يكشنبه, 10 ارديبهشت 1396 - الأحد 04 شعبان 1438 - Sunday 30th April 2017

سياسي

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
قرار ما با مردم در سفرها این بود قولی بدهیم قابل عمل باشد
داوطلب انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه قرار ما با مردم در سفرها این بود قولی بدهیم قابل عمل باشد، تا پایان دولت به افتتاح برسد، گفت: حالا می‌گویند افتتاح نکنید.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس ، حسن روحانی داوطلب انتخابات ریاست جمهوری در سفر تبلیغاتی خود به کرمان سفر کرده که مهمترین محورهای سخنان وی به شرح زیر است:

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رسیدگی نهایی به شکایات داوطلبان ردّصلاحیت‌شده شوراها توسط هیأت مرکزی نظارت از فردا آغاز می‌شود
رسیدگی نهایی به شکایات داوطلبان ردّصلاحیت‌شده انتخابات شوراهای شهر و روستا توسط هیأت مرکزی نظارت و اعلام نتیجه قطعی به مراجع ذی‌ربط از فردا به مدت 8 روز آغاز می‌شود.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس ، طبق جدول زمان‌بندی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستان، مرحله دوزادهم این انتخابات از فردا 10 اردیبهشت‌ماه به مدت 8 روز تا 17 اردیبهشت آغاز می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
روحانی در مناظره دیروز کدام وعده خود را تکذیب کرد؟+سند
محمدباقر قالیباف در مقابل اظهارات حسن روحانی مبنی بر اینکه من نگفته ام ۴ میلیون شغل ایجاد می‌کنم سندی از اظهارات وی را در مناظره نشان داد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس ، محمدباقر قالیباف در مقابل اظهارات حسن روحانی مبنی بر اینکه من نگفته ام 4 میلیون شغل ایجاد می‌کنم سندی از اظهارات وی را که در سایت خودش منتشر شده بود، در مناظره نشان داد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نظر شریعتمداری درباره احتمال باقی‌ماندن جهانگیری به جای روحانی
مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: در مناظره دیروز دستان خالی آقای روحانی و دولتش بر همگان برملا شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تایید صلاحیت ۹۵ نفر برای انتخابات میان دوره ای مجلس
دبیر ستاد انتخابات کشور از تایید صلاحیت ۹۵ نفر برای انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی خبر داد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی پورعلی مطلق دبیر ستاد انتخابات کشور گفت‌وگویی با اشاره به آخرین مراحل انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: شورای نگهبان در فرصت قانونی از مجموع داوطلبان چهار حوزه انتخابیه اهر و هریس ، مراغه و عجب شیر، بندر لنگه، پارسیان و بستک و حوزه انتخابیه اصفهان برای انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی 144 نفر را رد صلاحیت کرد و 95 نفر را تایید کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
جهانگیری توپخانه روحانی بود/ قالیباف مستدل پاسخ داد
یک تحلیل‌گر مسائل سیاسی با بیان اینکه قالیباف در مناظره اول پاسخ اتهامات را مستدل و مستند داد، اعلام کرد که جهانگیری توپخانه روحانی بود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
درباره جهانگیری و روحانی مشکلی پیش نمی‌آید
عباس عبدی در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است روحانی به سود جهانگیری کنار برود، گفت: این دو نفر تا پایان انتخابات به بهترین شکلی منافع ملی را در نظر می‌گیرند. و هر چه را به نفع کشور بدانند با طیب خاطر انجام خواهند داد و مشکلی پیش نخواهد آمد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
صدا و سیما ملاحظه «روحانی» را کرد/ اعتراض رسمی به کمیته تبلیغات
مشاور سیاسی محمدباقر قالیباف معتقد است که صدا و سیما ملاحظه جایگاه آقای روحانی را داشت که این موضوع بنا بر انصاف نبود.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم ، حسین قربانزاده مشاور سیاسی و همراه محمد باقر قالیباف در مناظره امروز اظهار داشت: متأسفانه مجری مناظره وقت را به‌درستی و عادلانه تقسیم نکرد؛ هر کاندیدایی که بیشتر صحبت می‌کرد مورد تذکر مجری قرار می‌گرفت اما زمانی که نوبت به آقای روحانی رسید، مجری تذکر نرمی به ایشان داد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
قالیباف؛ مثبت ۳، جهانگیری؛ مثبت ۲ و روحانی؛ منفی ۲
اما روحانی دو امتیاز منفی داشت؛ یکم شکست در مواجهه با قالیباف و دوم با حضور جهانگیری، وی موضوعیت خود را تا حد زیادی از دست داد و احتمال عبور از وی قوت گرفت.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، پرویز امینی جامعه‌شناس سیاسی در یادداشتی به جمع‌بندی و تحلیل اولین مناظره کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری پرداخت.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
واکنش‌ها به مناظره در شبکه‌های اجتماعی/ عبور اصلاح‌طلبان از روحانی؟!
بعد از پایان مناظره نامزدهای انتخابات ریاست‌‌جمهوری برخی فعالان سیاسی و رسانه‌‌ای در صفحه‌های اجتماعی خود به این مهم واکنش نشان دادند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، بعد از پایان مناظره نامزدهای انتخابات ریاست‌‌جمهوری، برخی فعالان سیاسی و رسانه‌‌ای در صفحه‌های اجتماعی خود به این مهم واکنش نشان دادند که برخی از آن به‌شرح زیر است:

محمدعلی ابطحی رئیس دفتر دولت اصلاحات با حمایت معنادار از مواضع جهانگیری در مناظره، نوشت: پدیده این دوره، جهانگیری است... چه خوب شد که کاندیدا شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
قالیباف سند وعده ۴ میلیون شغل را به روحانی داد+ تصویر
بعد از آنکه روحانی، اظهارات قالیباف مبنی بر وعده وی برای تامین چهار میلیون شغل از ناحیه گردشگری را رد کرد، قالیباف پرینت اظهارات او را از سایت وی دریافت و در برنامه زنده به مردم نشان داد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، بعد از آنکه حجت‌الاسلام حسن روحانی اظهارات قالیباف مبنی بر وعده وی برای تامین چهار میلیون شغل از ناحیه گردشگری را رد کرد، قالیباف سند اظهارات او را از سایت وی دریافت و در برنامه زنده به مردم نشان داد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
صداوسیما اجازه پخش ویدئوی قول اشتغال ۴میلیونی روحانی در مناظره را نمی‌دهد + تصویر
علی‌رغم تلاش قالیباف و مشاوران او برای پخش ویدئوی قول حجت‌الاسلام روحانی در سال ۹۲ برای ایجاد ۴میلیون شغل، مسئولان صداوسیما اجازه پخش آن در وسط مناظره را نمی‌دهند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، دقایقی پیش در اثنای مناظره اول کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری‌، محمد باقر قالیباف وعده حجت‌الاسلام روحانی برای ایجاد حداقل 4 میلیون شغل او در سال 92 را یادآور شد. حجت‌الاسلام روحانی به‌خلاف روال مناظره و با آمدن به میان حرف‌های قالیباف گفت که این حرف کاملاً دروغ است و هیچ‌گاه چنین سخنی نگفته است. حجت‌الاسلام روحانی گفت که یک سایت گمنامی دروغی زده و سایت آشنایی این دروغ را تکرار کرده و آقای قالیباف این را تکرار می‌کند در حالی که کاملاً دروغ است!

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
۴درصد مورد نظر قالیباف چه‌کسانی هستند؟
۴درصد سرمایه‌سالاران جامعه مقابل ۹۶درصد جامعه ایستاده‌اند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمد باقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری خود را نماینده و صدای 96 درصد از مردم معرفی کرده که 4 درصد سرمایه‌سالاران جامعه مقابل آن ایستاده‌اند، کسانی که پول دارند، قدرت دارند، رسانه دارند و به‌راحتی می‌توانند هر مانعی بر سر راه‌شان را تخریب کنند، فریب دهند و مرتباً گوی قدرت و ثروت را در میان خود بچرخانند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اعلام موجودیت ستاد مردمی «نسیم هشتم» در حمایت از رئیسی
ستاد مردمی جوانان «نسیم هشتم» در حمایت از کاندیداتوری حجت الاسلام رئیسی اعلام موجودیت کرد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، ستاد مردمی جوانان «نسیم هشتم» متشکل از جمعی از جوانان و دانشجویان دانشگاه های شهر تهران در حمایت از کاندیداتوری حجت الاسلام رئیسی اعلام موجودیت کرد.

انتهای پیام/

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مسائل اقتصادی در مسائل اجتماعی تاثیرگذار است
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: با توجه به اهمیت موضوع اقتصادی، این بحث در مسائل اجتماعی نیز تاثیرگذار است.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدباقر قالیباف کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری با حضور در محل سازمان صداوسیما برای شرکت در اولین مناظره انتخاباتی، در جمع خبرنگاران، گفت: امروز بحث مناظره‌، مسائل اجتماعی است که من فکر می‌کنم موضوع اجتماعی به دلیل اینکه جامعه ما، جامعه‌ جوانی است، بحث مهمی باشد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اعلام اسامی داوطلبان تأیید‌صلاحیت‌‌شده انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس به وزارت کشور
سخنگوی شورای نگهبان از اعلام اسامی داوطلبان تأیید‌صلاحیت‌‌شده انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی به وزارت کشور خبر داد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم ، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان از اعلام اسامی داوطلبان تأیید صلاحیت‌ شده انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در 4 حوزه انتخابیه خبر داد و گفت: اسامی این افراد امروز طی نامه‌ای از سوی شورای نگهبان به وزارت کشور ارسال شده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دولت باید با نیت خدمت وارد صحنه شود/تا زمانی که پاکدستی نباشد نمی‌توان به مسئولی اعتماد کرد
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه دولت باید با نیت خدمت وارد صحنه شود، گفت: تا زمانی که پاکدستی نباشد نمی‌توان به مسئولی اعتماد کرد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، سیدمصطفی میرسلیم نامرد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری که امشب(7اسفند96) از شبکه 2 سیما روی آنتن رفت، به تشریح دیدگاه‌های خود درباره انتخابات پرداخت که متن آن در ذیل می‌آید:

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
برای حفظ و ارتقاء روابط خوب و برادرانه 2 کشور مسببین اقدام اخیر تروریستی به محکمه عدالت سپرده شوند
رئیس‌جمهور در نامه‌ای به نخست وزیر پاکستان، ضمن ابراز نگرانی عمیق و تاسف شدید از تکرار تعرضات تروریستی از خاک پاکستان به خاک جمهوری اسلامی ایران، از وی خواست برای حفظ و ارتقاء روابط خوب و برادرانه دو کشور دستور دهد مسببین این اقدام تروریستی تحت پیگرد قانونی قرار گرفته و به محکمه عدالت سپرده شوند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در پی شهادت 100 تن از مرزبانان کشورمان در مرز میرجاوه و در پیامی به نخست وزیر پاکستان، ضمن ابراز نگرانی عمیق و تاسف شدید از تکرار تعرضات تروریستی از خاک پاکستان به خاک جمهوری اسلامی ایران، از وی خواست برای حفظ و ارتقاء روابط خوب و برادرانه دو کشور دستور دهد مسببین این اقدام تروریستی تحت پیگرد قانونی قرار گرفته و به محکمه عدالت سپرده شوند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
والده سردار جباری فرمانده سپاه ولی امر درگذشت
مادر فرمانده سپاه ولی امر دار فانی را وداع گفت.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، والده سردار ابراهیم جباری فرمانده سپاه حضرت ولی امر (عج) دار فانی را وداع گفت.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ورودم به صحنه انتخابات «بدلی» و «پوششی» نیست/حرف اصلی ما برپا داشتن حقوق برجای مانده ملت است
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه ورودم به صحنه انتخابات «بدلی» و «پوششی» نیست، گفت:حرف اصلی ما برپا داشتن حقوق برجای مانده ملت ایران و پیگیری و تلاش جدی برای احقاق حقوق است.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، سیدمصطفی میرسلیم کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در بدو ورود خود به جام جم برای گفت‌وگوی ویژه خبری در پاسخ به این سوال که حرف اصلی شما در برنامه‌تان چیست؟، گفت: حرف اصلی ما برپا داشتن حقوق برجای مانده ملت ایران و پیگیری و تلاش جدی برای احقاق حقوق است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
آقای روحانی! مردم نه صبر ایوب دارند و نه عمر نوح/ مردم در انتخابات می‌توانند وضعیت فعلی یعنی «بیکاری» و «رکود» را انتخاب نکنند/ از دولتمردان متعجب هستم که مرتب میگویند نمی‌شود
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوی با بیان اینکه مردم در انتخابات می‌توانند وضعیت فعلی یعنی «بیکاری» و «رکود» را انتخاب نکنند، گفت: از دولتمردان متعجب هستم که مرتب میگویند نمی‌شود.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری امشب (پنجشنبه) در گفت‌وگوی تلویزیونی در قالب برنامه «با دوربین» از شبکه یک سیما، گفت: بنای من این است که درباره ایران، فرزندان، خانواده ها و نسل آینده و زندگی امروز صحبت کنم.

محورهای اصلی اظهارت قالیباف به شرح ذیل است:

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پاکستان سریع نسبت به شناسایی و برخورد با عوامل گروه‌های تروریستی اقدام کند/ دبیرخانه شورایعالی امنیت و وزارت خارجه تا حصول نتیجه موضوع را پیگیری کنند
رئیس‌جمهور از دولت پاکستان که شهادت تعدادی از مرزبانان کشورمان از طرف مرزهای آن کشور صورت گرفته، خواست با اقدامی مسئولانه، هرچه سریعتر نسبت به شناسایی، معرفی و برخورد با عوامل گروه‌های تروریستی- تکفیری این جنایت اقدام نماید.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام حسن  روحانی رئیس‌جمهور کشورمان با تسلیت شهادت و مجروح شدن جمعی از مرزبانان دلیر و جان برکف کشورمان در حین انجام مأموریت در حادثه تروریستی مذبوحانه در میرجاوه ، از دولت دوست و همسایه، پاکستان که این اقدام کور و بزدلانه از طرف مرزهای آن کشور صورت گرفته، خواست با اقدامی مسئولانه، هرچه سریعتر نسبت به شناسایی، معرفی و برخورد با عوامل گروه‌های تروریستی- تکفیری این جنایت اقدام نماید.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مسئولیت عواقب تلخ حادثه میرجاوه بر عهده دولت پاکستان است/ تمهیدات لازم برای مقابله با حوادث مشابه اندیشیده شود
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که تمهیدات لازمی باید برای جلوگیری از تکرار اتفاقات رخ داده در میرجاوه اندیشیده شود.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، علاء‌الدین بروجردی که به استان سیستان و  بلوچستان سفر کرده است در حاشیه بازدید از نمایشگاه دائمی فرماندهی انتظامی این استان اظهار داشت: حادثه تروریستی که در میرجاوه منجر به شهادت 9 تن از مرزبانان کشور شد اتفاقی تأسف بار می‌باشد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
میزان قاچاق کالا به ١٢.٥میلیارد دلار رسیده/ امروز نقد دولت و رئیس جمهور ازاد است
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت:‌ میزان قاچاق کالا به ١٢.٥میلیارد دلار رسیده است.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، اولین برنامه انتخاباتی حسن روحانی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به منظور معرفی خود و اعلام برنامه ها در گفتگو با رادیو ایران دقایقی پیش آغاز شد.

مهمترین محورهای سخنان روحانی به شرح زیر است:

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
به‌جای رفع مشکلات «مسکن مهر» را تعطیل کردند/ برای تحقق اهداف برنامه ششم باید اشتغال‌زایی میلیونی انجام داد
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر بخواهیم بحران بیکاری را رفع کنیم، باید سالانه حداقل یک میلیون شغل ایجاد شود و این حتماً قابل افزایش است.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری پس از ضبط برنامه رادیویی خود با بیان اینکه برنامه ششم توسعه، دولت را مکلف کرده است که بیکاری را از 12 درصد به 8 درصد کاهش دهد، گفت: مگر می‌شود مجلس برنامه‌ای را تصویب کند و دولت بگوید امکان انجام آن را ندارد؟

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
حزب وفاق ملی دست از حمایت روحانی کشید/کشور دچار بیماری اقتصادی شده است/انتقاد از نگاه به بیرون رئیس دولت یازدهم
حزب وفاق ملی علی‌رغم اینکه در بیانیه خود می‌گوید ما در سال 92 از روحانی حمایت کرده‌ایم در عین حال تاکید دارد که پس از 4 سال بررسی و نقد منصفانه از کارنامه و برنامه موضوع قابل توجه برای حمایت مجدد از حسن روحانی نیافته است.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، حزب وفاق ملی و پیشرفت اسلامی طی بیانیه‌ای حمایت خود را از حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی اعلام کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
برای حل مشکلات کشور باید نگاه به درون داشت
کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: هیچ کشوری نیست که با نگاه و امید به بیرون و رهبران دیگر کشورها رشد کند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس ، جمهوری طی گفت‌وگویی و در پاسخ به این پرسش که نظر شما در مورد فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی  نگاه به درون برای حل مشکلات، اظهار داشت: هیچ کشوری نیست که با نگاه و امید به بیرون و رهبران دیگر کشورها رشد کند.

وی تاکید کرد: برای حل مشکلات کشور حتما باید نگاه به درون داشت.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اگر نگاه به غرب باشد باید کاسه گدایی دستمان بگیریم/ اینکه برخی می‌گویند برجام سایه جنگ را از سر ملت دور کرد دروغ است
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران ضمن تاکید بر اینکه ادعای دور کردن سایه جنگ توسط برجام یک دروغ است، گفت: اگر نگاه ما به غرب باشد باید کاسه گدایی دستمان بگیریم و سرنوشت کشور را به دموکرات‌ها و جمهوری خواه‌ها گره بزنیم.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران در مراسم گرامیداشت شهید حسن شفیع زاده و شهدای توپخانه سپاه گفت: ابتدا لازم است حادثه دلخراش سیل که تعدادی از هم وطنان جان خودشان را باختند و تعدادی از آنها از منطقه آذربایجان بودند تسلیت عرض کنم .

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دیدار خداحافظی سفیر اسلوونی با سرمدی
سفیر اسلوونی در تهران در پایان ماموریتش با قائم مقام وزیر خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش سرويس سیاسی تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، سفیر اسلوونی در تهران در پایان ماموریتش امروز (چهارشنبه) با مرتضی سرمدی قائم مقام وزیر خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، مرتضی سرمدی قائم مقام وزیر امور خارجه بر عزم جمهوری اسلامی ایران برای گسترش روابط با اسلوونی تاکید کرد.‌

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پاکستان باید بابت روابطش با ریاض به ایران اطمینان بخشی دهد
وبگاه شبکه خبری آلمانی نوشت: واجب است پاکستان، ایران را متقاعد کند که ائتلافش با عربستان تنها علیه القاعده و داعش بوده و حکومت‌های سوریه و عراق را نشانه نگرفته است.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، وبگاه آلمانی «دویچه وله» در تحلیلی پیرامون رویکردهای اخیر  پاکستان در قبال ایران و عربستان نوشت: در حالی‌که پاکستان به طور معمول سعی در حفظ روابط با ایران و عربستان دارد، اما اینک قصد تغییر کامل آن را گرفته است.

دامنکوهنرم افزار اندروید پایگاه خبری تحلیلی تیتریک دامغان

همزمانی محتوا
چند رسانه ای
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تبدیل Word به PDF

نرم افزاري براي تبديل word به pdf

13.9 مگابایت
freeprimopdf32setup.zip
فشرده ساز

WinRAR Version 3.90

1.27 مگا بايت
wrar390.rar
مرور گر فایرفاکس

مرورگر فايرفكس نسخه 3.6.13

8.18 مگا بايت
firefox_setup_3.6.13.rar
مرور گر فایرفاکس Mozilla Firefox
9.31 مگابایت
mozilla_firefox_4.0_beta_4_2.exe
پخش كننده صوت و تصوير

kmPlayer برنامه اي است كه تقريبا همه ي فرمت هاي صوت و تصوير را پشتيباني مي كند.

14.4 مگا بايت
kmp.rar

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط ایران سبز

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت