دوشنبه, 3 ارديبهشت 1397 - الاثنين 08 شعبان 1439 - Monday 23rd April 2018

تا انتخابات

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
حضور گسترده ایرانیان مقیم اتریش در انتخابات ریاست جمهوری +تصاویر
جمع زیادی از ایرانیان مقیم اتریش در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، شعب اخذ رای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از ساعت هشت صبح امروز (به وقت محلی) در شهرهای وین پایتخت اتریش، گراتس دومین پرجمعیت این کشور و همچنین براتیسلاوا پایتخت جمهوری اسلواکی آغاز و کماکان ادامه دارد.

بالغ بر 35 هزار ایرانی در اتریش و حدود 500 ایرانی عمدتا دانشجو در جمهوری اسلواکی اقامت دارند. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دستمالی: جریان بارزانی بیشترین نفع را از فوت «نوشیروان مصطفی» می‌برد
«محمد علی دستمالی» کارشناس مسائل ترکیه و کردها، «نوشیروان مصطفی» رهبر فقید جنبش «تغییر» کردستان عراق را پایه‌گذار نقد سیاسی و نماد مبارزه با فساد در این منطقه دانست.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، «نوشیروان مصطفی» رهبر جنبش  تغییر در کردستان عراق، صبح امروز در سن 75 سالگی در سلیمانیه درگذشت. «محمد علی دستمالی» کارشناس مسائل خاورمیانه فوت این بازیگر سیاسی بارز کردستان عراق را دارای تأثیرات قابل توجهی از جمله قدرت‌گیری بیشتر «مسعود بارزانی» می‌داند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
زمان اخذ رأی تا ساعت ۲۰ تمدید شد
در اطلاعیه شماره (29) ستاد انتخابات کشور آمده است: زمان اخذ رأی در انتخابات ریاست جمهوری به مدت دو ساعت یعنی تا ساعت 20 در سراسر کشور تمدید می شود.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، اطلاعیه شماره ۲۹ ستاد انتخابات کشور منتشر شد که به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم


پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تمام مدارس استان تهران فردا تعطیل است
استاندار تهران گفت:‌ تمام مدارس استان تهران فردا تعطیل است.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس ،سید حسین هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه انتخابات خبرگزاری فارس گفت که تمام مدارس استان  تهران فردا تعطیل است.

انتهای پیام/

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مصادیق ارتکاب جرم در انتخابات از حد گزارش و شکایت گذشته است/ هیأت نظارت برای جلوگیری از ادامه روند تخلفات دامنه‌دار ورود کند
در نامه نیکزاد به اعضای هیأت نظارت بر دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری آمده است: آنچه در حال حاضر از ارتکاب این مصادیق با مدرک و سند مضبوط قابل ذکر است، از حد گزارش و شکایت گذشته است و محتاج ورود و برخورد جدی هیأت نظارت جهت جلوگیری از ادامه این روند تخلفات دامنه‌دار است.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، علی نیکزاد رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی نامه‌ای خطاب به اعضای هیأت نظارت بر دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری منتشر کرد.

متن نامه بدین شرح است:

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نسبت به ممهور نمودن تعرفه و برگ رأی‌ به مهر اجرایی و نظارت انتخابات دقت لازم صورت گیرد
اطلاعیه شماره (28) ستاد انتخابات کشور آمده است؛ نسبت به ممهور نمودن تعرفه و برگ رأی‌های انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و اولین میاندوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به مهر اجرایی و نظارت انتخابات دقت لازم صورت گیرد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، اطلاعیه شماره (28) ستاد انتخابات کشور منتشر شد که به  شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کندی روند رأی‌گیری الکترونیکی از معایب این دوره است/ حضور ۲۰ میلیونی انتخابات شوراها تا این لحظه
سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت:‌ کندی روند رأی‌گیری الکترونیکی از معایب این دوره است چراکه آموزش‌های لازم به مردم داده نشده است.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، فرهاد تجری سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات اسلامی شهر و روستا عصر امروز جمعه (29 اردیبهشت ماه 96) با حضور در وزارت کشور و  در جریان بازدید از روند انتخاباتی ستاد انتخابات کشور، طی نشست خبری اظهارداشت: با اطلاع‌رسانی به موقع و خوب شما رسانه‌ها روند رای‌گیری تسهیل شد و قطعا در حماسه حضور و مشارکت مردم نقش آفرینی کردید.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اگر در برگ رأی انتخابات ریاست جمهوری نام دو نامزد نوشته شود، برگ رأی باطل است
در اطلاعیه شماره (27) ستاد انتخابات کشور آمده است؛ چنانچه در برگ رأی انتخابات ریاست جمهوری نام دو نامزد نوشته شود، برگ رأی باطل است.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، اطلاعیه شماره 27 ستاد انتخابات کشور منتشر شد که به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
جز مسئولان شعبه و نماینده نامزدها فرد دیگری حق حضور در شعبه را ندارد
در اطلاعیه شماره (24) ستاد انتخابات کشور آمده است، جز کسانی که در شعبه اخذ رأی مسئولیت دارند و نمایندگان نامزدها فرد دیگری حق حضور در شعبه اخذ رأی را ندارد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، اطلاعیه شماره 24 ستاد انتخابات کشور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
از خرید رأی برای روحانی در خوزستان تا مفقود شدن 400 تعرفه در کهگیلویه و بویراحمد
با گذشت بیش از چندین ساعت از آغاز رای‌گیری، تخلفات متعددی از سوی مسئولان و دست اندرکاران اجرایی انتخابات گزارش شده است.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، در حالیکه بیش از چندین ساعت از آغاز رای‌گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گذشته، تخلفات متعددی از سوی مسئولان و دست اندرکاران اجرایی انتخابات گزارش شده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
حضور خانواده شهید شهریاری در شعبه اخذ رأی امامزاده صالح
خانواده شهید مجید شهریاری برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری در شعبه اخذ رأی امامزاده صالح حضور یافتند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، بهجت قاسمی همسر شهید مجید شهریاری به همراه مادر و دختر این شهید برای حضور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شعبه اخذ رأی امامزاده صالح حضور یافتند.

بهجت قاسمی در زمینه حضور مردم در انتخابات، گفت: مردم حضور خوب و باشکوهی در انتخابات داشتند و خوشحالم که مانند هر سال مردم در صف‌های طویل رأی‌گیری حضور دارند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیسی حرم حضرت عبدالعظیم را زیارت کرد
حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی پس از دادن رأی به منظور زیارت در حرم حضرت عبدالعظیم حاضر شد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پس از حضور در پای صندوق رای در مسجد ارشاد شهرری، حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی را زیارت کرد.

انتهای پیام/

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
حضور باشکوه مردم همواره انقلاب اسلامی را بیمه کرده است/ مجلس برای تعامل با هر دولتی پیش‌قدم خواهد بود
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم بر پای صندوق‌های رأی نظام و انقلاب اسلامی را بیمه کرده است.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، حسن زمانی مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (جمعه) با حضور در مسجدالنبی تهران رأی خود به صندوق آرا انداخت.

وی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باید با حضور باشکوه و بی‌نظیر مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شهر و روستا خسته نباشید گفت.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
میرسلیم در مسجد قبا رأی خود را به صندوق انداخت
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور در مسجد قبا رأی خود را به صندوق انداخت.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس،‌ سید مصطفی آقا میرسلیم کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، دقایقی قبل با حضور در مسجد قبا رأی خود را برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای شهر به صندوق انداخت.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ملت ایران با لبیک به پیام رهبری مشارکت حداکثری دارند
فرماندار شهرستان شمیرانات گفت: از ۸ صبح امروز ملت ایران برای حضور در انتخابات با لبیک به پیام رهبری صف‌های طویل را برای حضور در انتخابات تشکیل دادند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، عزت‌الله خان‌محمدی فرماندار شهرستان شمیرانات برای حضور در انتخابات و بازدید از شعبه امامزاده صالح(ع) به این شعبه آمد و در جمع خبرنگاران گفت: از 8 صبح امروز ترافیک جمعیتی گسترده‌ای را در شعب اخذ رأی می‌بینیم که حماسه‌ای باشکوه از ملت ایران است. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
یکی از ملاک‌های اصلی تشخیص واجد شرایط بودن رای‌دهندگان عدم درج مهر انتخابات جاری در شناسنامه است
در اطلاعیه شماره ۱۷ ستاد انتخابات کشور آمده است؛ ملاک اصلی جهت تشخیص واجد شرایط رأی بودن مراجعه کنندگان محترم به شعب و صدور تعرفه برای ایشان، پس از بررسی اصالت شناسنامه، عدم درج مهر انتخابات جاری در شناسنامه و متولد 1378.2.29 یا قبل از آن بودن می‌باشد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، اطلاعیه شماره 17 ستاد انتخابات کشور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیماطلاعیه شماره (17)

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
شرکت در انتخابات موجب حفظ نظام اسلامی است
نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری گفت: یکی از از عوامل حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی شرکت در انتخابات است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
حضور حداکثری در انتخابات تلاش دشمنان برای مأیوس کردن جامعه را ناکام می‌گذارد
عضو هیئت‌رئیسه مجلس گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات تلاش دشمنان برای مأیوس کردن جامعه را ناکام می‌گذارد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم ،اکبر رنجبرزاده عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به حضور حداکثری مردم در انتخابات 29 اردیبهشت، گفت: پشتوانه هر رئیس‌جمهوری میزان رأیی است که از طرف مردم کسب می‌کند، هر رأی مردم به‌ عنوان پشتوانه معنوی و اجرایی برای رئیس‌جمهور منظور می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
آمادگی کامل مجموعه شبکه نظارت شورای نگهبان برای برگزاری انتخابات
معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان از آمادگی کامل مجموعه شبکه نظارت بر انتخابات برای برگزاری انتخابات در روز ۲۹ اردیبهشت خبر داد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، سیامک ره‌پیک معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان در حاشیه جلسه ستاد نظارت بر انتخابات از آمادگی کامل مجموعه شبکه نظارت بر انتخابات اعم از هیئت‌های نظارت در استان‌ها، شهرستان، بخش‌ها و تمام عواملی که فردا وظیفه نظارت را بر عهده دارند، خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
از رای سفید خودداری کنید/ به کسی رای دهید که برای فقر و بیکاری برنامه دارد
عضو ارشد جامعه مدرسین در پیامی به مردم ایران تأکید کرد به افراد باتقوا که در حل مشکلات مردم به‌ویژه بیکاری و مشکلات فقر و ازدواج جوانان طرح و برنامه دارند، رای دهید.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله ابراهیم امینی نماینده تهران در مجلس خبرگان رهبری و عضو ارشد جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پیامی به ملت ایران درباره انتخابات ریاست‌جمهوری تأکید کرد به افراد باتقوا که در حل مشکلات مردم به‌ویژه بیکاری و مشکلات فقر و ازدواج جوانان طرح و برنامه دارند، رای دهید.

متن پیام تصویری آیت‌الله امینی به شرح زیر است:

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
آیت‌الله جنتی: مردم از هر فرقه و مذهبی در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: تأکید می‌کنم مردم از هر فرقه و مذهبی در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم،  آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان در حاشیه بازدید از ستاد نظارت بر انتخابات، افزود: انتخابات، به‌ویژه انتخابات ریاست‌جمهوری، حساس و سرنوشت‌ساز است‌، چراکه رئیس‌جمهور امور اجرایی کشور را به دست می‌گیرد.وی با اشاره به ضروت مشارکت عمومی مردم در پای صندوق‌های رأی افزود: توصیه و تأکید می‌کنم مردم از هر فرقه و مذهبی در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند، چراکه خیر و شر انتخابات عاید همه خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
انتخابات جشن تحرک سیاسی و تعیین سرنوشت ملت ایران است
نماینده مردم تهران در مجلس گفت که حضور مردم در انتخابات عمق شکوفایی دموکراسی در ایران است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کد کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری منتشر شد + تصویر
وزارت کشور در اطلاعیه‌ای کد نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری را منتشر کرد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، وزارت کشور اسامی نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری به همراه کدهای آنان را در اطلاعیه‌ای منتشر کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
حضور مردم در پای صندوق‌های رای تامین‌کننده امنیت و استقلال کشور است
رئیس هیئت موسس و هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: حضور مردم در پای صندوق‌های رای تامین‌کننده عزت، عظمت، امنیت و استقلال کشور است.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی‌اکبر ولایتی رئیس هیئت موسس و هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی با دعوت از مردم ایران برای حضور در پای صندوق‌های رای، انتخابات را تامین کننده عزت، عظمت، امنیت و استقلال کشور دانست.

متن پیام ولایتی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دولت به تذکرات درباره اجرای قانون در ایام تبلیغات توجه نکرد/ امیدوارم این رویه نادرست در برگزاری انتخابات ادامه نیابد
اگرچه نصایح و تذکرات این‌جانب به مسئولان دولت یازدهم نسبت به اجرای قانون در ایام تبلیغات متأسفانه مورد توجه آنان قرار نگرفت، اما امیدوارم این رویه نادرست را در برگزاری انتخابات و پذیرش نتایج آن ادامه ندهند و به مرّ قانون عمل کنند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی در آخرین ساعات تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری بیانیه‌ای صادر کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
میرسلیم: انصراف نداده‌ام و تا آخر در صحنه انتخابات حاضر خواهم بود
سید مصطفی میرسلیم با انتشار یک فایل صوتی در شبکه‌های اجتماعی انصراف از رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری را تکذیب کرد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، سید مصطفی میرسلیم با انتشار یک فایل صوتی در شبکه‌های اجتماعی، انصراف از رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری را تکذیب کرد.

وی در این فایل صوتی می‌گوید: من بنا بر تصمیم حزب مؤتلفه اسلامی وارد صحنه انتخابات شدم و حزب این تصمیم را لغو نکرده است و  من همچنان نامزد حزب مؤتلفه اسلامی و در صحنه انتخابات حاضر خواهم بود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دیوار بلندی بین مفسدان اقتصادی و مردم خواهیم کشید/نباید اهل‌تسنن را فقط موقع انتخابات یاد کنیم و بعد فراموشی بگیریم
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: نباید آدرس غلط به مردم بدهیم زیرا فقر زندگی‌ها را فلج کرده است و با وجود سرمایه‌های بیشمار در کشور نتوانسته‌ایم موفق عمل کنیم.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در جمع پرشور مردم بجنورد در مصلای امام خمینی(ره) این شهر اظهار داشت: هم‌اکنون 50 درصد از ظرفیت صنعتی کشور بلااستفاده و تعطیل شده است اما با وجود این، شاهد فسادهای اقتصادی زیادی در کشور هستیم. ما به مفسدان کشور می‌گوییم دیوار بلندی خواهیم کشید اما این دیوار بین مفسدان اقتصادی و مردم کشور است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
حزب مؤتلفه اسلامی با انصراف میرسلیم از رقابت انتخابات ۹۶ موافقت کرد
حزب مؤتلفه اسلامی با صدور بیانیه‌ای با انصراف «سیدمصطفی میرسلیم» از کاندیداتوری در انتخابات و حمایت از «حجت‌الاسلام رئیسی» موافقت کرد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، حزب مؤتلفه اسلامی با صدور بیانیه‌ای با انصراف «سیدمصطفی میرسلیم» از کاندیداتوری در انتخابات و حمایت از «حجت‌الاسلام رئیسی» موافقت کرد.متن این بیانیه به‌شرح زیر است:بسم الله الرحمن الرحیم

ملت بزرگ ایران

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نامه حمایت ۸۲۰ استاد دانشگاه از حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی
۸۲۰ تن از اساتید دانشگاه های های سراسر کشور در نامه ای از حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی اعلام حمایت کردند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، 820 تن از اساتید دانشگاه های های سراسر کشور در نامه ای از آیت الله رئیسی اعلام حمایت کردند.

این اساتید از دانشگاههای تهران،هرمزگان، شیراز، اصفهان و مشهد هستند که لیست اسامی آنان در اختیارخبرگزاری تسنیم قرار دارد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
همه باید برای جلوگیری از خسارت ۲۵ ساله به میدان بیاییم
نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: همه باید برای نجات پرستاران خوزستانی و برای نجات مردم خوزستان از ریزگرد و آلودگی خوزستان به میدان بیاییم.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، مهرداد بذرپاش نماینده سابق مردم تهران در مجلس ، در گردهمایی  بزرگ مردم اهواز گفت: امروز باید برای نجات مردم خوزستان از بیتدبیری مدیریتی به میدان بیاییم.امروز برای نجاتکارگران خوزستان از بیمروتی به میدان بیاییم.

وی افزود:همه باید برای نجات پرستاران خوزستانی، برای نجات مردم خوزستان از ریزگرد و آلودگی خوزستان، برای نجات جوانان با صفای خوزستان از بیکاری به میدان بیاییم.

همزمانی محتوا

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت