اخبار برگزیده

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
همایش ملی آمایش سرزمین در دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار می شود
استاندار سمنان گفت :همایش ملی آمایش سرزمین در دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار می شود.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری پانا،  سید شهاب‌الدین چاووشی استاندار سمنان گفت: دومین همایش ملی رویکردهای نوین آمایش سرزمین در ایران به میزبانی دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار می شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
32 درصد اعتبارات طرحهای مدرسه سازی دهه فجر را خیرین تامین کردند
مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان از بهره برداری 10 پروژه آموزشی در ایام الله دهه فجر خبر داد و گفت: 32 درصد اعتبارات ساخت این مدارس توسط خیرین تامین و هزینه شده است.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری رضوی، ابوالفضل دربانیان روز سه شنبه در نشست خبری به خبرنگاران افزود: این پروژه ها با بیش از 103 میلیارد ریال هزینه و 28 کلاس اجرا شده و همزمان با ایام الله دهه فجر مورد بهره برداری قرار می گیرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
بیش از ۱۷ هزار لیتر استون غیرمجاز در مهدی‌شهر کشف شد
فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: بیش از ۱۷ هزار و ۶۰۰ لیتر استون غیرمجاز در مهدی‌شهر کشف شد.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، سردار روح‌الامین قاسمی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یک تریلی حامل 220 بشکه استون در حال تردد از محور مهدی‌شهر بود که با هوشیاری مأموران پلیس مهدی‌شهری این تریلی توقیف شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
محموله ۳۰۰میلیون تومانی قاچاق کالا در استان سمنان توقیف شد
فرمانده انتظامی استان سمنان از توقیف تریلی حامل ۱۷هزار و ۶۰۰ لیتر استون غیرمجاز به ارزشی بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان توسط ماموران ناجای شهرستان مهدیشهر خبرداد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
برنامه جامع تغییر الگوی مصرف برای رفع تنش آبی در سمنان کارساز نبود
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه جامع تغییر الگوی مصرف با هدف رفع تنش آبی و افزایش رونق اقتصادی در استان سمنان کارساز نبوده است.

به گزارش گروه سیاسی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری ایرنا، ابوالفضل حسن بیگی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : بحران آب در بسیاری از نقاط کشور وجود دارد و باید به صورت منطقه ای و ارایه تدابیر پیشگیرانه و عملیاتی برای رفع این چالش اقدام کرد. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
هیئت ورزش های همگانی میامی هیئت برترین هیئت استان سمنان شد
هیئت ورزش های همگانی شهرستان میامی برای سومین سال پیاپی به عنوان برترین هیئت استان سمنان انتخاب شد.

به گزارش گروه ورزشی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری بسیج، در جلسه استانی روسای هیئات ورزشی استان سمنان که با حضور روسای هیئت های همگانی استان در دامغان برگزار شد، براساس ارزیابی کارشناسان استان، هیئت ورزش های همگانی میامی، آرادان و دامغان به ترتیب رتبه اول، دوم و سوم استان را کسب کردند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مخالفت كميسيون تلفيق مجلس با انتقال آب دریای خزر
علی محمد شاعری، آب و منابع طبیعی مجلس از حذف شدن ردیف اعتباری مجوز مطالعه انتقال آب دریای خزر به سمنان از لایحه بودجه 97 در کمیسیون تلفیق مجلس خبر داد.

به گزارش گروه سیاسی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تیترامروز، علی محمد شاعری اظهار کرد: با بررسی های صورت گرفته توسط اعضای کمیسیون تلفیق مجلس؛ ردیف اعتباری مجوز مطالعه انتقال آب دریای خزر به سمنان از لایحه بودجه 97 حذف شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اجرای طرح «۱۰ شب، ۱۰ مسجد» در استان سمنان
مسئول کمیته مساجد ستاد گرامیداشت دهه فجر در استان سمنان از اجرای طرح «۱۰ شب، ۱۰ مسجد» در این استان خبر داد و مساجد مجری این طرح در مرکز استان سمنان را معرفی کرد.

به گزارش گروه فرهنگی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام محمدرضا حدادیان با اعلام این مطلب گفت: این طرح به مناسبت ایام الله دهه فجر توسط دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان اجرا می شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
فاز دوم مطالعات تدوین الگوی کشت در استان سمنان انجام می‌شود
معاون جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه فاز اول مطالعات الگوی کشت برای ۶ دشت استان و ۱۱ محصول انجام شده است، گفت: فاز دوم مطالعات تدوین الگوی کشت در استان سمنان انجام می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پذیرش مقاله 3 پژوهشگر فرهنگی استان سمنان در پانزدهمین کنفرانس ملی ریاضی
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی استان سمنان از پذیرش مقاله پژوهشگران فرهنگی این استان در پانزدهمین کنفرانس ملی ریاضی ایران خبرداد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دستاوردهای انقلاب برای عموم مردم بازگو شود
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان خواستار بیان دستاوردهای انقلاب و نظام باید برای عموم مردم شد.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری پانا،  سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان در دیدار با مدیرکل صداوسیمای مرکز سمنان گفت: همه ارگان‌ها، نهادها و نیروها یک هدف را دنبال می‌کنند و آن‌ هم عمل به منویات مقام معظم رهبری است که اگر به این دستورالعمل به صورت کامل و جامع عمل شود بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دوره بین‌المللی آموزش زبان انگلیسی در سمنان برگزار می‌شود
سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان سمنان از برگزاری دوره بین‌المللی آموزش زبان انگلیسی در سمنان خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری پانا، علی منصفی‌راد گفت: دوره بین‌المللی آموزش زبان انگلیسی همراه با ارائه دو گواهی‌نامه معتبر بین‌المللی توسط معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی سمنان برگزار می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اجرای بیش از 1000 برنامه دهه فجر در سمنان
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان گفت: بیش از 1000 برنامه دهه فجر در استان سمنان برگزار می شود.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری پانا، حجت‌الاسلام غلامرضا قندهاری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان گفت: کمیته‌های ۱۹ گانه شامل مساجد و قرآن، فرهنگی، تبلیغات، پروژه‌ها و سه ستاد شامل فضای مجازی، روحانیان و مشارکت مردمی برگزارکننده بیش از 1000 برنامه دهه فجر در استان سمنان هستند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
عملکرد ضعیف کوتینیو در اولین دیدار بارسا
ستاره برزیلی و جدید بارسلونا در اولین دیداری که برای این تیم به طور ثابت به میدان رفت از دید سایت هواسکورد بازی ضعیفی ارائه کرد.

به گزارش گروه ورزشی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، شب گذشته تیم فوتبال بارسلونا در دیدار مقابل دپورتیوو آلاوس با نتیجه دو بر یک پیروز شد.

در این دیدار سوارز و مسی برای آبی‌اناری‌ها گلزنی کردند تا این تیم از شکست رهایی یابد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نوری با فسخ یکطرفه قرارداد با تراکتورسازی به پارس جنوبی آمد
بازیکن سابق تراکتورسازی با دریافت فسخ قرارداد یکطرفه خود به تیم پارس جنوبی پیوست.

به گزارش گروه ورزشی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که خبر شکایت باشگاه تراکتورسازی از محمد نوری منتشر شده اما مسئولان باشگاه پارس جنوبی می‌گویند که این بازیکن قراردادش را به طور یکطرفه با تراکتورسازی فسخ کرد و بعد از طی مراحل اداری و قانونی به تیم پارس جنوبی پیوسته و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
توفیقی و نوروزی برای پیگیری وضعیت قائدی راهی بوشهر می‌شوند
با دستور مدیرعامل باشگاه استقلال، معاون ورزشی و معاون پزشکی به نمایندگی از باشگاه استقلال برای عیادت از مهدی قائدی و پیگیری آخرین وضعیت او راهی بوشهر می شوند.

به گزارش گروه ورزشی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، با دستور سید رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال، سید پندار توفیقی معاون ورزشی و دکتر امین نوروزی معاون پزشکی به نمایندگی از باشگاه استقلال برای عیادت از مهدی قائدی و پیگیری آخرین وضعیت او راهی بوشهر می شوند.

بر اساس اعلام مدیرعامل، باشگاه استقلال تمامی سعی و تلاش و پشتیبانی خودش را برای هر چه بهتر طی شدن دوران نقاهت و درمان این بازیکن را انجام خواهد داد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پیکه: پس از جام جهانی ۲۰۱۸ از تیم ملی اسپانیا خداحافظی می‌کنم
مدافع متعصب آبی-اناری‌ها و تیم ملی اسپانیا رسما اعلام کرد که پس از مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از دنیای بازی های ملی خداحافظی می‌کند.

به گزارش گروه ورزشی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، جرارد پیکه، مدافع متعصب بارسلونا و تیم ملی اسپانیا در حاشیه مراسم تمدید قراردادش با آبی-اناری رسما اعلام کرد که پس از مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از تیم ملی اسپانیا خداحافظی خواهد کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مصوبه کمیسیون تلفیق برای پرداخت ۵۰ هزار میلیارد تومان از مطالبات سازمان تأمین اجتماعی
ّعضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ کل کشور از مصوبه این کمیسیون برای پرداخت ۵۰ هزار میلیارد تومان از مطالبات سازمان تأمین اجتماعی خبر داد.

به گزارش گروه سیاسی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 گفت: در جلسه امروز اعضای کمیسیون مصوب کردند تا 50 هزار میلیارد تومان از مطالبات سازمان تأمین اجتماعی از دولت از طریق تهاتر شرکت‌های دولتی پرداخت شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تلفیق ۲ گزارش برای نهایی کردن پرونده تحصیلی حسین فریدون در مجلس
عضو کمیته بررسی مدرک تحصیلی برادر حسن روحانی گفت که قرار است رئیس کمیسیون آموزش متنی را با تلفیق ۲ گزارش جداگانه اعضای کمیته تهیه کرده و اعضا آن را امضا کنند.

به گزارش گروه سیاسی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، سیدمحمدجواد ابطحی عضو کمیته بررسی مدرک تحصیلی حسین فریدون دستیار ویژه سابق و برادر حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس آخرین وضعیت گزارش این کمیته  را اعلام کرد. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
قرار نبود در چهلمین سالگرد انقلاب حقوق نجومی و اختلاس وجود داشته باشد/ باید نهضت بازخوانی عظیمی صورت بگیرد
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: قرار نبود در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب حقوق نجومی و اختلاس وجود داشته باشد و خط سازش با استکبار و آمریکا چراغ سبز نشان دهد و به ارزش‌های انقلابی توهین کند، اما شد.

به گزارش گروه سیاسی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، حسن رحیم‌پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در شانزدهمین اردوی آموزشی تشکیلاتی «جهاد اکبر» اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: امام (ره)گفتمانی به غیر از گفتمان اسلامی با تفسیر و تبیین اهل بیتی و شیعی ندارد هر آنچه گفته است در همان خط انبیاست که در عصر ما احیا کرده است بنابراین تبیین و بازخوانی آن ادبیات و چشم انداز و ارزش‌ها و روش‌ها و خواستگاه‌ها در واقع تماما استناد به مبانی اسلامی است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مرغ هم دونرخی شد/ آشفتگی بازار مرغ این بار به بهانه برف
قیمت مرغ امروز در بازار پایتخت بین ۶ هزار و ۷۴۰ تومان تا ۸ هزار و ۱۰۰ تومان متغیر است که با وجود عرضه بیش از نیاز، برخی فروشندگان بارش برف را بهانه کرده و قیمت‌ها را بالا برده‌اند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، یک‌بار افزایش قیمت دلار بار دیگر آنفلوانزای پرندگان، دفعه بعد گران شدن قیمت نهاده‌ها و این‌بار هم در جالب‌ترین نوع خود، بارش برف بهانه‌ای برای افزایش قیمت مرغ شده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تنها ۳۵ درصد صنایع معرفی شده به بانک «تسهیلات رونق تولید» گرفتند+نمودار
طی ۸ ماهه امسال، تنها ۳۵ درصد واحدهای معرفی شده به بانک‌ها برای دریافت تسهیلات طرح رونق تولید موفق به دریافت این تسهیلات شدند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، بررسی آمار مربوط به تأمین مالی بنگاه‌های تولیدی کوچک، متوسط و طرح‌های نیمه تمام صنعتی با پیشرفت بالای 60 درصد تا پایان آبان امسال نشان می‌دهد با وجود ثبت نام ۳۷ هزار و ۲۸۱ بنگاه تولیدی، تنها ۵ هزار و ۴۳۱ واحد موفق به دریافت تسهیلات شدند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ارائه خدمات پیامکی ساماندهی می‌شود
دبیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از ساماندهی خدمات پیامکی با رویکرد تامین رضایت مشترکین و حمایت از کسب و کارها خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
برف‌روب‌های آنلاینی که برای بحران تهران برنامه داشتند
برف تهران بازار کسب و کار قدیمی برف‌روبی را داغ کرد؛ آن هم نه برف‌روب‌هایی که در خیابان داد بزنند بلکه آنهایی که برای خدمت خود آگهی آنلاین داده‌اند و سفارش می‌گیرند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، تهران سال‌ها بود که برف سنگین به خود ندیده بود و یا بهتر بگویم برخی مناطق تهران در سال‌های اخیر اصلا برف به خود ندیده بودند و صدای کارگران پارو به دستی که بعد از برف در خیابان داد می‌زندند « برف پارو می‌کنیم» هم شنیده نمی‌شد ولی بالاخره تهران برفی شد و پشت بام‌های تهران چنان سنگین شد که دلمان هوای همان صداها را کرد اما خبری از آن‌ها نبود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نخست‌وزیر عراق: با نوری المالکی بر سر نخست‎وزیری اختلافی ندارم
در حالی که مسئولان دولتی در بخش مسکن عموماً از اظهار نظر صریح درباره این بازار خودداری می‌کنند، مدیرعامل جدید بانک مسکن در یک اقدام بی‌سابقه و در اولین اظهارنظر خود به پیش‌‌بینی قیمت مسکن پرداخت.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، رکود بی‌سابقه بخش مسکن که حدود 5 سال به طول انجامیده و آرام‌آرام در حال رفتن به سمت پیش‌رونق است به گفته اکثر کارشناسان رشد 15 درصدی معاملات هنوز به معنی رونق نیست اما افزایش 50 درصدی صدور پروانه ساختمانی را باید به فال نیک گرفت. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نخست‌وزیر عراق: با نوری المالکی بر سر نخست‎وزیری اختلافی ندارم
نخست‎وزیر عراق اعلام کرد که وی با نخست وزیر سابق این کشور بر سر سمت نخست وزیری با یکدیگر اختلافی ندارند.

به گزارش گروه بین‌الملل تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، «حیدر العبادی» نخست وزیر عراق در یک گفت‎وگوی مطبوعاتی اعلام کرد که «بیشتر اعضای حزب اسلامی الدعوه در لیست انتخاباتی به ریاست من قرار می‌‏گیرند، اما عضویت اکثریت حزب الدعوه با لیست العبادی برای نوری المالکی راضی کننده نیست».

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رایزنی جابری‌انصاری با لاورنتیف در سوچی/ بررسی آخرین تحولات نشست کنگره ملی سوریه
دستیار ارشد وزیر امور خارجه ایران در امور ویژه سیاسی با لاورنتیف نماینده ویژه پوتین در امور سوریه در سوچی دیدار و در خصوص آخرین تحولات مربوط به نشست گفت‌وگوی ملی سوریه به گفت‌وگو پرداخت.

به گزارش گروه بین‌الملل تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، حسین جابری‌انصاری دستیار ارشد وزیر امور خارجه ایران در امور ویژه سیاسی و مذاکره کننده ارشد ایران در روند آستانه امروز در سوچی با الکساندر لاورنتیف نماینده ویژه پوتین رئیس جمهور روسیه در امور سوریه دیدار و در خصوص آخرین تحولات مربوط به کنفرانس گفت‌وگوی ملی سوریه رایزنی و تبادل نظر کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
سیاستمدار آلمانی: با اسلام مقابله کنید
سیاستمدار افراط‌گرای آلمانی ضمن اعلام اینکه اسلام متعلق به اروپا نیست، خواستار مقابله با اسلام شد.

به گزارش گروه بین‌الملل تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، «بیورن هوکه» سیاستمدار راست‌گرای افراطی آلمانی خواست مقابله با اسلام شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
واکنش نماینده حزب‌الله به ادعای اسرائیل درباره ساخت کارگاه موشک نقطه‌زن در لبنان
نماینده حزب‌الله در پارلمان رژیم صهیونیستی در واکنش به یادداشت سخنگوی رژیم صهیونیستی علیه این جنبش و ایران اعلام کرد: اینها گزافه‌گویی‌های ترسوهاست.

به گزارش گروه بین‌الملل تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، در اولین واکنش از جانب مقامات حزب الله به یادداشت «رونن مانلیس» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی علیه این جنبش، «محمد رعد» از نمایندگان حزب‌الله در پارلمان لبنان اعلام کرد سخنان وی چیزی جز «گزافه‌گویی» نبود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
انتخابات ریاست‌جمهوری مصر با دو نامزد برگزار می‌شود
کمیته ملی انتخابات مصر پایان ثبت‌نام از نامزدها را اعلام کرد در حالی که «موسی مصطفی موسی» رئیس حزب الغد در دقایق آخر در انتخابات ثبت‌نام کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، موسی مصطفی موسی رئیس حزب لیبرال الغد که پیش از این اعلام کرده بود در انتخابات ریاست‌جمهوری نامزد نخواهد شد، امروز دوشنبه در دقایق پایانی مهلت ثبت‌نام نامزدها، مدارک خود را به کمیته انتخابات تحویل داده و رسما در این انتخابات ثبت‌نام کرد.

اخبار دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اجتماع 9 دی ؛
نماینده ولی فقیه سپاه قائم آل محمد (عج) در اجتماع مردم دامغان در روز 9 دی اعلام کرد : دشمنان با بصیرت مردم و هوشیاری رهبر انقلاب ، از این انقلاب ما سیلی خورده است .
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس اداره منابع طبیعی دامغان خبرداد؛
رئیس اداره منابع طبیعی دامغان گفت: از ابتدای امسال چهار تن تاغ و یک هزار و ۴۶۰ تن زغال تاغ در شهرستان دامغان کشف شد.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نماینده ولی فقیه در سپاه استان سمنان:
نماینده ولی فقیه در سپاه استان سمنان گفت : دشمنان انقلاب با هم قسم شدند که انقلاب ما را براندازی کنند و نه دی ای به وجود آمد و خار و خاشاک را به زباله دان تاریخ روانه کردند.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
استاد اخلاق دامغان :
در آیین بزرگداشت حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی ، استاد اخلاق دامغان گفت : عالمی که حرف خدا را بیان کند و به آن عمل کند ، این عالم شایسته تجلیل است.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
امام جمعه دامغان :
امام جمعه دامغان در خطبه های نماز جمعه گفت : بزرگداشت حماسه نه دی در تاریخ ماند و بعضی از ایام ارزش ثبت در تاریخ را دارد.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دامغان گفت: توزیع کالاهای اساسی مردم در قالب طرح تنظیم بازار در این شهر آغاز شد.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: چهار نفر بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو پیکان وانت در محور دامغان به سمنان مصدوم شدند.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس منابع طبیعی دامغان:
رئیس منابع طبیعی دامغان بابیان اینکه طرح آبخیزداری اگره می‌تواند منابع آبی شمال دامغان را تغذیه کند، گفت: این طرح در اولویت اداره منابع طبیعی است.
اخبار سمنان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کارگردان برجسته سینما می‌گوید نهادهای دولتی و نیز نهادهای فرهنگی که بودجه های کلانی در اختیار دارند در زمینه ساخت فیلم‌های مرتبط با فتنه 88 اهمال کرده‌اند.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
استاندار سمنان:
استاندار سمنان بابیان اینکه کار فرهنگی به‌ویژه در حیطه کودکان و نوجوانان حساس است، گفت: ظرفیت‌های استان برای کار فرهنگی ویژه کودکان استفاده شوند
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان در پاسخ به لزوم بهسازی جاده کیاسر می‌گوید: تقویت محورهای اتصال به شمال کشور مانند جاده کیاسر درگاهی برای استان از سمت شمال کشور خواهد بود تا شاهد حضور گردشگران بیشتری از مناطق شمالی کشور باشیم.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
قیچی دولبه بروز رونق یا رکود مسکن؛
یک کارشناس اقتصاد مسکن پیشنهاد داد: برای جلوگیری از انحراف در هزینه کرد منابع در نظر گرفته شده برای بخش مسکن در لایحه بودجه ۹۸، صندوق قرض الحسنه ساخت از اقساط برگشتی مسکن مهر ایجاد شود.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن خبر داد:
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با تاکید بر این که طرح مسکن مهر سال ۹۸ به اتمام می رسد، گفت: تسهیلات این طرح از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان افزایش می یابد.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس منابع طبیعی مهدی‌شهر:
رئیس منابع طبیعی مهدی‌شهر بابیان اینکه ۷۵۰ هکتار علوفه کاری و کپه‌کاری در این شهرستان انجام شد، کفت: استفاده از بذر بومی در احیای مراتع در اولویت منابع طبیعی است.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
امام جمعه سمنان:
امام جمعه سمنان روز 9 دی را یکی از مهمترین روزهای انقلاب اسلامی دانست و گفت: مردم در این روز با حضور حماسی خود بار دیپر با ولایت تجدید پیمان کردند.
اخبار ايران و جهان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
لاریجانی در صحن علنی مجلس:
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نهم دی‌ماه غبارآلودگی فضای سیاسی را از بین برد و کشمکش‌های داخلی را پایان داد و زنجیره‌ای از دخالت‌های فرصت‌طلبانه آمریکا و بعضی کشورهای غربی را سر جای خود نشاند.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد صورت گرفت
جلسه فوری هیات امنای دانشگاه آزاد برگزار شد و رئیس هیات امنای این دانشگاه برای برخورد قاطع با خاطیان حادثه علوم و تحقیقات دستور داد.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس سازمان امداد و نجات خبر داد
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع برف و کولاک در 15 استان و ادامه روند امدادرسانی به حادثه‌دیدگان گفت: 601 خودروی گرفتار در برف رهاسازی شده است.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
علی‌رغم تعطیلی دولت فدرال آمریکا و دعوای جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها در فضای سیاسی آمریکا، واحد‌های عملیاتی در عرصه‌ جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران یعنی معاونت تروریسم و اطلاعات مالی وزارت خزانه داری تعطیل نشده و هم‌چنان فعال هستند.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تیم ملی فوتبال ایران روز دوشنبه در دیداری تدارکاتی و پشت درهای بسته به مصاف تیم قطر خواهد رفت.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کدخدایی در برنامه نگاه یک:
سخنگوی شورای نگهبان گفت: ادعای تقلب در انتخاباتی مانند 88 بازی کردن با واژه ها است.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نویسنده برگزیده یکی از جوایز ادبی، یک سال بعد از فتنه ۸۸ جایزه خود را از یک سردار سپاه گرفت. آن سردار، شبیه سردار نقدی بود و همین عکس برای طرد شدن او از جامعه روشنفکری کفایت می‌کرد. سال‌هاست که نامی از آن نویسنده شنیده نمی‌شود!
همزمانی محتوا

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت