پنجشنبه, 23 آذر 1396 - الخميس 26 ربيع الأول 1439 - Thursday 14th December 2017

اخبار برگزیده

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اسرائیل را به رسمیت نشناخته و پایتختی برای آن متصور نیستیم
جمع زیادی از دانش‌آموزان تهرانی، امروز در تجمع اعتراضی خود مقابل سفارت سوئیس اعلام کردند: مستکبران حامی اسرائیل بدانند که ما قطعاً اسرائیل را به رسمیت‌نمی‌شناسیم؛ چه برسد به اینکه بخواهیم پایتختی را هم برای آن بپذیریم.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، تعداد زیادی از دانش‌آموزان تهرانی امروز در تجمعی مقابل سفارت سوئیس به عنوان دفتر حفاظت منافع آمریکا در ایران اعتراض خود را نسبت اقدام ترامپ رئیس جمهور آمریکا در اعلام قدس به عنوان محل سفارت اسرائیل اعلام کردند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
صبح پنج‌شنبه، آئین غبارروبی مضجع شریف حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع)
آئین غبارروبی مضجع شریف حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) صبح پنج‌شنبه به همت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان پیشوا برگزار می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، آئین غبارروبی مضجع شریف حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) برگزار می‌شود.

این آئین صبح پنجشنبه 23 آذر؛ ساعت 8:30 برگزار خواهد شد. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
حضور خدام امامزاده جعفر (ع) پیشوا در سالروز ورود کریمه اهل بیت (س) به قم
خدام رسمی و افتخاری امامزاده جعفر (ع) پیشوا به همت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان پیشوا در سالروز ورود کریمه اهل بیت (س) به قم عزیمت کرده و در این مراسم حضور پیدا کردند.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، در مراسم سالروز ورود کریمه اهل بیت به شهر مقدس قم جمعی از خادمان رسمی و افتخاری امامزاده جعفر بین موسی الکاظم (ع) پیشوا در این مراسم حضور پیدا کردند.

این مراسم با مداحی ذاکر اهل بیت حاج احمد واعظی برگزار شد. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
جسد گم شده اشترانکوه پیدا نشد/ پایان جستجوها در روز ششم/ ادامه جستجوها منوط به شرایط مساعد آب‌وهوایی
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان لرستان از پیدا نشدن پیکر علی حسینی تنها مفقودی حادثه اشترانکوه در روز ششم جستجو خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس،صارم رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد با بیان اینکه جستجوها برای یافتن پیکر علی حسینی در روز ششم نیز بی‌نتیجه ماند، اظهار کرد: عملیات یافتن تنها کوهنورد مشهدی مفقود شده در اشترانکوه از ساعت 6 و 30 دقیقه صبح امروز شروع شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
یک محموله کاغذ در حال ترخیص از گمرک است
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با مساعدت بانک مرکزی که ارز مبادله‌ای در اختیار وارد کنندگان کاغذ قرار داد یک محموله ١٠ هزار تنی کاغذ روزنامه و کاغذ تحریر در حال ترخیص از گمرک است.

به گزارش گروه اجتماعی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با مساعدت بانک مرکزی که ارز مبادله ای در اختیار وارد کنندگان کاغذ قرار داد یک محموله ١٠ هزار تنی کاغذ روزنامه و کاغذ تحریر در حال ترخیص از گمرک است و تا هفته آینده به انبارهای چاپخانه ها می رسد. وی افزود: این محموله شامل عرض های مختلف مصرفی است که کمک می کند التهاب موجود بازار کاغذ مرتفع شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مقصر تصادف خودرو سواری با اتوبوس دانش‌آموزان در محور سوسنگرد شناخته شد
طبق اعلام گزارش پلیس راه در حادثه رانندگی خودرو سواری با اتوبوس حامل دانش آموزان در محور سوسنگرد، راننده سواری مقصر شناخته شد.

به گزارش گروه سیاسی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، در حادثه رانندگی عصر دیروز در محور سوسنگرد یک دستگاه خودرو سواری با اتوبوس حامل دانش اموزان، 35 نفر مصدوم شدند و چهار نفر جان خود را از دست دادند.

با توجه به نظریه کارشناسان تصادف، راننده تویوتا سواری مقصر این حادثه بوده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ریال و قران درآمد دولت باید مورد نظارت باشد/ سد پارسیان پس از صرف ۱۰۰میلیارد تومان قابل توقف نیست
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید بر ضرورت شفاف سازی بودجه، تصریح کرد: بر تمام ریال و قران درآمد دولت باید نظارت شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کاش جای دغدغه حذف یارانه‌ها دنبال کاهش حقوق‌های نجومی بودید/ صحبت‌های روحانی درباره لایحه بودجه 97 شفاف نبود
رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه با بیان اینکه لایحه بودجه 97 سنخیتی با برنامه ششم ندارد تصریح کرد، ای کاش یک صدم تلاش دولت به جای حذف یارانه 44 هزار تومانی به کاهش یا کنترل حقوق‌های نجومی به کار می‌رفت.

به گزارش گروه سیاسی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس،حمیدرضا حاجی‌بابایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: برای حذف یارانه 44 هزار تومانی که در حال حاضر به اندازه 8 هزار تومان ارزش دارد؛ لایحه ارائه می‌دهند تا از مجلس چک سفید امضا بگیرند، اما اراده‌ای برای حذف یا حتی کاهش حقوق‌های نجومی وجود ندارد و برای حفظ و افزایش آن هزار استدلال می‌آورند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
خطر تروریسم از خصومت‌ها و اختلافات سیاسی بسیار فراتر رفته/ وزارت خارجه دیپلماسی ضدتروریسم را فعال‌تر کند
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مجموعه توطئه‌هایی که دشمنان برای ایران برنامه‌ریزی کرده اند، از وزارت خارجه درخواست کرد که دیپلماسی ضد تروریسم را فعال‌تر کند.

به گزارش گروه سیاسی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس؛ نورمحمد تربتی‌نژاد در نشست علنی امروز (چهارشنبه 22 آذر) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور با بیان اینکه هم اکنون خطر تروریسم از خصومت ها و اختلافات سیاسی بسیار فراتر رفته و به تهدید جهانی منجر شده است، گفت: دشمنی محور واشنگتن- تلاویو- ریاض، جو ایران هراسانه در منطقه، تلاش آمریکا در ایجاد ائتلاف غربی علیه ایران، از سرگیری تحریم ها توسط آمریکا و طرح بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی توسط آمریکا؛ مجموعه توطئه هایی بوده که دشمنان ایران برنامه ریزی کرده اند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تقسیمات کشوری ملاک محدوده شهر خواهد بود/ وعده سرخرمن آبفا و دریافت 4 میلیون تومان از مردم
نماینده مردم آسارا، اشتهارد، فردیس و کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق تقسیمات کشوری داشلیجه به شهرستان فردیس تعلق دارد، فرمانداران دو شهر کرج و فردیس باید به توافق برسند و این موضوع را برطرف کنند.

به گزارش گروه سیاسی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، عزیز اکبریان امروز در صحن علنی شورای اسلامی شهر مشکین‌دشت گفت: پروژه‌ای که به پل زیرگذر منطقه شیخ‌آباد مربوط می‌شود نیازمند تملکات است که باید توسط شورای شهر کرج و شهرداری این منطقه به انجام برسد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کارگاه 3 روزه آموزش رویکردهای نوین انتصاب مدیر در حوزه ICT برگزار می‌شود
کارگاه آموزشی آشنایی مدیران منابع انسانی با نظریه‌ها و عوامل موثر بر مدیریت استراتژیک منابع انسانی و بهره‌گیری از آن در نظام جذب و ارتقاء و انتصاب مدیران و کارکنان بخش ICT توسط وزارت ارتباطات برگزار می شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
خط کشتیرانی بندر خرمشهر ـ بندر صحار افتتاح می‌شود
رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان گفت:بعد از راه‌اندازی خط کشتیرانی بندرعباس ـ صحار، خط کشتیرانی بندر خرمشهر به بند صحار عمان 9 دی افتتاح می‌شود.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، محسن ضرابی گفت: «افزایش صادرات از بندر خرمشهر در تراز تجاری استان خوزستان تأثیر چشمگیری خواهد داشت. با راه‌اندازی این خط کشتیرانی، تجار، بازرگانان و تولیدکنندگان محصولات صادراتی می‌توانند محموله‌های تجاری را از طریق بندر خرمشهر برای ارسال به مقاصد خود به بندرصحار ارسال کنند و بالعکس کالاهای سفارشی را به خرمشهر هدایت کنند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مشاغل خانگی در 6 ماهه ابتدای امسال 800 میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه گرفتند
رئیس دبیرخانه ستاد مشاغل خانگی، در نشست ستاد ساماندهی مشاغل خانگی از اختصاص 8000 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به مشاغل خانگی خبر داد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی با حضور دکتر عیسی  منصوری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهناز امامدادی، رئیس دبیرخانه ستاد مشاغل خانگی و اعضای این ستاد در محل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
۱۱.۵ میلیارد تومان امروز به حساب چایکاران واریز می‌شود
رئیس سازمان چای کشور گفت: امروز ۱۱.۵ میلیارد تومان به حساب چایکاران واریز می‌شود که با احتساب مبالغ قبلی، ۸۰ درصد مطالبات چایکاران پرداخت شده است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، محمدولی روزبهان امروز از پرداخت بخش دیگری از مطالبات چایکاران خبر داد و گفت: امروز ۱۱.۵ میلیارد تومان دیگر به حساب چایکاران واریز می‌شود که در مجموع تاکنون ۱۵۹.۵ میلیارد تومان یعنی چیزی معادل ۷۹ درصد مطالبات چایکاران پرداخت شده است. 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نامه استعلام از استقلال کارشناسان رسمی‌های وب بر روی کدال
سازمان بورس تا ساعاتی دیگر نامه استعلام خود از کانون کارشناسان رسمی دادگستری در خصوص استقلال سه کارشناس رسمی شرکت داده گستر عصر نوین را بر روی کدال منتشر می‌کند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان بورس و اوراق بهادار در پی انتشار مستندات ارزشگذاری شرکت‌های گروه پارسان لین از سوی ناشر داده گستر عصر نوین و چالش بر سر پاره ای از ابهام‌های موجود در نحوه و شیوه محاسبات مجوزها از سوی هیات سه نفره کارشناسان رسمی دادگستری و همچنین شرکت مشاورسرمایه گذاری نیکی گستر، با ارسال نامه ای به کانون کارشناسان رسمی استقلال سه شخص حقیقی حاضر در هیات مذکور تحت عنوان کارشناسان رسمی را استعلام کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
بلاتکلیفی طلا تا تعیین نرخ بهره در آمریکا
از آنجایی که سرمایه‌گذاران در آستانه مشخص شدن نتیجه نشست بانک مرکزی آمریکا در مورد نرخ بهره، یک الگوی مشخص را دنبال می‌کنند، قیمت طلا نوسانات زیادی ندارد و 1241.72 دلار در هر اونس فروخته شد.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، در آستانه مشخص شدن نتیجه نشست دو روزه فدرال رزرو آمریکا، سرمایه‌گذاران یک الگوی مشخص را دنبال می‌کنند و قیمت طلا در بازه محدودی در نوسان است.

این فلز گران‌بها روز گذشته کمترین رقم در 5 ماه گذشته را ثبت کرد.هر اونس طلا در بازارهای جهانی با 2.77 دلار کاهش 1241.72 دلار فروخته شد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
حرکت تدریجی به سمت ارز تک‌نرخی آغاز شده است/ بانک‌ها وارد بازارسازی ارز شوند
رئیس کانون بانک‌های خصوصی گفت: ارز باید هر چه سریع‌تر در یک شرایط رقابتی قرار گیرد؛ اجازه دهیم شبکه بانکی کاری که در سابق انجام می‌داده را روی ارز انجام دهد و یک نوع بازارسازی برای ارز ایجاد شود تا شاید به تک نرخی شدن ارز کمک کند.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس،کوروش پرویزیان  در گفت‌وگو با خبرنگار بازرگانی خبرگزاری فارس و در پاسخ به این سوال که چرا علیرغم وعده‌های دولت برای تک نرخی کردن ارز، در عمل اتفاقی نمی‌افتد،گفت: در سال‌های مختلف شرایطی که در بازار ارز حاکم بوده از جهت منابع و مصارف بانک مرکزی و دولت متفاوت بوده است . 

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
فریب‌کاری مخرب دولت در «شیوه» افزایش قیمت حامل‌های انرژی/ مجلس استعفانامه دولت را به تضمین بگیرد
اقتصاددان حامی دولت گفت: این که ۴ سال افزایش تدریجی قانونی قیمت حامل‌های انرژی را اجرا نکنیم تا دوباره رأی بیاوریم و بعد که خیالمان راحت شد جمع آن افزایش‌ها را یکباره اجرا کنیم، فریب‌کاری مخرب است.

 به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، غلامحسین حسن‌تاش، اقتصاددان حامی دولت در کانال تلگرامی‌اش نوشت:

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
سایپا سایت فروش سراتو را بست/ احتمال گرانی ۱۰ میلیون تومانی و سرگردانی خریداران
گروه سایپا در حالی به یکباره اقدام به بستن سایت فروش سراتو کرده که بحث‌هایی مبنی بر احتمال افزایش قیمت ۱۰ میلیون تومانی این خودرو مطرح است، این در شرایطی است که سایپا اخیراً قیمت این خودرو را ۵ میلیون تومان افزایش داده است.

به گزارش گروه اقتصادی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس،این روزها افزایش قیمت خودروهای وارداتی در پی بسته شدن سایت ثبت سفارش و مطرح شدن بحث احتمال افزایش تعرفه واردات بهانه‌ای برای افزایش قیمت برخی خودروهای داخلی به ویژه محصولات مونتاژی شده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
خروج بیش از ۵۰ میلیون ریال توسط مسافران جرم است/ تشکیل دادسرای ویژه تخلفات مدیران بانکی
در جلسه شورای پول و اعتبار به پیشنهاد دادستان کل کشور مقرر شد شعبه ویژه در یکی از دادسراهای تهران برای رسیدگی به تخلفات مدیران و سهامداران نهادهای پولی غیرمجاز با درخواست بانک مرکزی، تشکیل شود.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
انهدام انبار سلاح ارتش عربستان و ۵ خودرو و بولدوزر نظامی شبه‎نظامیان
مرکز اطلاع‎رسانی نظامی ارتش یمن و انصارالله در گزارش میدانی خود درباره آخرین اوضاع میدانی مربوط به جنگ و درگیری‎‎ در یمن، به تحرکات نظامی ارتش یمن و انصارالله و دستآوردهای نیروهای یمنی در جبهه‎های مختلف پرداخته است.

به گزارش گروه بین‌الملل تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، نیروهای ارتش یمن و کمیته‌های مردمی وابسته به انصارالله در ادامه پیشروی‎های خود در محورهای مختلف یمن، روز گذشته(سه‏شنبه) موفق شدند بر پایگاه‎های جنوب «جبل‎ریشان» در منطقه موزع استان تعز مسلط شوند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کورکر: نسبت به توافق با کاخ سفید درباره برجام «نیمه امیدوارم»
رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا گفت نسبت به توافق کنگره و کاخ سفید برای تصویب طرحی درباره برجام، «نیمه امیدوار» است.

به گزارش گروه بین‌الملل تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، «باب کورکر» رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا روز سه‌شنبه گفت نسبت به این که کنگره و کاخ سفید بر سر طرح مربوط به برجام به توافق برسند «نیمه امیدوار» است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اردوغان و روحانی دیدار کردند
روسای جمهور ایران و ترکیه در حاشیه اجلاس سازمان همکاری اسلامی در استانبول، دیدار کردند.

به گزارش گروه بین‌الملل تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، بنا بر اعلام رسانه‌های ترکیه‌ای، روسای جمهور ایران و ترکیه روز سه‌شنبه در استانبول دیدار کرده‌اند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تسهیل صدور روادید برای تجار و سرمایه‌گذاران ایرانی در سنگال
در دیدار سفیر ایران با وزیر کشور سنگال درباره تسهیل صدور روادید برای تجار و سرمایه‌گذاران ایرانی در سنگال گفت‌وگو شد.

 به گزارش گروه بین‌الملل تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، عین‌الله قشقاوی سفیر جمهوری اسلامی ایران در سنگال، دیروز (سه‌شنبه) 21 آذر ماه، با «علیو انجای» وزیر کشور سنگال دیدار و گفت‌وگو کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
یگان «مستعربین» 5 جوان فلسطینی را ربود+عکس
یگان «مستعربین» که مانند پلیس مخفی رژیم صهیونیستی عمل می‌کند، 5 فلسطینی را در البیره بازداشت کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، یگان «مستعربین» ارتش رژیم صهیونیستی 5 جوان فلسطینی را در ورودی شهر «البیره» ربود و به مکانی نامعلوم منتقل کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
صدور حکم بازداشت برای 135 نفر در ترکیه به اتهام ارتباط با کودتا
دادستانی ترکیه حکم بازداشت 135 نفر از اتباع این کشور را به اتهام ارتباط با سازمان گولن و کودتای نافرجام پارسال در ترکیه صادر کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، دادستانی ترکیه امروز (چهارشنبه) برای 135 نفر به اتهام ارتباط با کودتای نافرجام 15 جولای 2016 حکم بازداشت صادر کرد.

پلیس ترکیه نیز عملیات همزمانی را در 34 استان برای بازداشت این افراد که در میان آنها 70 نظامی نیز دیده می‌شود، آغاز کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کشته شدن ۳۰ نفر در بمباران یک زندان در صنعاء
منابع بیمارستانی یمن از کشته شدن ۳۰ نفر و زخمی شدن ۹۰ نفر دیگر در حملات هوایی عربستان به زندان نظامی در صنعاء خبر دادند.

به گزارش گروه بین‌الملل تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، جنگنده‎های سعودی بامداد امروز (چهارشنبه) یک زندان نظامی در منطقه «شعوب» صنعاء را بمباران کردند.

شبکه المسیره گزارش داد که در این حمله هوایی، ۳۰ نفر از زندانیان کشته و بیش از ۹۰ نفر دیگر زخمی شدند.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کلیدار کلیسای قیامت: از معاون ترامپ در قدس استقبال نخواهد شد
کلیددار کلیسای قیامت بر مخالفت شدید با سفر معاون رئیس‌جمهور آمریکا به قدس و بازدید از کلیسای تاریخی یاد شده تأکید کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، «ادیب جوده الحسینی» کلیدار کلیسای قیامت  که به وی ابلاغ شده «مایک پنس» معاون رئیس‌جمهور آمریکا قصد دارد در سفر خود به قدس از کلیسای مذکور نیز بازدید کند، اعلام کرد به هیچ وجه از پنس استقبال نخواهد کرد.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
میشل عون: اسرائیل مرتکب زشت‌ترین انواع پاکسازی نژادی در فلسطین شده است
رئیس‌جمهور لبنان در سخنرانی خود در نشست سازمان همکاری ، ضمن مردود دانستن تصمیم آمریکا علیه قدس اعلام کرد رژیم صهیونیستی زشت‌ترین انواع پاکسازی نژادی را در فلسطین مرتکب شده است.

به گزارش گروه بین‌الملل تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، «میشل عون» رئیس جمهور لبنان در سخنرانی خود در نشست فوری سازمان همکاری اسلامی اعلام کرد رژیم صهیونیستی مرتکب زشت‌ترین انواع پاکسازی نژادی در فلسطین شده است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ده‌ها کشته و زخمی در حملات هوایی عربستان به صنعا/ کمین موفق علیه شبه‌نظامیان سعودی
هواپیماهای ائتلاف سعودی صبح امروز در چندین نوبت صنعا را بمباران کردند که قریب به یکصد کشته و زخمی برجای گذاشت در همین حال یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن مواضع مزدوران سعودی را در چند نقطه یمن در هم کوبید.

به گزارش گروه بین‌الملل تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، گزارش عمده ای از تحولات میدانی یمن طی بیست و چهار ساعت گذشته در زیر آمده است:

همزمانی محتوا

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت