پنجشنبه, 10 فروردين 1396 - الخميس 03 رجب 1438 - Thursday 30th March 2017

اخبار صفحه اصلی

برنامه‌های تشییع و خاکسپاری پیکر سردار شهید همدانی در همدان اعلام شد
مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان برنامه‌های تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر سردار شهید حسین همدانی در همدان را اعلام کرد و گفت: روز یکشنبه مراسم استقبال و وداع با پیکر مطهر شهید در میدان سپاه، حسینیه ثارالله و دانشگاه بوعلی برگزار می‌شود.

 

 

 

به گزارش سرویس سیاسی تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : علی‌اکبر کریم‌پور با تبریک و تسلیت شهادت سردار سرلشکر پاسدار حسین همدانی اظهار داشت: سردار همدانی در راه دفاع از اسلام و آرمان‌های والای انقلاب به درجه رفیع شهادت نائل شد.

ادامه شک و تردیدها درباره درآمد"فردوسی پور" از پیامک های برنامه 90، در رسانه های گوناگون
میزان درآمد دست‌اندرکاران از پیامک‌هایی که برای برنامه نود ارسال می‌شود، چقدر است؟ این سوالی است که بعد از گذشت ١٦‌سال از پخش این برنامه هنوز هم پاسخ صریح و شفاف درباره آن ارائه نشده است.

به گزارش سرویس ورزشی تیتر یک دامغان به نقل از  جام نیوز :«شهروند» با این مقدمه نوشت: بار دیگر در شبی که مردم به یاد ‌هادی نوروزی عدد ٢٤ را به سامانه پیامکی برنامه نود ارسال کردند، این شائبه‌ها پیش آمد که آیا واقعا میزان پیامک‌هایی که برای برنامه نود ارسال می‌شود، در درآمد این برنامه تاثیری دارد؟ عادل فردوسی‌پور در خلال برنامه سعی کرد به مخاطبانش بگوید که هیچ درآمد اضافه‌ای در کار نیست ولی در این‌باره شائبه‌های زیادی وجود دارد.

پیوند موفق سر جدا شده کودک شانزده ماهه
پزشکان استرالیایی موفق شدند سر کودکی را که در یک سانحه رانندگی از بدنش جدا شده بود مجدداً به بدن وی پیوند بزنند.

به گزارش سرویس علمی تیتر یک دامغان به نقل از  جام نیوز : پزشکان استرالیایی در یک معجزه پزشکی واقعی موفق شدند سر کودکی را که در یک حادثه‌ رانندگی از بدنش جدا شده بود به بدنش پیوند دهند.

 

شهری که به جای خورشید آیینه دارد
شهر «ریوکان» نروژ پنج ماه از سال را بدون تابش نور خورشید و در تاریکی به سر می برد. اما با انجام پروژه‌ای با نام «پروژه آیینه» این مشکل تا حدودی رفع شده است.

به گزارش سرویس علمی تیتر یک دامغان به نقل از  جام نیوز : آیا می توانید تصور کنید پنج ماه بدون تابش مستقیم نور خورشید زندگی کنید؟اگر این اتفاق سال ها و سال ها تکرار شود چه اتفاقی می افتد؟ شهر ۳۵۰۰ نفری ریوکان نروژ در این وضیعت زندگی می کند. شهر ریوکان در دره ای قرار دارد که اطراف آن را کوه ها فرا گرفته اند و باعث می شود نور خورشید در پنج ماه زمستان به این شهر نتابد.

 

شباهت مافوق تصور این سیاره به زمین + تصویر
سطح سرد و یخ‌زده یکی از دورترین اجرام آسمانی در منظومه شمسی شباهتی مافوق تصور با پوشش زمین در عصر یخبندان متعلق به میلیون ها سال پیش دارد.

به گزارش سرویس علمی تیتر یک دامغان به نقل از  جام نیوز : در جدیدترین تصاویر بدست آمده از سیاره کوتوله پلوتون توسط کاوشگر فضایی New Horizons کارشناسان ویژگی‌های غیر عادی و منحصر بفردی را در پوسته سطح این سیاره کشف کرده‌اند. 

 

بلای وحشتناکی که سُرب بر سر جنین می آورد
پژوهش محققان دانشگاه وین استیت نشان می‌دهد، اگر زنان باردار در معرض سرب قرار گیرند این ماده می‌تواند با عبور از جفت به استخوان‌ها و اعضای در حال رشد جنین برسد.

به گزارش سرویس علمی تیتر یک دامغان به نقل از  جام نیوز : این پژوهش که بر روی دو نسل انجام شده نشان می‌دهد، زنان بارداری که سابقه رویارویی با سرب داشته‌اند، ممکن است بر کودکان متولد نشده خود نیز تأثیری منفی بر جای بگذارند.

 

این ماشین مقوایی زیبا راه می رود+ تصویر
لکسوس با 1700 قطعه مقوا، نسخه‌ای مقوایی از IS را با دست ساخته و موتوری الکتریکی روی آن سوار کرده است.

به گزارش سرویس علمی تیتر یک دامغان به نقل از  جام نیوز : وقتی که به اوریگامی فکر می‌کنید، احتمالا یک غاز، جغد یا نهایتا قاتل زنجیره‌ای به ذهن‌تان می‌آید. لکسوس به اوریگامی فکر کرده و یک ماشین را در ذهن‌اش دیده است.

 

سردار همدانی هیچگاه احساس خستگی نکرد و همیشه در جهاد پیشتاز بود
وزیر سابق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خطاب به فرزندان شهید همدانی گفت: پدر شما هیچگاه احساس خستگی نکرد و همیشه در جهاد پیشتاز بود.

به گزارش سرویس سیاسی تیتر یک دامغان و به نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : سردار وحیدی وزیر سابق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در منزل شهید سرلشکر همدانی حضور یافت. 

روایت عضو هیئت رئیسه مجلس از نبرد سردار همدانی با "فتنه‌گران" و "تکفیری‌ها"
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به نحوه شهادت سردار همدانی گفت: سردار همدانی در مبارزه با عناصر اجازه ای استکبار تبحر داشت.

سردار همدانی به دست مزدوران میدانی آمریکا و صهیونیسم به شهادت رسید
فرمانده کل سپاه در پیامی سردار همدانی را از استوانه‌های مستحکم خط مقاومت در برابر امریکا و رژیم صهیونیستی دانست و تاکید کرد: جهان اسلام با شهادت سردار همدانی سرافراز گردید.

به گزارش سرویس سیاسی تیتر یک دامغان و به نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : در پی شهادت سردار حسین همدانی در سوریه، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد که متن این پیام بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

شهادت تنها پاداش دلاوری‌ها و مجاهدت‌های سردار همدانی است
فرمانده نیروی زمینی سپاه با صدور پیامی شهادت سردار حسین همدانی را تسلیت گفت.

به گزارش سرویس سیاسی تیتر یک دامغان و به نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با صدور پیامی شهادت سردار حسین همدانی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

سردار همدانی اسطوره مقاومت بود
فرمانده نیروی انتظامی با صدور پیامی اعلام کرد: سردار همدانی اسطوره مقاومت بود.

به گزارش سرویس سیاسی تیتر یک دامغان و به نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی باصدور اطلاعیه‌ای به مناسبت شهادت سردار همدانی نوشت:  سردار همدانی اسطوره مقاومت و به معنای واقعی کلمه مجاهد فی‌سبیل‌الله بود. 

شهادت سردار همدانی زوال و نابودی جانیان قرن را نزدیکتر کرد
در پی شهادت سردار حسین همدانی سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ با صدور اطلاعیه ای ضمن تسلیت شهادت فرمانده بی ادعای جبهه‌های نبرد تاکید کرد:شهادت سردار همدانی زوال نابودی جانیان قرن را نزدیکتر کرد.

به گزارش سرویس سیاسی تیتر یک دامغان و به نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : در پی شهادت سردار حسین همدانی سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ با صدور اطلاعیه ای ضمن تسلیت شهادت فرمانده بی ادعای جبهه‌های نبرد تاکید کرد:شهادت سردار همدانی زوال نابودی جانیان قرن را نزدیکتر کرد.

سردار بزرگ ایرانی در سوریه به شهادت رسید +عکس
سردار حسین همدانی یکی از فرماندهان قدیمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جنگ تحمیلی و از بنیانگذاران سپاه همدان بود و مدتی نیز فرماندهی لشکر 27 محمدرسول‌الله را برعهده داشت.

 

 

 

به گزارش سرویس سیاسی تیتریک دامغان به نقل از جم نیوز : سردار حسین همدانی از فرماندهان سپاه پاسداران شب گذشته در سوریه به شهادت رسید.

 

سردار حسین همدانی یکی از فرماندهان قدیمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جنگ تحمیلی و از بنیانگذاران سپاه همدان بود و مدتی نیز فرماندهی لشکر 27 محمدرسول‌الله را برعهده داشت.

سردار ما حسین همدانی آرزوی شهادت داشت
آیت‌الله نوری همدانی با تسلیت شهادت سردار حسین همدانی تاکید کردند: این سردار رشید که پیوسته با اینجانب مرتبط بود، همیشه آرزوی شهادت داشت و به آرزوی خود رسید.

به گزارش سرویس سیاسی تیتر یک دامغان و به نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : حضرت آیت‌الله العظمی حسین نوری همدانی با صدور پیامی شهادت این سردار سرافراز سپاه اسلام را تسلیت گفت.

متن پیام این مرجع عالیقدر به شرح ذیل است:

هاشمی رفسنجانی شهادت سردار حسین همدانی را تسلیت گفت
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی شهادت سردار سرتیپ پاسدار حسین همدانی پیام تسلیت صادر کرد.

 

 

 

به گزارش سرویس ورزشی تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم :  آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی شهادت سردار سرتیپ پاسدار حسین همدانی پیام تسلیت صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

مرکز بین‌المللی توسعه ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی در تبریز افتتاح شد
آیین افتتاح مرکز بین‌المللی توسعه ورزش‌های زورخانه ای و پهلوانی در مجموعه ورزشی و زورخانه شهدای خطیب برگزار شد.

به گزارش سرویس ورزشی تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم :  در این مراسم که محسن مهرعلیزاده، رئیس فدراسیون بین المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و پهلوانی، صادق نجفی شهردار تبریز، افشین دبیری، رئیس شورای شهر تبریز، مسئولان فدراسیون جهانی ورزش های زورخانه‌ای، تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز و مسئولان ورزشی استان آذربایجان شرقی نیز حضور داشتند، این زورخانه رسما افتتاح شد.

خوزستان قهرمان رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور شد
مسابقات کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور، با قهرمانی تیم خوزستان به پایان رسید.

 

 

 

به گزارش سرویس ورزشی تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : این رقابت‌ها با نام گرامیداشت شهیدان محمود شهبازی و داریوش ریزه وندی روزهای 16 و 17 مهرماه در سالن شهید شهبازی شهرستان اسلام آباد غرب استان کرمانشاه با حضور 234 کشتی‌گیر از 31 استان در قالب 33 تیم در 8 دور و با انجام 283 کشتی، برگزار شد و در پایان تیم خوزستان به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های البرز و قم به ترتیب دوم و سوم شدند.

اردن جنایات صهیونیست‌ها در کرانه باختری را محکوم کرد
دولت اردن خشم و انزجار خود را جنایات مستمر رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان کرانه باختری، ابراز کرد.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : در پی تشدید تنش در کرانه باختری رود اردن، «محمد المومنی» سخنگوی رسمی دولت اردن، خشم و انزجار دولت متبوعش را از جنایات مستمر اسرائیل علیه ساکنان نوار غزه اعلام کرد.

فاکس نیوز: برجام قوانین فدرال آمریکا را نقض می‌کند
یک شبکه وابسته به جمهوریخواهان آمریکا مدعی شد یک بند از مفاد توافق هسته ای با قوانین فدرال آمریکا تناقض دارد.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : شبکه خبری فاکس نیوز وابسته به جمهوریخواهان آمریکا مدعی شد یک بند از مفاد توافق هسته ای با قوانین فدرال آمریکا تناقض دارد.

پاسخ کوبنده نماینده ایران در سازمان ملل به نماینده رژیم صهیونیستی
نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل در کمیته خلع سلام مجمع عمومی رژیم صهیونیستی را عامل بی ثباتی منطقه توصیف کرد.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : «غلامعلی خوشرو» نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل در کمیته خلع سلاح مجمع عمومی طی انتقاد از اسرائیل، رژیم صهیونیستی را عامل بی ثباتی منطقه خاورمیانه توصیف کرد.

هاموند با محمود عباس گفت‌وگوی تلفنی کرد
همزمان با شدت گرفتن تنش‌ها در کرانه باختری رود اردن و نوار غزه که وقوع انتفاضه سوم را قطعی کرده است، وزیر خارجه انگلیس با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی تلفنی گفت‌وگو کرد.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : «فیلیپ هاموند» وزیر خارجه انگلیس، امروز- جمعه- در تماسی تلفنی با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی گفت‌وگو کرد.

تعداد قربانیان حادثه منا دستکم 1399 نفر است
یک خبرگزاری آمریکایی در گزارشی شمار جان باختگان فاجعه دردناک منا را دستکم 1399 نفر اعلام کرد.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : جدیدترین آمارها نشان می دهد شمار جان باختگان حادثه ازدحام جمعیت در مراسم حج در عربستان سعودی دست کم 1399نفر است. این آمار 630 نفر بیشتر از ارقام رسمی منتشر شده توسط مقامات عربستان سعودی است.

«موشه یعلون» فلسطینیان نوار غزه‌ را تهدید کرد
وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی اعلام کرد اگر تظاهرات‌کنندگان در این باریکه به مرزهای مشترک با سرزمین اشغالی نزدیک شوند، جنگ «صخره سخت» تکرار خواهد شد.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : موشه یعلون، در گفت‌وگو با کانال دوم اسرائیل، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) را به «تحریک تظاهرات کنندگان نوار غزه برای حرکت به سمت مرزها» متهم کرد و با لفظی تهدیدآمیز گفت: «حماس می‌داند که منطقه تظاهرات در نزدیک مرزها منطقه نظامی بسته است.»

وزیر دفاع آمریکا دستور ارسال سلاح برای معارضان سوری را صادر کرد
پنتاگون اعلام کرد که وزیر دفاع آمریکا دستور ارسال سلاح و مهمات را برای گروهی از معارضان سوری صادر کرده است.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : اشتون کارتر وزیر دفاع آمریکا در حال حاضر به وزارت دفاع دستور داده است تا بسته تجهیزات و تسلیحات را به سران واحدهایی که در تلاش برای بازپس گیری اراضی از دست داعش هستند، انتخاب کنند.

بمباران 60 موضع داعش در سوریه و هلاکت 300 تروریست در 24 ساعت گذشته
جنگنده‌های روسی در 24 ساعت گذشته با بمباران 60 موضع داعش در سوریه حدود 300 تن از عناصر این گروه تروریستی را به هلاکت رساندند.

 

 

 

به گزارش سرویس بین الملل تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : وزارت دفاع روسیه، امروز ــ جمعه ــ اعلام کرد هواپیماهای جنگی این کشور طی 24 ساعت گذشته 60 هدف گروه تروریستی داعش را منهدم کردند و حدود 300 تن از جنگجویان این گروه را به هلاکت رساندند.

پیکر سردار شهید حسین همدانی وارد کشور شد
پیکر سردار شهید حسین همدانی دقایقی پیش وارد کشور شد.

 

 

 

به گزارش سرویس سیاسی تیتریک دامغان وبه نقل از سایت خبرگزاری تسنیم : پیکر سردار شهید حسین همدانی دقایقی پیش وارد فرودگاه مهرآباد شد. 

قرار است پیکر این شهید پس از تشییع در تهران در زادگاهش در همدان به خاک سپرده شود. 

ب‌ام‌و ام4 جی‌تی‌اس +تصاویر
پیشرانه ب‌ام‌و ام4 جی‌تی‌اس توانایی تولید 500 اسب بخار نیرو و 442 پوندفوت گشتاور را دارد و این در شرایطی است که میزان مصرف سوخت و انتشار دی اکسید کربن این خودرو تقریبا مشابه با مدل استاندارد ام4 کوپه است.

 

 

 

به گزارش سرویس علمی تیتر یک دامغان به نقل از  جام نیوز : حدود دو ماه از معرفی ب‌ام‌و کانسپت ام4 جی‌تی‌اس می گذرد اما بر خلاف دیگر مدل های مفهومی که ممکن است هیچگاه به تولید انبوه نرسند، خیلی زود شاهد حضور آن در خیابان ها خواهیم بود. ب‌ام‌و ام4 جی‌تی‌اس محصول جدید باواریایی ها خواهد بود که برای نخستین بار طی چهل و چهارمین دوره نمایشگاه خودرو توکیو که از سی‌ام اکتبر تا هشتم نوامبر برگزار می شود، در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

با حذف این مواد غذایی با بیماری های خطرناک خداحافظی کتید
اگر می‌خواهید که بیماری‌های خطرناک هیچ زمانی سراغ شما نیاید، بهتر است مصرف برخی موادغذایی را برای همیشه حذف کنید.

 

 

 

به گزارش سرویس علمی تیتر یک دامغان به نقل از  جام نیوز : زمانی که پای بیماری‌های قلبی وسط می‌آید به طور قطع و یقین ارتباط آن با معده و تغذیه افراد پررنگ‌تر می‌گردد باید گفت غذای مصرفی افراد قدرت فوق‌العاده‌ای در مقابله با فشارخون بالا دارد، چرا که سدیم احتباس شده دربدن از جمله عوامل موثر در فشارخون می‌باشد، به خصوص زمانی که افراد پا به سن می‌گذارند این امر پررنگ‌تر می‌شود.

مهمترین علت کوتاهی قد
در برخی موارد علت کوتاهی قد به اختلالات کروموزومی و سندرم ترنر و یک نقص ژنتیکی در استخوان بازمی‌گردد که راه درمانی هم برای آن وجود ندارد.

 

 

 

به گزارش سرویس علمی تیتر یک دامغان به نقل از  جام نیوز : متوسط قد در پایان سن رشد در زنان 162 و در مردان نیز 172 تا 175 سانتی‌متر و حداقل قد در زنان و مردان به ترتیب 152 و 162 است و اگر پایین‌تر از معیار گفته باشد کوتاهی قد به فرد نسبت داده می‌شود.

 

دامنکوهنرم افزار اندروید پایگاه خبری تحلیلی تیتریک دامغان

همزمانی محتوا
چند رسانه ای
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تبدیل Word به PDF

نرم افزاري براي تبديل word به pdf

13.9 مگابایت
freeprimopdf32setup.zip
فشرده ساز

WinRAR Version 3.90

1.27 مگا بايت
wrar390.rar
مرور گر فایرفاکس

مرورگر فايرفكس نسخه 3.6.13

8.18 مگا بايت
firefox_setup_3.6.13.rar
مرور گر فایرفاکس Mozilla Firefox
9.31 مگابایت
mozilla_firefox_4.0_beta_4_2.exe
پخش كننده صوت و تصوير

kmPlayer برنامه اي است كه تقريبا همه ي فرمت هاي صوت و تصوير را پشتيباني مي كند.

14.4 مگا بايت
kmp.rar

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط ایران سبز

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت