چهارشنبه, 7 تير 1396 - الأربعاء 04 شوال 1438 - Wednesday 28th June 2017

سياسي

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
بروجردی عید فطر را به همتایانش در کشورهای اسلامی تبریک گفت
رئیس کمیسیون امنیت‌ملی مجلس در پیامی فرا رسیدن عید فطر را به همتایانش در کشورهای اسلامی تبریک گفت.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، علاء‌الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به همتایانش در مجالس کشورهای اسلامی تبریک تبریک گفت.

متن کامل پیام تبریک بروجردی به شرح زیر است:

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
لاریجانی حادثه تروریستی پاکستان در روز قدس را محکوم کرد
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی حادثه تروریستی پاکستان در روز قدس را محکوم کرد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به آقایان «سردار ایاز صادق» و «میان رضا ربانی» رؤسای مجالس ملی و سنای پاکستان، اقدام تروریستی در شهر شیعه‌نشین «پاراچنار» پاکستان، در روز جهانی قدس که منجر به شهادت جمعی از مردم بی‌گناه شد را محکوم و با دولت و ملت پاکستان به‌ ویژه مصیبت‌دیدگان ابراز همدردی کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
برنامه «اشتغال فراگیر در سال ۹۶» به کلیه دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد
رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی برنامه اشتغال فراگیر در سال ۱۳۹۶ را به کلیه دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، اسحاق جهانگیری رئیس  ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در ابلاغیه‌ای به کلیه دستگاه‌های اجرایی، تصویب نامه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی تحت عنوان «برنامه ی اشتغال فراگیر در سال 1396» را با هدف افزایش جمعیت شاغل کشور به میزان 970 هزار نفر در سال 96 ابلاغ کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
حذف گاز انبری رشته‌های دانشگاه آزاد تسویه حساب سیاسی است
دبیر شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: حذف رشته‌ محل‌های دانشگاه آزاد پس از تغییرات این دانشگاه تسویه حساب سیاسی است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
منتجب‌نیا: شورای‌ عالی‌ سیاستگذاری اصلاح‌طلبان "نماد استبداد" است
قائم مقام حزب اعتماد ملی می‌گوید: شورای عالی سیاست گذاری نمودی از یک نوع استبداد رای و فردگرایی است.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام رسول منتجب‌نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی طی سخنانی، تحزب‌گرایی را بهترین راه برای ادامه مسیر اصلاح‌طلبان می‌داند و معتقد است: شورای عالی سیاست گذاری نمودی از یک نوع استبداد رای و فردگرایی است و اختلافات در انتخابات هیات رئیسه مجلس هم میوه تلخ شورای عالی بوده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
بازنگری وزارت علوم در حذف ۲۹۰۰ رشته دانشگاه آزاد
رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: در جلسه با معاون وزیر علوم قرار شد درباره حذف صورت گرفته در رشته‌های کارشناسی‌ارشد تجدید نظر شود.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با  اشاره به حذف 2900 رشته محل دانشگاه آزاد، گفت: هر چند معتقدم نباید مقوله‌های علمی را با مباحث مالی یک جا دید، اما روز گذشته جلسه‌ای با معاون وزیر علوم برگزار شد که طی آن قرار شد درباره حذف صورت گرفته در رشته‌های کارشناسی‌ارشد تجدید نظر شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
حزب موتلفه فرا رسیدن عید فطر را به احزاب کشورهای اسلامی تبریک گفت
حزب موتلفه اسلامی با ارسال پیام‌هایی جداگانه به احزاب کشورهای اسلامی فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، مهدی صولی معاون بین‌الملل حزب موتلفه اسلامی با ارسال پیام‌هایی جداگانه به احزاب کشورهای اسلامی  فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.

در این پیام تاکید شده است: حزب موتلفه اسلامی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان جهان در این ماه عزیز، از درگاه خداوند متعال مسئلت دارد تا ملت‌های مسلمان با چنگ زدن به ریسمان الهی و با وحدت کلمه و تمسک به پیام‌های حیات‌بخش قرآن کریم، پیروزی و نصرت جهان اسلام را رقم زنند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
موافقت امام خامنه‌ای با عفو یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومان
به‌مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر رهبر معظم انقلاب اسلامی با پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات تعدادی از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب موافقت کردند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، به‌مناسبت فرا  رسیدن عید سعید فطر، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات یک‌هزار و چهل و نُه نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح موافقت کردند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تهیه گزارش هیئت تفحص از صندوق فرهنگیان درباره بانک سرمایه
رئیس صندوق ذخیره فرهنگیان از تهیه گزارش هیئت تفحص از فرهنگیان درباره بانک سرمایه خبر داد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم ، جبار کوچکی‌نژاد رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به روند بررسی پرونده صندوق فرهنگیان، گفت: هیئت تفحص از صندوق فرهنگیان در حال جمع‌بندی گزارش پرونده این صندوق است و تقریبا گزارش هیئت درباره بانک سرمایه آماده شده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اصابت یکی از موشکهای سپاه به پمپ بنزین سیار داعش و آتش سوزی مهیب
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: یکی از موشکها بعد از اصابت، باعث آتش سوزی مهیبی شد و تعجب ما را برانگیخت. روزهای بعد متوجه شدیم تانکر ٢٨ هزار لیتری بنزین که در واقع پمپ بنزین سیار تروریستها بود در کنار مقر تروریست ها پارک بوده و موجب این آتش سوزی شده بود.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه، طی سخنانی در شب شعر موشکی قیام موشکها، اظهار داشت: آنچه در حمله موشکی اخیر صورت گرفت، درواقع یک وظیفه بود که ما آن را انجام دادیم و نیتمان این بود که بواسطه شرارتهای تروریستهای تکفیری و به نیابت از کل ملت ایران این انتقام را بگیریم.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اندیشه حاکم بر روح کلی سند 2030 نوعی ایدئولوژی دین ستیزی است/ دولت با پذیرش عذر تقصیر خود در پذیرش این سند جبران مافات کند
حال که این سند متوقف شده دولت ضمن عذرخواهی از مقام معظم رهبری و پیشگاه ملت عذر تقصیر خود را در زمینه پذیرش این سند پذیرفته سعی در جبران مافات کند و مفاهیم ارزشی را به کتب درسی برگرداند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، احمد علی مقدم عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی یادداشتی در خصوص سند 2030 با عنوان «سند موهوم 2030» در اختیار خبرگزاری فارس قرار داد که در  ادامه می‌آید:

 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دفتر مقام معظم رهبری میزان فطریه و کفاره روزه را اعلام کرد
میزان فطریه و کفاره روزه از سوی دفتر مقام معظم رهبری در سال 1396 اعلام شد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، میزان فطریه و کفاره روزه از سوی دفتر مقام معظم رهبری در سال 13966 اعلام شد.

بدین ترتیب حداقل فطریه برای هر نفر 7هزار تومان، کفاره یک روز قضای روزه عذر 2 هزار تومان و کفاره یک روز قضای روزه عمد (اطعام 60 فقیر) 120 هزار تومان اعلام شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
آمادگی نیروهای مسلح ایران برای توسعه و تحکیم همکاری‌ با کشورهای دوست و برادر
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پیام‌های جداگانه‌ای عید سعید فطر سال 1438 هجری قمری را به فرماندهان و مقامات نظامی کشورهای مسلمان تبریک گفت.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، سرلشکر پاسدار محمدباقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پیام‌های جداگانه‌ای عید سعید فطر سال 1438 هجری قمری را به فرماندهان و مقامات نظامی کشورهای مسلمان تبریک گفت.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
گزارش دستگاه‌های مسئول از آسیب‌های اجتماعی به کمیسیون اجتماعی/ جمع‌بندی گزارش‌ها به مقام معظم رهبری ارائه می‌شود
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: دستگاه‌های مسئول در حوزه آسیب‌های اجتماعی گزارش کارهای انجام شده در این حوزه را به کمیسیون اجتماعی مجلس ارائه می‌کنند و جمع‌بندی گزارش‌ها به مقام معظم رهبری ارائه می‌شود.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس،عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: طبق برنامه بنا شده تا دستگاه‌های مسئول در حوزه آسیب‌های اجتماعی گزارش خود را از  اقدامات صورت گرفته در این حوزه به کمیسیون اجتماعی مجلس ارائه کنند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رزمایش دفاعی-امنیتی در فرودگاه مهرآباد با موفقیت انجام شد/ سپاه امنیت فرودگاه‌ها را تضمین می‌کند
روابط عمومی سپاه حفاظت هواپیمایی، از برگزاری موفقیت‌آمیز رزمایش دفاعی-امنیتی در فرودگاه مهرآباد در شرایطی واقعی خبر داد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی سپاه حفاظت هواپیمایی با انتشار اطلاعیه ای از برگزاری موفقیت آمیز رزمایش دفاعی_امنیتی در فرودگاه مهر آباد در شرایطی واقعی خبر داد و اعلام کرد: سپاه حفاظت هواپیمایی صبح امروز(شنبه) در راستای ارتقای آمادگی ها و سنجش توان عملیاتی یگان حفاظت مستقر در فرودگاه مهرآباد اقدام به برگزاری یک رزمایش دفاعی - امنیتی در شرایطی واقعی کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
متن کامل تفاهم‌نامه همکاری میان مرکز پژوهش‌های مجلس و اتاق اصناف
متن کامل تفاهم‌نامه همکاری میان مرکز پژوهش‌های مجلس و اتاق اصناف منتشر شد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، متن کامل تفاهم‌نامه همکاری میان مرکز پژوهش‌های مجلس و اتاق اصناف منتشر شد.متن کامل این تفاهم به شرح زیر است:

پیش نویس تفاهـم نامه همکاری میان مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و اتاق اصناف ایران

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ساخت سریال‌های فاخر و مذهبی در اولویت‌های کاری صدا و سیما قرار گیرد
رئیس مجلس در دیدار با کارگردان مجموعه در دست تولید «سلمان فارسی» ضمن تأکید بر ضرورت ساخت سریال‌های تاریخی و مذهبی، در جریان تولید مجموعه سلمان فارسی قرار گرفت.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (شنبه 33 تیرماه) با داوود میرباقری نویسنده و کارگردان دیدار و در جریان روند تولید سریال تاریخی- مذهبی سلمان فارسی قرار گرفت.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نشست غیرعلنی مجلس با موضوع بررسی گزارش ستاد مبارزه با قاچاق کالا 11 تیرماه برگزار می‌شود
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس از برگزاری نشست غیرعلنی مجلس با موضوع بررسی گزارش ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبر داد و گفت که این جلسه 11 تیرماه تشکیل می‌شود.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس،بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد و سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اعلام کرد 111 تیرماه نشست غیرعلنی خانه ملت با موضوع بررسی گزارش ستاد  مبارزه با قاچاق کالا و ارز پیش از آغاز جلسه علنی مجلس برگزار می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
حاکمیت از ظرفیت اصناف جهت تبیین سیاست‌های خود برای افکار عمومی استفاده کند
رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس با اشاره به ضرورت بهره‌گیری حاکمیت از ظرفیت اصناف جهت تبیین سیاست‌های خود برای افکار عمومی، گفت: باید نگاهی آسیب‌شناسانه به قوانین موجود درمورد اصناف داشت.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی بعدازظهر امروز شنبه سوم تیر ماه در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری میان این مرکز و اتاق اصناف ایران، با اشاره به اینکه قدر و منزلت اصناف به خوبی در کشور شناخته نشده است،‌گفت: مرکز پژوهش‌های مجلس از ظرفیت‌های دستگاه‌ها استفاده می‌کند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
متن کامل بیانیه روز قدس در راهپیمایی امروز تهران
شرکت کنندگان در راهپیمایی روز جهانی قدس با قرائت قطعنامه‌ای مواضع خود را اعلام کردند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، شرکت کنندگان در راهپیمایی روز جهانی قدس با قرائت قطعنامه‌ای مواضع خود را اعلام کردند.

متن کامل این قطعنامه به شرح زیر است:

قطعنامه راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس سال 1396

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
آیت‌الله مجتهد شبستری در راهپیمایی روز قدس حضور یافت
نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری در راهپیمایی روز قدس حضور یافت.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم،‌ آیت الله محسن مجتهد شبستری نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری در راهپیمایی روز قدس در تهران حضور یافت.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
سالخورده‌ترین شرکت کننده در راهپیمایی روز قدس + تصاویر
یک پیرزن سالخورده تهرانی با حضور در جمع مردم روزه‌دار تهران انزجار خود را رژیم صهیونیستی ابراز کرد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، در مراسم رو قدس امسال(جمعه 2 تیرماه) یک پیرزن سالخورده تهرانی با حضور در جمع مردم روزه‌دار تهران انزجار خود را رژیم صهیونیستی ابراز کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
جهانگیری در راهپیمایی روز قدس حضور یافت + تصویر
معاون اول رئیس جمهور به جمع راهپیمایان روز قدس پیوست.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم،‌ اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به جمع راهپیمایان روز قدس در تهران پیوست.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
عملیات موشکی سپاه نشان اقتدار انقلاب بود
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: عملیات اخیر سپاه از قدرت و صلابت انقلاب و ملت بزرگ ایران اسلامی بود.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی اصغر احمدی معاون سیاسی وزیر کشور در حاشیه راهپیمایی روز قدس در جمع خبرنگاران با اشاره به عملیات موشکی سپاه و نابودی مواضع داعش، اظهار داشت: عملیات اخیر سپاه از قدرت و صلابت انقلاب و ملت بزرگ ایران اسلامی بود.

وی ادامه داد: پیام این عملیات به دنیا به ویژه تروریست ها این بود که ما تا زنده هستیم هرگز اجازه نخواهیم داد کسی به ملت و کشور ما چپ نگاه کند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
سرلشکر باقری صفحه‌ای در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی ندارد
روابط عمومی حوزه ریاست ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد: سرلشکرمحمد باقری صفحه ای در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی ندارد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، در پی انتشار برخی اخبار در صفحات منتسب به سردار سرلشکر پاسدارمحمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، روابط عمومی حوزه ریاست ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد: سرلشکرمحمد باقری تاکنون صفحه ای در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی از جمله توییتر، اینستاگرام و تلگرام نداشته و اخبار مربوط به ایشان صرفاً از طریق منابع خبری رسمی منتشر می‌گردد.روابط عمومی حوزه ریاست ستاد کل نیروهای مسلح همچنین از راه اندازی سایت رسمی رییس ستاد کل نیروهای مسلح در آینده ای نزدیک خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
توانمندی‌های دفاعی «سپاه» پشتوانه انتفاضه فلسطین است
سپاه پاسداران در بیانیه‌ای تاکید کرد: توانمندی‌های دفاعی سپاه پشتوانه روحی انتفاضه و رزمندگان مقاومت اسلامی فلسطین است.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با دعوت از اقشار و آحاد مختلف ملت ایران برای حضور گسترده و حماسی در راه پیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد: توانمندی‌های دفاعی سپاه پشتوانه روحی انتفاضه و رزمندگان مقاومت اسلامی فلسطین است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
شهید چمران اسوه انقلابی‌گری در علم و جهاد است/چرا برخی مسئولان اقدامات دیگران را به نام خود می‌زنند؟
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شهید چمران اسوه انقلابی‌گری در علم و جهاد است، گفت: مسئولان خوب است به امثال شهید چمران و طهرانی‌مقدم‌ها تأسی کنند؛ میدان خدمت به مردم باز است، آنها چرا اقدامات دیگران را به نام خود می‌زنند؟

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، حمیدرضا مقدم‌فر مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شب گذشته طی سخنانی در جمع اساتید دانشگاه‌های یزد در مراسم سالگرد شهادت شهید چمران، با اشاره به ویژگی‌های این شهید گرانقدر، او را اسوه انقلابی‌گری در عرصه علم و جهاد دانست و گفت: مسئولیت‌پذیری شهید چمران برای ایفای نقش در راستای رسالت جهانی اسلام، الگوبودن در خدمت صادقانه و بی‌منت به مستضعفان، همراهی و همگامی با روحانیت بصیر و انقلابی، دشمن‌شناسی قوی و عزم جدی برای مقابله با دشمن و سخت‌کوشی در مجاهدت، از جمله مهمترین ویژگی‌های شخصیتی این شهید بااخلاص است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
«سیلی بزرگ‌تر» در هشتاد و هفتمین شماره خط حزب الله
هشتاد و هفتمین شماره خط حزب الله با عنوان «سیلی بزرگ‌تر» منتشر شد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، هشتاد و هفتمین شماره‌ خط حزب‌الله با سخن هفته‌ای با عنوان «سیلی بزرگ‌تر» درباره‌ پیروزی‌های منطقه‌ای ایران و شکست طرح‌های منطقه‌ای آمریکا منتشر شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
معطوف ارکان تنش منطقه‌ای بمانیم
"بعد از آن‌چه در لبنان و حتی در سرزمین‌های اشغالی رقم خورد همه نشانه‌ها از آن حکایت دارد که دیگر اسرائیل از سیاست تهاجمی و ارعاب‌کننده کاملاً مأیوس شده است."

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دعوت احزاب و گروه‌های سیاسی از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس
احزاب و گروه‌های سیاسی با صدور بیانیه‌های جداگانه‌ای از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، احزاب و گروه‌های سیاسی با صدور بیانیه های جداگانه‌ای از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.

متن این بیانیه‌ها به شرح زیر است:

دامنکوهنرم افزار اندروید پایگاه خبری تحلیلی تیتریک دامغان

همزمانی محتوا
چند رسانه ای
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تبدیل Word به PDF

نرم افزاري براي تبديل word به pdf

13.9 مگابایت
freeprimopdf32setup.zip
فشرده ساز

WinRAR Version 3.90

1.27 مگا بايت
wrar390.rar
مرور گر فایرفاکس

مرورگر فايرفكس نسخه 3.6.13

8.18 مگا بايت
firefox_setup_3.6.13.rar
مرور گر فایرفاکس Mozilla Firefox
9.31 مگابایت
mozilla_firefox_4.0_beta_4_2.exe
پخش كننده صوت و تصوير

kmPlayer برنامه اي است كه تقريبا همه ي فرمت هاي صوت و تصوير را پشتيباني مي كند.

14.4 مگا بايت
kmp.rar

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط ایران سبز

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت