شنبه, 5 فروردين 1396 - السبت 27 جمادى الثانية 1438 - Saturday 25th March 2017

سياسي

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مطالبات مردمي از سفر دولت تدبير و اميد به استان سمنان
امروز استان سمنان با وجود قدامت تاريخي و برخورداري از موقعيت جغرافيايي مناسب كه گاهي آن را گزينه مناسب براي انتقال پايتخت ذكر مي كنند از ظرفيتهاي بالقوه و بالفعل برخوردار است كه مي طلبد با توجه به نظر كارشناسان براي توسعه و گسترش آن برنامه ريزي و تصميم سازي در سطح ملي گردد .


'یادداشت اختصاصی تیتریک دامغان ؛رئيس جمهور در اولين سفر استاني هيئت دولت در سال 95  به زادگاه خودش استان سمنان  سفر مي كند و در جمع مردم و اهالي خون گرم استاني سخنراني خواهد داشت در اين سفر مسئولين عالي رتبه استان مقدمات سفر وپذيرايي را  برنامه ريزي نموده اند تا از اين فرصت طلايي براي بازگو كردن مشكلات عديده چندين ساله مردم و ارائه راهكارهاي توسعه  استان كه از لحاظ وسعت هفتمين كشور است به دولت و شخص رئيس جمهور استفاده و انتظارت مردم را از دولت يازدهم بيان تا  اين سفر دولتي  براي رشد و توسعه استان دستآوردي داشته و در نهايت قفل بعضي از مشكلات با كليد (( تدبير و اميد )) گشوده شود .

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نتایج پایانی شمارش آرای مجلس دهم شورای اسلامی دامغان
تیتریک: نتیجه نهایی شمارش آرای مردم شهرستان دامغان اعلام و ابوالفضل حسن بیکی به عنوان نفر اول اعلام شد.

به گزارش تیتریک: فرمانداری شهرستان دامغان طی بیانیه ای آمار نهایی دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان دامغان را اعلام و ابوالفضل حسن بیکی را به عنوان نماینده مردم دامغان در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی معرفی نمود.

طی انتخابات برگزار شده در 7 اسفندماه سال 94 در حوزه انتخابیه شهرستان دامغان تعداد آرای ماخوذه 52042 رای اعلام شد که طی آن اسامی و تعداد رای نامزدها اعلام شد:

نفر اول- ابوالفضل حسن بیکی فرزند باقر             دارای 17244 رای

نفر دوم-  عبدالرحمن رستمیان فرزند کرم            دارای 8479 رای

نفرسوم-حسن ملک محمدی فرزند موسی        دارای 8264 رای

برنامه‌های تشییع و خاکسپاری پیکر سردار شهید همدانی در همدان اعلام شد
مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان برنامه‌های تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر سردار شهید حسین همدانی در همدان را اعلام کرد و گفت: روز یکشنبه مراسم استقبال و وداع با پیکر مطهر شهید در میدان سپاه، حسینیه ثارالله و دانشگاه بوعلی برگزار می‌شود.

 

 

 

به گزارش سرویس سیاسی تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : علی‌اکبر کریم‌پور با تبریک و تسلیت شهادت سردار سرلشکر پاسدار حسین همدانی اظهار داشت: سردار همدانی در راه دفاع از اسلام و آرمان‌های والای انقلاب به درجه رفیع شهادت نائل شد.

سردار همدانی هیچگاه احساس خستگی نکرد و همیشه در جهاد پیشتاز بود
وزیر سابق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خطاب به فرزندان شهید همدانی گفت: پدر شما هیچگاه احساس خستگی نکرد و همیشه در جهاد پیشتاز بود.

به گزارش سرویس سیاسی تیتر یک دامغان و به نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : سردار وحیدی وزیر سابق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در منزل شهید سرلشکر همدانی حضور یافت. 

روایت عضو هیئت رئیسه مجلس از نبرد سردار همدانی با "فتنه‌گران" و "تکفیری‌ها"
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به نحوه شهادت سردار همدانی گفت: سردار همدانی در مبارزه با عناصر اجازه ای استکبار تبحر داشت.

سردار همدانی به دست مزدوران میدانی آمریکا و صهیونیسم به شهادت رسید
فرمانده کل سپاه در پیامی سردار همدانی را از استوانه‌های مستحکم خط مقاومت در برابر امریکا و رژیم صهیونیستی دانست و تاکید کرد: جهان اسلام با شهادت سردار همدانی سرافراز گردید.

به گزارش سرویس سیاسی تیتر یک دامغان و به نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : در پی شهادت سردار حسین همدانی در سوریه، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد که متن این پیام بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

شهادت تنها پاداش دلاوری‌ها و مجاهدت‌های سردار همدانی است
فرمانده نیروی زمینی سپاه با صدور پیامی شهادت سردار حسین همدانی را تسلیت گفت.

به گزارش سرویس سیاسی تیتر یک دامغان و به نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با صدور پیامی شهادت سردار حسین همدانی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

سردار همدانی اسطوره مقاومت بود
فرمانده نیروی انتظامی با صدور پیامی اعلام کرد: سردار همدانی اسطوره مقاومت بود.

به گزارش سرویس سیاسی تیتر یک دامغان و به نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی باصدور اطلاعیه‌ای به مناسبت شهادت سردار همدانی نوشت:  سردار همدانی اسطوره مقاومت و به معنای واقعی کلمه مجاهد فی‌سبیل‌الله بود. 

شهادت سردار همدانی زوال و نابودی جانیان قرن را نزدیکتر کرد
در پی شهادت سردار حسین همدانی سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ با صدور اطلاعیه ای ضمن تسلیت شهادت فرمانده بی ادعای جبهه‌های نبرد تاکید کرد:شهادت سردار همدانی زوال نابودی جانیان قرن را نزدیکتر کرد.

به گزارش سرویس سیاسی تیتر یک دامغان و به نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : در پی شهادت سردار حسین همدانی سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ با صدور اطلاعیه ای ضمن تسلیت شهادت فرمانده بی ادعای جبهه‌های نبرد تاکید کرد:شهادت سردار همدانی زوال نابودی جانیان قرن را نزدیکتر کرد.

سردار بزرگ ایرانی در سوریه به شهادت رسید +عکس
سردار حسین همدانی یکی از فرماندهان قدیمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جنگ تحمیلی و از بنیانگذاران سپاه همدان بود و مدتی نیز فرماندهی لشکر 27 محمدرسول‌الله را برعهده داشت.

 

 

 

به گزارش سرویس سیاسی تیتریک دامغان به نقل از جم نیوز : سردار حسین همدانی از فرماندهان سپاه پاسداران شب گذشته در سوریه به شهادت رسید.

 

سردار حسین همدانی یکی از فرماندهان قدیمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جنگ تحمیلی و از بنیانگذاران سپاه همدان بود و مدتی نیز فرماندهی لشکر 27 محمدرسول‌الله را برعهده داشت.

سردار ما حسین همدانی آرزوی شهادت داشت
آیت‌الله نوری همدانی با تسلیت شهادت سردار حسین همدانی تاکید کردند: این سردار رشید که پیوسته با اینجانب مرتبط بود، همیشه آرزوی شهادت داشت و به آرزوی خود رسید.

به گزارش سرویس سیاسی تیتر یک دامغان و به نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : حضرت آیت‌الله العظمی حسین نوری همدانی با صدور پیامی شهادت این سردار سرافراز سپاه اسلام را تسلیت گفت.

متن پیام این مرجع عالیقدر به شرح ذیل است:

هاشمی رفسنجانی شهادت سردار حسین همدانی را تسلیت گفت
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی شهادت سردار سرتیپ پاسدار حسین همدانی پیام تسلیت صادر کرد.

 

 

 

به گزارش سرویس ورزشی تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم :  آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی شهادت سردار سرتیپ پاسدار حسین همدانی پیام تسلیت صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

پیکر سردار شهید حسین همدانی وارد کشور شد
پیکر سردار شهید حسین همدانی دقایقی پیش وارد کشور شد.

 

 

 

به گزارش سرویس سیاسی تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : پیکر سردار شهید حسین همدانی دقایقی پیش وارد فرودگاه مهرآباد شد. 

قرار است پیکر این شهید پس از تشییع در تهران در زادگاهش در همدان به خاک سپرده شود. 

عربستان، انتقام یمن را در منا گرفت
«المنار» مدت ها قبل گزارشی را منتشر کرد مبنی بر اینکه هر ساله اسم زائران ایرانی، از طریق حکومت سعودی به موساد تحویل داده می شود و شبکه جاسوسی رژیم صهیونیستی این لیست را بررسی می کند.

 

 

 

به گزارش سرویس سیاسی تیتریک دامغان به نقل از جم نیوز : حوادث غم‌باری که در پی برگزاری مراسم حج سال جاری در کشور عربستان اتفاق افتاد، از سقوط جرثقیل در کنار خانه خدا گرفته تا مرگ هزاران انسان در منا، ابعادی پیچیده و حل نشده را پیش روی دلسوزان امت پیامبر قرار داده است. عمق این تراژدی انسانی چنان دردناک است که فارغ از هر تحلیل و گمانه ای که در بیان واقعیت های پشت پرده این جریانات مطرح می شود، هر قلب سلیمی، حکومت سعودی را محکوم می کند.

عدم بهرمندی ایران از توافق هسته ای/ چالش اقتصادی برای حسن روحانی
دلیل اصلی این که اقتصاد ایران از توافق هسته ای بهره ای نبرده ، این است که تاکنون تحریم های چندانی لغو نشده است. تحریم های قبلی به طور کامل و تا زمان اجرای توافق پابرجا خواهد بود یعنی تا اواسط سال 2016 و البته این نیز به ایران بستگی دارد که تا چه حد به وظایف نه چندان آسان خود عمل کند.

 

 

 

به گزارش سرویس سیاسی تیتریک دامغان به نقل از جم نیوز : موسسه مطالعات خاورمیانه ای واشنگتن (Washingtoninstitute) در گزارشی از اوضاع رکود اقتصادی ایران در بعد از توافق هسته ای و خطرناک بودن آن برای دولت روحانی خبر داد.

 

بازتاب گسترده خبر شهادت سردار همدانی در رسانه‌های عربی
خبر شهادت سردار اسلام و مدافع حرم حضرت زینب (س) پاسدار حسین همدانی در سوریه بازتاب گسترده ای در رسانه های بین المللی داشته است.

 

 

 

به گزارش سرویس سیاسی تیتریک دامغان به نقل از جم نیوز : خبر شهادت سردار اسلام و مدافع حرم حضرت زینب (س) پاسدار حسین همدانی در سوریه بازتاب گسترده ای در رسانه های بین المللی داشته است.

 

 

اوباما باید به شرکت‌های آمریکایی اجازه تجارت با ایران بدهد
" برخلاف برداشته شدن مقدار زیادی از تحریم‌ها در ازای محدودیت‌هایی بر برنامه هسته‌ای ایران، اما دولت اوباما کمپانی‌های آمریکایی را ملزم کرده که هیچ مبادله تجاری با ایران انجام ندهند."

 

 

 

به گزارش سرویس سیاسی تیتریک دامغان به نقل از جم نیوز : نشریه آمریکایی هیل (The Hill) در یادداشتی با عنوان " آمریکا باید با اران روابط اقتصادی برقرار کند" به بررسی لزوم ایجاد همکاری‌های تجاری میان امریکا و ایران و موانع بر سر آن پرداخت.

 

 

اعزام ده‌ها خلبان ایرانی به عراق
بعد از ملحق شدن عراق به ائتلاف 1+4 در کنار روسیه، سوریه، ایران و حزب الله، آمریکا اقدامات تلافی جویانه ای علیه بغداد صورت داد.

 

 

 

به گزارش سرویس سیاسی تیتریک دامغان به نقل از جم نیوز : روزنامه «القدس العربی» ادعا کرد: «منابع آگاه به القدس العربی خبر دادند نیروی هوایی ایران بزودی حملات هوایی در کنار روسیه علیه مواضع داعش در عراق صورت خواهد داد.»

 

 

تکذیب شایعه سی‌ان‌ان: همه موشک‌های روسیه به هدف خوردند
سخنگوی وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که همه 26 موشک کروز کنترل شونده شلیک شده از دریای خزر به مواضع داعش اصابت کردند.

 

 

 

به گزارش سرویس سیاسی تیتریک دامغان به نقل از جم نیوز : سخنگوی وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که همه 26 موشک کروز کنترل شونده شلیک شده از دریای خزر به مواضع تروریست‌ها اصابت کردند.

 

 

سخنان قاطع امام خامنه‌ای سعودی‌ها را سرجای خود نشاند
عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس گفت: عربستان در حج امسال نشان داد بی‌کفایت‌ترین کشور برای اداره حج است.

 

 

 

مراسم بزرگداشت جان باختگان فاجعه منا در حسینیه امام(ره) و مسجد اعظم قم
مراسم بزرگداشت جان باختگان مظلوم فاجعه منا از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام‌خمینی(ره) و مسجد اعظم قم برگزار می‌شود.

 

 

 

ادامه مدیریت آل‌سعود بر حج فجایع عظیم‌تری را در پی خواهد داشت
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: سعودی‌ها نشان دادند به جای خادم حرمین، خائن حرمین هستند.

 

 

 

دست دادن با نماد شیطان بزرگ و استکبار به هیچ‌وجه قابل قبول نیست
عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: دست دادن با نماد شیطان بزرگ و استکبار به هیچ‌وجه قابل قبول نیست.

 

 

 

پس از حادثه غمبار منا و "برجام"
چه بسیار ضیوف الرحمانی که هنوز زنده بودند و تنها به دلیل بی حالی و بی رمقی لابلای کشته ها تا ساعتها در انتظار نجاتی به سر می بردند و اگر مختصر آبی و یا هوا و اکسیژنی به آن ها می رسید، تلف نمی شدند اما مأموران سعودی که...

 

 

 

رئیس مجلس کرواسی فردا با لاریجانی دیدار می‌کند
مشاور امور بین‌الملل رئیس مجلس از دیدار رئیس مجلس کرواسی با لاریجانی خبر داد.

 

 

 

اهمیت «فضاى مجازى» همسنگ «انقلاب اسلامى»
رهبر انقلاب می فرمایند: «بسیاری از سرمایه های گوناگون بین المللی صرف ایجاد رسانه های اثرگذار می شود، از قبیل ماهواره و اینترنت و موبایل و امثال این ها؛ دارند سرمایه های زیادی را صرف می کنند برای این که بر روی عقاید مردم و باورهای مردم اثر بگذارند.

 

 

 

دولت‌های اسلامی باید برای پیگیری فاجعه منا کمیته حقیقت‌یاب تشکیل دهند
عضو فراکسیون روحانیون مجلس گفت: دولت‌های اسلامی به ویژه دولت‌هایی که بیشترین جان باخته را در فاجعه منا دارند، باید برای پیگیری این فاجعه، کمیته حقیقت‌یاب تشکیل دهند.

 

 

 

نشست جبهه پیروان با حضور باهنر، حبیبی و بادامچیان برگزار شد
اولین نشست معین استان‌ها با مسئولان ستاد انتخاباتی جبهه پیروان خط امام و رهبری با حضور باهنر، حبیبی و بادامچیان برگزار شد.

 

 

 

آقای ظریف این اشتباه را سریع جبران نمایید
بارها به آقای ظریف و تیم سیاست خارجی نسبت به عدم ارائه فرصت به طرف امریکایی برای ترتیب دادن برخی نمایش‎ها علیه انقلاب اسلامی ایران، تذکر جدی داده شده بود. با این وجود، ارائه فرصت مجدد به رئیس جمهور امریکا با چه منطق و توجیهی اتفاق افتاده است!؟

 

 

 

تغییر در جلسات هفته آینده مجلس به دلیل بررسی طرح دوفوریتی برجام
سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس از تغییر در برگزاری جلسات علنی مجلس در هفته آینده به دلیل بررسی طرح دوفوریتی برجام خبر داد و گفت: مجلس در هفته آینده به جای چهارشنبه، دوشنبه جلسه علنی دارد.

 

 

 

دامنکوهنرم افزار اندروید پایگاه خبری تحلیلی تیتریک دامغان

همزمانی محتوا
چند رسانه ای
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تبدیل Word به PDF

نرم افزاري براي تبديل word به pdf

13.9 مگابایت
freeprimopdf32setup.zip
فشرده ساز

WinRAR Version 3.90

1.27 مگا بايت
wrar390.rar
مرور گر فایرفاکس

مرورگر فايرفكس نسخه 3.6.13

8.18 مگا بايت
firefox_setup_3.6.13.rar
مرور گر فایرفاکس Mozilla Firefox
9.31 مگابایت
mozilla_firefox_4.0_beta_4_2.exe
پخش كننده صوت و تصوير

kmPlayer برنامه اي است كه تقريبا همه ي فرمت هاي صوت و تصوير را پشتيباني مي كند.

14.4 مگا بايت
kmp.rar

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط ایران سبز

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت