چهارشنبه, 3 خرداد 1396 - الأربعاء 28 شعبان 1438 - Wednesday 24th May 2017

اخبار صفحه اصلی

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
افزایش قیمت نفت به ۵۵ دلار با تمدید توافق کاهش تولید
وزیر انرژی الجزایر گفت، انتظار دارد اوپک توافق کاهش تولید را برای ۹ ماه تمدید کند و این به کاهش مازاد عرضه جهانی تا پایان سال ۲۰۱۷ کمک خواهد کرد و احتمالا قیمت نفت را به بیش از ۵۵ دلار خواهد رساند.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، وزیر انرژی الجزایر گفت، انتظار دارد اوپک توافق کاهش تولید را برای 9 ماه تمدید کند و این به کاهش مازاد عرضه جهانی تا پایان سال 20177 کمک خواهد کرد و احتمالا قیمت نفت را به بیش از 55 دلار خواهد رساند.

سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) فردا در وین تشکیل جلسه می دهد تا در مورد تمدید توافق کاهش تولید که 11 تولید کننده دیگر غیر عضو نیز در آن مشارکت دارند، تصمیم گیری کند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
موانع تطابق برنامه ششم توسعه با سیاستهای اقتصاد مقاومتی
مرکز پژوهش‌های مجلس اعلام کرد: عدم ارائه برنامه کامل و پوشش دهنده سیاست‌های کلی برنامه ششم توسعه توسط دولت موجب شد تا بخش اعظم مصوبات برنامه ششم توسعه توسط مجلس با ابهام مواجه باشد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی میزان انطباق قانون برنامه ششم توسعه را با سیاست‌های کلی برنامه ششم و اقتصاد مقاومتی بررسی کرد.

دفتر مطالعات اقتصادی مرکز پژوهشها ضمن بررسی میزان انطباق قانون برنامه ششم با سیاست‌های کلی این برنامه و اقتصاد مقاومتی تصریح کرد که برای انطباق مصوبات برنامه ششم توسعه با سیاست‌های کلی برنامه ششم توسعه و سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی سه مانع جدی بدین شرح وجود دارد: 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
چرا عربستان پیگیر تمدید توافق کاهش تولید نفت است؟
یک تحلیلگر حوزه نفت و انرژی با اشاره به انگیزه اصلی عربستان برای تمدید توافق کاهش تولید نفت گفت: چند دلار افزایش قیمت تاثیری در روند درآمدزایی عربستان سعودی ندارد ولی تزلزل قیمتی، در مناقصه سهام شرکت نفتی این کشور تاثیر منفی می‌گذارد.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، نرسی قربان با اشاره به فعالیت گسترده روسیه برای تمدید توافق کاهش تولید نفت اظهار کرد: «عدم افزایش تولید نفت پیشتر مورد توافق اوپک بوده است و توافق عربستان و روسیه ناظر بر ادامه ی توافق گذشته است.»

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
موانع اجرای الگوی جدید قراردادهای نفتی با انتخابات ۲۹ اردیبهشت برداشته شد
وزیر نفت از برداشته شدن خیلی از موانع اجرای الگوی جدید قراردادهای نفتی خبر داد و گفت: احتمال این وجود دارد که توافق نوامبر ۲۰۱۶ برای ۶ تا ۹ ماه آینده تمدید شود.

به گزارش سرويس اقتصادي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، «بیژن زنگنه» وزیر نفت کشورمان امروز در حاشیه مراسم امضای قراداد ساخت داخلی لوله های CRA در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در نشست فردای اوپک بحث اصلی تمدید توافق ماه نوامبر 2016 است.

وی افزود: به نظر می رسد برای اصل تمدید توافق کاهش تولید بین اوپک و غیراوپک توافق وجود دارد و بحث هایی درباره مدت قرارداد وجود دارد که به نظر می رسد بین 6 تا 9 ماه باشد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ناتو به ائتلاف بین‌المللی علیه داعش می‌پیوندد
پیمان آتلانتیک شمالی اعلام کرد که به ائتلاف بین‌المللی علیه داعش می‌پیوندد.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، پیمان آتلانتیک شمالی "ناتو" از پیوستنش به ائتلاف  بین‌المللی علیه داعش خبر داد.

انتهای پیام/

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ظریف: ارتش یک‌میلیونی صدام به اضافه ۷۰ میلیارد دلار سعودی کمتر از مقاومت مردم ایران بود
وزیر امور خارجه ایران در پیامی در صفحه توئیتر خود نوشت که ارتش یک‌میلیونی صدام به اضافه ۷۰ میلیارد دلار سعودی کمتر از مقاومت مردم ایران بود.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، "محمد جواد ظریف" وزیر امور خارجه ایران به مناسبت سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر پیامی را توئیت کرد.

وی در این پیام نوشت: "درس تاریخی امروز: ارتش یک میلیونی صدام به اضافه 70 میلیارد دلار نفتی سعودی کمتر از مقاومت زنان و مردان ایران. خرمشهر را بیاد بیاورید."

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
۳ کشته در ۲ انفجار در پایانه اتوبوسرانی شرق جاکارتای اندونزی
۲ انفجار در پایانه اتوبوسرانی در شرق پایتخت اندونزی روی داد که بر اساس گزارش‌ها دست کم ۳ نفر در این انفجارها کشته شده‌اند.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، پلیس اندونزی از دو انفجار در پایانه اتوبوسرانی در شرق جاکارتا، پایتخت این کشور خبر داد.

گزارش‌ها از تلفات در این انفجارها خبر می‌دهند.

 خبرگزاری رویتر نیز به نقل از پلیس اندونزی اعلام کرد دو انفجار در جاکارتا روی داد و سه نفر بر اثر آنها کشته شدند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دیدار شمخانی با مشاور امنیت ملی نخست وزیر ترکیه
دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران بعد از ظهر امروز در حاشیه هشتمین اجلاس مقامات عالی امنیتی کشورهای پنج قاره جهان در روسیه با مشاور امنیت ملی نخست وزیر ترکیه دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، "سیف الله حاجی مفتی اوغلو" مشاور امنیت ملی نخست وزیر ترکیه بعداز ظهر امروز در حاشیه اجلاس مقامات عالی امنیتی 95 کشور جهان در روسیه با دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان دیدار و گفتگو کرد.

شمخانی در این دیدار با اشاره به روابط تاریخی و ریشه های فرهنگی و دینی مشترک دو کشور همسایه بر ضرورت آغاز روابط ساخت یافته میان نهادهای امنیت ملی ایران و ترکیه، هم سو با روابط گرم اقتصادی وسیاسی موجود تاکید کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تماس تلفنی اردوغان با روحانی و تبریک به وی
رئیس جمهور ترکیه در گفت‌وگوی تلفنی با حسن روحانی، انتخاب مجدد وی به سمت ریاست جمهوری اسلامی ایران را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه در گفت‌وگوی تلفنی با حسن روحانی، انتخاب مجدد وی به سمت ریاست جمهوری اسلامی ایران را تبریک و تهنیت گفت.

حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیش از 23 میلیون رای برای دومین دوره به ریاست جمهوری رسید.

انتهای پیام/

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نقش پیشتاز ایران در مبارزه با تروریسم در منطقه محسوس بوده و بر کسی پوشیده نیست
وزیر مشاور در امور خارجی سیرالئون با اشاره به وجود چالش‌های مختلف در منطقه بویژه چالش تروریسم گفت: نقش پیشتاز جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با تروریسم در منطقه محسوس بوده و بر کسی پوشیده نیست.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، در چارچوب گسترش روابط دوجانبه میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری سیرالئون، محمد جبرئیل سیسی وزیر مشاور در امور خارجی سیرالئون که به تهران سفر کرده است، امروز چهارشنبه 3 خردادماه با حسین جابری انصاری معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه دیدار و گفت‌وگو کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اخبار موجود درباره وضعیت آیت‌الله قاسم ضدونقیض است/آل‌خلیفه به‌خاطر اقداماتش محاکمه خواهد شد
نماینده شیخ عیسی قاسم در ایران از سازمان‌های حقوق بشری و کشورهای مدعی دموکراسی خواست که به‌منظور پایان‌دادن به ظلم و ستم مذهبی در بحرین وارد عمل شوند.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم،«شیخ عبدالله الدقاق»، نماینده آیت‌الله شیخ عیسی قاسم در ایران در گفتگو با خبرگزاری تسنیم اظهار داشت:  اخبار موجود درباره وضعیت آیت‌الله شیخ عیسی قاسم به‌شدت ضد و نقیض است و نمی‌توان به آن اعتماد کرد، زیرا وضعیت ایشان همچنان نامعلوم است و ما پادشاه را مسئول حفظ جان ایشان می‌دانیم.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
شمخانی: اجازه ندهیم کشورهای ثالث در روابط تهران-اسلام آباد تاثیر منفی بگذارند
دبیر شورای امنیت ملی با تاکید بر افزایش ارتباطات نزدیک مقامات تهران- اسلامی آباد گفت: نباید اجازه دهیم کشورهای ثالث که هیچ علاقه‌ای به امنیت و حسن همجواری ایران و پاکستان ندارند بر روابط دوستانه ما تاثیرگذاری منفی داشته باشند.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی پس از سخنرانی در هشتمین اجلاس مقامات عالی امنیتی کشورهای پنج قاره جهان در روسیه و در ادامه ملاقات‌های دوجانبه خود، بعد از ظهر امروز(چهارشنبه) با ناصرخان جنجوعه مشاور امنیت ملی نخست وزیر پاکستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
هیچ خبری از آیت‌الله عیسی قاسم در دست نیست/ مردم به دفاع از دین و رهبر خود ادامه دهند
علمای بحرین با صدور بیانیه‌ای درباره وضعیت آیت‌الله شیخ عیسی قاسم ابراز نگرانی کردند.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، علمای بحرین در بیانیه‌ای اعلام کردند که بعد از حمله  نیروهای آل خلیفه به منزل آیت‌الله شیخ عیسی قاسم و قطع تمام ارتباطات با منزل وی، هیچ خبری از وضعیت ایشان در دست نیست.

علمای بحرین تاکید کردند که رژیم آل خلیفه و شخص پادشاه، مسئول سرنوشت آیت‌الله قاسم هستند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
هراس آمریکا و متحدانش از محور مقاومت
تشکیل محور مقاومتی متشکل از (حزب الله لبنان- دمشق-بغداد-تهران)، مسئله‌ای است که آمریکایی ها به هیچ وجه نمی خواهند تشکیل شود.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، حمله اخیر نیروی هوایی آمریکا به نیروهای دولتی سوریه در منطقه «التنفاء»، شاهد دیگری بر این واقعیت بود که آمریکا خود را بعنوان تنها بازیکن کلیدی در خاورمیانه می بیند و بطور همزمان فشارهای سیاسی و نظامی بر ایران را افزایش داده است. ضمن اینکه کشورهای دیگر، از جمله روسیه، ترکیه و عربستان هم در منطقه فعالتر شده اند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
آزادسازی چند شهرک دیگر و تلفات سنگین داعش در حومه «حلب»
منابع سوری از موفقیت نیروهای ارتش در آزادسازی چند شهرک دیگر در حومه شرقی حلب و تلفات سنگین گروه تروریستی داعش خبر دادند.

به گزارش سرويس بين الملل تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم،نیروهای ارتش سوریه پس از درگیری‌های شدید با تروریست‌های  داعشی در حومه شرقی حلب، شهرک‌های «المزرن، الکناوی، رسم الحمام الغربی،الجمیلیة والمحسنة» را آزاد کردند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
عباس‌زاده شاگرد دایی در سایپا شد
آقای گل لیگ یک بار دیگر شاگرد علی دایی شد.

به گزارش سرويس ورزشي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمد عباس‌زاده مهاجم نساجی مازندران  با قراردادی دو ساله به تیم سایپا پیوست.

علی دایی در جلسه شب گذشته خود با مسئولان باشگاه سایپا خواهان جذب این بازیکن شده بود.

وی پیشتر در پرسپولیس و زیر نظر علی دایی بازی کرده بود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ترکیب اصلی فینالیست‌ها مشخص شد
سرمربیان منچستریونایتد و آژاکس ترکیب اصلی تیم‌های‌شان را اعلام کردند.

به گزارش سرويس ورزشي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، ترکیب اصلی تیم‌های منچستریونایتد و آژاکس برای برگزاری بازی نهایی لیگ اروپا اعلام شد.

بر این اساس منچستریونایتد با رومرو، پوگبا، ماتا، اسمالینگ، بلیند، راشفورد، هررا، مخیتاریان، والنسیا و فلینی و دارمیان و آژاکس با اونانا، ولتمن، ریدوارد، سانچس، ترائوره، کلاسن، یونس، شون، زیچ، دالبرگ و دی‌لیگت به میدان می‌روند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
شکست خانگی پانیونیوس در غیاب شجاعی
تیم پانیونیوس در غیاب ملی‌پوش ایرانی بازی خانگی هفته چهارم مرحله پلی‌آف سوپر لیگ یونان را واگذار کرد.

به گزارش سرويس ورزشي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، تیم پانیونیوس امشب (چهارشنبه) در ورزشگاه خانگی نیوازمیرنای آتن به مصاف پائوک رفت و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. ریسوانیس، بازیکن کلیدی خط دفاعی تیم پانیونیوس در دقیقه 14 به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و این نتیجه تا پایان بازی نیز بدون تغییر ماند. مسعود شجاعی، ملی‌پوش ایرانی به دلیل محرومیت ناشی از دریافت کارت قرمز در بازی قبلی برابر تیم پائوک نتوانست برای پانیونیوسی‌ها به میدان برود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
آقایی: تیم اول آسیا هستیم و باید ۳ امتیاز بازی با ازبکستان را بگیریم
مدافع - هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان که تیمش باید ۳ امتیاز بازی با ازبکستان را بگیرد.

به گزارش سرويس ورزشي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، سعید آقایی، درباره برگزاری تمرینات تیم  ملی، گفت: تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی  پیگیری کرده و خوشبختانه اردوی خوبی در اتریشی داریم و پس از آن بازی دوستانه‌ای با مونته نگرو خواهیم داشت. برگزاری بازی‌های تدارکاتی به آمادگی و هماهنگی بازیکنان کمک زیادی می‌کند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اخباری: بهترین عملکردمان را برابر ازبکستان به نمایش می‌گذاریم
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال گفت: بازی برابر ازبکستان اهمیت ویژه‌ای برای تیم ما دارد.

به گزارش سرويس ورزشي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدرضا اخباری درباره وضعیت اردوی  تیم ملی، گفت: با توجه به امکاناتی که در اختیار داریم، تمرینات مطلوب بوده و آماده اردوی اتریش و بازی دوستانه مقابل مونته‌نگرو می‌شویم. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
فتاحی: برنامه در نظر گرفته شده برای لیگ برتر قطعی نیست
مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ، گفت: ما برنامه در نظر گرفته شده برای شروع بازی‌های لیگ را به باشگاه‌ها پیشنهاد دادیم.

به گزارش سرويس ورزشي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، سعید فتاحی در حاشیه نشست هم‌اندیشی مربیان لیگ برتری با مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ، اظهار داشت: با توجه به این که امسال سال برگزاری مسابقات جام جهانی روسیه است اکثر لیگ‌های معتبر دنیا تاریخ آغاز بازی لیگ خود را چند روزی جلو انداخته‌اند. مسابقات بوندس‌لیگا 16 روز، سری آ ایتالیا 11 روز و لالیگای اسپانیا نیز 15 روز زودتر آغاز خواهد شد. از این روز ما هم تصمیم گرفتیم مسابقات لیگ برتر را یک هفته زودتر آغاز کنیم تا مجبور نشویم در طول فصل بازی‌ها را به صورت فشرده برگزار کنیم. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مهاجری: امیدوارم بازی‌های پدیده و سیاه‌جامگان در ورزشگاه امام رضا برگزار شود/ جلسه هم‌اندیشی خسته‌کننده بود
سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان ابراز امیدواری کرد که بازی‌های فصل آینده تیمش و سیاه‌جامگان در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شود.

به گزارش سرويس ورزشي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، رضا مهاجری در نشست هم‌اندیشی و آسیب‌شناسی لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: در این جلسه، سرمربیان تیم‌ها می‌توانند آماده‌سازی خوبی برای خود داشته و سازمان لیگ هم بتواند برنامه‌هایش را پیاده کند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اعلام زمان قرعه‌کشی لیگ هفدهم و مراسم بهترین‌های لیگ شانزدهم
زمان برگزاری مراسم قرعه‌کشی لیگ هفدهم مشخص شد.

به گزارش سرويس ورزشي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، لیگ شانزدهم اواخر اردیبهشت ماه سال جاری با قهرمانی تیم پرسپولیس به اتمام رسید و لیگ هفدهم نیز از 30 تیر ماه آغاز خواهد شد.

در این راستا، مراسم قرعه‌کشی لیگ هفدهم یک هفته پس از اتمام ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد تا 16 تیم‌ لیگ برتری، رقبای خودشان را بشناسند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تشریح تقویم هفدهمین دوره لیگ برتر به همراه تاریخ اردوهای تیم ملی، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا
بر اساس تقویم هفدهمین دوره لیگ برتر فوتبال، اردوهای تیم ملی، لیگ قهرمانان آسیا و ... مشخص شد.

به گزارش سرويس ورزشي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، در نشست هم‌اندیشی سرمربیان تیم‌های لیگ برتری، تقویم هفدهمین دوره لیگ برتر فوتبال اعلام شد. بر این اساس، دور جدید مسابقات از جمعه سی‌ام تیرماه آغاز شده و هفتم اردیبهشت به پایان می‌رسد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اسدی: سرمربیانی که به نشست هم‌اندیشی نیامدند، فرصت اعتراض را از خودشان گرفتند
دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: دلیل نیامدن سرمربیان لیگ برتری در نشست هم‌اندیشی می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد.

به گزارش سرويس ورزشي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، علیرضا اسدی در پایان نشست هم اندیشی و آسیب‌شناسی لیگ برتر فوتبال درباره اینکه تنها 5 سرمربی لیگ برتری در این نشست حضور داشتند، اظهار داشت: احتمالا شما در شمردن تعداد آنها مرتکب اشتباه شدید، چرا که تعداد شان بیشتر از 5 نفر بود. نیامدن مربیان می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد و بستگی به خودشان دارد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مسئولان تخلفات انتخاباتی بسیاری داشتند/ انتظار نداشتیم دستگاه‌های مجری انتخابات قانون‌شکنی کنند
رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه سلامت انتخابات را تایید می‌کنم‌، اما تخلفات انتخاباتی، چشمگیر بود، گفت: در انتخابات تخلفات بسیاری شد که بخشی از آن از جانب مسئولانی بود که تخلفات بسیاری کردند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، آیت الله احمد جنتی در نشست امروز هیئت رئیسه مجلس خبرگان افزود: همانطور که مقام معظم رهبری هم اشاره فرمودند از جانب خودم و خبرگان با همه وجودم از مردم تشکر می کنم که نشان دادند هنوز زنده و سرپا هستند و به اسلام، انقلاب، امام راحل و رهبرشان وفادارند.

 وی گفت: مردم به یک اشاره رهبر معظم انقلاب و تشویق ایشان در انتخابات حضور یافتند و آرای بسیاری در صندوق ها ریختند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مراسم شب خاطره دفاع مقدس با حضور امام خامنه‌ای برگزار شد
در سالروز آزادسازی خرمشهر مراسم شب خاطره با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی و همچنین جمعی از خاطره‌گویان، رزمندگان، پیشکسوتان، نویسندگان و هنرمندان دفاع مقدس برگزار شد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، در سالروز آزادسازی خرمشهر، مراسم شب خاطره با حضور امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی و همچنین جمعی از خاطره‌گویان، رزمندگان، پیشکسوتان، نویسندگان و هنرمندان دفاع مقدس، در حسینیه‌‌ امام خمینی (رحمه الله) برگزار شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
توضیح وزارت کشور درباره میزان مشارکت استان‌ها در انتخابات/خراسان جنوبی و قم کمترین درصد رأی به «منتخب» انتخابات را داشتند
مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور در خصوص برخی اخبار مربوط به میزان مشارکت استان ها در انتخابات اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، نظر وزیر کشور از نام بردن از استان های خراسان جنوبی و قم در پاسخ به سؤال خبرنگار گفت‌وگوی وی‍ژه خبری شبکه دو سیما، استان هایی بوده است که کمترین درصد رأی به منتخب انتخابات را داشته اند.

متن کامل اطلاعیه وزارت کشور به شرح زیر است:

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
جلسه هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری به ریاست آیت‌الله جنتی + تصاویر
جلسه هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری عصر امروز به ریاست آیت‌الله جنتی برگزار شد.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، جلسه هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری عصر امروز(چهارشنبه، 3 خرداد) به ریاست آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان در تهران برگزار شد.

در این جلسه مسائل جاری کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و اعضا دیدگاه‌های خود را مطرح کردند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ایران به پشتوانه مردم و نیروهای مسلح از هیچ قدرتی هراس ندارد
معاون اول رییس جمهور گفت: سالگرد آزادسازی خرمشهر قله ی افتخارات ملت ایران در دفاع مقدس است که عزت و اقتدار را در جنگی نابرابر برای ملت ایران و جمهوری اسلامی ایران به ثبت رساند.

به گزارش سرويس سياسي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور عصر امروز (چهارشنبه 3خرداد) در دهمین کنگره ملی تجلیل از ایثارگران اظهار داشت: خرداد، ماهی بزرگ برای همه ماست که در شکل گیری و تثبیت و تداوم انقلاب اسلامی نقش موثری داشته و حوادث و اتفاقات تاریخی و تاریخ ساز را در تاریخ ایران رقم زده است.

دامنکوهنرم افزار اندروید پایگاه خبری تحلیلی تیتریک دامغان

همزمانی محتوا
چند رسانه ای
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تبدیل Word به PDF

نرم افزاري براي تبديل word به pdf

13.9 مگابایت
freeprimopdf32setup.zip
فشرده ساز

WinRAR Version 3.90

1.27 مگا بايت
wrar390.rar
مرور گر فایرفاکس

مرورگر فايرفكس نسخه 3.6.13

8.18 مگا بايت
firefox_setup_3.6.13.rar
مرور گر فایرفاکس Mozilla Firefox
9.31 مگابایت
mozilla_firefox_4.0_beta_4_2.exe
پخش كننده صوت و تصوير

kmPlayer برنامه اي است كه تقريبا همه ي فرمت هاي صوت و تصوير را پشتيباني مي كند.

14.4 مگا بايت
kmp.rar

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط ایران سبز

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت