
تیتریک : کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه اساسی ترین نهادهای مربوط به قانون اساسی را بوجود نیاوردیم و نتیجه آن اقتصاد مبتنی بر لیبرالیسم، فردگرایی و سودجویی است گفت: در جامعه ما باید هم سیاست و هم اقتصاد اخلاقی می شد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، حسن سبحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه جوامع مختلف بخصوص در دوران کنونی در مسیر توسعه و تعالی هستند گفت: شاید نشود جامعه ای را پیدا کرد که امروز این هدف را دنبال نکند. یک تلاش و خواست عمومی در همه جهان برای بهبودی انسان وجود دارد . جوامع در این تلاش عمومی مشترک هستند اما هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد.

وی افزود: برای جوامع ما نیز این قائده برقرار است و به طور منطقی انتظار داریم ایران مراحل رشد خود را پیگیری کند و با مجموعه خاص خودشناخته شود.

سبحانی با بیان اینکه بشر حول و حوش قرارداد اجتماعی عمل می کند گفت: نوعی از این قراردادها قانون اساسی است. کشورها با قانون اساسی خود شناخته می شوند.

واکنش بی بی سی به صفحه ویژه انتخابات سایت رهبر انقلاب
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک : «کمتر از دو ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری ایران، پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، صفحه ویژه‌ای برای انتخابات ریاست جمهوری راه اندازی کرده است.»

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ، آغاز به کار "صفحه ویژه انتخابات" سایت مقام معظم رهبری، واکنش سایت "بی بی سی فارسی" ارگان رسمی دولت انگلیس را به همراه داشت.
 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
در نقد ذهنیتی اشتباه!
توسعه فضای مجازی در جوامع مختلف و از جمله جامعه ما، همراه با تعمیق این نگرش اشتباه بوده است که رفتار انسان ها در فضای مجازی فارغ از مسئولیت های شرعی و قانونی فضای حقیقی است.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ توسعه فضای مجازی در جوامع مختلف و از جمله جامعه ما، همراه با تعمیق این نگرش اشتباه بوده است که رفتار انسان ها در فضای مجازی فارغ از مسئولیت های شرعی و قانونی فضای حقیقی است.البته اکنون پس از گذشت سال ها، دیگر بعید است حتی افراد با ضریب هوشی متوسط هم ندانند که مخفی کاری در دنیای سراب گونه سایبری معنا ندارد، پس چرا علیرغم این اطلاع، باز هم شاهد تکرار جرائم اینترنتی هستیم؟

آغاز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری از ۲۲ فرورین ۹۶
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: نام نویسی از داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از ۲۲ فروردین ۹۶ آغاز میشود.

به گزارش تیتریک به نقل از صدا و سیما، محمد حسین مقیمی با اعلام این خبر افزود: طبق قانون، مدت نام‌نویسی از داوطلبان این انتخابات، پنج روز از ۲۲ تا ۲۶ فروردین است.

وی همچنین زمان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری را طبق قانون ۲۰ روز اعلام کرد.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و همچنین انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در چهار حوزه انتخابیه، جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برگزار می‌شود.

 

83

انتخابات سال آینده 29 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: زمان پیشنهادی وزارت کشور برای برگزاری انتخابات سال آینده 29 اردیبهشت بوده و شورای نگهبان احتمالا امروز نظر خود را در این خصوص اعلام خواهد کرد.

به گزارش تیتریک به نقل از ایلام بیدار: "محمدحسین مقیمی"، معاون سیاسی وزیر کشور در گفتگو با در خصوص زمان نظر شورای نگهبان برای برگزاری انتخابات در اردیبهشت سال آینده اظهار کرد: احتمالا نظر شورای نگهبان برای برگزاری انتخابات سال آینده امروز اعلام می شود.

وی ادامه داد: زمان پیشنهادی وزارت کشور برای برگزاری انتخابات سال آینده 29 اردیبهشت بوده و اگر به دور دوم برسد، وزارت کشور پنجم خرداد سال 96 را در نظر گرفته است.

معاون سیاسی وزیر کشور صبح امروز (چهارشنبه) به همراه هیئت همراه به استان ایلام سفر کرده و اولین دیدار خود را با فرمانداران و بخشداران استان انجام داد.

برنامه بعدی مقیمی، حضور در نشست شورای اداری استان است و کارگاه اموزشی انتخابات ویژه بخشداران نیز در جریان این سفر برگزار می شود.

انتهای پیام/

 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پیام عبدالرضا امیراحمدی به مردم دامغان و تبریک به نماینده منتخب
تیتریک: عبدالرضا امیراحمدی نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی دامغان از حضور مردم در صحنه تشکر و به نماینده منتخب تبریک گفت.

به گزارش تیتریک: عبدالرضا امیراحمدی نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که با کسب 4.7% آرا نفر پنجم این انتخابات شد در پیامی ضمن تشکر از مردم به ابوالفضل حسن بیکی نماینده منتخب مردم تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

 

بسمه تعالی

و سیجزی الله الشاکرین

محضر مردم شریف دامغان

خداوند دلها را سپاسگزارم که آتش عشق به وطن و میهنم را در وجودم نهاد و خود آگاهاست بر دلی که در گرو خدمت به مردم شهر و کشورم دارم.

دامنکوهنرم افزار اندروید پایگاه خبری تحلیلی تیتریک دامغان

همزمانی محتوا
چند رسانه ای
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تبدیل Word به PDF

نرم افزاري براي تبديل word به pdf

13.9 مگابایت
freeprimopdf32setup.zip
فشرده ساز

WinRAR Version 3.90

1.27 مگا بايت
wrar390.rar
مرور گر فایرفاکس

مرورگر فايرفكس نسخه 3.6.13

8.18 مگا بايت
firefox_setup_3.6.13.rar
مرور گر فایرفاکس Mozilla Firefox
9.31 مگابایت
mozilla_firefox_4.0_beta_4_2.exe
پخش كننده صوت و تصوير

kmPlayer برنامه اي است كه تقريبا همه ي فرمت هاي صوت و تصوير را پشتيباني مي كند.

14.4 مگا بايت
kmp.rar

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط ایران سبز

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت