جمعه, 27 مرداد 1396 - الجمعة 26 ذو القعدة 1438 - Friday 18th August 2017

سياسي

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
علی لاریجانی حملات تروریستی بارسلون را تسلیت گفت
رئیس مجلس در پیامی جان باختن تعدادی از شهروندان کشور اسپانیا در حملات تروریستی اخیر را به رئیس کنگره نمایندگان این کشور و رئیس مجلس سنای اسپانیا تسلیت گفت.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی جان باختن تعدادی از شهروندان کشور اسپانیا در حملات تروریستی اخیر را به رئیس کنگره نمایندگان این کشور و رئیس مجلس سنای اسپانیا تسلیت گفت.

متن پیام رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است:

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
انتقام سختی در انتظار داعش است/ داعشیان مفسدفی‌الارض، محارب و باغی هستند/ اپوزیسیون دولت بودن در جمهوری اسلامی جایی ندارد
امام‌جمعه موقت تهران گفت: جریان تکفیری داعش ۴ عنوان فقهی برای اعدام دارند. این جریان مفسد فی الارض، محارب با خدا و رسول خدا، باغی و ناصبی هستند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سید احمد خاتمی امام‌جمعه موقت این هفته نمازجمعه تهران، در خطبه دوم با اشاره به شهادت شهید حججی، گفت: شهید حججی از رویش‌های انقلاب است. این شهید که متولد دهه دوم انقلاب است، نشان داد که نسل سوم انقلاب اسلامی در راستای اهداف انقلاب ایستاده و به قول شهید مظلوم بهشتی انقلاب مانند قطاری است که افرادی در مسیر سوار و پیاده می‌شوند که این شهید بزرگوار از سوارشدگان بر قطار انقلاب است. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نظر فراکسیون امید نسبت به اکثر وزرای پیشنهادی مثبت است
عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس گفت: نظر بیشتر اعضای فراکسیون نسبت به اکثریت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم مثبت است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
وزارت علوم صلاحیت رد تصمیم شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجلس را ندارد
منادی از اطلاعیه اخیر وزارت علوم در رد تصمیم دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی انتقاد کرد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، علیرضا منادی معاون امور مجلس دانشگاه آزاد با انتقاد از اطلاعیه اخیر وزارت علوم در رد تصمیم دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، گفت: اینکه یک وزارتخانه درباره قانونی که مجلس تصویب کرده است نظر بدهد، درست نیست و فقط مجلس می‌تواند قوانین خود را نسخ یا تفسیر یا اعتبار آن را اعلام کند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اقدام موشکی سپاه موساد و سیا را گیج کرده بود/ قبل از آزادی حلب برخی‌ها می‌ترسیدند با بشار اسد تماس بگیرند/ ماجرای اعزام تیم ۵۰۰نفره سیا به مراسم اربعین
وزیر سابق اطلاعات گفت: وقتی اقدام موشکی سپاه علیه داعش انجام گرفت تا ۴۸ ساعت سرویس‌های جاسوسی آمریکا، اسرائیل و انگلیس گیج بودند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات در چهارمین سالگرد شهید مستندساز مدافع حرم، هادی باغبانی، اظهار داشت: شهید باغبانی به‌عنوان مستندساز به‌دنبال تبیین راه مدافعان حرم که یک دستور قرآنی است به شهادت رسید تا راه مدافعان حرم تحریف نشده و مانند راه امام حسین(ع) که با برگزاری مراسم‌های مختلف زنده مانده، باقی بماند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
جمع‌بندی فراکسیون امید درباره وزرای پیشنهادی شنبه اعلام می‌شود
نایب رئیس فراکسیون امید از جمع‌بندی نهایی فراکسیون امید درباره وزرای پیشنهادی در روز شنبه خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس‌جمهور مسئول عملکردهای اقتصاد کلان کشور است
دبیرکل حزب اسلامی کار گفت: رئیس جمهور با انتخاب رئیس سازمان برنامه و بودجه کل مسئولیت اقتصاد و برنامه‌ریزی کشور را برعهده دارد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
برخی نمایندگان مخالف ثبت‌نام می‌کنند اما موافق وزیر صحبت می‌کنند
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: برخی از نمایندگان به عنوان مخالف ثبت‌نام کردند اما زمانی که پشت تریبون قرار می‌گیرند به عنوان موافق وزیر صحبت می‌کنند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (چهارشنبه 25 مرداد) با استناد به ماده 206 و 24 آئین‌نامه داخلی مجلس طی تذکری، گفت: برخی از نمایندگان به عنوان مخالف ثبت‌نام کردند اما زمانی که پشت تریبون قرار می‌گیرند به عنوان موافق وزیر صحبت می‌کنند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
«نیلی» دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور اقتصادی شد
رئیس‌‌جمهور در حکمی مسعود نیلی را به عنوان «دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور اقتصادی و دبیر ستاد هماهنگی اقتصادی» منصوب کرد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌‌جمهور در حکمی مسعود نیلی را به عنوان «دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور اقتصادی و دبیر ستاد هماهنگی اقتصادی» منصوب کرد.

متن حکم حجت‌الاسلام روحانی به این شرح است:

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
انتقاد نماینده ساری برای عدم حضور به موقع وزرا در صحن پارلمان
محمد دادمادی از عدم حضور وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در صحن پارلمان انتقاد کرد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمد دامادی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (چهارشنبه 25 مرداد 96)  با استناد به ماده 24 آئین‌نامه داخلی پارلمان طی تذکری، گفت: برخی وزرای پیشنهادی به مجلس باید این چند روز را تحمل کنند و در موعد بررسی صلاحیت‌ها در مجلس حضور داشته باشند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
قاضی‌پور: با آذری‌جهرمی مشکل شخصی و جناحی ندارم
نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: با وزیر پیشنهادی ارتباطات مشکل شخصی و جناحی ندارم.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (چهارشنبه 25 مرداد) پارلمان و در جریان بررسی رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم، گفت: طبق حکم حکومتی مقام معظم رهبری، مسئولیت مجوز فضای مجازی بر عهده صداوسیما قرار داده شده و بنده نیز که روز گذشته در مخالفت با وزیر پیشنهادی ارتباطات صحبت کردم، اطلاع دارم که مجوزهایی به افراد خاص داده‌اند که خلاف حکم حکومتی است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
از فریادهای «قاضی‌پور» برای یک اتهام تا خوب بودن «سلفی» در مجلس
جلسه علنی نوبت عصر امروز برای بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی با حاشیه‌هایی همراه بود.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، غلامعلی جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (چهارشنبه 25 مرداد) خانه ملت که به بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی اختصاص دارد در تذکری خطاب به هیئت رئیسه مجلس، گفت: در نظامی که شاهد دموکراسی هستیم، خوب نیست که اتهاماتی نسبت به وزیر پیشنهادی که پشت تریبون قرار می‌گیرد، وارد شود. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مجلس عصر فردا جلسه علنی ندارد
نمایندگان مجلس با برگزاری جلسه علنی در نوبت عصر فردا مخالفت کردند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت عصر امروز چهارشنبه 25 مرداد پارلمان و در جریان بررسی رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم با اکثریت آراء‌ با برگزاری جلسه علنی نوبت عصر فردای مجلس موافقت نکردند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
برنامه‌ام تحقق تدا‌بیر فرماندهی معظم کل قوا‌ و سیاست‌های دولت برای تقویت بنیه دفاعی‌ است
امیر حاتمی گفت: ‌وزارت دفاع بر‌اساس تدابیر فرماندهی معظم کل قوا برای استفاده از ظرفیت‌های ‌دولت در جهت پشتیبانی از نیروهای مسلح عمل می‌کند ‌و در چهار سال گذشته نیز تمام تلاش وزارت دفاع، ‌پشتیبانی کامل از نیروهای مسلح بوده است.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، امیر سرتیپ حاتمی در نشست با مجمع نمایندگان استان اصفهان با بیان اینکه وزارت دفاع جایگاه ویژه‌ای برای نیروهای مسلح دارد، اظهار داشت: دولت براساس وظیفه، پشتیبانی از نیروهای مسلح را بر‌عهده دارد. ‌

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
علی‌اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شد
رئیس‌ جمهور در حکمی علی‌اصغر مونسان را به عنوان معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منصوب کرد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، حسن روحانی رئیس‌ جمهور در حکمی علی‌اصغر مونسان را به عنوان «معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری» منصوب کرد.

متن حکم حجت‌الاسلام حسن روحانی به شرح زیر است:

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مراسم گرامیداشت شهید محسن حججی و شهدای مدافع حرم فردا برگزار می‌شود
مراسم گرامیداشت شهید محسن حججی و شهدای مدافع حرم صبح فردا (دوشنبه) در ستاد فرماندهی نیروی زمینی سپاه برگزار می شود.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، آیین گرامیداشت پاسدار سرافراز سپاه اسلام شهید محسن حججی و شهدای مدافع حرم، شهید مصطفی خوش محمدی، شهید جان محمد علی پور و شهید علی عظیمی صبح فردا (دوشنبه) از ساعت 10/30 الی 12 با حضور جمعی از فرماندهان و مسئولین عالی رتبه لشکری و کشوری و آحاد مردم قدرشناس انقلابی در حسینیه امام خمینی (رحمه الله علیه) ستاد فرماندهی نیروی زمینی سپاه برگزار خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
محمد بن سلمان خواستار میانجی‌گری عراق بین ایران و عربستان شد
وزیر کشور عراق با اشاره به سفر اخیر خود به عربستان و دیدار با ولیعهد این کشور گفت: محمدبن سلمان رسما از من درخواست کرد تا عراق واسطه‌ای بین ایران و عربستان برای کاهش تنش ها باشد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی‌فضلی صبح امروز در نشست مشترک با قاسم الارجی و هیات همراه پیش از امضای یادداشت تفاهم همکاری بین وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران و وزارت کشور عراق ضمن خوش‌آمدگویی و خیر مقدم به طرف عراقی گفت: امیدواریم روابط ایران و عراق که دارای تاریخ و فرهنگ مشترک هستند عمیق‌تر و بیشتر شود. روابط ایران و عراق همواره عمیق و راهبردی و مبتنی بر قلب‌های دو ملت بوده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تکفیر مدیریت جهادی با نسخه مدیریت لیبرالی و یکجانشین/ خرابه نامیدن بهشت تهران برای فرار از جهنم وعده‌ها
«نجفی» تاکنون سابقه هیچ کار اجرایی را نداشته و به نظر می رسد جریان اصلاح‌طلب برای جبران این نقیصه دست به سابقه سوزی مدیریت جهادی زده تا بتواند با خرابه نامیدن بهشت تهران، خود را از جهنم انتظارات و وعده‌هایی که داده‌اند برهانند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، ولی شجاع پوریان در سرمقاله امروز روزنامه همدلی با نکوهش مدیریت قالیباف در شهرداری، تئوری مدیریت جهادی وی را مجموعه‌ای از "آشفتگی سازمانی، تصمیمات غیرکارشناسی و بی‌نظمی‌های مالی در مجموعه شهرداری"، دانسته که با ورود محمدعلی نجفی به ساختمان خیابان بهشت این رویه با "خلاقیت، برنامه‌ریزی، راهبرد، استراتژی و عقلانیت"، تغییر و مشکلات مرتفع خواهند شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
همه لحظات خدمت شیرین است و لحظه تلخ ندارد
وزیر پیشنهادی اطلاعات در دولت دوازدهم گفت:‌ همه لحظات خدمت شیرین است و لحظه تلخ ندارد، خدمت به مردم شیرین است و افتخار ما این است که نوکر مردم هستیم.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سید محمود علوی وزیر پیشنهادی اطلاعات در دولت دوازدهم ظهر امروز یکشنبه در حاشیه آخرین جلسه هیات دولت یازدهم در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که بهترین و تلخ ترین لحظات خدمت در وزارت اطلاعات برای شما در این دوره چه لحظاتی بود، اظهارداشت: همه لحظات خدمت شیرین است و لحظه تلخ ندارد، خدمت به مردم شیرین است و افتخار ما این است که نوکر مردم هستیم.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
میزبانی اردبیل از مسابقات انتخابی جام جهانی والیبال/ اردبیل الگوی برگزاری مسابقات ورزشی بین المللی در سایر استان ها
نماینده مردم اردبیل،نیر ،نمین،سرعین درمجلس شورای اسلامی از برگزاری مسابقات والیبال انتخابی قهرمانی جهان در ورزشگاه رضازاده این استان خبرداد و گفت: از اقدام وزارت ورزش و جوانان برای انتخاب اردبیل حمایت می کنیم.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، محمد فیضی نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین، سرعین درمجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری مسابقات والیبال انتخابی قهرمانی جهان در اردبیل تصریح کرد: در جلسه ای که اخیرا به همراه مجمع نمایندگان استان اردبیل با وزیر ورزش و جوانان داشتیم خواستار میزبانی استان برای مسابقات بین المللی ورزشی شدیم،چراکه ظرفیت های توریستی اردبیل عالی است و باید سعی کنیم که این استان را به گردشگران خارجی معرفی کنیم.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تغییر وزیر اقتصاد شاید برای انسجام در تیم اقتصادی دولت جدید باشد
وزیر اقتصاد در دولت یازدهم گفت:‌ تغییر وزیر اقتصاد شاید بیشتر به خاطر انسجام و هماهنگی در تیم اقتصادی دولت جدید باشد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی در حاشیه جلسه امروز هیأت دولت در جمع خبرنگاران، با اشاره به دستاوردهای اقتصادی دولت یازدهم، اظهارداشت:‌ در ابتدای دولت یازدهم شرایط اقتصادی کشور بسیار خطیر بود و ما در اقدامات کوتاه‌مدت و برگرداندن ثبات به اقتصاد کشور در این دولت موفق بودیم.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
سرلشکر باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح به ترکیه می‌رود
سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح در رأس یک هیات بلند پایه نظامی به ترکیه سفر می‌کند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، بنا به دعوت رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ترکیه، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به کشور ترکیه سفر می‌کند.

سردار سرلشکر محمد باقری را در این سفر، جمعی از مقامات بلندپایه نظامی و سیاسی همراهی خواهند کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پاسداران انقلاب به زودی انتقام سختی از داعش خواهند گرفت
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در گفت‌و‌گوی تلفنی با خانواده شهید حججی تأکید کرد: پاسداران انقلاب به زودی انتقام سختی از داعش خواهند گرفت و داعشی‌‌ها جان سالم به در نخواهند برد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، با خانواده شهید حججی تلفنی‌ گفت‌وگو کرد و شهادت این جوان مدافع حرم را به خانواده ایشان تبریک و تسلیت گفت.

 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
انتصاب کلانتری به عنوان معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست
رئیس‌‌جمهور در حکمی عیسی کلانتری را به عنوان معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست منصوب کرد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، حسن روحانی رییس‌‌جمهور در حکمی عیسی کلانتری را به عنوان معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست منصوب کرد.

متن حکم روحانی به شرح زیر است:

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
گذاشتن سرپرست برای وزارت علوم به آموزش عالی کشور ضربه می‌زند/ سرپرست یعنی بلاتکلیفی
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص معرفی سرپرست برای وزارت علوم گفت: گذاشتن سرپرست برای وزارت علوم، یعنی بلاتکلیفی و این موضوع می‌تواند به آموزش عالی کشور ضربه بزند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس،حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، در خصوص معرفی سرپرست برای وزارت علوم گفت: گذاشتن سرپرست برای وزارت علوم، یعنی بلاتکلیفی و این موضوع به آموزش عالی کشور ضربه می‌زند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
جزئیات شهریه دانشجویان پزشکی دانشگاه آزاد
سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: طبق آخرین تصمیم شهریه پایه دانشجویان پزشکی ورودی 95 و قبل بدون تغییر اما شهریه متغیر آنان 10 درصد افزایش می‌یابد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس،مجتبی علوی فاضل سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، در مورد آخرین تصمیمات این دانشگاه برای دانشجویان پزشکی دانشگاه آزاد گفت: طبق آخرین تصمیم شهریه پایه دانشجویان پزشکی ورودی 95 و قبل بدون تغییر اما شهریه متغیر آنان 10 درصد افزایش می‌یابد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تذکر نمایندگان به رئیس‌جمهور به خاطر تأخیر در معرفی وزیر پیشنهادی علوم دولت دوازدهم به مجلس
تعدادی از نمایندگان در تذکری به رئیس‌جمهور اعلام کردند: تأخیر ایجاد شده در معرفی وزیر پیشنهادی علوم دولت دوازدهم به مجلس جای تأسف و تعجب دارد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (22 مرداد 96)، از سوی هیأت رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مدیریت شهری با حضور حداقلی زنان پذیرفتنی نیست/ حق‌طلبی نباید با مغلطه به سهم‌خواهی تعبیر شود
نماینده مردم تهران با اشاره به سخنان حسن روحانی درباره حقوق شهروندی، تاکید کرد: انتظارات جامعه حق طلبی و عدالتخواهی است که نباید با مغلطه به سهم خواهی تعبیر شود.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، سیده فاطمه حسینی در جلسه علنی امروز (یکشنبه، 22 مردادماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک و تسلیت شهادت محسن حججی شهید مدافع حرم گفت: تغییر مدیریت شهر تهران نویدبخش آینده ای روشن برای شهر ما بوده و تهران بیش از هرچیز در مدیریت شهری نیاز به توان سیاستگذاری و برنامه ریزی علمی با تأکید بر محور انسانی، رویکرد درست فرهنگی و اجتماعی و سلامت و پاکدستی در اجرا دارد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تحقق وعده‌های رئیس جمهور بستگی به اراده خود وی دارد
نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری نسبت به اتخاذ تصمیم درست از سوی نمایندگان در روز رأی اعتماد گفت: تحقق وعده‌های رئیس جمهور بستگی به اراده خود وی دارد و وزرا نقش درجه دو دارند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، علی مطهری نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه پس از جلسه علنی مجلس در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی با موضوع ارزیابی‌اش از وزرای پیشنهادی گفت: در حال حاضر جلسات کمیسیون‌ها از صبح تا عصر با حضور این وزرا برگزار می‌شود و علاوه بر آن جلساتن خصوصی دیگری نیز در حال برگزاری است و نمایندگان در حال بررسی هستند و امیدواریم در روز رأی اعتماد درست تصمیم بگیرند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
وزیر اطلاعات راهکار برخورد با متخلفان در فضای مجازی را ارائه دهد
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه بخش اعظم فضای مجازی موجود درکشور به سمت تخریب ملت و دولت است، گفت: وزیر اطلاعات باید دربرنامه های پیشنهادی خود راهکار برخورد با متخلفان درفضای مجازی را ارائه دهد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از خانه ملت سید کاظم دلخوش در نشست علنی امروز یکشنبه ( 22 مرداد) مجلس شورای اسلامی درنطق میان دستور، با ابراز تشکر از نمایندگان مجلس درخصوص تصویب طرح مقابله با ماجراجویی های تروریستی آمریکا درمنطقه، گفت:  امیدوارم این طرح درس قابل قبولی برای افراد نادان در دنیای استعمار مانند رییس جمهور آمریکا باشد که درخیانت به ملت ها از هیچ کوششی دریغ ندارد.

دامنکوهنرم افزار اندروید پایگاه خبری تحلیلی تیتریک دامغان

همزمانی محتوا
چند رسانه ای
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تبدیل Word به PDF

نرم افزاري براي تبديل word به pdf

13.9 مگابایت
freeprimopdf32setup.zip
فشرده ساز

WinRAR Version 3.90

1.27 مگا بايت
wrar390.rar
مرور گر فایرفاکس

مرورگر فايرفكس نسخه 3.6.13

8.18 مگا بايت
firefox_setup_3.6.13.rar
مرور گر فایرفاکس Mozilla Firefox
9.31 مگابایت
mozilla_firefox_4.0_beta_4_2.exe
پخش كننده صوت و تصوير

kmPlayer برنامه اي است كه تقريبا همه ي فرمت هاي صوت و تصوير را پشتيباني مي كند.

14.4 مگا بايت
kmp.rar

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط ایران سبز

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت