شنبه, 25 آذر 1396 - السبت 28 ربيع الأول 1439 - Saturday 16th December 2017

اجتماعي

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
گلایه از نوعی انحراف در دانشگاه‌های علوم پزشکی
دبیر انجمن داروسازان از نوعی انحراف در دانشگاه‌های علوم پزشکی گلایه کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
گردش مالی موسسات کنکور باعث مقاومت در برابر حذف کنکور
سرپرست مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: موسسات برگزاری کلاس‌های کنکور دارای گردش مالی بسیار زیادی هستند طبیعتاً این گردش مالی باعث مقاومت آنها در برابر حذف کنکور خواهد بود.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، امیر رضا شاهانی - سرپرست مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، با بیان اینکه مسئله حذف کنکور از ابعاد مختلفی قابل بررسی است، اظهار کرد: در آزمون سراسری سال 96 کمتر از 900 هزار شرکت کننده وجود داشت که از این تعداد، 590 هزار نفر متقاضی ورود به دانشگاه در گروه علوم تجربی بودند، این موضوع به خوبی نشان‌دهنده علاقه داوطلبان به چند رشته خاص گروه علوم تجربی است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مدیر یا نگهبان؟ اختلاف‌نظر پلیس و مرجع قضایی درباره خودکشی در برج میلاد
در حالی که مرجع قضایی فردی که در مجموعه برج میلاد خودکشی کرده را نگهبان اعلام کرده، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران او را مدیرشب برج میلاد معرفی کرده است.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، صبح امروز خبری در رسانه‌ها منتشر شد که حاکی از خودکشی یکی از کارکنان برج میلاد در این مجموعه بود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
سؤالات خود را با متخصص «طب سوزنی» در میان بگذارید
متخصص طب سوزنی برای پاسخگویی به سؤالات مخاطبان خبرگزاری فارس، مهمان بیست و یکمین قسمت از برنامه «مطب‌ مجازی» خواهد بود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تصادف زنجیره‌ای در اتوبان آزادگان
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از تصادف زنجیره‌ای در اتوبان آزادگان خبر داد و گفت: در این حادثه ۵ نفر مصدوم شده‌اند.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور اظهار داشت: تصادف زنجیره‌ای در اتوبان آزادگان به شرق، قبل از اتوبان آیت‌الله سعیدی در لاین تندرو منجر به مصدوم شدن 5 نفر شد که بلافاصله پس از وقوع این حادثه، 3 دستگاه آمبولانس به محل حاثه اعزام شد.

 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
فراخوان تهیه جهیزیه برای یک عروس نیازمند
انجمن خیریه همت برای کمک به تهیه جهیزیه یک عروس نیازمند، فراخوان داد.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، انجمن خیریه همت طی فراخوانی اعلام کرد: تازه عروسی، نیازمند همت دوستان برای تهیه جهیزیه است.

بر اساس اطلاعات به دست آمده متأسفانه داماد به نوعی بیماری لاعلاج مبتلا بوده و درحال حاضر بیکار است. همچنین پدر عروس با کار با چرخ دستی، مخارج زندگی را تأمین می‌کند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نظارت بر فرآورده‌های غذایی در سراسر کشور
رئیس سازمان غذا و دارو از نظارت بر فرآورده‌های غذایی در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، غلامرضا‌ اصغری‌ رئیس سازمان غذا و دارو در نخستین همایش فرآورده‌های حلال که توسط دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد‌، اظهار داشت: ارائه فرآورده‌های حلال‌ دارای مزیت‌های فراوانی است و در زندگی انسان‌ها و سلامتی آنها مؤثر است‌.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
انجام سالانه ۶۰۰ پیوند کبد در ایران
وزیر بهداشت گفت: در برخی بیمارستان‌های ایران سالانه نزدیک به ۶۰۰ تا ۷۰۰ پیوند کبد و شمار بیشتری پیوند پانکراس، ریه و روده انجام می‌شود و در رشته چشم‌پزشکی هم سالانه ۶ هزار پیوند قرنیه داریم.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، وزیر بهداشت در بازدید از مجتمع بیمارستانی 2500 تخته severence  دانشگاه یونسه‌ای سئول با روزانه 10 هزار مراجعه کننده، به عنوان بهترین بیمارستان کره جنوبی یاد کرد و گفت: بین ایران و کره جنوبی سابقه روابط قدیمی وجود دارد و نامگذاری دو خیابان در تهران و سئول به نام پایتخت های دو کشور بیانگر رابطه عمیق دو کشور است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اطلاعیه آموزش و پرورش درباره اعلام اسامی نهایی پذیرفته‌شدگان چهارمین آزمون استخدامی
وزارت آموزش و پرورش در خصوص اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان چهارمین آزمون استخدامی اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، وزارت آموزش و پرورش در خصوص اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور مورخ سوم شهریور ماه 96، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
فرصتی دوباره برای ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد ۹۷
مشاور عالی سازمان سنجش از تمدید فرصت ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، حسین توکلی با اشاره به تمدید فرصت ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 97، اظهار کرد: به‌منظور مساعدت با داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشده‌اند، فرصت ثبت‌نام تا ساعت 24 روز یک‌شنبه 26 آذر 96 تمدید شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اسرائیل را به رسمیت نشناخته و پایتختی برای آن متصور نیستیم
جمع زیادی از دانش‌آموزان تهرانی، امروز در تجمع اعتراضی خود مقابل سفارت سوئیس اعلام کردند: مستکبران حامی اسرائیل بدانند که ما قطعاً اسرائیل را به رسمیت‌نمی‌شناسیم؛ چه برسد به اینکه بخواهیم پایتختی را هم برای آن بپذیریم.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، تعداد زیادی از دانش‌آموزان تهرانی امروز در تجمعی مقابل سفارت سوئیس به عنوان دفتر حفاظت منافع آمریکا در ایران اعتراض خود را نسبت اقدام ترامپ رئیس جمهور آمریکا در اعلام قدس به عنوان محل سفارت اسرائیل اعلام کردند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
صبح پنج‌شنبه، آئین غبارروبی مضجع شریف حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع)
آئین غبارروبی مضجع شریف حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) صبح پنج‌شنبه به همت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان پیشوا برگزار می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، آئین غبارروبی مضجع شریف حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) برگزار می‌شود.

این آئین صبح پنجشنبه 23 آذر؛ ساعت 8:30 برگزار خواهد شد. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
حضور خدام امامزاده جعفر (ع) پیشوا در سالروز ورود کریمه اهل بیت (س) به قم
خدام رسمی و افتخاری امامزاده جعفر (ع) پیشوا به همت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان پیشوا در سالروز ورود کریمه اهل بیت (س) به قم عزیمت کرده و در این مراسم حضور پیدا کردند.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، در مراسم سالروز ورود کریمه اهل بیت به شهر مقدس قم جمعی از خادمان رسمی و افتخاری امامزاده جعفر بین موسی الکاظم (ع) پیشوا در این مراسم حضور پیدا کردند.

این مراسم با مداحی ذاکر اهل بیت حاج احمد واعظی برگزار شد. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
جسد گم شده اشترانکوه پیدا نشد/ پایان جستجوها در روز ششم/ ادامه جستجوها منوط به شرایط مساعد آب‌وهوایی
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان لرستان از پیدا نشدن پیکر علی حسینی تنها مفقودی حادثه اشترانکوه در روز ششم جستجو خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس،صارم رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد با بیان اینکه جستجوها برای یافتن پیکر علی حسینی در روز ششم نیز بی‌نتیجه ماند، اظهار کرد: عملیات یافتن تنها کوهنورد مشهدی مفقود شده در اشترانکوه از ساعت 6 و 30 دقیقه صبح امروز شروع شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
یک محموله کاغذ در حال ترخیص از گمرک است
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با مساعدت بانک مرکزی که ارز مبادله‌ای در اختیار وارد کنندگان کاغذ قرار داد یک محموله ١٠ هزار تنی کاغذ روزنامه و کاغذ تحریر در حال ترخیص از گمرک است.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با مساعدت بانک مرکزی که ارز مبادله ای در اختیار وارد کنندگان کاغذ قرار داد یک محموله ١٠ هزار تنی کاغذ روزنامه و کاغذ تحریر در حال ترخیص از گمرک است و تا هفته آینده به انبارهای چاپخانه ها می رسد. وی افزود: این محموله شامل عرض های مختلف مصرفی است که کمک می کند التهاب موجود بازار کاغذ مرتفع شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
آخرین جزئیات آتش‌سوزی هتل زائران ایرانی در نجف اشرف
سازمان حج و زیارت از آتش‌سوزی در یکی از هتلهای شهر نجف خبر داد و جزئیات این حادثه را اعلام کرد.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم،  بر اثر آتش‌سوزی ساعات گذشته در هتل القبطان شهر نجف تنی چند از زائران ساکن در  هتل زخمی و مجروح شدند؛ این هتل در منطقه النجف القدیمه واقع شده  و بخشی از ساکنان آن هم ایرانی بوده‌اند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ابهام بزرگ در چرایی عدم اختصاص بودجه برای توسعه "محصولات ارگانیک" در ایران
سطح زیر کشت ارگانیک از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۶ هر ساله در جهان روند صعودی طی کرده و این نشان می‌دهد که کشاورزی ارگانیک، با استقبال جهانی مواجه شده است؛ اما متاسفانه در کشورمان بودجه حداقلی برای توسعه و کشت محصولات ارگانیک در نظر گرفته نمی‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، بر اساس آخرین‌ گزارش موسسه تحقیقاتی فیدل که در سال 2016 منتشر شده است، سطح زیر کشت محصولات ارگانیک بالغ بر 50 میلیون هکتار اعلام شده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اعزام ارزیابان امدادی به مناطق زلزله‌زده کرمان/فعلاً بدون خسارت
یک مسؤل هلال احمر از اعزام ارزیابان امدادی به مناطق زلزله زده کرمان خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، مرتضی سلیمی - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام 10 تیم ارزیاب به منطقه زلزله‌زده "هجدک" کرمان خبر داد.

وی عنوان کرد که تا این لحظه خسارت جانی و مالی در مناطق زلزله زده از سوی تیم‌های اعزامی اعلام نشده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رامین صرامی فروشانی - رئیس بنیاد فرهیختگان و نخبگان ایران و اروپا (ایسفو) در یاداشتی آورده است: بر اساس بازخوردهای دریافتی بنیاد فرهیختگان و نخبگان ایران و اروپا از شبکه متخصصین و فرهیختگان ایرانی در اروپا، افزایش ناگهانی عوارض خروج از کشور باعث ایجاد یک‌موج منفی در جامعه دانشگاهیان ایرانی مقیم خارج شده که در تعارض و تناقض جدی با سیاست‌های تشویقی نظام در گسترش مراودات علمی بین نخبگان داخل و خارج از کشور، افزایش همکاری‌های علمی و جذب نخبگان است. به طور قطع زیان و عواقب جبران ناپذیری این افزایش ناگهانی، محدود به جامعه فرهیخته در خارج نبوده و دانشگاهیان داخل کشور حتی شاید به مراتب بیشتر از آن متاثر شوند. متاسفانه اخذ این عوارض برای تمام مسافران (به جز سفرهای زیارتی) یکسان بوده و به طور مثال عوارض پرداختی برای یک دانشجو که با حداقل بودجه و عبور از هفتخوان مشکلات برای شرکت در یک کنگره بین المللی با پایین ترین کلاس پروازی و خط هوایی به اروپا سفر می‌کند، با یک تاجر مسافر فیرست‌کلاس و بیزینس کلاس یکسان‌ است و قشر دانشگاهی و فرهیخته که از طبقه میانی اقتصادی جامعه هستند، را دچار مشکل خواهد کرد. مشکل یا بهتر عرض کنیم شگفتی دیگر اخذ این عوارض، در ارتباط با فرهیختگان و دانشگاهیان ایرانی مقیم ‌خارج از کشور است که به جهت همکاری‌های علمی و تبادلات تکنولوژیک از اروپا به کشور مسافرت می‌کنند. عجیب و جداصواب نیست که این دسته از افراد نخبه نیز هنگام بازگشت به کشور محل زندگی خود در در اروپا باید مجدداً عوارض خروج از ایران را پرداخت کنند در حالیکه مقیم ایران‌ نیستند. همچنین این افراد در فرودگاه، هنگام‌پرداخت عوارض با دستگاه خودپرداز باید گزینه "سفر سیاحتی" را انتخاب کنند، یعنی عملاً اقامت شان در خارج از دید قانون، نوعی سیاحت است‌. در این‌خصوص شایان تاکید است که قبلاً ایرانیان مقیم خارج از کشور مطابق آدرس مندرج در پاسپورت ایرانی، محل صدور گذرنامه ایرانی و کارت اقامت اروپا از پرداخت این عوارض معاف بودند لیکن‌ چند ماه پیش قانون تغییر و این افراد هم مشمول پرداخت عوارض شدند که البته با توجه به میزان تقریباً کم آن چندان مشکل زا نبود ولی یقیناً این‌چنین افزایشی سبب کاهش سفرهای قشر فرهیخته که مطابق درآمدهای اروپایی سعی در کاهش حداقلی هزینه‌های خود را دارند، خواهد شد. نکته جالب‌تر در افزایش تصاعدی عوارض برای افراد کثیرالسفر است که در عمل موجب خواهد شد تا دانشگاهیان تعداد سفرهای حتی ضروری خود را کاهش دهند تا با حداقل تعداد سفر، مشمول چند برابر شدن میزان عوارض برای سفر دوم و سوم نگردند. اتخاذ این سیاست عجیب در افزایش تصاعدی برای تعدد مسافرت به خارج، این ذهنیت را تداعی می‌کند که خروج از کشور حتی برای مقاصد علمی و خدمت به کشور، نوعی معصیت است که قانونگذار برای احتراز از آن‌چنین قانونی را صادر کرده است. افزایش ناگهانی عوارض خروج از کشور یکی از بهترین‌ مثالهای عینی در تعارض سیاست‌های اجرایی است. از یک طرف نهادهای مختلف سعی در جذب نخبگان و گسترش ارتباطات فرهیختگان ایرانی خارج و داخل را دارند و از سوی دیگر اخذ این عوارض اینچنینی باعث کاهش مسافرت‌های سودبخش و ضروری علمی طبقه دانشگاهی از ایران به خارج و بالعکس خواهد بود. هضم و درک و تحلیل این دوگانگی آنجا بسیار سخت می‌شود که به طور مثال می‌بینیم رایزنی علمی و نمایندگی علمی و فن آوری جمهوری اسلامی در مراسم و گردهم آیی‌های متعدد رسمی در کشورهای مختلف اروپایی به همراه میهمانان عالی رتبه دولتی و وابسته به نظام، تلاش جدی برای تسهیل، ارتقا و گسترش مراودات و همکاریهای علمی فرهیختگان و متخصصین ایرانی مقیم اروپا با مراکز دانشگاهی و صنعتی کشور را از اهم واجبات و فرایض و تکلیف عینی و نصب العین خود مفروض داشته ولی در عمل اتخاذ سیاست‌هایی اینچنینی خط بطلانی بر این تلاش‌ها می‌کشد. تاسف بیشتر آنجاست که کشورهای رقیب منطقه ای ایران با وجود ظرفیت‌هایی به مراتب کمتر از جامعه فرهیخته ایرانی، آنچه را در عمل برای جذب متخصصین به انجام‌ می‌رسانند که ما بیشتر شعار آن را می‌دهیم. شاید بهتر باشد که مسؤلین‌ قبل از تصویب نهایی این قانون، حداقل با رایزنان و نمایندگان علمی و فن آوری ایران در خارج از کشور مشورت کنند، انشالله که حداقل راهکاری برای این معضل پیش روی قشر فرهیخته اندیشیده شود. در صورتیکه برای ردیف‌های مختلف نیاز جدی به بودجه است، حداقل این مهم‌ می‌تواند از افزایش تصاعدی مالیات بر بلیط مسافران اخذ شود به گونه ای که بلیط‌های بسیار ارزان مشمول حداقل پرداخت مالیات و بلیط‌های ویژه از کلاس‌های تجاری مشمول مالیات تصاعدی شود. در رسانه‌ها برخی مسؤلین حمایت از طبقه متوسط را به عنوان فایده این قانون ذکر کردند ولی کاش عنایت می‌کردند که در این طبقه قشر عظیمی از فرهیختگان و دانشگاهیان جای دارند و تعاملات با جوامع علمی بین المملی برای یک دانشمند ایرانی شاید از نان شب هم واجب‌تر باشد. انتهای پیام/
... در صورتیکه برای ردیف‌های مختلف نیاز جدی به بودجه است، حداقل این مهم‌ می‌تواند از افزایش تصاعدی مالیات بر بلیط مسافران اخذ شود به گونه‌ای که بلیط‌های بسیار ارزان مشمول حداقل پرداخت مالیات و بلیط‌های ویژه از کلاس‌های تجاری مشمول مالیات تصاعدی شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
زلزله ۶.۲ ریشتری کرمان را لرزاند
زلزله ۶.۲ ریشتری دقایقی پیش هجدک در استان کرمان را لرزاند.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، دقایقی پیش ، زلزله 6.2 ریشتری هجدک کرمان را لرزاند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اتوبوس 70 نفره تغییر و تحولات در دوران جدید شورا و شهرداری تهران/ به اعضای شورای شهر تهران مشورت می‌دهم
رئیس سابق شورای اسلامی شهر تهران گفت: برخی از اعضای فعال شورای شهر تهران از دانشجویان خودم بودند و هنوز بعضی‌هایشان به دلیل آشنا نبودن با مسائل شهری با من مشورت می‌کنند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مفروش کردن حرم مطهر امامین جوادین(ع) با قالی‌های نفیس کاشان+تصویر
حرم مطهر امامین جوادین علیهم السلام در شهر کاظمین با هزار مترمربع قالی نفیس کاشان که در کارگاه‌های قالی بافی زیرنظر ستاد بازسازی عتبات عالیات بافته شده بود، طی آئینی با حضور مقامات ایرانی و عراقی مفروش شد

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، حرم مطهر امامین جوادین علیهم السلام در شهر کاظمین با هزار مترمربع قالی نفیس کاشان که در کارگاه‌های قالی بافی زیر نظر ستاد بازسازی عتبات عالیات بافته شده بود، طی آئینی با حضور مقامات ایرانی و عراقی مفروش شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
آیین پایانی جشنواره خوشنویسی «وقف چشمه همیشه جاری» برگزار می‌شود‌
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امورخیریه گیلان گفت: آیین پایانی جشنواره ملی خوشنویسی «وقف چشمه همیشه جاری» با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه کشور برگزار خواهد شد.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، محمد قاسم‌پور از برگزاری آیین اختتامیه جشنواره ملی خوشنویسی وقف، خبر داد و گفت: فراخوان این جشنواره در تاریخ 20 اسفند ماه سال 95 منتشر شد و بیش از 200 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
لزوم برخورد با ریشه قاچاق و فساد/ مردمی کردن مبارزه با قاچاق و تقلب در حوزه سلامت با برچسب اصالت
رئیس سازمان غذا و دارو در سومین همایش مقابله با فساد و قاچاق کالاهای حوزه سلامت گفت :اگر با ریشه قاچاق و فسادمبارزه صورت نگیرد، اقدامات دیگر کافی نخواهد بود و در این حوزه کار ارزشمندی که صورت گرفته مردمی کردن این موضوع بوده است.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، غلامرضا اصغری رئیس سازمان غذا و دارو، در سومین "همایش مقابله با فساد و قاچاق کالاهای حوزه سلامت"  گفت: مبارزه با قاچاق کالا و تقلب در حوزه سلامت از ویژگی های خاصی برخوردار است و دلیل آن نیز این است که موضوع سلامت حساسی است که اگر در این حوزه تقلبی صورت بگیرد خسارات زیاد انسانی و مالی وارد می شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
امروز دادگاهی برای نازنین زاغری تشکیل نشده است/ احتمال تشکیل دادگاه در آینده
رئیس دادگاه انقلاب تهران گفت: برخلاف آنچه رسانه‌های بیگانه اعلام کرده‌اند هیچ دادگاهی امروز برای نازنین زاغری تشکیل نشده است.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس،حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی، رئیس دادگاه انقلاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس، با اعلام این مطلب افزود: رسانه‌های غربی مطالب خلاف واقع و کذبی را منتشر می‌کنند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اصلاح کتاب تعرفه‌های پزشکی به سازمان نظام پزشکی واگذار شد
رئیس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت اعلام کرد: شورای عالی بیمه، اصلاح کتاب تعرفه‌های پزشکی را به سازمان نظام پزشکی واگذار کرد.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا اولیایی منش روز در ارتباط با اصلاح کتاب تعرفه‌های پزشکی اظهارداشت: بر اساس مصوبه اخیر شورای عالی بیمه، ویرایش(اصلاح) کتاب ارزش های نسبی خدمات سلامت(کتاب تعرفه های پزشکی) بدون ایجاد بار مالی برای دولت، سازمان های بیمه و مردم به سازمان نظام پزشکی واگذار کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
روابط عمومی‌ها دچار روزمرگی شده‌اند/ لزوم تمایز روابط عمومی‌ها از یکدیگر
معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما گفت: روابط عمومی‌ها امروز دچار روزمرگی شده‌اندو استانداردهای آمادگی آموزشی لازم را ندارند، لذا برای ورود به دنیای جدید نیاز به انگیزه خلاقانه دارند، در غیر این صورت خیلی موفق نخواهند شد.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس،علی دارابی در چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران که امروز (یکشنبه) در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، گفت: امروز ما اگر در عرصه عصر رسانه‌ها و قرن ۲۱ شاهد بروز شبکه‌های مجازی و بروز و ظهور آنها هستیم، به دلیل آن است که فضای واقعی و ابررسانه‌ها به وجود آمده‌اند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
۲ میلیون و ۳۰۰ هزار معلول منتظر دریافت بسته تعهدات بیمه‌ای هستند/ برخی وزارتخانه‌ها چوب لای چرخ لایحه معلولان می‌گذارند
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: یک میلیون و ۳۰۰ هزار معلول در سامانه بهزیستی ثبت‌شده وجود دارد و یک میلیون نفر نیز پشت نوبت هستند، این افراد نه فقط برای دریافت مستمری بلکه نیازمند خدمات تخصصی و بسته تعهدات بیمه‌ای هستند.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، انوشیروان محسنی بندپی در نشست تخصصی حمایت‌های قانونی از افراد دارای معلولیت گفت: برگزاری این جلسه به این دلیل است که بایدهای حقوقی و قانونی که برعهده هریک از دستگاه‌های اجرایی قرار دارد بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم تا معلولان در موقعیت‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی فعالیت کنند. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تحصیل بیش از ۶۰ هزار دانشجوی گروه پرستاری در کشور
قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت: من به دانشجویان گروه پرستاری بسیار خوشبین هستم، امروز دانشجویان گروه پرستاری در صحنه هستند و مسئولان باید این مورد را ببینند.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، محمد شریفی مقدم قائم مقام سازمان نظام پرستاری در همایش سازمان نظام پرستاری که به مناسبت روز دانشجو برگزار شد، گفت: مانند همیشه امروز دانشجویان پرستاری در صحنه حضور دارند و جامعه پرستاری در حال حاضر بیش از ۶۰ هزار دانشجو در مقاطع مختلف دارد. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دریافت عوارض از نقل و انتقال املاک روستایی ممنوع شد
هیأت عمومی دیوان عدالت اداری با ابطال یک مقرره،اخذ عوارض از معاملات زمین و ساختمان در مناطق روستایی بوسیله دهیاری ها را ممنوع اعلام کرد.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، شاکی به موجب شکایتی درخواست ابطال ماده 2 دستورالعمل شیوه محاسبه عوارض محلی عمومی مصوب 83/10/29 وزارت کشور مبنی بر اخذ عوارض از نقل و انتقال املاک روستایی را خواستار شده بود که در نهایت با رأی هیأت عمومی این دستورالعمل باطل شد.

همزمانی محتوا

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت