يكشنبه, 10 ارديبهشت 1396 - الأحد 04 شعبان 1438 - Sunday 30th April 2017

اجتماعي

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
هشدار فرمانده مرزبانی ناجا به تروریست‌ها/ اجازه نمی‌دهیم خون شهدا پایمال شود
فرمانده مرزبانی ناجا گفت: انتقام خون شهدا را به طور قطع خواهیم گرفت و نخواهیم گذاشت خون آنها پایمال شود.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا درحاشیه مراسم تشییع و وداع با 66 تن از شهدای هنگ مرزی میرجاوه در جمع خبرنگاران، اظهارداشت: شهادت مرزبانان پیام دارد و پیام آن گوشه‌ای از صحنه‌های کربلا و پرچم سرخ حسینی است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
15 اردیبهشت آغاز پیش ثبت‌نام طرح جریمه غیبت سربازی/ پیش بینی تسهیلات جدید برای تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور
جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه 15 اردیبهشت آغاز پیش ثبت‌نام طرح جریمه غیبت سربازی است، از پیش بینی تسهیلات جدید در قانون تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور در سال 96 خبر داد.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار ابراهیم کریمی جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در خصوص شرایط تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور، اظهار داشت: این افراد باید در مرحله اول و برای ورود به کشور به یکی از کنسول‌ گری‌های ایران در محل اقامت خود مراجعه کرده و مهر ورود در گذرنامه آنها ثبت شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
بهبود حال مجروحان حادثه تروریستی/ احتمال افزایش تعداد شهدا
پیگیری‌های فارس حاکی از آن است که دو مجروح حادثه میرجاوه وضعیتی رو به بهبود دارند و احتمال شهادت سرباز مفقود در آن سوی مرز وجود دارد.

به گزارش سرويس اجتماعي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، حال عمومی دو مجروح حادثه حمله تروریستی اشرار به مرزبانان نیروی انتظامی در میرجاوه که در بیمارستان به سر می‌برند رو به بهبود است.

این دو سرباز مرتضی اردنی و داود باشتنی هستند که در حادثه چهارشنبه شب از پیوستن به یاران شهید خود بازماندند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ترافیک نیمه سنگین در آزادراه‌های کرج- تهران و قزوین- کرج/ بارش باران در محورهای 6 استان
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه‌های کرج- تهران و قزوین- کرج و همچنین بارش باران در محور‌های 6 استان و لغزندگی سطح جاده‌ها خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
بی توجهی به جلو، عامل ٤٠ درصد تصادفات داخل شهر سال گذشته بوده است
نزدیک به ٣٧ هزار فقره تصادف بر اثر بی توجهی رانندگان به جلو در داخل شهرها در سال ٩٥ رخ داده که ٣٨ درصد تصادفات درون شهری را شامل می شود.

به گزارش سرويس اجتماعي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجابا اعلام این آمار گفت: طی سال گذشته، حدود ٢٦ هزار تصادف درون شهری بر اثر رعایت نکردن حق تقدم رخ داده که ٢٦ درصدکل تصادفات داخل شهر است.

 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ترافیک سنگین در بزرگراه‌های پایتخت/ ترافیک نیمه سنگین در معابر مرکزی
رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و کنترل ترافیک راهور تهران بزرگ از ترافیک سنگین بزرگراهی در پایتخت خبر داد و گفت: معابر مرکزی تهران نیز دارای ترافیک نیمه سنگین هستند.

به گزارش سرويس اجتماعي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و کنترل ترافیک راهور تهران بزرگ درمورد آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و مرکزی شهر تهران، اظهار داشت: در حال حاضر با توجه به بارش باران، لغزنده بودن معابر و افزایش طول صف خودروها در بزرگراه‌های غربی- شرقی همچون همت، حکیم و نیایش ترافیک سنگینی را شاهدیم.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
جانشین فرمانده ناجا وارد زاهدان شد/ بررسی موضوع شهادت 9 مرزبان در دستور کار
برای بررسی موضوع شهادت 9 مرزبان نیروی انتظامی، سردار مؤمنی جانشین فرمانده ناجا وارد زاهدان شد.

به گزارش سرويس اجتماعي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسکندر مؤمنی جانشین فرمانده نیروی انتظامی هم اینک وارد زاهدان شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اقدامات تروریستی و وحشیانه بی‌پاسخ نخواهد ماند
فرمانده نیروی انتظامی در واکنش به حادثه مذبوحانه و تروریستی مرز میرجاوه گفت: دشمنان ملت بزرگ ایران بدانند که این اقدامات تروریستی و وحشیانه بی‌پاسخ نخواهد ماند.

به گزارش سرويس اجتماعي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در واکنش به حادثه مذبوحانه و تروریستی مرز میرجاوه، ضمن تسلیت شهادت شماری از مرزبانان دلاور و قهرمان کشورمان به پیشگاه فرمانده معظم کل قوا، ملت غیور ایران،خانواده بزرگ ناجا؛ بویژه خانواده‌های معزز و صبور آن شهدای والامقام اظهار داشت: دشمنان ملت بزرگ ایران بدانند که این گونه اقدامات تروریستی و وحشیانه بی‌پاسخ نخواهد ماند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
هنگام وقوع سرقت چه باید کرد/ از اطلاع به پلیس تا عدم ورود به صحنه جرم
رئیس پلیس پیشگیری ناجا درباره اقدامات شهروندان پس از وقوع سرقت، وظیفه پلیس درباره کشف جرم و دستگیری مجرم سخن گفت.

به گزارش سرويس اجتماعي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس ، سردار محمد شرفی رئیس پلیس پیشگیری ناجا در مورد اقداماتی که باید بعد از وقوع سرقت- به خصوص در حوزه منازل و اماکن- انجام داد، اظهار داشت: در گام اول شهروندان باید وقوع سرقت را به پلیس اطلاع‌رسانی کنند. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
درخواست ناجا از دستگاه دیپلماسی برای پیگیری حادثه میرجاوه/ ادای احترام ناجا به شهدای مرزبانی
سخنگوی نیروی انتظامی ضمن ادای احترام به شهدای مرزبانی ناجا، گفت: بی‌شک مسئولیت این حوادث بر عهده دولت پاکستان است و پلیس تا تعیین تکلیف این وضعیت، موضوع را پیگیری کرده و پیگیری جدی دستگاه دیپلماسی کشورمان را نیز خواهان است.

به گزارش سرويس اجتماعي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سعید منتظرالمهدی اظهارداشت: در پی حمله ناجوانمردانه شماری از تروریست ها که هماره مترصد ضربه زدن و ناامن کردن کشور عزیزمان ایران هستند، متأسفانه در روز گذشته از داخل خاک پاکستان اقدام به آتش به سمت مرزبانان غیرتمند هنگ مرزی میرجاوه شد که تعداد 9 تن از مردان مرد و حارثان و حافظان مرزهای کشورمان به شهادت رسیدند .

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تحمل بی نظمی در سخنرانی های قانونی را نداریم
دادستان عمومی و انقلاب گرگان گفت: استفاده از امکانات عمومی بر اساس مواد قانونی 68 و 88 قانون انتخابات جرم است و به هیچ عنوان در برخورد با استفاده کنندگان از امکانات عمومی برای تبلیغات کاندیداها کوتاه نخواهیم آمد.


پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دستگیری 12 هزار تبعه غیر مجاز در سال 95
دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: به علت خلاء قانونی موجود رسیدگی به پرونده های ورود اتباع خارجی غیر مجاز به استان های غیر مرزی با مشکل مواجه می شود.


به گزارش سرويس اجتماعي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، دادخدا سالاری با اشاره به اینکه به صورت میانگین در شبانه روز بین هزار تا هزار و پانصد نفر از اتباع خارجی به صورت غیر مجاز وارد استان می شوند گفت: به دلیل این که کرمان در نوار مرزی نیست و ورود قاچاقی اتباع بیگانه هم در قانون، عبور غیر مجاز از مرز تعریف شده است، امکان مقابله مناسب و متناسب با میزان بزه این افراد یعنی ورود غیر قانونی و بدون مجوز آنان وجود ندارد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
منع تبلیغات انتخاباتی در رسانه‌های دولتی و وابسته به بودجه‌ عمومی+اسامی
اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه‌ای مهمترین رسانه‌های دارای منع قانونی تبلیغات نامزدهای محترم انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد.


به گزارش سرويس اجتماعي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه‌ای مهمترین رسانه‌های دارای منع قانونی تبلیغات نامزدهای محترم انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پذیرش جمعیت هلال احمر ایران در تیم‌های واکنش سریع بین المللی/ تشکیل 80 بیمارستان سریع الاستقرار
مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر با اشاره به پذیرش جمعیت هلال احمر ایران در تیم‌های واکنش سریع بین المللی گفت: جمعیت هلال احمر دارای بیش از 120 تیم خدمات سرپایی، 80 بیمارستان‌ سریع الاستقرار، 4 بیمارستان صحرایی در کشور و 3 تیم بین المللی است.


پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مشاوره رایگان پزشکی در متروی تهران
به مناسبت هفته سلامت، پایگاه‌های مشاوره پزشکی در چند ایستگاه مترو تهران به شهروندان خدمات رایگان ارائه می‌کنند.


به گزارش سرويس اجتماعي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، به مناسبت هفته سلامت، پایگاه‌های مشاوره رایگان پزشکی با عنوان «زندگی سالم، با نشاط و امید» با مشارکت اداره کل سلامت معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران در سه ایستگاه مترو تجریش، قیطریه و قائم مستقر شدند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
10 میلیون نفر حاشیه‌نشین داریم/ 16 درصد خانم‌ها و 10 درصد آقایان دچار افسردگی هستند
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 10 میلیون نفر حاشیه‌نشین داریم که به مراتب خدمات بهداشتی آنها کمتر از روستاها است.


پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پرسپولیسی‌ها باید حضور هانی نوروزی را با یگان ویژه هماهنگ می‌کردند
سرهنگ دهقانی از مسئولان یگان ویژه ورزشگاه آزادی درباره حواشی بازی پرسپولیس-پدیده، توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: پرسپولیسی ها درباره حضور هانی نوروزی چیزی به ما نگفته بودند.


پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
احترام به عابر پیاده مهمترین محور اصلی فعالیت های سال ٩٦/ امسال خطوط ٦، ٧ و ٨ مترو به بهره برداری می رسد
در نشست هم اندیشی مدیران حمل و نقل و ترافیک و پلیس راهور تهران بزرگ، مهمترین اقدامات و سرفصل­های فعالیت مشترک دو مجموعه برای استقرار نظم و انضباط ترافیکی و ارتقای فرهنگ ترافیک مطرح شد.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تغییر رویکرد دستگاه قضا از مقابله به پیشگیری در آسیبهای اجتماعی
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: با نگاه به موقع و مناسب ریاست قوه قضائیه، تغییر رویکرد دستگاه قضا از مقابله به پیشگیری در آسیبهای اجتماعی انجام شد.

به گزارش سرويس اجتماعي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ محمدباقر اُلفت پیش از ظهر امروز در سی و دومین همایش انجمن مددکاران اجتماعی با موضوع «مدارای اجتماعی» درباره رویکرد دستگاه قضا به آسیبهای اجتماعی اظهار کرد: اگر موفقیتی شامل حال قوه قضائیه و معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در این مسئله شده، نگاه به‌موقع و مناسب ریاست قوه قضائیه به این مسئله مهم بوده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
بی‌تفاوتی آمریکا به ۳۳ هزار شکایت تجاوز جنسی در مراکز نگهداری پناهجویان
نتیجه یک تحقیقات نهاد مدنی نشان می دهد که هزاران گزارش مربوط به تجاوز جنسی در مراکز نگهداری پناهجویان در امریکا از سوی وزارت امنیت داخلی این کشور نادیده گرفته و به آن رسیدگی نشده است.

به گزارش سرويس اجتماعي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، «جامائیکا ابزرور» اعلام کرد: نتیجه تحقیقات یک نهاد حقوق مدنی نشان می‌دهد که هزاران گزارش مربوط به تجاوز جنسی در مراکز نگهداری پناهجویان در امریکا از سوی وزارت امنیت داخلی این کشور نادیده گرفته و به آن رسیدگی نشده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
آزادی ۹۱۴۳ زندانی نیازمند بدون یک ریال بودجه دولتی در سال ۹۵
براساس اعلام ستاد دیه کشور، از پنجم فروردین تا پایان اسفند ۹۵، ۹۱۴۳ زندانی نیازمند بدون یک ریال اعتبار و بودجه دولتی و صرفا با کمک نیکوکاران آزاد شده‌اند.

به گزارش سرويس اجتماعي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، از پنجم فروردین تا پایان اسفند سال 95 تعداد یک هزار و 340 بدهکار دیه و هفت هزار و 8033 محکوم مالی (ناشی از صدور چک بلامحل و تعهدات مربوط به مهریه و نفقه) از زندان آزاد شده‌اند که برای استخلاص این افراد ریالی اعتبار دولتی پرداخت نشده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
جزئیات کشف کانتینر مشروبات الکلی در قالب محموله ترانزیتی + عکس
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز جزئیات کشف یک کانتینر مشروبات الکلی که در پوشش یک محموله ترانزیتی قصد ورود به کشور را داشت، تشریح کرد.

به گزارش سرويس اجتماعي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم ، قاسم خورشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم با اشاره به کشف مقدار قابل توجهی مشروبات  الکلی، در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: به دنبال تلاش ماموران گمرک بندر شهید رجایی، پلیس هرمزگان موفق به کشف محموله بزرگی از مشروبات الکلی شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
آزادی یکی از متهمان حادثه ساختمان پلاسکو
سخنگوی قوه‌قضائیه از آزادی یکی از سه متهم حادثه ساختمان پلاسکو خبر داد.

به گزارش سرويس اجتماعي تيتريک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجةالاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در یکصدودهمین نشست خبری خود درباره پرونده حادثه ساختمان پلاسکو گفت که هنوز هیئت کارشناسی نظر خود را درباره این حادثه و اینکه قصور یا تقصیر متوجه چه کسانی است، ارائه نکرده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مطالبات مردمي از سفر دولت تدبير و اميد به استان سمنان
امروز استان سمنان با وجود قدامت تاريخي و برخورداري از موقعيت جغرافيايي مناسب كه گاهي آن را گزينه مناسب براي انتقال پايتخت ذكر مي كنند از ظرفيتهاي بالقوه و بالفعل برخوردار است كه مي طلبد با توجه به نظر كارشناسان براي توسعه و گسترش آن برنامه ريزي و تصميم سازي در سطح ملي گردد .


'یادداشت اختصاصی تیتریک دامغان ؛رئيس جمهور در اولين سفر استاني هيئت دولت در سال 95  به زادگاه خودش استان سمنان  سفر مي كند و در جمع مردم و اهالي خون گرم استاني سخنراني خواهد داشت در اين سفر مسئولين عالي رتبه استان مقدمات سفر وپذيرايي را  برنامه ريزي نموده اند تا از اين فرصت طلايي براي بازگو كردن مشكلات عديده چندين ساله مردم و ارائه راهكارهاي توسعه  استان كه از لحاظ وسعت هفتمين كشور است به دولت و شخص رئيس جمهور استفاده و انتظارت مردم را از دولت يازدهم بيان تا  اين سفر دولتي  براي رشد و توسعه استان دستآوردي داشته و در نهايت قفل بعضي از مشكلات با كليد (( تدبير و اميد )) گشوده شود .

اعلام وضعیت قرمز در قطار «رتردام ــ پاریس» پس از تهدید به بمبگذاری + عکس
پس از تهدید به بمب گذاری توسط یکی از مسافران قطار سریع‌السیر هلند به فرانسه، نیروهای امنیتی، قطار را تخلیه کردند.

 

 

 

بررسی ابعاد حقوقی برجام در جلسه ۳۱ شهریور کمیسیون قضایی مجلس
کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی، در جلسه روز سه‌شنبه ۳۱ شهریور، ابعاد حقوقی برنامه جامع اقدام مشترک بین دولت جمهوری‌ اسلامی‌ ایران و کشورهای گروه ۱+۵ را بررسی می‌کند.

 

 

 

مصدومیت شدید دو مرد جوان در پی برخورد با گاردریل‌های اتوبان
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از مصدومیت شدید دو مرد جوان در پی برخورد با گاردریل‌های اتوبان شهید باقری خبر داد.

 

 

 

تست گرم نیمه شمالی خط ۳ مترو
تست گرم نیمه شمالی خط مترو تهران فردا با حضور مدیر عامل مترو، مسئولان شهری و اصحاب رسانه انجام می‌شود.

 

 

 

نگرانی مالباختگان پرونده نگین خودرو از نرسیدن به پول‌هایشان
تعدادی از مالباختگان پرونده کلاهبرداری نگین خودرو آفتاب با حضور در شعبه ۱۱۷۳ دادگاه کیفری دو مجتمع قضایی قدس تهران با قاضی پرونده دیدار و نگرانی‌های خود را در خصوص همکاری نکردن متهم اصلی پرونده برای پرداخت پول‌های مالباختگان ابراز کردند.

 

 

 

تیرگی صورت, اختلالات خواب و وسواس فکری به دلیل اختلال هضم غذا
یک دستیار تخصصی طب سنتی گفت: تیرگی صورت, ترگی زیر چشم, اختلالات خواب و وسواس فکری به دلیل اختلال هضم غذا است.

 

 

 

دامنکوهنرم افزار اندروید پایگاه خبری تحلیلی تیتریک دامغان

همزمانی محتوا
چند رسانه ای
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تبدیل Word به PDF

نرم افزاري براي تبديل word به pdf

13.9 مگابایت
freeprimopdf32setup.zip
فشرده ساز

WinRAR Version 3.90

1.27 مگا بايت
wrar390.rar
مرور گر فایرفاکس

مرورگر فايرفكس نسخه 3.6.13

8.18 مگا بايت
firefox_setup_3.6.13.rar
مرور گر فایرفاکس Mozilla Firefox
9.31 مگابایت
mozilla_firefox_4.0_beta_4_2.exe
پخش كننده صوت و تصوير

kmPlayer برنامه اي است كه تقريبا همه ي فرمت هاي صوت و تصوير را پشتيباني مي كند.

14.4 مگا بايت
kmp.rar

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط ایران سبز

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت